Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

QUOTE(Vidam @ 2014 04 18, 20:42)
O tai pats apsidairėte, kokioje temoje esat? Kažkodėl irgi į temą apie katės auklėjimą neperskaičiau... g.gif o katinėlių temoje irgi apie savo Sarkozy mažai ką rašėt...gal paskaitykit dar kartą dėl ko jums buvo uždėtas  ignoras ir turėjot išsisiurbti smile.gif
Ir meluojat, kad apie katinus, nekalbam...kiekvieną dieną kalbam ir fotkes dedam. Va taip tai biggrin.gif
Taip kad rašykit kur norit ir ką norit, bet savo namučius aš ginsiu... mirksiukas.gif

Niu tai supartalinai tema namucius begindama?? Ir kas is tu "namuciu" liko? Kaip Drezdenas iki anskrydio ar jau po viskam? biggrin.gif
Vidam, bet tai Tu dar toli grazu ne pati durniausia!! Tikrai yra idiociu kurios ta pati katinuka ryte, per pietus ir vakare is visu pusiu fotkina, o paskui dar "dublikatus" mezga. Nu man nelimpa! Ir nieks te manes neignoravo (nes negali; tiesiog dreba nica arvydas. pamaciusios ir puola gincytis apie belenka, bet, kad tik butu PRIES).
Ai, turbut ir tokios temos "idiotams" reikia. Lai sau buna. Niekur nedingsi.
As jas su visais JB ir viedarais galeciau suniamniot tik prasmes neiziuriu. Nuosavu mazu smegeniuku gaila. Tikrai nesijungiam prie Supermamkiu idant nuotaika susigadintume? Ania? O kazkas jungias su tikslu kam nors i dusia prisikt sad.gif Niu ir sikaliokites i sveikata! drinks_cheers.gif Tatai yra jusu "namuciai" kuriu sturmuot neturiu nei noro, nei tikslo, nei kopeciu. Vobsce nesuvokiu kodel dab rasau. Nu gal kam pravers. Labai dideles sekmes ir jums ir sau linkiu thumbup.gif
Atsakyti
Optimistas bigsmile.gif

Jūs net pralaimėt nemokat laugh.gif Išvytas iš moteriškyno, kiauksit kaip lapė už kampelio pasislėpęs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2014 04 26, 15:25)
Optimistas bigsmile.gif

Jūs net pralaimėt nemokat laugh.gif Išvytas iš moteriškyno, kiauksit kaip lapė už kampelio pasislėpęs 4u.gif

Maziule, o as turiu kokiu nors sansu pasislept taip, kad Tu mano nico ilgai ,ilgai ieskotum bet niekad, niekad nerastum?
Tai jeigu ka, tai as busiu psixuskej. Vieta uzkalsiu 4u.gif Tau patalyne imt su gandrais, flamingais ar su braskem?
Atsakyti
Ai parašiau ir ištryniau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidam: 26 balandžio 2014 - 16:40
QUOTE(arvydas. @ 2014 04 16, 12:01)
g.gif  Menesio? g.gif  Teoriskai kates ismoko kaciukus savo reikalus vietoj atlikt. ("Medziot" irgi mamos ismoko). Gal ir yra racijos, kad Linados katinukas per mazas. Bet yra kaip yra.


Maciau,kaip kate moko savo vaikus-po maitinimo ima uz ciuprynos ir nesa i dezute,tupdo ir liepia kapstyti,katinukas nenori,lipa lauk,tada kate snai jam su letena per spranda,grazina atgal ir neleidzia islipti tol,kol nepadaro ir neuzkasa smile.gif Na,musu dabartine grazuole pateko pas mus 5-7 dienu,dar akla,is po siuksliu konteinerio,susalusi ir issekusi...is pradziu buvo laikoma dezuteje,ten pat buvo istatytas dangtelis su trupuciu kraiko tualeto reikalams...kraika teko pirkti tik naturalu,nes mazei knietejo viska is eiles ragauti...na,ir kazkaip nebuvo bedos del tualeto reikalu,parodzius-ropojo i dezute...gerokai sunkiau buvo ismokyti lakti,su situo tai dukra tikrai vargo,na,ir liko dalykas,kurio ismokyti nepavyko-po reikalu nusiprausti sikinyka... doh.gif Tai dabar jau katei vasara 3m bus,bet dar kartais buna taip,kad tenka gaudyti ir valyti dregnu popierium doh.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2014 04 26, 16:51)


