Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(doruta @ 2012 11 21, 14:42)
Eksperte Gafsa  4u.gif , gal galite batus pakomentuoti: http://www1.macys.co...A_PARAMETER=BAG  blush2.gif

Per sunkus klausimas biggrin.gif nesu TH batų nei turėjus,anei matavus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 21, 14:56)
Per sunkus klausimas biggrin.gif nesu TH batų nei turėjus,anei matavus biggrin.gif

Supratau.. ax.gif
Atsakyti
Gafsa, mamai reikai placiu basuciu tai WW(EE) tai cia jau super placios taip? ir koja 42-43, tai issirinko sias:

http://www.6pm.com/s.....zfcTest=mat:1

Kas daugiau susidure padekite 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 21 lapkričio 2012 - 15:10
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 21, 14:56)
Per sunkus klausimas biggrin.gif nesu TH batų nei turėjus,anei matavus biggrin.gif

TH batu yra step tope, su 39-40 koja(peda neplati 26; 26,2cm kazkur) cia LT 40 dydzio batai buvo dideli, tiko 39 dydis.. Tik tiek,kad is matuotu keturiu TH poru, trys man spaude per kelti.. kazkaip keistai.. paprastai niekad tokios problemos perkant batus neturiu.. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happy: 21 lapkričio 2012 - 15:14
QUOTE(kriisti @ 2012 11 21, 15:10)
Gafsa, mamai reikai placiu basuciu  tai WW(EE) tai cia jau super placios taip? ir koja 42-43, tai issirinko sias:

http://www.6pm.com/s.....zfcTest=mat:1

Kas daugiau susidure padekite 4u.gif

WW turėtų būti tikrai plačios
Tikrai platūs tinkami vyresniems žmonėms yra Propet batai.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 21, 16:15)
WW turėtų būti tikrai plačios
Tikrai platūs tinkami vyresniems žmonėms yra Propet batai.

M plocio visai neplatus buvo ir per kelti nesuejo nei mano mamai, nei dar tuntui moteru. Nezinau, kur det doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kokie gražūs žaisliukai eglutei wub.gif Bet greičiausiai neverta rizikuoti juos siųstis... Susumals dežėse g.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2012 11 21, 17:10)
Gafsa, mamai reikai placiu basuciu  tai WW(EE) tai cia jau super placios taip? ir koja 42-43, tai issirinko sias:

http://www.6pm.com/s.....zfcTest=mat:1

Kas daugiau susidure padekite 4u.gif

Oi, nu nieks jums turbūt neatsakys tiksliai.. nes tik jūs žinot savo mamos koją.. imkit su rizika.. jei netiks, tai netiks - gausit parduot.. mano mamos plati, tai aš bijočiau tokias imt (nes per pirštus gali būt siaura lens.gif ir kulnas gal didokas, jei pėda problematiška..), aš jai įtaikau tik sportinio stiliaus batyčius, oxfords turbūt vadinami.. brolienė yra atsiuntus daug porų basučių jai, nu bet beveik niekas netinka jai.. unsure.gif

Vuo, sulaukėt praktiškų patarimų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 21 lapkričio 2012 - 15:26
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 21, 16:15)
WW turėtų būti tikrai plačios
Tikrai platūs tinkami vyresniems žmonėms yra Propet batai.



Aciu, bet paziurejome jusu siulomus tai mamai nelabai, matyt dar ne tokai sena biggrin.gif jai 53 dar tik bus, bet va peda su batais koja 42-43 plati, o dar kauliukas dasidejes verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2012 11 21, 17:25)
Aciu, bet paziurejome jusu siulomus tai mamai nelabai, matyt dar ne tokai sena  biggrin.gif  jai 53 dar tik bus, bet va peda su batais koja 42-43 plati, o dar kauliukas dasidejes verysad.gif

Ir pas jus išmanus? doh.gif unsure.gif Dabar aš mažai supratau unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 21, 15:28)
Ir pas jus išmanus?  doh.gif  unsure.gif  Dabar aš mažai supratau  unsure.gif  biggrin.gif

Nu, atsikises nykscio kauliukas, gi elementaru. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2012 11 21, 16:25)
Aciu, bet paziurejome jusu siulomus tai mamai nelabai, matyt dar ne tokai sena  biggrin.gif  jai 53 dar tik bus, bet va peda su batais koja 42-43 plati, o dar kauliukas dasidejes verysad.gif

Mano koja didelė plati, tai tikrai sunku rasti tinkamus. Esu atsisiuntusi su vat jūsų įdėtų basučių priekiu, tai man pirštai lindo per smarkiai , siekė žemę. Tai neberizikuoju su atviru priekiu. Aij, dar gi man ten kokios ala gumytės prie dirželio buvo, tai koja slidinėjo. Man tai jūsų įdėtos basutės gražios. Ir nieko nepensyninkiškos jos ax.gif
W yra tikrai plačios
WW jau turbūt "žvėriškai"plačios biggrin.gif
Atsakyti