Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

labai gerai magnuna atsakė 4u.gif

Kantrybės ir skanumynų 4u.gif tikrai prireiks keleto mėnesių, kad nebekrūpčiotų.
Jokių fizinių bausmių, jokio pakelto tono. Tik pagyros ir skanėstai.
viskas susitvarkys pamatysit 4u.gif
Atsakyti
labai nudziugau atradus tokia tema. turiu namuose maza, na tiksliau jau siek tiek ugtelejusia 10 men katyte. ja pasiemiau is parkelio, nes tiesiog negalejau praeit pro ta juoda kamuoliuka, kuri pries kelias minutes moteriske ismete is maiso i gatve verysad.gif
kol kas dar tik perskaiciau sios temutes pirma puslapi, bet jau nemazai informacijos radau, kurios ieskojau thumbup.gif nuo siol visiskai jokiu fiz bausmiu, nors ir anskciau tai nebuvo labai daznai praktikuojama. taip pat ismoksiu snypsti biggrin.gif
tik norejau paklaust del teritorijos zymejimo per morciu. ar cia tas pats, kas tiesiog teritorijos zymejimas ir as man atlikti ta pati "apsnypstimo rituala"?

tikrai perskaitysiu visa sena temute ir sia. nes dar yra keletas klausimu, kaip ja isauklet iki tikrai mielos, geros katytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lasiux @ 2013 02 18, 15:15)

tik norejau paklaust del teritorijos zymejimo per morciu. ar cia tas pats, kas tiesiog teritorijos zymejimas ir as man atlikti ta pati "apsnypstimo rituala"?




šaunuolė, kad priglaudėte katytę 4u.gif
o negalvojote jos sterilizuoti? visi morčiai labai išsekina tiek katę tiek ir šeimininkus. auklėjimas bijau kad šiuo atveju nepadės, nes katei morčiaus metu "ne tas galvoje"
Atsakyti
QUOTE(extravaganza @ 2013 02 18, 15:17)
šaunuolė, kad priglaudėte katytę  4u.gif
o negalvojote jos sterilizuoti? visi morčiai labai išsekina tiek katę tiek ir šeimininkus. auklėjimas bijau kad šiuo atveju nepadės, nes katei morčiaus metu "ne tas galvoje"


o taip, butinai sterilizuosim. tik laukiam, kad po morciaus praeitu menesis. skaiciau, kad butent tiek reik, kad organizmas atsigautu ir tada jau galima operuot. bet beda ta, kad ji jau du men nebaigia morciuotis. morciuojasi kazkur 4-5 dienas, tada panasus tarpas ramybes ir vel morcius doh.gif tai dar pakentesim menesiuka, bet jei morciai ir toliau nesibaigs, jauciu, kad teks sterilizuot nepalaukus menesio..

putimas i snukuti mums puikiai padeda nelipti ant stalo thumbup.gif o anksciau as ja metydavau ir metydavau nuo to stalo, o ji vis lipdavo ir lipdavo biggrin.gif

