Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

nu aciu uz pasisakymus 4u.gif
dabar kitas klausimas,kodel jie pas mane su tualeto kvapeliu?
rodos tulika valau kokius 4 kart per diena,kai tik bunu nmie,tai stengiuos iskuopt,kad man nesmirdetu.
nu iskuopiu,bet nuo ju tas kvapelis irgi ateina:( ir valau juos karta per diena su slapiom servetelem,nu niekaip schmoll.gif ,net neneoriu,kad tokie smirdziai ir glaustytusi,kai vakare atsigulu prie tv:)
o prie visa to,dar dukte juos uzvaike,jie pradejo slapstytis tualete,tai to kvapo jau nebeatsimusiu doh.gif nu bet cia gal pati kalta,neleidau ju pesti is tuliko,tai ir jie ten pradejo slapstytis,reiks leist is ten juos traukti:),kad susirastu kita sleptuve:)
Atsakyti
QUOTE(Pusaite @ 2015 02 04, 18:14)
nu aciu uz pasisakymus 4u.gif
dabar kitas klausimas,kodel jie pas mane su tualeto kvapeliu?
rodos tulika valau kokius 4 kart per diena,kai tik bunu nmie,tai stengiuos iskuopt,kad man nesmirdetu.
nu iskuopiu,bet nuo ju tas kvapelis irgi ateina:( ir valau juos karta per diena su slapiom servetelem,nu niekaip schmoll.gif ,net neneoriu,kad tokie smirdziai ir glaustytusi,kai vakare atsigulu prie tv:)
o prie visa to,dar dukte juos uzvaike,jie pradejo slapstytis tualete,tai to kvapo jau nebeatsimusiu doh.gif nu bet cia gal pati kalta,neleidau ju pesti is tuliko,tai ir jie ten pradejo slapstytis,reiks leist is ten juos traukti:),kad susirastu kita sleptuve:)

tualetą valau tik 1 kartą, ir katė mano neturi jokio tualeto kvapo, kraikas toks:
http://www.senukai.l...st_tab=articles
Atsakyti
QUOTE(Pusaite @ 2015 02 04, 18:14)
nu aciu uz pasisakymus 4u.gif
dabar kitas klausimas,kodel jie pas mane su tualeto kvapeliu?

Mazam butely kates "kvapelis" neisvengiamai jausis. Kai dideles kates tai jau imanoma susitart, bet is esmes juk jos visos ta savo myzala kuo saziningiausiai uzkapsto, o kad ant leteneliu biskis lieka tai jau kaip ir pofek? Niu vat tas ir issinesioja po visus kilimus. Lasas po laso ir... ir ziek jau stikliukas prikapsejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 02 04, 18:55)
Mazam butely kates "kvapelis" neisvengiamai jausis. Kai dideles kates tai jau imanoma susitart, bet is esmes juk jos visos ta savo myzala kuo saziningiausiai uzkapsto, o kad ant leteneliu biskis lieka tai jau kaip ir pofek? Niu vat tas ir issinesioja po visus kilimus. Lasas po laso ir... ir ziek jau stikliukas prikapsejo  biggrin.gif

Net savo katukus apuosčiau ar nesmirda lotuliukas.gif Nea, nors ir 3 vienetai, nors ir daugiabučiam, nors irgi mažis miegsta po visų kapaliuotis tualetuose, ale jokio kvapo. Kartais, prisipažinsiu, mažiausio galvytė kvepia kraiku ir tiek doh.gif

Pražiopsojau, kas ten su jūsų spintom? Slepiasi? Tik tiek? Kokios problemos g.gif Maniškė metus kasryt spardė tamsaus kambario duris (tas kambariokas ir yra mano spinta), kiek su ja kariauta- rezultatas nulinis. 4-5 ryto ir...miau! piktu balsu...bac! nukrito sunkiasvorė- nepavyko atidaryti iš pirmo bandymo. Vėl: miau-bac-miau-babach..pagaliau durys atsidarė, nagai galandami į lagaminą- katė patenkinta eina toliau miegučio, o aš pasipyktinus guliu, kol žadintuvas suskambės. Vieną dieną spjoviau ir paeksperimentavau šitaip: lagaminą supančiojau į seną paklodę, durys liko pradarytos..Išsimiegu thumbup.gif dabar jau aš žadinu savo košarų bandą rytais tongue.gif

Pas mus kita "fiška"- kur paslėpti žaislus. Kentėjo mano žieminiai bata, kentėjoi, kol vakar naktį atėjo eilė kaldrai. Vienas "užkasa" po kaldrą, kitas bando "iškasti" lotuliukas.gif Žiūrėsime kas bus šiąnakt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2015 02 04, 20:29)
Net savo katukus apuosčiau ar nesmirda  lotuliukas.gif Nea, nors ir 3 vienetai, nors ir daugiabučiam, nors irgi mažis miegsta po visų kapaliuotis tualetuose, ale jokio kvapo. Kartais, prisipažinsiu, mažiausio galvytė kvepia kraiku ir tiek  doh.gif


