Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

QUOTE(Limcamca @ 2014 07 16, 22:22)
Normalus.  biggrin.gif Vaikų irgi visokių būna.
Tiesiog kantrybės auklėjant ir ne kartais, o pastoviai, jei norit pasiekti ilgalaikių rezultatų.  4u.gif

vat taip ir norėjau parašyti, kad charakteris pas visus skirtingas... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 07 16, 21:22)
Normalus.  biggrin.gif Vaikų irgi visokių būna.
Tiesiog kantrybės auklėjant ir ne kartais, o pastoviai, jei norit pasiekti ilgalaikių rezultatų.  4u.gif



QUOTE(AstaRaud @ 2014 07 16, 21:32)
vat taip ir norėjau parašyti, kad charakteris pas visus skirtingas... smile.gif

O nuraminot. Galvojau gal kas negerai biggrin.gif Auklejames... Va siandien grizau ir numesta lekste su beatsilinejancia vista, kuri beveik i kambari is virtuves nutysta... Bet nu ka jau saukstai po pietu. Susislavem ir viskas... Ir vaiksto kaip nevalgius, nors bliudelis pastoviai pilnas sauso maisto.
Atsakyti
Na va, prireikė ir man jūsų patarimo smile.gif Pas mane namie tiesiog tobulas katinukas, geras, meilus, draugiškas, 4 metų orientaliukas. Bėda tame, kad karts nuo karto sugalvoja ir prikakoja man ant lovos unsure.gif Ne dažnai, taip maždaug kartą į mėnesį vis randu dovanėlę. Kraikas tas pats, valau dėžutę kasdien. Vaikų lovos šitam reikalui turbūt netinkamos, nes nei karto nėra pridaręs smile.gif Po to gauna velnių, už kupros atnešu, parodau, apibaru, nebendrauju kelias dienas, kas mano labai bendraujančiam katinui turbūt yra baisi bausmė smile.gif Žodžiu, dar kartą perskaičiau temą, bet randu tik apie balučių darymą. Kaip jūs manote, kodėl jis taip daro? Gal irgi sveikatos problemos kokios?
Atsakyti
Sveika, Persefone 4u.gif Vienas mano turėtas katinas, turėjo problemų su tuštinimusi ir kartais eidavo ka**ti į jo manymu saugią vietą, į kambario kampą. Manau jam atrodydavo kad ten jam geriau gausis. Gal ir jūsų katinėliui kažkas panašaus, ar nepastebėjot, kad jam viduriai kietėtų? Nors manau, kad jūsų atveju jis greičiau tokiu būdu pažymi teritoriją - lova daugiausia turi jūsų kvapo, štai jis tą vietą ir pažymi. Pastebėkit ar taip nenutinka tuomet kai jūsų namuose apsilanko svečių - gali būti, kad tokiu būdu jis nori užtvirtinti savo valdas nes namuose su svečiais atsiranda ir svetimų kvapų. Kadangi kaip minėjot tai daro tik jūsų lovoje tai turėtų būti vienas iš dviejų - arba yra kokių tai sveikatos problemų ir jis tokiu būdu bando atkreipti jūsų dėmesį arba jis bando su jumis pakonkuruoti dėl dominavimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnuna @ 2014 07 18, 09:38)
Sveika, Persefone  4u.gif  Vienas mano turėtas katinas, turėjo problemų su tuštinimusi ir kartais eidavo ka**ti į jo manymu saugią vietą, į kambario kampą. Manau jam atrodydavo kad ten jam geriau gausis. Gal ir jūsų katinėliui kažkas panašaus, ar nepastebėjot, kad jam viduriai kietėtų? Nors manau, kad jūsų atveju jis greičiau tokiu būdu pažymi teritoriją - lova daugiausia turi jūsų kvapo, štai jis tą vietą ir pažymi. Pastebėkit ar taip nenutinka tuomet kai jūsų namuose apsilanko svečių - gali būti, kad tokiu būdu jis nori užtvirtinti savo valdas nes namuose su svečiais atsiranda ir svetimų kvapų. Kadangi kaip minėjot tai daro tik jūsų lovoje tai turėtų būti vienas iš dviejų - arba yra kokių tai sveikatos problemų ir jis tokiu būdu bando atkreipti jūsų dėmesį arba jis bando su jumis pakonkuruoti dėl dominavimo  smile.gif