dar neperskaiciau temos, tai nepykit, jei jau toks klausimas buvo 4u.gif kaip atpratint ja visko nevalgyt? ji valgo viska, ka randa pakeliui - nukritusi ar ne vietoj padeta popiereli, metala, medi, zaislines peles, vala... biggrin.gif netgi sugebejo tuo metu, kai as vonioj vysciau vaika, issokti i vonia ir palakti vandens su skalbikliu is voneles, kurioje buvo pamerkti skalbiniai. jau nekalbu apie geles, netgi dantu pasta ir ta valgo lotuliukas.gif
beje, sauso maistelio pas ja visuomet yra indelyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lasiux: 18 vasario 2013 - 20:21
Lasiux - bijau kad niekaip neišlauksit mėnesio po morčiaus g.gif Kažkurioj temoj merginos rašė kad užtenka po morčiaus savaitę palaukti ir galima sterilizuoti smile.gif Dėl viso kito - tai amžius toks katytės smile.gif mano katytei 9 mėn. su puse tai namie viskas suslėpta tik katytės kamuoliukai mėtosi biggrin.gif mano sanpaulijos virtuvėj ant spintelės "gyvena" nes lapus apgraužė ir žemes iškapstė doh.gif kai gėles su trašom laistau, tai asočio su vndeniu iš rankų nepaleidžiu o tai tiesig pirlipę paskui vaikšto - būtinai jiems reikia nosis kur negalima sukišti biggrin.gif
Atsakyti
Magnuna, kad net 1 sav tarpo nebūna tarp tų morčių, max 5 dienos. O ir su veterinaru nėr kaip susitarti, nes negali žinot, kada vėl pradės morčiuotis.
Būdavo panašių dalykų ir su mano anksčiau turėta katyte, bet ji max 2 mėn šitaip elgdavosi. tai labai tikiuos, kad ir ši tuoj pabaigs smile.gif
Atsakyti
Lasiux - nu jo problemėlė g.gif aš saviškę 7 mėn sterilizavau - bijojau ilgiau laukti kad nepradėtų morčiuoti. Matyt kad nieko kito dabar neliaka tik išlaukti arba dar gal galima tabletę suduoti kad nemorčiuotų - man rodos pasibaigus morčiui galima suduoti ir tada nemorčiuos ir bus galima sterilizuoti g.gif Gal kas iš labiau patyrusių užeis į šią temą ir parašys galima taip daryti ar ne 4u.gif
Atsakyti
Magnuna, tai mes su vyru vis tiek dabar nusprendem dar menesi palaukt. per ta laika pabandysiu kita temute, kur apie kastracijas sneka pastudijuot.
dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lasiux @ 2013 02 18, 20:19)
o taip, butinai sterilizuosim. tik laukiam, kad po morciaus praeitu menesis. skaiciau, kad butent tiek reik, kad organizmas atsigautu ir tada jau galima operuot. bet beda ta, kad ji jau du men nebaigia morciuotis. morciuojasi kazkur 4-5 dienas, tada panasus tarpas ramybes ir vel morcius doh.gif tai dar pakentesim menesiuka, bet jei morciai ir toliau nesibaigs, jauciu, kad teks sterilizuot nepalaukus menesio..

putimas i snukuti mums puikiai padeda nelipti ant stalo thumbup.gif o anksciau as ja metydavau ir metydavau nuo to stalo, o ji vis lipdavo ir lipdavo biggrin.gif

dar neperskaiciau temos, tai nepykit, jei jau toks klausimas buvo 4u.gif kaip atpratint ja visko nevalgyt? ji valgo viska, ka randa pakeliui - nukritusi ar ne vietoj padeta popiereli, metala, medi, zaislines peles, vala... biggrin.gif netgi sugebejo tuo metu, kai as vonioj vysciau vaika, issokti i vonia ir palakti vandens su skalbikliu is voneles, kurioje buvo pamerkti skalbiniai. jau nekalbu apie geles, netgi dantu pasta ir ta valgo lotuliukas.gif
beje, sauso maistelio pas ja visuomet yra indelyje.


Del morciaus. nupirkite tableciu, kad SUSTABDYTI ruja (jeigu ka siaip as esu kategoriskai pries tabletes nuo rujos- tai tiesus kelias i problemas), kai ji nustos rujoti palaukite KELETA DIENU, kad isitikinti jog tikrai nerujoja ir skambinkite vetui.
normaliai menesio tikrai nesulauksit, o problemu (laukiant)gali buti daugiau:
1. Katė išseks, gali prasidėti gimdos/kiaušidžių problemos
2. Ruja gali pasidaryti neperstojama
3. susysios jums namus, o vėliau kai sterilizuosite tos vietos jai taps:'ooo naujas tualetas- krūūtai doh.gif koks patogus lotuliukas.gif "

