Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

QUOTE(Pusaite @ 2015 01 23, 18:26)
Sveiki,

na,va,parsiveziau savo dziaugsmus 4u.gif dar nezinau ju charakteriu,bet vienas pastoviai uodega kremta g.gif dabar jiems 5men.
kas tai galetu buti? veislyne sake,kad atsirado toks iprotis,kai atjunko nuo mamos.....tai kada praeis? apsigraus uodega greiciau doh.gif


Mūsiškei irgi buvo tarpas, kai taip darydavo. Bekasdama visą kilimėlį sudraskė doh.gif O, dabar kartais taip padaro, jei pvz ji nealkana, o mes pripildom dubenėlį. Prieina apuosto, apkasa lotuliukas.gif Tai, aš kaip suprantu, reiškia, šiuo metu nealkana, bet pasislėpsiu vėlesniam kartui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 26, 11:56)
Mūsiškei irgi buvo tarpas, kai taip darydavo. Bekasdama visą kilimėlį sudraskė  doh.gif O, dabar kartais taip padaro, jei pvz ji nealkana, o mes pripildom dubenėlį. Prieina apuosto, apkasa  lotuliukas.gif Tai, aš kaip suprantu, reiškia, šiuo metu nealkana, bet pasislėpsiu vėlesniam kartui  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif mano ir maisto, ir vandens bliūdelius "apkasa" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2015 01 26, 11:35)
o kokia priezastis galetu but, kai katinas ateina prie savo maisto bliudo (visada yra maisto) ir ji tarsi apkasineja ore?  g.gif

tarsi noretu uzkast ta bliuda su maistu.
ir dar salia stovi veidrodis, tai per ji irgi pabrauko su letena is virsaus i apacia.

maniškiai irgi kasa. tik didysis kasa kai pavalgo ir lieka maisto, o mazoji kasa pries gerdama vandeni biggrin.gif kazkada mes buvom isvaziave, o jis kasdamas dubeni apvertė, tai sudetinga jam paskui buvo esti pasiimti biggrin.gif
Atsakyti
del to bliudu apkasimo : as katina paemiau jau suaugusi, jis 8 metu ir matosi maitintas, priziuretas, tai kaip ir ateiciai uzkasinet neturetu biggrin.gif (beje, maniau, kad tik sunys taip daro)

as buvau padarius isvada, kad jis taip rodo, kad neskanus maistas jam. tipo uzkasiu kaip sh koki biggrin.gif
atradau patinkanti maista, bet daro ta pati.

bet jei ir kiti taip, cia instinktas kazkoks ir man tada ramu.

kvapo jokio aplink tikrai nera.
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2015 01 26, 15:31)
bet jei ir kiti taip, cia instinktas kazkoks ir man tada ramu.

drinks_cheers.gif
vienas mano katinas jaunas būdamas kasdavo taip, kad net apversdavo bliūdelius. Užkasdavo nebaigtą suvalgyti maistą, vandens bliūdelį, mėsytės gabaliuką suvalgydavo ir užkasdavo vietą kur jis gulėjo, taip pat užkasdavo ir tai kas jam neskanu pasirodydavo. Kiti mano katinai nei vienas nekapsto, na nebent labai retai. Manau, kad čia tiesiog instinktas stipriau pasireiškia užkasti (paslėpti) tai kas nesuvalgyta smile.gif
Atsakyti
gal kas naudojate furminatoriu sukuojant?
stiprokai seriasi ir su tuo tradiciniu sepetuku mazai issisukuoja, praslusta kazkaip pavirsium, kailis neilgas, bet povilnes pakankamai.

kadangi kainuoja apie 50 lt tai baisu pirkt, nors Kikoj tai labai jau isgyre.
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2015 01 26, 12:35)
o kokia priezastis galetu but, kai katinas ateina prie savo maisto bliudo (visada yra maisto) ir ji tarsi apkasineja ore?  g.gif

tarsi noretu uzkast ta bliuda su maistu.
ir dar salia stovi veidrodis, tai per ji irgi pabrauko su letena is virsaus i apacia.


maistą ir maniškiai užkasinėja...dažniausia, kai paėda, tipo, nebenoriu, neskanu, fu.. biggrin.gif
o va su veidrodžio 'drožimu" pirmą kart susidūriau...ir smalsu kas tai galėtų būti...globotinė vonioj užšoka ant kriauklės ir 'drožia " veidrodį ( nespėju valyti) ir dar garseliais palydi g.gif g.gif

Papildyta:
QUOTE(iewootia @ 2015 01 26, 16:57)
gal kas naudojate furminatoriu sukuojant?
stiprokai seriasi ir su tuo tradiciniu sepetuku mazai issisukuoja, praslusta kazkaip pavirsium, kailis neilgas, bet povilnes pakankamai.

kadangi kainuoja apie 50 lt tai baisu pirkt, nors Kikoj tai labai jau isgyre.


furminatorius gerai iššukuoja poplaukį, bet juo piknaudžiaut negalima (tai ne šukos juo trekomenduotina 2-3 kart per metus geraoi iššukuoti, ne kasdieniam naudojimui)
ir nupirkt galima už 35 lt, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2015 01 26, 15:57)
gal kas naudojate furminatoriu sukuojant?
stiprokai seriasi ir su tuo tradiciniu sepetuku mazai issisukuoja, praslusta kazkaip pavirsium, kailis neilgas, bet povilnes pakankamai.
kadangi kainuoja apie 50 lt tai baisu pirkt, nors Kikoj tai labai jau isgyre.

