Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

Aš turiu ir boksą ir tašes. paprastai nešuosi tašėse saviškius. Boksą sunkiau nešti ir ne taip patogu. Boksą nebent naudočiau jeigu kelionė ilgesnė, nes jame kaip ir daugiau vietos smile.gif
Mes turime vieną tokią tašę (atsisega įėjimas iš šono)
user posted image
O kita - tokia (nuo viršaus nusiima tinklelis)
user posted image
abi patogios - katinai patenkinti biggrin.gif Antroji gal patogiau susilanksto kai nenaudojama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnuna @ 2014 05 07, 15:27)

abi patogios - katinai patenkinti  biggrin.gif


Matosi thumbup.gif

Ačiū, ieškosim tašės ir eisim laukan smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Se7en @ 2014 05 07, 14:35)
Voo. Tai reik arba ant pavaduko vest, arba tasej smile.gif

Tada kitas klausimas - kas geriau: boksas ar tase? Tase gal uzdaresne, nematytu kaip baisu toj laiptinej smile.gif

Sarkozy vaziuojant tankiai apsitriedzia tai mums tase niekaip netiktu schmoll.gif O dezej ismeti gruntinius laikrascius ir vairuoji sau svilpaudamas iki sekancios stoteles biggrin.gif
Amzinatilsi Raisa masinoj non stop kniaukdavo. Bet jin vaziuodavo is viso be jokiu dezuciu! Tiesiog patys durni buvom; bet jin ir nekakodavo. Ir po pedalais nelisdavo. Tik labai juokindavo kitu masinu vairuotojus kai ant palanges miaukt isitaisydavo. Kaip su sirena ir garsiniu signalu vaziuodavom smile.gif
Hmmm... Patiko tas Noa pasiulymas su valerianke g.gif Sarkozy visiskai "nemoka" vaziuot tai uosvijoj jau buna sulysus ir pikta kaip pasiutus sirse. (Ypac jei uzmato, kad sunaus katinas su ta pacia masina vaziuoja. O ir kaip gi neuzmatys, jei jai kas 10 minuciu reikia sikna sluostyt). sad.gif
Birzelio pabaigoj pameginsiu bokse petept valeriono. Ciut, ciut. Del kvapo, kad patys neprasmirstume. Aba gabaliuka servetkos idesiu. (Ten net nevalerionas, bet Sarkozy jau ismoko net rankinuko uztrauktuka atsisegt jei te yra kokis tai servetelis su kurium mano miargos kosmetika nusivalo. Ir kazkuri dantu pasta jai irgi ispudi daro thumbup.gif Gaila,- nebeatsimenu kokios firmos.
Tai jei kas bandet katazole (ir pan.),- pasidalinkit patirtim: kiek tept?, ar visiskai nepasius? ir t.t.
ACIU!
Atsakyti
Rašiau jau savo katinų istoriją, jei trumpai: namie 14 m katė, 7 m katinas, panašaus amžiaus katė ir jauniausia metinukė katė, visi kastruoti/sterilizuoti.
Įvairiu metu turėdavom kokį globotinį, katinas būdavo draugiškiausias, žaisdavo, bendraudavo, tas pats ir su mažiausia. Paskui staiga pasimainė, pasidarė atsiskyręs, apsigyveno emigravusios dukros lovoje, dažnai urzgia ar tiesiog niurna liečiamas. Kai mažė savaitei buvo išsprukus iš namų, katinas staiga atsimainė į senąjį gerąjį murklį, mažąjai grįžus - vėl tas pats. Meilumas jam užeina, tada glaustosi ir prie mūsų, ir mažę pats kviečia žaist.
Nu ir naujausi cirkai: pradėjo myžt ne vietoj. Po pirmo karto lėkėm pas vetus - sveikutėlis. Tada man išvažiavus privatė ant tos lovos, kurioje tūno. Išskalbiau, išpurškiau. Šiandien privarė dar smagiai - ir pamyžo ir pašiko (sorriuks), supykus nuėmiau čiužinį ir išrinkau tą jo lovą.
Priežastis kaip ir aiški - mažiausia katė. Na bet negaliu aš jos dabar kažkur padėt, tikėjausi, ją sterilizavus, pagerės reikalai, deja.
Patarkit, ką daryt.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 06 22, 22:36)
Rašiau jau savo katinų istoriją, jei trumpai: namie 14 m katė, 7 m katinas, panašaus amžiaus katė ir jauniausia metinukė katė, visi kastruoti/sterilizuoti.
Įvairiu metu turėdavom kokį globotinį, katinas būdavo draugiškiausias, žaisdavo, bendraudavo, tas pats ir su mažiausia. Paskui staiga pasimainė, pasidarė atsiskyręs, apsigyveno emigravusios dukros lovoje, dažnai urzgia ar tiesiog niurna liečiamas. Kai mažė savaitei buvo išsprukus iš namų, katinas staiga atsimainė į senąjį gerąjį murklį, mažąjai grįžus - vėl tas pats. Meilumas jam užeina, tada glaustosi ir prie mūsų, ir mažę pats kviečia žaist.
Nu ir naujausi cirkai: pradėjo myžt ne vietoj. Po pirmo karto lėkėm pas vetus - sveikutėlis. Tada man išvažiavus privatė ant tos lovos, kurioje tūno. Išskalbiau, išpurškiau. Šiandien privarė dar smagiai - ir pamyžo ir pašiko (sorriuks), supykus nuėmiau čiužinį ir išrinkau tą jo lovą.
Priežastis kaip ir aiški - mažiausia katė. Na bet negaliu aš jos dabar kažkur padėt, tikėjausi, ją sterilizavus, pagerės reikalai, deja.
Patarkit, ką daryt.

