Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

Ta prasme, nebūti žiaurioms? Nesiūlyti sterilizuoti katės, ar nesiūlyti tau rengti pas save diskotekų?
Tai jei nesterilizuosi - jinai ir myš. Gamtos šauksmas - toks reikalas, jinai gi katė, razūmėlio ne fontanai, tik mielumo daug. Tinka - tai gyveni taip, o netinka - tada sterilizuoji... Jokio čia žiaurumo, manai, jai labai malonu morčiuoti? Morčiuoti yra nervas, todėl ji ir myža. Ramūs katinai nemyža, jie žino savo vietą. Tik neramūs myža. Na PMS tavo katei, ką aš žinau, pas mane katinai.

Aš saviškius kastravau iškart, kai tik jie baigė dirbti veislyne tatukais. O kam kankinti gyvūną? Kuziui nuo tų kiaušinių išvis vos stogas nenuvažiavo. Nemyžo, jis ne toks, bet staugė, dirglus buvo labai, įsitempęs, neėdė... O po kastracijos - ir žaisti nori, ir murkti, ir lovoj miegoti, ir lazeriuką vaikosi, ir futbolą žaidžia, ir ėst pradėjo, ir pūkais apaugo, gyvenimo džiaugsmo kupinas katinas pasidarė. Kai dėl bobų galvos nebeskauda.



O jei ne, tai ne, tai nėr tada ko ir skųstis, kad myža smile.gif
Atsakyti
kur išvalau, pakvėpinu, ten nebesisioja, nusiraminu ir...po kelių dienų atrandu kuur visgi jo nauja vieta biggrin.gif sakau gal visus namus kvepalais išplaut mastau.gif dar niekada namuose taip skaniai nekvepėjo laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 04 16, 21:26)
Ta prasme, nebūti žiaurioms? Nesiūlyti sterilizuoti katės, ar nesiūlyti tau rengti pas save diskotekų?
Tai jei nesterilizuosi - jinai ir myš. Gamtos šauksmas - toks reikalas, jinai gi katė, razūmėlio ne fontanai, tik mielumo daug. Tinka - tai gyveni taip, o netinka - tada sterilizuoji... Jokio čia žiaurumo, manai, jai labai malonu morčiuoti? Morčiuoti yra nervas, todėl ji ir myža. Ramūs katinai nemyža, jie žino savo vietą. Tik neramūs myža. Na PMS tavo katei, ką aš žinau, pas mane katinai.

Aš saviškius kastravau iškart, kai tik jie baigė dirbti veislyne tatukais. O kam kankinti gyvūną? Kuziui nuo tų kiaušinių išvis vos stogas nenuvažiavo. Nemyžo, jis ne toks, bet staugė, dirglus buvo labai, įsitempęs, neėdė... O po kastracijos - ir žaisti nori, ir murkti, ir lovoj miegoti, ir lazeriuką vaikosi, ir futbolą žaidžia, ir ėst pradėjo, ir pūkais apaugo, gyvenimo džiaugsmo kupinas katinas pasidarė. Kai dėl bobų galvos nebeskauda.
O jei ne, tai ne, tai nėr tada ko ir skųstis, kad myža smile.gif

Soriukas. Nesigauna pratrint nereikalingo teksto. Citatoj turejo tik paskutinis sakinys likt bet nesigauna. Zioplas esu sad.gif
Noa, o juk niekas ir nesiskundzia!! Zinom gi, kad ne suniuka prisiemem. Katinas yra katinas. Jis megsta vaikscioti vienas 1 biggrin.gif Visi tie postringavimai tera tik meginimai dar gudresniam Dievo tvariniui kaip nors apmaut ta kita "savarankiskaji".
P.S. O jei tikrai taip gerai sekasis tai kodel mudviem neissikastravus? Ka??? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2014 04 17, 00:07)
P.S. O jei tikrai taip gerai sekasis tai kodel mudviem neissikastravus? Ka??? bigsmile.gif

Nežinau bigsmile.gif Pamėgink biggrin.gif

Man tai neina, aš gi ne vyras, nebent sterilizuoti bigsmile.gif O šiaip tai aš negaliu, aš mat esu veisimui, turiu vyrą ir dvi vadas biggrin.gif Aplamai jau gal ir pakankamai pasiveisiau, bet vat morčius man dar reikalingas vis viena, šeimyniniam gyvenimui lotuliukas.gif

O va diedams, kuriems kiaušiniai per smegenis kerta, ir jiems gaunasi charakterio priepuoliai, tai labai nepakenktų. Vienam, kuriam labai charakteris ryškiai reiškėsi, net pasiūlius esu - gal jums, ponas, veterinorių, kol patalpų žymėti nepradėjot? Agresija, dirglumas sumažėtų bigsmile.gif Nežinau, ką nusprendė, bet iš jo nustebimo nutariau, kad dar niekas jam nebuvo to pasiūlęs, tai gal pamąstė lotuliukas.gif


(Šiaip pas žmones tie reikalai kitaip einasi, negu pas kates. Pas žmones taip, kaip pas šunis) biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(arvydas. @ 2014 04 17, 00:07)
Visi tie postringavimai tera tik meginimai dar gudresniam Dievo tvariniui kaip nors apmaut ta kita "savarankiskaji".

