Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

Rusu voiskej musu kapitonas mums karaule itaise 3 triusiukus. (Nu, tipo, jei jau atomines bombas saugot tai ir triusius pridabosit). Ir priziurejom! Ir koses likucius atiduodavom, ir pieniu paskabydavom. Vis tik 50 cebanu su automatais biggrin.gif Bet kai tie triusiai paaugo, pasirode, kad patele tik viena. Uzsiemem "veisimu": kas rasdavo noro kuri nors triusi pas patele i narva idedavo, o kitas ziauriskai pavydelkino. Ilgainiui (kai karininku nebudavo) mes tuos 2 patinus paleisdavom ant pieveles. Korida ir Cako Noriso suktukai pries ta vaizda nublankasta!
O syki abu i viena narva sudejom, bet kazkoks aliarmas buvo, ar kas tai tokio, bet jie gal kokia valanda be prieziuros "padraugavo". Tai vat rezultatas: vienam nukasti kleckai ir abu ramutukai smile.gif
Ir tuom ir baigesi visa atrakcija sad.gif O kapitonui majoro laipsnis nusikele i begalybe, nes kazkas is pulko stabo uzmate, kad Chromejus salia raketu triusius laiko. Bet yra ir sviesioji puse! Po to bajerio niekas kapitono Chromejaus nebevadino kitaip kaip "Major-Foks" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikuna @ 2014 04 18, 07:54)
arvydai, apsiramink...

OK! lotuliukas.gif
Bet tik po Velyku! OK?
Nes dab per ta pasnika ner ka valgyt, o degtine savo darba irgi daro. Kai be zakuskes tai... viskas tiesiai i smegeni/klaviatura ir kerta sad.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2014 04 18, 12:18)
OK! lotuliukas.gif
Bet tik po Velyku! OK?
Nes dab per ta pasnika ner ka valgyt, o degtine savo darba irgi daro. Kai be zakuskes tai... viskas tiesiai i smegeni/klaviatura ir kerta sad.gif

tai, kad per pasnika ir gerti negalima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikuna @ 2014 04 18, 13:12)
tai, kad per pasnika ir gerti negalima  mirksiukas.gif

Taigi, jokiais būdais, jau verčiau mėsą ėsti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikuna @ 2014 04 18, 12:12)
tai, kad per pasnika ir gerti negalima  mirksiukas.gif

Pilnai tikiu! (Nors toroj taip neparasyta) schmoll.gif Ant tuscios pusles prisilakus vemalas jama baisesnis uz visas Cernobilio elektrines kartu sudejus. Nu bet gyvent tai reikia? Kazkuom tai mist ir t.t. drinks_cheers.gif
O! Sugalvojau LENKTYNES!! Startas - pirmadieni puse astuoniu (vakaro). As busiu teisejas, prodiuseris ir medsenatas. O jus leksit kas greiciau issisterilizuos. (Paskui dar bandysim ar gerai pavyko).
Prizas - nerealus pereinamas pagiriamasis zodis ir teise be eiles nusipirkt Teleloto bilieta. Isankstine registracija... g.gif ... nu kaip cia pasakius... teoriskai tai galima, bet praktiskai reik viagros aba bent jau padoraus bliuduko ciufyro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2014 04 18, 13:43)


jau nusispangsti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 04 16, 22:26)
Ta prasme, nebūti žiaurioms? Nesiūlyti sterilizuoti katės, ar nesiūlyti tau rengti pas save diskotekų?


Čia manau išanksto norėjo pasakyt, kad nesiūlyt pačiam išsikastruot biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2014 04 17, 00:32)
Nežinau bigsmile.gif Pamėgink biggrin.gif

Man tai neina, aš gi ne vyras, nebent sterilizuoti bigsmile.gif O šiaip tai aš negaliu, aš mat esu veisimui, turiu vyrą ir dvi vadas biggrin.gif Aplamai jau gal ir pakankamai pasiveisiau, bet vat morčius man dar reikalingas vis viena, šeimyniniam gyvenimui lotuliukas.gif

O va diedams, kuriems kiaušiniai per smegenis kerta, ir jiems gaunasi charakterio priepuoliai, tai labai nepakenktų. Vienam, kuriam labai charakteris ryškiai reiškėsi, net pasiūlius esu - gal jums, ponas, veterinorių, kol patalpų žymėti nepradėjot? Agresija, dirglumas sumažėtų bigsmile.gif Nežinau, ką nusprendė, bet iš jo nustebimo nutariau, kad dar niekas jam nebuvo to pasiūlęs, tai gal pamąstė


thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Noa @ 2014 04 17, 19:40)
Aš tai ne, sakau, kad man nereikia, aš veislyne ir su dokumentais biggrin.gif Be to, man jau tuoj klimaksas lotuliukas.gif Tai kaip suprantu, vienas eisi biggrin.gif Bet tu nebijok, kastraciją lengviau pernešt biggrin.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(arvydas. @ 2014 04 18, 01:03)
Uoj, uoj, uoj kokie mes sustri: ir asmens tapatybes pasiukas rankinuky, ir veisle (2X pakartota skias ne dvarniaska), ir klimaksas... Mane klimaksas jau gal kokius 10 kartu istiko!! (Ypac ant smegenu). Nu ir ka??? Kastruotis vis vien nesinori? Visokiu atmazu ieskom? Net pukuotukais but nebenorim? Bet kates gi tam ir gimsta, kad kas nors jas pagautu ir gimda ispjautu. Aba kleckus. Cia tokia lyg ir katinu svajone! Tik neisivaizduoju kodel dar reikia gaudyt, o ne jie patys (pagal taloneli) i sterilizacijos punkta atkanka  g.gif