Dėl valgymo belenko. Vienintelė idėja čili pipirais apibarstyt blush2.gif bet šiaip aš turiu katę, kuri pamišusi ant vilnonių bei sintetinių dalykų. Pastoviai vagiamos vaiko pirštinės, kurios paskui randamos po lova su nuvalgytais pirštais, mano pėdkelnės, kojinės ir tt. Be to ji akivaizdžiai tai traktuoja kaip maistą, nes jei nesuvalgo tai nuneša ir padeda į maisto bliūdelį (maisto pas mus irgi netrūksta). Beje pastebėjau, kad jos dukra daro ta patį... genetika ax.gif
Atsakyti
Aciu, Nereali 4u.gif
Paskaiciau dar internete, kad toki dazna morciavimasi gali sukelti ir pastovi dirbtine sviesa, t.y. mes nakti miegodavom su ijungta staline lempa. tai jau dvi naktys, kaip lemp isjungineju ir atrodo, kad ji nustojo morciuotis biggrin.gif nezinau, ar cia tiesiog sutapimas, ar ne, bet rezultatas man patinka biggrin.gif

dar norejau pasitikslinti, ar as viska gerai darau (kadangi tiek klaidu pridariau, baisu dar labiau viska pagadint):
Kai ji puola mano ranka, jei kanda i pirsta, kisu ji i gerkle, jei kanda i riesa, duodu sprigta i ausi. po sprigto ji atsistoja kaip meskute ant dvieju koju ir pradeda mane "musti" su priekinem letenelem. tada as jai su dviem pirstais duodu per snukuti ir spjaunu ir mes taip musames, kol ji nusileidzia ir pabega. bet tada ji kaip nuprotejus pradeda lakstyt po kambarius. ar as kazka ne taip darau? darau tai tik dvi dienas, bet kol kas ji vis dar megsta pulti mano ranka, dazniausiai ne siaip sau, bet uz tai, kad nuimu nuo stalo ir papuciu i snukuti.
Atsakyti
pažiūrėkit Animal planet laidą ,,Mano katinas iš pragaro". Ten labai daug naudingų dalykų sužinosite apie kačių auklėjimą, jų psichologiją. Jei tik turite galimybę...
Atsakyti
Lasiux - manau kad teisingai viską darote smile.gif jūsų katytė ko gero "kovoja" dėl vadovaujančios pozicijos biggrin.gif jeigu nenusileisite tai su laiku katytė susitaikys kad vadovaujate Jūs o ne ji ir nustos priešintis. Aišku kol katytė jauna - ji karts nuo karto vis bandys jūsų kantrybę ar jus nenusileisite mirksiukas.gif Gudrūs tie mūsų katinukai biggrin.gif Aš kai papuldavo pas mane maži kačiukai stengdavausi vis imti juos už čiupros, nu pvz. nukeliant nuo stalo ar šiaip jeigu jie ką nors neleistino daro (žemes iš vazonų kapsto) tai nukeldama nuos stalo suimu už čiupros ir ranka iš apačios prilaikydama nukeliu. Neimu stipriai, tik tiek kad kačiukas jaustų bet neskaudėtų - esmė tame kad už čiupros kačiukus mama nešioja ir kai mama suima kačiukas atsipalaiduoja ir paklūsta mamai. Tai vat aš savo suaugusį katiną taip suimdavau kai buvo mažas tai jis iki šiol kai suimu už čiupros iškart nurimsta ir nesipriešina smile.gif Ir savo mažąją katytę prie to pratinu smile.gif Vienu žodžiu gaunasi kad aš esu dominuojanti o katinai pripratę man paklusti biggrin.gif Tai dabar jeigu kartais dičkis būna nenuotaikoj o man reikia ar akis jam pavalyti ar dantis apžiūrėti ar dar ką nos - užtenka už čiuprynos suimti ir viskas - katas turpi ramiausiai ir daryk ką nori biggrin.gif
Atsakyti