Ne visai. Čia jau gaunasi taip - arba gamta, arba žmogus. Jei gyvūnas gyvena natūraliai, tai ir gyvena sau, gi niekas ten nekastruoja kokių zuikių, tie kada nori, tada veisiasi.

Bet jei tu tą gyvūną laikai uždaręs, jam veistis neleidi, kadrų neduodi, tai tada vis viena jau į gamtą įsikišai. Arba Dievulis reguliuoja, arba tu. Ir ta sterilizacija - tiesiog prisitaikymas prie aplinkos. Nes jei tikrai laikyti taip, kaip gamtoj, tai ir duok jai kadrą kai jinai tik nori... Gatvėj gyvendama gautų. Tiesa, tiek gimdydama, gyventų 4 metus, bet gamtoj katės ilgai ir negyvena...

Jei aš gyvenčiau viena ir žinočiau, kad tikrai niekada negimdysiu ir šeimos nekursiu ir jokios erotikos man negalima - pvz. būčiau lesbietė ir sirgčiau aids. Ir kas nors sakytų, o davai aš tau nuimsiu mėnesines visam gyvenimui. Jokių skausmų, jokių PMS... Tai kas nesutiktų bigsmile.gif

Taip pagalvojus, tai ir karvės melžimas arba vištų kiaušinių surinkimas yra "apmovimas". Bet taip gi daroma...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 16 balandžio 2014 - 23:35
Zuikiu nekastruoja todel, kad nepagauna! Nedurni tie triusiai mirksiukas.gif
O su viskuo kitkuo sutinku drinks_cheers.gif
Tai pala, pala... o tai eisim sterilizuotis (zinoma, kad pas veterinara) ar ne? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2014 04 17, 19:10)
Zuikiu nekastruoja todel, kad nepagauna! Nedurni tie triusiai mirksiukas.gif
O su viskuo kitkuo sutinku drinks_cheers.gif
Tai pala, pala... o tai eisim sterilizuotis (zinoma, kad pas veterinara) ar ne? bigsmile.gif

Aš tai ne, sakau, kad man nereikia, aš veislyne ir su dokumentais biggrin.gif Be to, man jau tuoj klimaksas lotuliukas.gif Tai kaip suprantu, vienas eisi biggrin.gif Bet tu nebijok, kastraciją lengviau pernešt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 04 17, 18:40)
Aš tai ne, sakau, kad man nereikia, aš veislyne ir su dokumentais biggrin.gif Be to, man jau tuoj klimaksas lotuliukas.gif Tai kaip suprantu, vienas eisi biggrin.gif Bet tu nebijok, kastraciją lengviau pernešt biggrin.gif

Uoj, uoj, uoj kokie mes sustri: ir asmens tapatybes pasiukas rankinuky, ir veisle (2X pakartota skias ne dvarniaska), ir klimaksas... Mane klimaksas jau gal kokius 10 kartu istiko!! (Ypac ant smegenu). Nu ir ka??? Kastruotis vis vien nesinori? Visokiu atmazu ieskom? Net pukuotukais but nebenorim? Bet kates gi tam ir gimsta, kad kas nors jas pagautu ir gimda ispjautu. Aba kleckus. Cia tokia lyg ir katinu svajone! Tik neisivaizduoju kodel dar reikia gaudyt, o ne jie patys (pagal taloneli) i sterilizacijos punkta atkanka g.gif
Atsakyti
arvydai, apsiramink...
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2014 04 18, 01:03)
Uoj, uoj, uoj kokie mes sustri: ir asmens tapatybes pasiukas rankinuky, ir veisle (2X pakartota skias ne dvarniaska), ir klimaksas... Mane klimaksas jau gal kokius 10 kartu istiko!! (Ypac ant smegenu). Nu ir ka??? Kastruotis vis vien nesinori? Visokiu atmazu ieskom? Net pukuotukais but nebenorim? Bet kates gi tam ir gimsta, kad kas nors jas pagautu ir gimda ispjautu. Aba kleckus. Cia tokia lyg ir katinu svajone! Tik neisivaizduoju kodel dar reikia gaudyt, o ne jie patys (pagal taloneli) i sterilizacijos punkta atkanka  g.gif

Aišku, kad aš ne dvorniaška schmoll.gif Gimiau ir užaugau bute, aš su dokumentais, ir mano tėvai seneliai su dokumentais, ir vyras mano dokumentinis, tik mikročipo neturiu biggrin.gif