g.gif gal pabandyk aprengti protestuotoją. Iš kokių senų timpų klešnės nesunkiai galima drabužėlį padaryti skyles kojoms iškirpus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo semlina: 22 birželio 2014 - 22:12
QUOTE(semlina @ 2014 06 22, 23:11)
g.gif  gal pabandyk aprengti protestuotoją. Iš kokių senų timpų klešnės nesunkiai galima drabužėlį padaryti skyles kojoms iškirpus.

O ką duos aprengimas? Jis su maže pasipeša, bet pats nepuola, mažė lenda ir lygiom abu ritasi. Jei nemyžtų, tai normaliai jie visi sugyvena.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 06 23, 00:05)
O ką duos aprengimas? Jis su maže pasipeša, bet pats nepuola, mažė lenda ir lygiom abu ritasi. Jei nemyžtų, tai normaliai jie visi sugyvena.


Laba diena,

gal nervus apramintų....
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 06 23, 00:05)
O ką duos aprengimas? Jis su maže pasipeša, bet pats nepuola, mažė lenda ir lygiom abu ritasi. Jei nemyžtų, tai normaliai jie visi sugyvena.


Aprengimas, nu kaip čia liaudiškai pasakius: ereliui sparnus aplaužo. T.y. katinas jaučiasi suvaržytas, negali laisvai judėti ir supranta, kad tokia bausmė už negerą elgesį.

