Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

QUOTE(laimucia @ 2015 02 05, 21:40)
Sitas geriausias kraikas musu seimai  thumbup.gif  nesmirda, prie leteneliu nelimpa, katei patinka o ir i wc galima mesti. Turejom silikonini, atidavem labdarai  schmoll.gif  smirda smirda smirda  doh.gif


Nesmirda nesmirda nesmirda schmoll.gif
Naudojam silikoninį, koks tik parduodamas su akciją pigiausias tokį ir perkam. Visiškai nesmirdi, nei butas nei katė schmoll.gif Uoslę turiu jautrią, užuodžiu kaip šuo viską ko nereikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2015 02 05, 12:35)
Su bliūdu vandens prie spintos durų buvo rami naktis  biggrin.gif

Sveikinu thumbup.gif
Su maniškiais toks triukas neišdegtų- mažis kaipmat bandytų išsimaudyti arba tą bliūdą apverstų blush2.gif Hmmmmmmmmm...gal orientalai aplamai mėgsta vandenį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2015 02 05, 22:28)
Sveikinu  thumbup.gif
Su maniškiais toks triukas neišdegtų- mažis kaipmat bandytų išsimaudyti arba tą bliūdą apverstų  blush2.gif  Hmmmmmmmmm...gal orientalai aplamai mėgsta vandenį  g.gif

oi ne - maniškė tik lakė...nors kai purškiu vandenį kai ko nors prisidirba, tai nė velnio ji ten nebijo - prausias paskui
Atsakyti
dar man sakė, kad išplovus WC reikia pabarstyti soda ir tik tada berti kraiką, bet aš nepajutau skirtumo... Naudoju bentonitinį kraiką. Aišku tas sušokantis man labiau patiktų, bet šiuo gyvenimo periodu man brangokas. Banžiau ir silikoninį - katė bijojo įlipti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
nu o pas jus koks kraikas?


toks

as nekaitalioju jo pilnai, isrenku kas susoke ir ismetu, dapilu naujo kartais. jokio kvapo nera. ir kazkaip jam prie koju nelimpa, neprinesioja jis jo po namus. nebent salia kapstant kazkiek isbyra, bet minimaliai.
Atsakyti
QUOTE(Pusaite @ 2015 02 05, 16:13)
o dabar noreciau pasitikslinti_dvi dienas neisvalau kraiko?tai cia kaip?nu pas mane kai dvi,tai as isvalau juos tikrai kokius 4 kart per diena,nes po 2 ten jau namelyje nieks nebetilptu:)
ar jus kazka kita turejot omeny...visiskai kraika pakeiciat?
nu du tulikus galvoju,jei dvi kates,nors manau ,jie niekur kitur nearo,viskas vietoj ir tvarkingai,tai uztenka joms to vieno,tik su smarve noriu susitvarkyt:)
aciu uz atsakyma is jusu parapijos:)

Na taip, gerai supratai wink.gif Šiaip valau kas rytą, bet kartais būna, kad turiu kitų reikalų, užmirštu ir pan., tada būna ir tokių variantų, kad tik antroj dienoj išvalau. Nu gal kai du ir bėdelė būtų, bet kai jis pas mane viena, tai tikrai viskas telpa į tuliką ir tikrai nesmirda, nes aš tikrai esu jautri kvapams ir jausčiau smile.gif

QUOTE(AstaRaud @ 2015 02 05, 16:40)
Aš cementinio kraiko negalėjau naudot, nes jis man pats baisiai smirda, nors katė tai nesiskundė, bet tas kur įdėjau nuorodą tai man kvepia medžio pjuvenom, be to man l. patogu kad jį galiu nuleist į unitazą ir nereikia kažkur katės "padarytų reikaliukų" sandėliuot...

o man kaip tik tas medžio pjuvenom chamekais smirda, o bentonitinio jokio kvapo nejaučiu biggrin.gif Skonio reikalas turbūt smile.gif Bandžiau aš ir Okos plius, ir silikoninį, ir bentonitinį. Oko plius dėl nešiojimosi buvo tikras košmaras, palaikiau 3 dienas ir išmečiau lauk. Silikoninis po savaitės tikrai jau turi kvapą. Reik keisti arba kas savaitę, arba šlapimo kvapas jaučiasi + nepatiko, kad kai pakakoja baisus kvapas, reik iškart išimt viską doh.gif Na o bentonito vis dar ieškau ir vis dar tikiuosi atrasti kuo geresnį. Vienas labai nešiojosi, kitas nelabai gerai sušokdavo, o dabar laukiu naujo, labai išgirto, tai bus matyti, tik va kad jo LT nėra pirkti g.gif
Papildyta:
QUOTE(iewootia @ 2015 02 06, 09:42)
toks

as nekaitalioju jo pilnai, isrenku kas susoke ir ismetu, dapilu naujo kartais. jokio kvapo nera. ir kazkaip jam prie koju nelimpa, neprinesioja jis jo po namus. nebent salia kapstant kazkiek isbyra, bet minimaliai.