Tai po klimakso kam jau kastruotis. Poreikio nebebėr biggrin.gif

Ne, katės negimsta, kad jas sterilizuotų. Kodėl? Todėl, kad katės yra gyvūnų rūšis. O kokia rūšies paskirtis? Rūšies paskirtis yra išsaugoti rūšį, t. y. kuo daugiau veistis ir daugintis. Tik tada katė - ir zuikis, ir bet koks kitas padaras - gyvens pagal paskirtį. All you need is love biggrin.gif

Vadinasi, jei tu paimi tą gyvūną ir NELEIDI jam veistis, neduodi partnerio nors dukart per metus - tu jau užrauki tą jo prigimtį k čiortovoji babuške. Sterilizacija tiktai nuima norą. Tu ar šiaip, ar taip neleidi gyvūnui atlikti savos gamtinės paskirties, tiktai arba palieki biologinį supratimą apie tai, arba ne. Aš renkuosi nepalikti - jei aš negaliu jam duoti tiek mergų, kiek jis nori (Kuzys norėjo kasdien po mergą, aš tiek neturiu, o į gatvę paleisti negaliu gi).

Sterilizacija nėra gyvūno suluošinimas - gyvūnas dėl to visai nenukenčia, nes jis gyvūnas gi, nėra mergų noro, ir viskas biggrin.gif
Diedui, kuriam biologiškai nėra mergų noro, arba analogiškai moteriai, arba moteriai, kuri negali turėti vaikų, yra diskomfortas, bet gi ne fizinis, o tik moralinis - visuomenės požiūris, o kodėl tu nevedęs, tu ką, impotentas, vajezus... Jei to nebūtų, tai ir žmonės dėl to nejaustų jokio diskomforto, kaip va aš nejaučiu diskomforto, kad nenoriu rūkyti (nerūkau). O katės už žmones stabilesnės, joms ta reklama pofig.

Kitaip tariant, ta kastracija/sterilizacija yra ne fizinis, o daugiau psichologinis reikalas. Tarkim, gimdos dauguma moterų nuolat irgi nenaudoja, ne ranka tai smile.gif Manai, katės myža, nes joms smagu myžti ant tapkių? ne, myžimas rodo katės didelę psichologinę įtampą.
Manai, nekastruoti katinai staugia šiaip sau, prasidainavimui, jie, manai, norėdami ir negaudami nesikankina? Kuzma taip staugdavo, kad oi... Aš net sakydavau, Kuziukai, ar tu gaidelis, ar katinėlis? Blin, aš jį ant rankų nešiodavau, kad jam nors kiek nuo tų mergų bado pagerėtų, bet aišku, šūdą ten pagerės... Nors negali gi sakyti, kad mergų visiškas badas buvo, per metus laiko gavo 4 mergas - tai daugiau ir gamtoj nebūna gi.
Kai Lotusas (jaunesnis katinas) pirmą kartą užriko taip, kaip Kuzma, mums stalčius atsidarė, galvojam - nu vooo, jau! Ogi pasirodo - kažkokią gėlę apskabė ir labai jam buvo bloga, ir negalėjo išsivemti. Tada išsivėmė ir praėjo. Kodėl aš tai pasakoju. Todėl kad tą jausmą, kai žiauriai bloga, ir nori vemti, ir negali išsivemti, daugelis žmonių yra patyrę. Panašu, kad tai yra tokio pat intensyvumo nemalonus jausmas, kokį jaučia katinas,kuriam neleidžiama poruotis. Kuzma iki kastracijos jį jausdavo kasdien po 10-20 kartų. O kas ten žino, gal nuolat.

Juolab, kiti nerėkia. Bet tai nereiškia, kad nieko nejaučia. Kaip ir žmonės. Katėms taip pat, būna gi (veisėjai žino) "tylūs morčiai"...

Žinot ką, jei leisite, aš verčiau tai chirurginiu būdu nuimsiu. Nafig man mano gyvūnas turi kankintis, jei aš neturiu tiek mergų. Neturiu 365, o tik 4 per metus... Aš prieš tai irgi maniau, kad kastravimas - baisu. Kol neįsigilinau. O kai įsigilinau, tai kastravau abu, kai baigė darbą veislyne, ir nesigailiu schmoll.gif Ir visai ne dėl to, kad man ten būtų tapkių gaila. Aš juos myliu ir kankinti jų nenoriu schmoll.gif