Arvydėlis matau naują temą pasiliksminimams atrado lotuliukas.gif oi nesikeičia matau visai biggrin.gif

Noa ačiū už gerą juoko dozę thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo semlina: 18 balandžio 2014 - 13:43
O šiaip tai man, kaip ir Nikunai, irgi atrodo, kad mes teršiam temą. Smagu yra pezėti niekus, bet kai į temą ateina žmogus, kuris turi problemų su kate, tai jis nori šioje temoje išspręsti savo problemas su kate. O ne skaityti 10 puslapių belekokių pezalų.

Pezėti galima kokiose bendraminčių temose, praktiškai belekatroj.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 04 18, 16:35)
O šiaip tai man, kaip ir Nikunai, irgi atrodo, kad mes teršiam temą. Smagu yra pezėti niekus, bet kai į temą ateina žmogus, kuris turi problemų su kate, tai jis nori šioje temoje išspręsti savo problemas su kate. O ne skaityti 10 puslapių belekokių pezalų.

Pezėti galima kokiose bendraminčių temose, praktiškai belekatroj.

drinks_cheers.gif bet realiai šiuose postuose su jumoru pateikta labai rimta informacija apie kastraciją ir sterilizaciją smile.gif nekreipiant dėmesio į kai kuriuos nukrypimus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 04 18, 15:35)
O šiaip tai man, kaip ir Nikunai, irgi atrodo, kad mes teršiam temą. Smagu yra pezėti niekus, bet kai į temą ateina žmogus, kuris turi problemų su kate, tai jis nori šioje temoje išspręsti savo problemas su kate. O ne skaityti 10 puslapių belekokių pezalų.

Pezėti galima kokiose bendraminčių temose, praktiškai belekatroj.

Noa, man idomu moteriska "filosofija" ikast. Zinau, kad nepavyks, bet... po stovinciu akmeniu vanduo neteka biggrin.gif
O is tikruju tai man Tavo tekstus reikejo pamatyt. Del biznio. Ir zinai,- GIRIU!! Iki Agatos Kristi dar biski truksta, bet ir man iki Hemingvejaus dar daug zolytes reiks apmyzt sad.gif Dab nesiimsiu vertint. (O ir kas as toks, kad vertinciau). Jei noresi - i privata brukstelsiu. lotuliukas.gif
Tema? Negyva sita tema buvo. (Cia tik pirmi puslapiai svarbus, bet kur prapuole pati Nereali???) O dabar dar ir kaip gyva thumbup.gif
As akvariumuose ciut ciut nusimanau tai ten mergicom realiai galiu ka tai patart. O katese... doh.gif Niu turim Sarkozy 5 metus ir turejom Raisa 14 iki numiro verysad.gif Tai tuom visoas mano ismanumas ir apsiriboja. Sekmingai "issisiurbiau" is Musu kates ir katineliai temos (nes ten tik is kitos puses nufotkinti tie patys triju personu katinukai ir neriniai, mezginiai, padekos, varikliu remontas... Nu kas tik nori, bet tik ne apie katinus biggrin.gif Ane Semulka? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2014 04 18, 18:43)
As akvariumuose ciut ciut nusimanau tai ten mergicom realiai galiu ka tai patart. O katese...  doh.gif  Niu turim Sarkozy 5 metus ir turejom Raisa 14 iki numiro  verysad.gif  Tai tuom visoas mano ismanumas ir apsiriboja. Sekmingai "issisiurbiau" is Musu kates ir katineliai temos (nes ten tik is kitos puses nufotkinti tie patys triju personu katinukai ir neriniai, mezginiai, padekos, varikliu remontas... Nu kas tik nori, bet tik ne apie katinus biggrin.gif Ane Semulka? mirksiukas.gif

Tai jau ką akvariumų temos numirė ar kompanija išsibėgiojo, kad į kačių temas užklydai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2014 04 18, 18:43)
.
Sekmingai "issisiurbiau" is Musu kates ir katineliai temos (nes ten tik is kitos puses nufotkinti tie patys triju personu katinukai ir neriniai, mezginiai, padekos, varikliu remontas... Nu kas tik nori, bet tik ne apie katinus biggrin.gif Ane Semulka? mirksiukas.gif

O tai pats apsidairėte, kokioje temoje esat? Kažkodėl irgi į temą apie katės auklėjimą neperskaičiau... g.gif o katinėlių temoje irgi apie savo Sarkozy mažai ką rašėt...gal paskaitykit dar kartą dėl ko jums buvo uždėtas ignoras ir turėjot išsisiurbti smile.gif
Ir meluojat, kad apie katinus, nekalbam...kiekvieną dieną kalbam ir fotkes dedam. Va taip tai biggrin.gif
Taip kad rašykit kur norit ir ką norit, bet savo namučius aš ginsiu... mirksiukas.gif


Atsakyti