dar iki siol pasijuokdavau is tavo postu, bet jau dabar tai tikrai perlenkiai lazda doh.gif
Atsakyti
Svveiki,
gal patarima kas koki, ka daryti, kad kate isnesta is namu nezviegtu kaip skerdziama? Siaip su ja viskas tvarkoje, namuose gera kate. Bet jeigu reikia isnesti ja uz buto ribu, tai prasideda didelis klyksmas. Kaip ir nebeda, bet pries kaimynus geda lotuliukas.gif Beje, suprantu, kad katei isejimas is namu asocijuojasi tik su blogais dalykais ir kelia stresa, nes buna vezama tik pas veterinara arba i "savaitini darzeli" kai mums reikia isvaziuoti. Tai gal pabandyti jai koki "malonuma" suteikti isnesus is namu? Kad vienintelis jos malonumas yra plunksnos ant pagalio arba "kiteketas" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Se7en @ 2014 05 06, 17:58)
Svveiki,
gal patarima kas koki, ka daryti, kad kate isnesta is namu nezviegtu kaip skerdziama? Siaip su ja viskas tvarkoje, namuose gera kate. Bet jeigu reikia isnesti ja uz buto ribu, tai prasideda didelis klyksmas. Kaip ir nebeda, bet pries kaimynus geda  lotuliukas.gif  Beje, suprantu, kad katei isejimas is namu asocijuojasi tik su blogais dalykais ir kelia stresa, nes buna vezama tik pas veterinara arba i "savaitini darzeli" kai mums reikia isvaziuoti. Tai gal pabandyti jai koki "malonuma" suteikti isnesus is namu? Kad vienintelis jos malonumas yra plunksnos ant pagalio arba "kiteketas"  biggrin.gif


Aš žinok nežinau, bet galvoju - gal į boksą purkštelt katžolės? Kai kurios katės nuo jos lengvai "apsineša" biggrin.gif

Kartą mano Kuzį fotografavo, ir Kuzys sau pozavo nelabai kažkaip, ir susiruošė nešti muilą iš fotosesijos. Galvoju, aš tau papurkšiu, tau čia patiks, ir tu čia dar pabūsi biggrin.gif Aš jam purkšt, tai jis čia pat šnai ir atsigulė ant šono, kaip gramą padaręs biggrin.gif Guli, akis varto, nei figūrą demonstruoja, nei graciją lotuliukas.gif

Bet va su riksmais išmėginti neteko. O mano Lotas irgi baisus rėksnys, ir bliauna, jei tik kas, bet nešamas jis labai gerai tyli, jei gauna draugelį - Kuzmą. Tada Kuzma jį sureguliuoja, kad jis tylėtų - leidžia apsikabinti, o jei anas laido gerklę, išrašo ausų biggrin.gif Bet jei kitos katės neturit...

Tai gal įsigykit? biggrin.gif

Bet jei abi rėks nešamos, tada nežinau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 05 06, 17:12)
Aš žinok nežinau, bet galvoju - gal į boksą purkštelt katžolės? Kai kurios katės nuo jos lengvai "apsineša" :

<...>

Bet jei abi rėks nešamos, tada nežinau lotuliukas.gif


Tiesą sakant nešu aš ją tiesiai ant rankų... tai gal pirma boksą įsigysiu lotuliukas.gif

Dėl antros katės... norėčiau. Bet dabar kol kas beibį ruošiuosi įsigyti nestuke.gif

Ačiū Noa
Atsakyti
QUOTE(Se7en @ 2014 05 07, 12:05)
Tiesą sakant nešu aš ją tiesiai ant rankų... tai gal pirma boksą įsigysiu lotuliukas.gif

biggrin.gif tuomet bokse arba kelioninėj tašėj neturėtų dainuoti biggrin.gif Vienas mano katinas išvis ant rankų nenori keliauti - rėkia taip, kad visas kiemas skamba - pats nori eiti doh.gif o vat tašėj tyli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnuna @ 2014 05 07, 11:34)
biggrin.gif  tuomet bokse arba kelioninėj tašėj neturėtų dainuoti  biggrin.gif  Vienas mano katinas išvis ant rankų nenori keliauti - rėkia taip, kad visas kiemas skamba - pats nori eiti  doh.gif  o vat tašėj tyli  smile.gif



Voo. Tai reik arba ant pavaduko vest, arba tasej smile.gif

Tada kitas klausimas - kas geriau: boksas ar tase? Tase gal uzdaresne, nematytu kaip baisu toj laiptinej smile.gif
Atsakyti
Kietas boksas gal geriau mašinoj, galima prisegti su diržais, saugiau skaitosi, kaip vaiko kėdutė... Nors aš turiu tokį pusiau medžiaginį - lengvesnis nešant...
Atsakyti