Va dabar aš šį naudoju. Viskas būtų nieko, bet jis man ne visada gerai sušoka, būna kad prie dugo prilimpa, nors tikrai daug jo pripilu g.gif Ir kartais pėdutes dažo baltai, būna ant grindų lieka išlipus. Dėl to vis dar ieškau ir tikiuos geresnio smile.gif
Atsakyti
Jeigu tas "betoninis" toks pilkas tai ir mums jis trumpai laikydavo. Per pora dienu kaip tikras betonas pasidaro, o tada jau atsakanciai riecia nosi. O ir isimt ar isplaut nepalyginamai sunkiau negu dabartinius baltus grudelius. Gal tas baltas ir yra silikoninis? Nezinau, nes labai nedaznai reikia tai is sunaus biski pasikasiau ir net nepaziurejau kaip vadinasi. unsure.gif Tiesa ir ta reik isrankiot, nes ypac vasara tai moment "pramusa" biggrin.gif
Kodel neuzrekomenduojat kokio nors "Lenoro" su kuriuom myzalo kvapas padoriau is kilimo issivalytu? g.gif MP prizadejau, kad tuoj, tuoj viska suzinosiu, bet... Ka? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE
Va dabar aš šį naudoju. Viskas būtų nieko, bet jis man ne visada gerai sušoka, būna kad prie dugo prilimpa, nors tikrai daug jo pripilu  Ir kartais pėdutes dažo baltai, būna ant grindų lieka išlipus. Dėl to vis dar ieškau ir tikiuos geresnio


na pas mane visada jis prilimpa prie dugno, as manau kiek bepripiltum. bet to jis gi pries sysiojant dar pakasa duobute , tai ir dugnas arti gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 02 06, 10:09)
Kodel neuzrekomenduojat kokio nors "Lenoro" su kuriuom myzalo kvapas padoriau is kilimo issivalytu?  g.gif  MP prizadejau, kad tuoj, tuoj viska suzinosiu, bet... Ka?  bigsmile.gif

neturiu kilimo, tai neparekomenduosiu, o manoji be to ir šiaip tik į savo nykštukų namą vaikščioja daryt, niekur kitur nėra padarius apart kai po operacijos mažai judėjo, tai vienas netyčiukas gavos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aist @ 2015 02 05, 18:07)
drinks_cheers.gif  Pilnai pritariu.
Bentonitinis man irgi nelabai gerai kvapą sulaikydavo, aš užuosdavau šlapimo kvapą, net išvalius wc.
Cats Best Oko Plus dabar naudoju nuolat. Visai nesijaučia kvapas. Bet nešiojasi. Man geriau šluoti, nei vaikščioti nosį užsiėmus.
Cat's Best Gold irgi kvapų atžvilgiu superinis, bet jis blogiau sušoka ir daugiau išsimeta, ne toks ekonomiškas, bet mažiau nešiojasi.
drinks_cheers.gif Mes merginoms Oko Plus nauduojame (jos tvarkingesnės, nei bernai biggrin.gif o ir turi atskirą patalpėlę su landa ir dideliu uždaru Ferplast Magix tualetu ir kilimėliais prie jo. Tai ir neišneša net Oko Plus. O vat tingam bernui, tenka pirkti Cat's Best Gold, nes viską kitką, net silikoną, jis išnešios po visas savo valdas doh.gif
QUOTE(Jofky @ 2015 02 05, 21:00)
Nesmirda nesmirda nesmirda  schmoll.gif
Naudojam silikoninį, koks tik parduodamas su akciją pigiausias tokį ir perkam. Visiškai nesmirdi, nei butas nei katė  schmoll.gif  Uoslę turiu jautrią, užuodžiu kaip šuo viską ko nereikia  doh.gif
Silikonas turi kelis niuansus. Sluoksnis turi būti pakankamai storas. Jį reikia kasdien gerai sumaišyti. Šlapimo kvapą sulaiko 9 iš 10, uždaroje dėžutėje. Rimtesnį reikalą reikia valyti iš karto ir ... barška biggrin.gif
Silikonas pradeda labai smirdėti, jei sluoksnis buvo per mažas / jau sunaudotas / nebuvo maišytas. Kitaip jo (7L) užtekdavo 3-4 savaitėms vienai uodegai.
QUOTE(*Indrulka* @ 2015 02 06, 09:45)
Na o bentonito vis dar ieškau ir vis dar tikiuosi atrasti kuo geresnį. Vienas labai nešiojosi, kitas nelabai gerai sušokdavo, o dabar laukiu naujo, labai išgirto, tai bus matyti, tik va kad jo LT nėra pirkti g.gif
Merginos sakė Everclean geras, nesinešioja ir nesmirda. Vienintelis turbūt, kurio nebandžiau, nes visokie Golden White/Grey/t.t. takeliais gulėjo visur.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti