Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

Praeitose temose tikrai buvo rasyta, kaip miega pailginti mirksiukas.gif Pasiskaitinekit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gesa @ 2012 11 27, 09:39)
Sveiki,
Noriu pasiguost, gal kokį patarimą išgirst...
Turim 4 mėnesių katytę, pas mus ji jau geras mėnuo. Šiaip lyg ir nieko būtų, bet kas labiausiai kelia rūpestį - kaip išsimiegot ir neit į darbą pajuodusiais paakiais? Katė nuo pirmos dienos išsirinko miegojimui vietą - dukros lovoj ant pagalvės. Savo miegamojo duris mes uždarom, nenoriu katės ant savo pagalvės, be to, ten daug gėlių, kurių lapus ji labai mėgsta nudraskyti  doh.gif . Kasryt katė atsikelia pirma ir kokia 5.30 pradeda draskyt miegamojo duris ir miaukt. Nesulaukus mūsų reakcijos, nueina, po kiek laiko vėl pradeda draskyt ir mus kviestis, kad kompaniją jai palaikytumėm (ji gali laisvai nueit pas miegančius vaikus, bet to jai turbūt nepakanka). Šiąnakt ne tik paryčiais, bet ir pusę pirmos nakties braižėsi ilgiausiai... Kai ryte atsikeliu, tiesiog prilimpa prie kojų, visur iš paskos eina, žodžiu, matos, kad kompanijos pasiilgus. Iš vienos pusės - lyg ir negali pykt už tai, bet kita vertus - reikia gi mums ir poilsio normalaus.
Kaži ar yra vilties tą miauksintį ir duris draskantį "žadintuvą" kažkaip paprotint to nedaryt, o kantriai laukt, kol šeimininkas pats ateis pas ją, kai norės?



Pasiskaitykite sena tema, ten buvo BEGALE patarimu siuo klausimu

bet is kitos puses tai tik 4 menesiu kaciukas, nenorekite dar is jos visko.

As siulyciau pasiimt vandens pistoleta (ar puodeli su vandeniu) ir jei jau labai blogai tiesiog ryte atidarius duris apipurkst/apipilt ja ir vel grizt i lova.

Tiesa, o jus jos ryte tikiuose tik atsikele nemaitinat kokiais skanestais?
Ir jos maistas stovi pastoviai padetas?
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2012 11 28, 11:20)
Pasiskaitykite sena tema, ten buvo BEGALE patarimu siuo klausimu

bet is kitos puses tai tik 4 menesiu kaciukas, nenorekite dar is jos visko.

As siulyciau pasiimt vandens pistoleta (ar puodeli su vandeniu) ir jei jau labai blogai tiesiog ryte atidarius duris apipurkst/apipilt ja ir vel grizt i lova.

Tiesa, o jus jos ryte tikiuose tik atsikele nemaitinat kokiais skanestais?
Ir jos maistas stovi pastoviai padetas?


Ačiū už patarimus, vakar susiradus senas temas visą vakarą skaitinėjau... padariau reziumė, kad reikia kantrybės ir kad nesitęs tai amžinai. Teikia vilčių biggrin.gif
Bijau prisišnekėt, bet šiąnakt mūsų murklė netrukdė mūsų, kol neišgirdo žadintuvo skambant thumbup.gif .
O dėl maisto... pati atsikėlus pusryčiauju, ir jai paduodu mėsytės šviežios. Turbūt reikėtų tą daryti kaip galima vėliau po atsikėlimo. Šiaip per naktį jai visada sauso maisto būna ir neatrodo, kad ji maisto prašytų už durų triukšmaudama, nes jei įdedu maisto į dubenėlį, o pati einu į vonią, tai katė iš paskos man lekia, o nelieka ėst.
Atsakyti
QUOTE(gesa @ 2012 11 28, 12:37)
(..)
O dėl maisto... pati atsikėlus pusryčiauju, ir jai paduodu mėsytės šviežios. Turbūt reikėtų tą daryti kaip galima vėliau po atsikėlimo. Šiaip per naktį jai visada sauso maisto būna ir neatrodo, kad ji maisto prašytų už durų triukšmaudama, nes jei įdedu maisto į dubenėlį, o pati einu į vonią, tai katė iš paskos man lekia, o nelieka ėst.