Svečiai atkrenta, nei karto nebuvau radusi krūvelės po svečių apsilankymo. smile.gif Šiaip jis apskritai nelabai mėgsta svetimų žmonių, ypač vaikų, juos pamatęs iškarto bėga slėptis į spintą, nors jie prie jo net nelenda. Maniškis jam vienintelis tinka, gal kad savas. Beje, mano lovoj ir pats katinas visada miega, tai kaip ir jo kvapo ten turėtų būti pakankamai. smile.gif Kad kietėtų viduriai nepastebėjau, atrodo viskas taip pat, kaip ir buvo. Bet dėl šventos ramybės turbūt reikia nuvežt pas gydytoją, gal tikrai kas negerai. Ačiū jums už atsakymą. 4u.gif
Atsakyti
Jeigu su sveikata problemų nėra, tuomet liks tik vienas variantas - katinėlis bando vaizduoti bosą cool.gif Man yratekę susidurti su atveju kai katinas pats nebuvo linkęs dominuoti, bet kadangi jam nebuvo aiški jo vieta šiemos hierarchijoje - jis bandė žymėtis teritoriją. Sustačius viską į savo vietas, žymėjimai liovėsi o katinas laimingas atsikratęs vadovo vaidmens smile.gif Gal ir jūsiškis galvoja kad jam reiktų pavadovauti namuose ir demonstruojasi krūvelėmis. Gyvūnai teritoriją ne tik šlapimu žymi, būna, kad strategines vietas ir krūvelės pasižymi doh.gif Kadangi nežinau koks jūsų katinėlio charakteris ir ar pastebit jo dominavimo požymių, bet jeigu katinėlis meilus ir nėra drąsuolis, galit jam jo vietą pasordyti, kad ri tokiu būdu - jeigu jis lipą kur nors kur jam negalima, pvz. ant stalo, ant kėdžių ar dr kur, nukelkit jį viena ranka suėmus už čiupros, o kita prilaikydama iš apačios. Tempti už čiupros nereikia, tiesiog suimti ir prilaikyti iš apačios, kad katinui neskaudėtų. Taip suimtas katinas jaučiasi suvaržytas ir priklausomas nuo jūsų. Tai jam gali padėti suvokti, kas namie yra vadas smile.gif Kartais nutinka, kad mylėdami gyvūną mes pamirštame jam priminti, kas namuose vadovauja mirksiukas.gif Na ir sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
Mano katinėlis labai meilus ir daugiškas smile.gif Glaustosi, išlaižo visas rankas, murkia, jokios agresijos niekada prieš nieką nerodo. Nagus nusikarpom be problemų, galima būtų ir manikiūrą daryt, turbūt neprieštarautų, nors iš pradžių buvo visko biggrin.gif Jokių dominavimo požymių tikrai nespatebėjau. Eiti ir laipioti aš jam leidžiu kur nori, juk nieko blogo nedaro, maisto nevagia, nieko nenuvarto... Tobulas katinas tiesiog smile.gif Žodžiu, pirma vežu pas vetą, po to ieškosiu kitų priežasčių kas čia jam nutiko. Ačiū jums už patarimus. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Persefonė*: 18 liepos 2014 - 11:31
Mano kate irgi visai neseniai apturejo panasiu problemu, kas antra karta prikraudavo kruvele ne i dezute, o salia. Manau, del kazkada uzmietejusiu viduriu. Pakeitem jai tualeta, ir i nauja daro be problemu.
Atsiprasau, telefone neturiu LT raidziu.
Turiu antnagiu S dydzio, jei kam reikia, kreipkites. Mano kisai per mazi.
Atsakyti
musu mazasis mylimukas siandien buvo paskiepytas - siaip saunuolis, laikesi puikiai: sekundei issitiese visas, jau galvojau, kad tikrai suleis vyrui nagus. o siaip agresijos pozymiu nera, tik jau murkia murkia! tikras murkimo cempionas - ir dar tuo paciu mus ''ciuncyti megsta'', atrodo juk jau 3 men., nuo papo atjunkytas seniai. o jis sau ciuncina mus (kakla, pvz). ir kaifuoja. net nezinau, toleruoti toki elgesi ar ne? vyras sako, kad gal jis taip savo dekinguma isreiskia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ceroc @ 2014 07 27, 03:33)
musu mazasis mylimukas siandien buvo paskiepytas - siaip saunuolis, laikesi puikiai: sekundei issitiese visas, jau galvojau, kad tikrai suleis vyrui nagus. o siaip agresijos pozymiu nera, tik jau murkia murkia! tikras murkimo cempionas - ir dar tuo paciu mus ''ciuncyti megsta'', atrodo juk jau 3 men., nuo papo atjunkytas seniai. o jis sau ciuncina mus  (kakla, pvz). ir kaifuoja. net nezinau, toleruoti toki elgesi ar ne? vyras sako, kad gal jis taip savo dekinguma isreiskia blush2.gif

maniškei jau pusantrų metų ir ji net nemaitinta mamos (arba tik kai gimė), bet mane ir kasdien "paminko", bet aš nematau tame nieko blogo, manyčiau tokie instinktai, kurie jai būtini, bet tiesa nuogo kūno ji neliečia, tik kai su rūbais ir tik pilvą...
Atsakyti
Va man keista, mano katė 1 m 3 mėn, bet niekada "neminkė" ir "neminko" absoliučiai nieko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2014 07 27, 22:19)
Va man keista, mano katė 1 m 3 mėn, bet niekada "neminkė" ir "neminko" absoliučiai nieko  g.gif

Net nežinau nuo ko tai priklauso, bet mane "paminko", bet man tai nekliūtis ir ne blogybė...
Atsakyti