Kate pagal fiziologija negali turet nic nei jokio kvapo. Kitaip peles niekaip nepagautu schmoll.gif Gal is burnos traskuciais smirda, bet jos selina uzsiciaupusios tai kaip ir nesiskaito. Net mazus kaciukus mamos iki nulinio kvapo islaizo. O tie prakute gi vos pasiusioje jau varo praustis. Ir issiprausia. lotuliukas.gif Bet va tas tarpas kai ka tik uzkapsciau sysala, o dabar begu praustis... Vat tas ir prikapsi sveika smarvele lotuliukas.gif Ir tikrai ne per viena karta!!
Hmmmm. Nu nebent ka tik is dezutes islipusio leteneles bandytume apuostyt g.gif Ale irgi... tai juk nebutinai kiekviena syki visom keturiom i bala isimerkia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2015 02 04, 20:29)
Pražiopsojau, kas ten su jūsų spintom? Slepiasi? Tik tiek? Kokios problemos  g.gif Maniškė metus kasryt spardė tamsaus kambario duris (tas kambariokas ir yra mano spinta), kiek su ja kariauta- rezultatas nulinis. 4-5 ryto ir...miau! piktu balsu...bac! nukrito sunkiasvorė- nepavyko atidaryti iš pirmo bandymo. Vėl: miau-bac-miau-babach..pagaliau durys atsidarė, nagai galandami į lagaminą- katė patenkinta eina toliau miegučio, o aš pasipyktinus guliu, kol žadintuvas suskambės. Vieną dieną spjoviau ir paeksperimentavau šitaip: lagaminą supančiojau į seną paklodę, durys liko pradarytos..Išsimiegu  thumbup.gif dabar jau aš žadinu savo košarų bandą rytais  tongue.gif



ten kaba striukės, palatai - tai ji kabinasi į juos (prieškambario spinta) 0 tai aš ten niekaip jos leist nenoriu schmoll.gif , nes pūkinis paltas jau perrėžtas - brangokas malonumas koks tai gaunas... sumąsščiau bliūdą su vandeniu ties spintos durim pastatyt, parašysiu rytoj kaip pavyko eksperimentas... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pusaite @ 2015 02 04, 19:14)
nu aciu uz pasisakymus 4u.gif
dabar kitas klausimas,kodel jie pas mane su tualeto kvapeliu?
rodos tulika valau kokius 4 kart per diena,kai tik bunu nmie,tai stengiuos iskuopt,kad man nesmirdetu.
nu iskuopiu,bet nuo ju tas kvapelis irgi ateina:( ir valau juos karta per diena su slapiom servetelem,nu niekaip schmoll.gif ,net neneoriu,kad tokie smirdziai ir glaustytusi,kai vakare atsigulu prie tv:)
o prie visa to,dar dukte juos uzvaike,jie pradejo slapstytis tualete,tai to kvapo jau nebeatsimusiu doh.gif nu bet cia gal pati kalta,neleidau ju pesti is tuliko,tai ir jie ten pradejo slapstytis,reiks leist is ten juos traukti:),kad susirastu kita sleptuve:)

Gal geriau pabandykite kraiką pakeisti g.gif Geras kraikas gerai sulaiko kvapus, o jei koks prastas tai ir visus namus užsmardint gali.
Atsakyti
QUOTE(semlina @ 2015 02 04, 22:54)
Gal geriau pabandykite kraiką pakeisti  g.gif  Geras kraikas gerai sulaiko kvapus, o jei koks prastas tai ir visus namus užsmardint gali.


drinks_cheers.gif ir ne tik kraiką.... žiūrėkit kuo šeriat, prastas maistas duoda įvairius negerus kvapus....
Atsakyti
man tas susokantis kraikas tai tobulas. kvapo jokio. nebent tuo momentu kai padaro. o pats katina jokio kvapo neturi, nebent is snukio biggrin.gif

man atrodo jis uz mane svaresnis net tongue.gif

dar galiu pagirt, kad ismiega iki ryto nemiaukdamas ir atskirai. bet pries zadintuva jau rekia garsiausiai bigsmile.gif

soecialiai kazkaip nepratinau, miegodavo anksciau lovoje, bet kadangi prabusdavau net akyse su jo plaukais, sumasciau pabandyt atskirai. keista, jokiu spec priemoniu nesiemiau. tik kai jau nunesu ji i guoli, turiu irgi miegot, neziuret tv ir t.t., nes tada prasysis.
Atsakyti
Musiske i laikrasti daro. Pigiausia ir visai nebloga versija, bet visa laik kazkas namuose turi but ir pakeist ta "Kauno diena" smile.gif Kitaip salia taikosi. Tik jei prispiria nakti (bet paryciais jau buna pradziuve) i ta pati "dokumenta" nusimeza. Anksciau 2 dezutes turejom, bet dab jei kur nors iseinam - gauna tokiu baltu grudeliu. O jau pridrabsto!... Uzas! blink.gif Tiesiai ant kompo ir akvo rozeciu biggrin.gif Dezute nepritaikyta kraikui, o Sarkosi baisiai sazininga kapstytoja tai jau kai pavaro tai pavaro lotuliukas.gif
P.S. Jei lakrastis padetas ne dezutej - tada nedomina schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arvydas.: 05 vasario 2015 - 11:22
Su bliūdu vandens prie spintos durų buvo rami naktis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikuna @ 2015 02 05, 08:33)
drinks_cheers.gif  ir ne tik kraiką.... žiūrėkit kuo šeriat, prastas maistas duoda įvairius negerus kvapus....