Aš šukuoju paprastom žmogiškom tankiom šukom smile.gif bet mano trumpaplaukiai tai ir nėr problemos smile.gif
QUOTE(diinka @ 2015 01 26, 16:19)
o va su veidrodžio 'drožimu" pirmą kart susidūriau...ir smalsu kas tai galėtų būti...globotinė vonioj užšoka ant kriauklės ir 'drožia " veidrodį ( nespėju valyti) ir dar garseliais palydi  g.gif  g.gif
ir nupirkt galima už 35 lt,  4u.gif

Diibka - taigi bendrauja su žaviu (žavia) pašnekovu (pašnekove) biggrin.gif
Atsakyti
Neįsivaizduoju, kaip galima užsiauginti gerą katę. Katė gimsta arba gera, arba ne. Turėjau blogą katiną (vaivorykštės jam šalis), ne katiną, o žvėrį-palaidūną. Nors ir kastruotas buvo, bet bjaurybių bjaurybė. Tik vyrui paklusdavo, nes vyras nesicackindavo - iš tapkės ir ramu. Ir mylėjau tą katiną, net labai mylėjau. O kita katė pas mus божий одуванчик, nors augo kartu su bjaurybe, bet gerumo ir meilumo neišpasakyto.
Jei jau myli katinus, tai myli visokius. Čia diagnozė.
Atsakyti
as nzn kaip kiti seriasi, bet maniskis pagal mane tai stipriai. nu jei slapiom rankom perbraukiu tai pilnos rankos. jis trumpaplaukis, kailis blizga. bet seriasi.
gal stresas, nes as nauja seimininke, nors siaio labai gerai adaptavosi ir labai myli, miega kartu ir t.t. o gal maistas pakeistas turejo itakos? as nzn, jau galvoju gal ir senatve jam, 8 metai visgi. bet noretusi serimasi sumazint, nes tikrai apvelia viska.
neismanau ka daryt. su paprastom sukom be sansu. tam kartui nubraukiu ir vel tas pats.
Papildyta:
QUOTE
o va su veidrodžio 'drožimu" pirmą kart susidūriau...ir smalsu kas tai galėtų būti...globotinė vonioj užšoka ant kriauklės ir 'drožia " veidrodį ( nespėju valyti) ir dar garseliais palydi 


o jos save arba siaip atvaizda veidrodyje suvokia isvis?


Papildyta:
cia siaip i tema biggrin.gif

straipsnis
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2015 01 26, 17:07)
as nzn kaip kiti seriasi, bet maniskis pagal mane tai stipriai. nu jei slapiom rankom perbraukiu tai pilnos rankos. jis trumpaplaukis, kailis blizga. bet seriasi.
gal stresas, nes as nauja seimininke, nors siaio labai gerai adaptavosi ir labai myli, miega kartu ir t.t. o gal maistas pakeistas turejo itakos? as nzn, jau galvoju gal ir senatve jam, 8 metai visgi. bet noretusi serimasi sumazint, nes tikrai apvelia viska.
neismanau ka daryt. su paprastom sukom be sansu. tam kartui nubraukiu ir vel tas pats.
Papildyta:
o jos save arba siaip atvaizda veidrodyje suvokia isvis?
Papildyta:
cia siaip i tema  biggrin.gif

straipsnis

Na jo, jau buvau skaicius si straipsni. Bet nemanau... Tikrai geru kaciu yra;)

Turiu klausima. Maniskiai laksto , vaiksto, kur noriu ir kada noriu. Niekaip prisisaukt negaliu. Vardu is vis nereaguoja. Kaip cia su jais sneketis;) gal dar per mazii 5 men?

Ir tuliko dezej taip kasas, taip rausias ir bilda. Kad dxoaugiuos kad uzdaras. ( nu tik dureles patare isimiti). O tai visi namai butu nukloti kraiku;). Pas jus irgi taip neramiai reikalus atlieka?
Atsakyti
QUOTE(Pusaite @ 2015 01 26, 21:17)
Na jo, jau buvau skaicius si straipsni. Bet nemanau... Tikrai geru kaciu yra;)

Turiu klausima. Maniskiai laksto , vaiksto, kur noriu ir kada noriu. Niekaip prisisaukt negaliu. Vardu is vis nereaguoja. Kaip cia su jais sneketis;) gal dar per mazii 5 men?

Ir tuliko dezej taip kasas, taip rausias ir bilda.  Kad dxoaugiuos kad uzdaras. ( nu tik dureles patare isimiti). O tai visi namai butu nukloti kraiku;). Pas jus irgi taip neramiai reikalus atlieka?

pas mane irgi kapstosi uždaroje: kai kada smarkiau, kai kada ne...

o į vardą reaguoja kai jį šaukiam iš eilės daug kartų, tada teikiasi pasirodyt...ar atbėgt




Atsakyti