Svarbu, kad kaciukas neprisišauktų Jūsų paglostymui ar skanėstams.
Taigi, atsikėlus pirma nueikite į vonią/WC, pasidarykite SAU valgyt ir demonstratyviai valgydama paduokite katei maistą.
Nors aš šiaip siūlyčiau mėsytę duoti vakare ir duoti ją nepjaustytą, o tokiais ilgai siaurais gabalais. Turės užsiėmimą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2012 11 29, 23:43)
Svarbu, kad kaciukas neprisišauktų Jūsų paglostymui ar skanėstams.
Taigi, atsikėlus pirma nueikite į vonią/WC, pasidarykite SAU valgyt ir demonstratyviai  valgydama paduokite katei maistą.
Nors aš šiaip siūlyčiau mėsytę duoti vakare ir duoti ją nepjaustytą, o tokiais ilgai siaurais gabalais. Turės užsiėmimą wink.gif

Ačiū už patarimus 4u.gif. Kartais net nepagalvoji apie kai kuriuos momentus - mums atrodo smulkmena, o katė padaro atitinkamas išvadas (mums nepalankias smile.gif ).
Atsakyti
Kaži ar yra vilties tą miauksintį ir duris draskantį "žadintuvą" kažkaip paprotint to nedaryt, o kantriai laukt, kol šeimininkas pats ateis pas ją, kai norės?
[/quote]

Mūsų kačius maždaug nuo 6 mėn. pradėjo ilgiau miegot, pradeda aplink duris braižytis 2-3 minutes prieš suskambant žadintuvui lotuliukas.gif . O iki tol irgi naktį kelis kartus net žadindavo.Tai tik dar porą mėn kantrybės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2012 11 23, 14:37)
NU rasykit !


Na vel rasau...
Po to, kai pradejau ''kara'' lyg kzkas ir pradejo keistis. Kate pradzioje manes vengdavo, bet paskui pradejo vis dazniau meilintis. Ateina atargiai ir ziuri, glostysiu as ja ar ne, jei glostau, tai ta atrodo nualps ir malonumo ir nelabai bando kandziotis...
Bet siandien vel mane uzpuole cry.gif
Nu zinokite neturiu kantrybes...nebezinau ka daryt...pasiduot?..kariaut toliau? Kad nelabai tikiu, jog pavyks man ja peraukleti...
Siandien tiesiog suktelejau ant vaiko (isdykavo), ta pravirko, paemiau ant ranku ir net nespejau mirkteleti, kai kate jau kabejo ant mano kojos...nagai pakirpti tad liko gyyylios zaizdos nuo dantu verysad.gif
Gerokai ji gavo streso, apsnypsciau, aptalziau rankscžluosciu. Kad kas girdetu kaip ji ant manes snypste, koks baisus buvo jos snukis, tokios dar nesu jos macius...pasitrauke ji. Pabego. Sedi dabar kitame kambaryje, bet man iejus i kambari snypscia, rodo dantis...BIJAU. Rimtai, bijau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo c_ataner: 12 gruodžio 2012 - 19:03
C_ataner, o sterilizavot katę?
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2012 12 12, 21:08)
C_ataner, o sterilizavot katę?


Ne, nesterilizuota ji schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(c_ataner @ 2012 12 12, 21:23)
Ne, nesterilizuota ji  schmoll.gif

Kartais sterilizacija padeda, katės tampa kiek švelnesnėmis. Bent jau kiek man teko sterilizuoti, tai dalis jų po operacijos tapo meilesnės ir ramesnės.
Atsakyti
Pas musm baigėsi draskymaisi, ir puolimai į kojas iš pasalų, kai parnešėm drAugą, antrą katiną. Nors gal sutapimas. Šiaip, jei kanda, kad ir nesmarkiai, siusdamas, supranta, kad negerai, o jei dar pasakai- negalima, arba nekąsk, kas šitaip daro, išvis ausis suglaudžia. Bet čia su laiku, labai su laiku, dingo tie puldinėjimai. Kartais pasitaiko, bet puola į vyro kojas, kai jie abu susimuša kažko nepasidaliję. Aišku, įsegęs į kojas sprunka slėptis. Šiaip, vyras mėgsta ir paprovokuot jį, o katinas visada pasiduoda ir prasideda peštynės, žo, abu labu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(c_ataner @ 2012 12 12, 18:56)
Na vel rasau...
Po to, kai pradejau ''kara'' lyg kzkas ir pradejo keistis. Kate pradzioje manes vengdavo, bet paskui pradejo vis dazniau meilintis. Ateina atargiai ir ziuri, glostysiu as ja ar ne, jei glostau, tai ta atrodo nualps ir malonumo ir nelabai bando kandziotis...
Bet siandien vel mane uzpuole  cry.gif
Nu zinokite neturiu kantrybes...nebezinau ka daryt...pasiduot?..kariaut toliau? Kad nelabai tikiu, jog pavyks man ja peraukleti...
Siandien tiesiog suktelejau ant vaiko (isdykavo), ta pravirko, paemiau ant ranku ir net nespejau mirkteleti, kai kate jau kabejo ant mano kojos...nagai pakirpti tad liko gyyylios zaizdos nuo dantu verysad.gif
Gerokai ji gavo streso, apsnypsciau, aptalziau rankscžluosciu. Kad kas girdetu kaip ji ant manes snypste, koks baisus buvo jos snukis, tokios dar nesu jos macius...pasitrauke ji. Pabego. Sedi dabar kitame kambaryje, bet man iejus i kambari snypscia, rodo dantis...BIJAU. Rimtai, bijau.


Visu pirma sterilizuokite Jus ja.
ir nenusileiskite ! Viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti