Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(linamog @ 2012 11 21, 17:30)
Nu, atsikises nykscio kauliukas, gi elementaru. biggrin.gif

bigsmile.gif Dar prieš kauliuką kažkoks žodžių kratinys buvo be jokių gramatikos ir kt.taisyklių.. suprantu, skubama, bet gražu būtų pagalvoti apie skaitančius smile.gif

Ką perkam? bigsmile.gif
Atsakyti
Gafsa dar Jusu noriu klausti del tu juoduju penktadieniu. Matau, kad 6pm mano firmos nuziureti bateliai nukainavimai 26 d iki 80 proc. vidurnakti, tai cia jau reikia kada prisesti kad pagauti juos su nuolaida ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(nesuper @ 2012 11 21, 15:18)
M plocio visai neplatus buvo ir per kelti nesuejo nei mano mamai, nei dar tuntui moteru. Nezinau, kur det  doh.gif  lotuliukas.gif

aš W pirkau ax.gif

QUOTE(tyli upė @ 2012 11 21, 15:28)
Ir pas jus išmanus?  doh.gif  unsure.gif  Dabar aš mažai supratau  unsure.gif  biggrin.gif


aplink vieni estai topsecret.gif
QUOTE(kriisti @ 2012 11 21, 15:39)
Gafsa dar Jusu noriu klausti del tu juoduju penktadieniu. Matau, kad 6pm mano firmos nuziureti bateliai nukainavimai 26 d iki 80 proc. vidurnakti, tai cia jau reikia kada prisesti kad pagauti juos su nuolaida  ohmy.gif

Septynių valandų skirtumas tarp mūsų ir Taurės,tai kai pas juos vidurnaktis,pas mus jau 7 val ryto,jei gerai suprantu g.gif
Atsakyti
Aciu mergaites uz patarimus del mamos ir atsiprasau uz klaidas, bet kai 2 tarakoniukai siaucia aplinkui ir tampo uz rankos tai zinote kaip buna smile.gif

Tikriausiai lauksime kada jas gal dar nukainuotu ir meginsime rizikuoti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 21, 15:43)
Septynių valandų skirtumas tarp mūsų ir Taurės,tai kai pas juos vidurnaktis,pas mus jau 7 val ryto,jei gerai suprantu g.gif

Tikrai taip. Bet nereikejo isduot. Kai mudvi apsipirkusios butumem, tada jau galima ir parasyt. biggrin.gif
Atsakyti
padekit su Gap prasau,5m vaikinas,normalaus sudejimo,110 ugio, ar tilptu i toddler 5yrs si megstuka?
http://www.gap.com/b...p;pid=914713002

Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 21, 16:43)
aš W pirkau ax.gif

as veliau pirkau X(2E) plocio, tai tie jau tikria platus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2012 11 21, 15:53)
Tikrai taip. Bet nereikejo isduot. Kai mudvi apsipirkusios butumem, tada jau galima ir parasyt. biggrin.gif

nepagalvojau ,prarandu įgūdžius user posted image
bet tai fig jos atsikels taip anksti irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 21 lapkričio 2012 - 16:06
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 21, 16:06)
nepagalvojau ,prarandu įgūdžius user posted image
bet tai fig jos atsikels taip anksti irnesakyk.gif

Ką pirksit kad taip ruošiatės šturmuot juodąjį penktadienį? hihihi.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 21, 15:37)
Ką perkam?  bigsmile.gif

o ko reik?
Man šiuo metu kaip ir nieko, bet sportinis interesas dėl to juodojo penktadienio yr kažkoks

o pas mus bus šeštadienio rytas ar penktadienio rytas? doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaktuselis: 21 lapkričio 2012 - 16:36
QUOTE(mutinela @ 2012 11 21, 16:09)
Ką pirksit kad taip ruošiatės šturmuot juodąjį penktadienį? hihihi.gif  flirt.gif

aš tai nieko nieko ;tikraitikrai user posted image
nebent turkio spalvos piniginę Fossil užmatyčiau pigiai user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 21 lapkričio 2012 - 16:12
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 21, 18:06)
nepagalvojau ,prarandu įgūdžius user posted image
bet tai fig jos atsikels taip anksti irnesakyk.gif

biggrin.gif

Neatsikels irnesakyk.gif
Va, žmogus sakė, kad palauks kitų nuolaidų biggrin.gif Aš tai tikrai miegu 7 val.ryto arba apsimetu miegančia biggrin.gif

Oi bigsmile.gif taupotės penktadieniui? hihihi.gif Aš irgi panašiai.. natūraliai taip išeina.. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 21, 18:11)
aš tai nieko nieko ;tikraitikrai user posted image
nebent turkio spalvos piniginę Fossil užmatyčiau pigiai user posted image

A ko toks susivėlęs, apsipešiojęs, pažaliavusiais paakiais burbulas? bigsmile.gif lotuliukas.gif

Oi, nigaliu.. o ne fossil turkio? Netiktų? biggrin.gif aš jau visur turlio spalvos detales matau.. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 21 lapkričio 2012 - 16:25