O tas požiūris, kaip myža, bet ai, tai man primena, kaip, tarkim, dukra sirgtų anoreksija plius bulimija ir viską, ką suvalgo, išvemtų, o tėvas sakytų - ai, tegu, negi man maisto gaila biggrin.gif Myžimas, rėkimas yra signalas, ir mūsų reikalas, kaip į tai reaguosim, net jei tas signalas pats kaip ir nemaišo. Man, tarkim, maišo, man ne tas pats. Kaip ten sakė mažasis Princas - esi atsakingas už tą, ką prisijaukini...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 18 balandžio 2014 - 08:22
Eeee... tik nemanykit, kad as pries sterilizacija! Visom keturiom UZ! Pirmu numeriu i akademija ir baigtas kriukis! Vat pataupiau 100 litu tai dabar turbut jau koks tukstantis ant tapkiu ir seksbarjero tableciu (iskaitant ir pleistra) suejo. Net ir naturalioj gamtoj toli grazu ne visi patinai gauna teise veisle pratest. Ir vietine "kastracija" buna! Tuoj pagrisiu sita pasakyma pavyzdziu, bet dab noriu pasidalint jausmeliu ne i tema, nes Noa kaip pirstu i jautia vieta pataike. Apie vemima.
Per Jonavos "Azoto" avarija buvau ugnegesys. Gerokai laiko ant nitrofoskos pratupejau, o paskui 3 menesius po ligonines trainiojaus. Vat tai 2 menesius buvo non stop bloga ir vemt nera is ko. Ir taip diena-nakti. O patikekit, vyrukas buvau... nu 20 prisitraukimu tikrai neatrode riba. O cia istisai vimdo ir ner ka daryt. Daktarai irgi be zado, nes tokiu apsinuodyjimu atveju iki tol ant viso burbuliuko nebuta. Milteliai nuo kosulio, eufilinas i vena ir raminamasis valeriono antpilas nepadejo. Prednizalono atsisakiau, nes nenorejau but eksperimentinis. Pagerejo aba nuo laiko, aba nuo cerabrolizino, aba nuo kazkokiu tableciu. (Gydytojas (didziule tulpe, balionas ir ACIU Marenholcui) vos ne kisenej is namu ju atnese ir liepe niekam nerodyt, nes kitaip ji is darbo imes) biggrin.gif Bet mane ant koju pastate ir netgi dukra dar sekmingai "surizikavom" biggrin.gif
Pastrigom. B.d.
Atsakyti
Labai senai aš susidūriau su savo šeimos vyrų ryškiu pasipriešinimu dėl katino kastravimo. Taip škant - vyriškas solidarumas. doh.gif Tik jis greitai baigėsi kai katinas apvarė naują svetainės komplektą. Pirmą kartą buvo atleista, išplauta ir išdžiovinta. Tik spėjo galutinai išdžiūt - a jis vėl apvarė. doh.gif Taip kad mūsų vyriška kompanija nusprendė, kad jau geriau namie kolega be kiaušų, o ne smarvė. Juk privarytas tapkes, batus, tegul ir kokį apklotą gali išmest. Baldų komplekto nepirksi gi kas mėnesį.
Taip kad gyvena mūsų Benas be kiaušų sėkmingai jau virš 10 metų. Nei svorio priaugo, nei žaist nenustojo.
Atsakyti
Seksbarjero tabletės katei kenkia daug labiau, negu sterilizacija sad.gif
Papildyta:
QUOTE(Tajka @ 2014 04 18, 10:43)
Taip kad gyvena mūsų Benas be kiaušų sėkmingai jau virš 10 metų. Nei svorio priaugo, nei žaist nenustojo.

Mano Kuzys tai žaist pradėjo biggrin.gif
Aišku, žaidė, kol mažas, bet paskui tie kiaušiniai jam taip trenkė per mažas katines smegenėles, kad jis nei žaidė, nei ėdė, kailį metė, staugė, nežino ko nori, ant kelių užšoka, ne, negulsiu, nušoka, amžinas neramumas, amžinas stresas, amžina įtampa... Myžimu jis nepasižymėjo, bet jam buvo baisiai bloga. Per kastraciją svėrė ar ne 2,700, ogi suaugęs katinas ir dar didelis pagal savo veislę. Tiesa, jis kornišas, jam prie jo ūgio derėtų sverti kokius 3 kg, bet net tiek nesvėrė. Net veislyno mergos pasakė, kad viskas, taip nebeįmanoma.

O po kastracijos kad atsigavo! Storas nėra ir dabar. Tik atsigavęs biggrin.gif Linksmas, murkia, žaidžia, šokinėja biggrin.gif Randa lego kaladėlę - vaikosi po visus namus, kol po sofa paspiria biggrin.gif Miega savo sūnų Lotą apsikabinęs biggrin.gif Aišku, jis ir liko kiek griežtesnis už Lotą, kurį tiesiog anksčiau kastravom, tas tai išvis meiliausias pasaulio katinas biggrin.gif

Žo, mano katinai po kastracijos atgavo gyvenimo džiaugsmą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 18 balandžio 2014 - 09:51