Kopijuoju Nerealios atsakyma, is senos temos:
Pagavote katę/katiną sysiojantį ten kur negalima. Kai katės/katinai sysioja ant lovos, batų, rūbų, dažniausiai taip jos žymi teritoriją, todėl šiuo atveju yra ITIN svarbu parodyti, kad tik gaujos vadas turi teisę “žymėti teritoriją”. Taigi, pagaunate katę, pakeliate už kupros prieš save, žiūrite jai į akis (labai svarbu nenuleisti žvilgsnio), ir… pradedate šnypšti ant jos (svarbu savo vidumi “pykti”, sakyti”čia aš esu gaujos vadas ir tik aš turiu teisę žymėti teritoriją). Šnypštimas turi būti rodant dantis ir tariant tokį garsą tarsi KCHHH. Tada dviem pirštais staigiu judesiu (imituojant kates) trinktelėti jai per snukį, apšnypštimas, trinktelėjimas, “apspjaudymas”(aukščiau aprašytu būdu), šnypštimas, trinktelėjimas. Taip besielgiant nueinate iki savo kvepalų, dezodoranto ar blogiausiu atveju nusimaunate savo kojines ir grįžtate iki tos vietos kur katė sysiojo ir demonstratyviai “PERŽYMITE teritoriją”. Tada paleidžiate katę ir jai pabėgant dar kartą ją apšnypškite. (po to išplaukite tą vietą ir vėl “pažymėkite” savo kvapu)
Čia yra svarbu keli momentai:
-Jei katė ją apšnypštus reaguoja labai agresyviai- pradeda draskytis, šnypšti atgal, Jums jokiu būdu negalima jos paleisti ty pralaimėti šito “mūšio”. Jaučiate, kad nebeišlaikote, prispaudžiate katę prie žemės patogiau ją paimate vėl pakeliate ir vėl viskas iš pradžių. Tol kol katė NUSILEIS ty nusuks žvilgsnį ir/ar uodegą pabruks po savimi
- po to ignoruokite katę tol kol ji pati neateis pas Jus. Jei ji neatėjo iki to momento kada laikas ją maitinti tai tą vakarą jos nemaitinate, po nakties maistą padėkite, tačiau nekalbinkite katės. Katė/katinas turi padaryti pirmąjį žingsnį.
- kitą kartą kai matysite, kad katė daro kažką kas Jums nepatinka tiesiog piktai šnypštelėkite žiūrėdamas jai į akis. Katė turėtų iš karto nustoti tai daryti ir, dažniausiai, atbėgti pas Jus su tokia išraiška tipo “ej šefas, nepyk, aš ten šiaip netyčia, pro šalį ėjau” smile.gif

Gal irgi naudos bus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 06 23, 00:05)
O ką duos aprengimas? Jis su maže pasipeša, bet pats nepuola, mažė lenda ir lygiom abu ritasi. Jei nemyžtų, tai normaliai jie visi sugyvena.


Nuo pjedestalo nukels biggrin.gif na dabar jis bando parodyti kas vadas, o koks ten vadas su marškiniais, na tiesiog pažeminat pareigose, kad neįsijaustų ir tiek mirksiukas.gif
Nes kaip suprantu jis pas jus dabar bando parodyti, kas herarchijoj svarbiausias.
Na gal aš klystu ax.gif jums pačiai geriau spręsti mirksiukas.gif Aprengimu katino nesužalosit, o jeigu bijot, kad per drabužėlį prisisios galima moterišką įklotą įdėt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 06 23, 11:41)
Gal irgi naudos bus?  g.gif

Dėkui.
Beveik viską taip ir padariau, ir už pakarpos kresteltas buvo (pakelt 6,5 kg baisu už pakarpos, tai tik kilstelėjau), ir laikraščiu per ausis gavo, ir nosin kepštelėjau, ir apšnypščiau piktai. Kas nustebino, kad jokios agresijos į mano elgesį, tik ausis suglaudė, prisiplojo prie grindų ir tylėjo kaip žemė. Ignoravau visą vakarą, nekalbinau.
Iš to pykčio lovos čiužinį nuritinau, groteles nuėmiau, vis tiek joje niekas nemiega, lova palubėj, ten jo sostas buvo, tai visą naktį nerimavo, likusiais rėmais bastėsi. Gal surinksiu atgal paskui, bet jei myžtels dar kur - teks kišt į tympas ponaitį.

Kažkaip keista, tas katinas visus globotinius gražiai priimdavo, katės tik pykdavo labai, ir jis pats yra antras priglaustas, po jo priglausta dar kita katė, su kuria normaliai bendrauja, vat tik šita ketvirtoji, kurią mažytę taip pat gražiai prižiūrėjo, kažkuo supykdė.
Atsakyti
O kaip pati mažylė su juo elgiasi?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 06 23, 16:10)
O kaip pati mažylė su juo elgiasi?

Mažė šiaip labai meilutė, nors ir pasiutus: suaugėlius atsargiai ir per atstumą uostinėja, bet kai užeina siutas - tada jau skraido, ir prieš visus didžiuosius šokinėja, gaudo, griauna, šoka ant sprando. Katins dažniausiai pats ją pasikviečia žaist: pradeda murksėt ir vartytis, tada ji atbėga, na ir ritasi abu, nors mažė sveria pusė tiek, kiek katinas. Piktų peštynių nemačiau su nei vienu.
Atsakyti