Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(dager @ 2012 11 21, 14:38)
nu jo,rankenele pliusas,o siaip visur kartu budavo su manim,kartais net nesijausdavo kad turiu,tilpo pagr dalykai kuriu reik,nereikedavo tasytis tases,nes anksciau megdavau dideles ir puse namu jose budavo galima rasti  doh.gif  blush2.gif

smile.gif Iš dalies suprantu, apie ką jūs.. tik aš patogiu daiktu vadinu tokią kaip mažą piniginę su ilga rankena.. ji irgi visur telpa.. ir į didesnį rankinuką, ir į lagaminą.. bet patogumas yra būtent ilgoje rankenoje.. man ax.gif Mėgstu laisvas rankas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 11 21, 09:13)
bigsmile.gif Perkat mobilas bigsmile.gif o kur ieskoti ir, gal nurodytumet, kaip atskirti, akd atristas blush2.gif vyrui reik nupirkti Kaledoms bigsmile.gif


QUOTE(nesuper @ 2012 11 21, 09:28)
Buna parasyta, kad be sutarties  smile.gif pvz. cia http://store.apple.c.../family/iphone4

unlocked and contract-free


aš dar bandau žiūrėti
http://www.buydig.com
http://www.bestbuy.com/site/index.jsp

jeigu kas ką dar rasite, rašykit...
Atsakyti
QUOTE(nesuper @ 2012 11 21, 13:51)
oi, pirma mintis kazkodel buvo apie Marilyn Manson  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif , turi draugė tokį džiaugsmelį lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 21, 13:15)
smile.gif  Iš dalies suprantu, apie ką jūs.. tik aš patogiu daiktu vadinu tokią kaip mažą piniginę su ilga rankena.. ji irgi visur telpa.. ir į didesnį rankinuką, ir į lagaminą.. bet patogumas yra būtent ilgoje rankenoje.. man  ax.gif  Mėgstu laisvas rankas ax.gif

o vat man kazkaip nelimpa mazos tasytes su ilgom rankenom,spintoj stovi, atrodo reik,pradesiu nesioti, isigyju ir nebereik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mutinela @ 2012 11 21, 14:10)
Sitie prie dziazovu kelniu? bigsmile.gif

tai jau lotuliukas.gif ,kaip tik būtų lotuliukas.gif
Atsakyti
O Kaip is macys Tommy hilfiger striukyciu, tai kad ta 25 % butu reik kad dar kazoos imtu, nes Kur As noriu 89$, Ar Kaip?
Atsakyti
BostonProper truksta iki freeship ax.gif
user posted image

Giorgioarmanibeauty -20% 4u.gif
Papildyta:
Turime pradėtus rinkti 4u.gif
Zulily
AX imsiu smile.gif
Bcbg
Modnique
Talbots -30%
Famousfootwear
Next
Totsy
PUMA
Zennioptical
Shoemetro
Tanforless
Paulaschoice
Vitacost
Sheepskinshoes
DiscountDance
B&B
6pm nereikia laukti prisijungianciu
Mattel
Jcpenney
Uniformadvantage
Gymboree -20%
Crazy8
Macys
ToysRus

4u.gif

Temos išparduotuvė 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(lori30 @ 2012 11 21, 13:32)
O Kaip is macys Tommy hilfiger striukyciu, tai kad ta 25 % butu reik kad dar kazoos imtu, nes Kur As noriu 89$, Ar Kaip?

As matyt visai durna unsure.gif niek nesupratau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 21, 13:44)
As matyt visai durna  unsure.gif niek nesupratau  lotuliukas.gif

Ne tu viena lotuliukas.gif Skaiciau 3 kartus ir nesupratau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 21, 15:46)
Ne tu viena  lotuliukas.gif Skaiciau 3 kartus ir nesupratau  doh.gif  lotuliukas.gif

bigsmile.gif Kokios nesupratingos ax.gif
Tai lyg nuo 100 dol. nuolaida būtų, o žmogaus prekė nesiekia šimto. Klausia, gal kas kooperuotis nori.. lyg taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 21, 14:46)
Ne tu viena  lotuliukas.gif Skaiciau 3 kartus ir nesupratau  doh.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif vaikas laksto aplink, o ismanusis dar žodžius iskraipo:) rase, kad macys yra akcija tommy jei perki 100$ taiko 25%, aš išsirinkau striukę už 89$, tai ir klausiu, ar dar kas pirks ką is tommy, kad nuolaidele galiotu:) dabar jau aiskiai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 21, 13:44)
As matyt visai durna  unsure.gif niek nesupratau  lotuliukas.gif



QUOTE(Jurate R @ 2012 11 21, 13:46)
Ne tu viena  lotuliukas.gif Skaiciau 3 kartus ir nesupratau  doh.gif  lotuliukas.gif

Nu ko jus nesuprantat. Zmogui neaisku ar pritaikys jos striukei 25 proc., jei ta striuke tik 89$, o nuolaida matyt taiko nuo 100$. Ismasciau neziurejus i Macys pasiulymus. smile.gif
Atsakyti