nu kad ne,royali kerta
gal keisiu kraika:oh ar jus plaunat dezute???????????
nes raso,kad reikia plauti karta per savaite,tai ta sena kraika pilt atgal,ar jau keist i nauja,jei jau isplautas?
"Katės yra ypatingai švarūs gyvūnai, todėl jos gali pradėti vengti tualeto dėžutės, jei ji nepakankamai dažnai valoma. Išvalykite dėžutę su semtuvėliu bent kartrą per dieną. Išplaukite dėžutę ir pakeiskite pilnai kraiką kartą per savaitę. Neplaukite dėžutės su stipraus kvapo dezinfekuojančia priemone, ir gerai išskalaukite išplovę. Nelaimėms ne vietoje turi būti naudojamas specialus valiklis su fermentais, skirtas valymui gyvūnų paliktų dėmių ir kvapų. Paprastas valiklis gali užmaskuoti mūsų jaučiamą šlapimo kvapą, tačiau katė su savo ypač jautria uosle jį vistiek galės aptikti, o tai ją skatina vėl šlapintis toje pačioje vietoje."
kazkaip nesusimasciau apie plovima,gal del to smirda nuo tos dezutes ir paskui jie
kad neplaunu,nes va,jau dvi savaites gyvena ir dar neploviau

Papildyta:
QUOTE(AstaRaud @ 2015 02 04, 18:25)
tualetą valau tik 1 kartą, ir katė mano neturi jokio tualeto kvapo, kraikas toks:
http://www.senukai.l...st_tab=articles

ok,aciu,bandysiu ieskot tada,nors mano irgi susoka graziai i gumula gera g.gif
Pas mane kazkokie tais:
happy home
ultrca higienic pure
nu emiau tikrai ne pigiausius,kad smirdetu blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Gokusen @ 2015 02 04, 20:29)
Net savo katukus apuosčiau ar nesmirda  lotuliukas.gif Nea, nors ir 3 vienetai, nors ir daugiabučiam, nors irgi mažis miegsta po visų kapaliuotis tualetuose, ale jokio kvapo. Kartais, prisipažinsiu, mažiausio galvytė kvepia kraiku ir tiek  doh.gif

as bando "iškasti"  lotuliukas.gif Žiūrėsime kas bus šiąnakt g.gif

super,pavydziu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(arvydas. @ 2015 02 04, 22:24)
Kate pagal fiziologija negali turet nic nei jokio kvapo. Kitaip peles niekaip nepagautu  schmoll.gif  Gal is burnos traskuciais smirda, bet jos selina uzsiciaupusios tai kaip ir nesiskaito. Net mazus kaciukus mamos iki nulinio kvapo islaizo. O tie prakute gi vos pasiusioje jau varo praustis. Ir issiprausia.  lotuliukas.gif  Bet va tas tarpas kai ka tik uzkapsciau sysala, o dabar begu praustis... Vat tas ir prikapsi sveika smarvele  lotuliukas.gif  Ir tikrai ne per viena karta!!
Hmmmm. Nu nebent ka tik is dezutes islipusio leteneles bandytume apuostyt  g.gif  Ale irgi... tai juk nebutinai kiekviena syki visom keturiom i bala isimerkia  g.gif

nu tai gal man pasiseka,kad atvaro jos pas mane tiesiai is tuliko doh.gif
dar neapsipraususios:)
Papildyta:
QUOTE(iewootia @ 2015 02 05, 10:53)
man tas susokantis kraikas tai tobulas. kvapo jokio. nebent tuo momentu kai padaro. o pats katina jokio kvapo neturi, nebent is snukio  biggrin.gif

man atrodo jis uz mane svaresnis net  tongue.gif

dar galiu pagirt, kad ismiega iki ryto nemiaukdamas ir atskirai. bet pries zadintuva jau rekia garsiausiai  bigsmile.gif 

soecialiai kazkaip nepratinau, miegodavo anksciau lovoje, bet kadangi prabusdavau net akyse su jo plaukais, sumasciau pabandyt atskirai. keista, jokiu spec priemoniu nesiemiau. tik kai jau nunesu ji i guoli, turiu irgi miegot, neziuret tv ir t.t., nes tada prasysis.

nu o pas jus koks kraikas?
Papildyta:
o tai gal reikia man daugiau tu dezuciu?
skaiciau kiek kaciu,tiek dezuciu ,plius dar viena,tai ragas,tipo 3?
jos normaliai vaiksto i viena,tik daug ten visko prisikaupia,bet daznai valau
per du aukstus gyvenam,tai gal nors viena virsuj statyt?bet tada ir ten smirdes ir dar apildomai nesis tas kraikas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pusaite: 05 vasario 2015 - 13:50