Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

auksine_roze - mano tėvams kažkas panašaus irgi nutiko smile.gif Pas juos gyvena 7,5 m. katinas ir 2 m. katytė. praėjusių metų lapkričio mėn tėvai pardavė butą ir nusipirko naują. Naujam bute katytė pasidarė drasesnė - jeigu senam bute manęs nelabai prisileisdavo tai naujam bute ir prie manęs glaustosi ir leidžiasi ant rankų paimama ko anksčiau nesileisdavo. Ir mano katytė naujam bute drasesnė pasidarė. Kai atsiveždavau į seną tėvų butą, jinai pakampiais bėgiodavo, čiut kas, iškart po sofa slėpdavosi, o naujam bute drąsiai vaikštinėja smile.gif Taigi naujam bute pastebėjom pokyčius katyčių elgsenoje, o kodėl taip yra - sunku pasakyti tuo labiau kad tėvų katino elgesys tai nepasikeitė g.gif Matyt naujas butas labiau patiko smile.gif
Atsakyti
Kokie įdomūs dalykai g.gif mistiški sutvėrimai tos katės... egypt.gif
Visada maniau, kad katės labai prisiriša prie vietos ir kraustymąsi bei keliones sunkiai išgyvena, o mat gali ir patikti naujoj vietoj... thumbup.gif
Na, tiesa, laisvai vaikštantys katinai tai matyt pasirenka gyvenamąją vietą, nes vienas mūsų užaugintas katinukas išėjo kažkur kitur namus susirado (po pusmečio ateidavo kartais į kiemą), o kitas atvirkščiai - pabėgo nuo šeimininkų ir pas mus pasiliko gyventi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnuna @ 2014 04 04, 10:06)
auksine_roze - mano tėvams kažkas panašaus irgi nutiko  smile.gif Pas juos gyvena 7,5 m. katinas ir 2 m. katytė.  praėjusių metų lapkričio mėn tėvai pardavė butą ir nusipirko naują. Naujam bute katytė pasidarė drasesnė - jeigu senam bute manęs nelabai prisileisdavo tai naujam bute ir prie manęs glaustosi ir leidžiasi ant rankų paimama ko anksčiau nesileisdavo. Ir mano katytė naujam bute drasesnė pasidarė. Kai atsiveždavau į seną tėvų butą, jinai pakampiais bėgiodavo, čiut kas, iškart po sofa slėpdavosi, o naujam bute drąsiai vaikštinėja  smile.gif  Taigi naujam bute pastebėjom pokyčius katyčių elgsenoje, o kodėl taip yra - sunku pasakyti tuo labiau kad tėvų katino elgesys tai nepasikeitė  g.gif  Matyt naujas butas labiau patiko  smile.gif


O tai pasirodo ne man čia vienai tokie čiūdai su katinu vyksta smile.gif Už kelių mėnesių laukia dar vienas persikraustymas laukia jau į savą būstą. Tikiuosi, neatsimainys į ankstesnį katiną smile.gif
Atsakyti
[quote=auksine_roze,2014 04 04, 09:45]
O tai pasirodo ne man čia vienai tokie čiūdai su katinu vyksta smile.gif Už kelių mėnesių laukia dar vienas persikraustymas laukia jau į savą būstą. Tikiuosi, neatsimainys į ankstesnį katiną smile.gif
[/quote
Kazkur skaiciau, kad katems kaip tik bloga energetika patinka. Tipo reik ileist kate i tuscia kambari, paziuret kur jin atsiguls ir toj vietoj nestatyt lovos, nes ten bloga energija. Tik visiskai neaisku kaip be kates ta energetika nustatyt ir kasaro "gabumus" patikrint g.gif biggrin.gif
Savaja (uz sniuriuko) isvedu i kiema ir zinoma vedu i pacia graziausia, saulytes nutvieksta pievele. O jinai noriau eina ten, kur suverstos kokios nors lentos, malkos, kibirai ar siaip barachlo. Tai sita pateisinu, nes tokiose vietelese galima tiketis rast daugiau peliu. (Nors Sarkozy gyvos peles nera macius) schmoll.gif Bet kai lauke jai atsibosta,- miegucio gulasi irgi kur nors i komposta aba svieziai israusta lysve. Nu kur tik daugiau purvo unsure.gif
----------
O kai (labai retai) nusivezam i uosvija - elgiasi kas karta kitaip. Pastebejau, kad ziauriskai siunta jei nelabai senai pries ja ten koks nors kitas keturkojis buna pasisveciaves. smile.gif Neee, o-bet-taciau jei buna dar ir gyvas (nesvarbu katinas ar suniukas),- tada jau pilnas vamzdiec... doh.gif
Atsakyti
Mes atsikraustėm į butą, kur yra gyvenes šuo (kokius pusę metų jau negyveno) ir dar papūgėlės gyveno, bet katinui nė motais dėl to. Šiaip kiek yra tekę su katinu kur išvažiuoti ar keliom valandom ar su nakvyne tai lysdavo į tamsiausią, giliausia kampa ir tupėdavo įsitempęs. Gal dabar ramiau buvo, kad daiktų savų daug keliavo kartu.
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2014 04 04, 10:40)
Kokie įdomūs dalykai  g.gif  mistiški sutvėrimai tos katės...  egypt.gif
Visada maniau, kad katės labai prisiriša prie vietos ir kraustymąsi bei keliones sunkiai išgyvena, o mat gali ir patikti naujoj vietoj... thumbup.gif

Na, kai dar su tėvcais gyvenau, turėjau katiną ir kai krausčiausi į savo butą, katiną palikau pas tėvus, nes akivaizdžiai buvo prei namų prisirišęs, net pas veterinarą nuvežti jam būdavo didžiausias stresas o ir nebejaunas jau buvo. Tėvai irgi prašė jį palikti, tai ir nestresinom mes jo - liko pas tėvus gyventi. Šiaip manau, kad taip įvyko dar ir dėl to, kad gyvenom keturiese, be katino dar šunį turėjau ir katinas labiausiai prie šuns ir buvo prisirišęs, po šuns netekties stipriai stresavo ir iki savo gyvenimo galo pvz. eidavo miegoti ten kur paprastai šuo miegodavo, mama taip pat sakydavo, kad kaip anksčiau šuo darydavo, pavakare eidavo į prieškambarį manęs iš darbo grįžtančios laukti ir būten toje vietoje kur šuo guldavosi - būtent ant kilimo o ne pvz. ant spintelės, kur atrodo katinui patogiau būtų. O dabartiniai mano kaciai su manim važiuotų bet kur - jiems svarbiausia kad su manim būtų. Iš tiesų, katės - patys nenuspėjamiausi ir paslaptingiausi gyvūnai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnuna @ 2014 04 04, 13:32)
be katino dar šunį turėjau ir katinas labiausiai prie šuns ir buvo prisirišęs, po šuns netekties stipriai stresavo ir iki savo gyvenimo galo pvz. eidavo miegoti ten kur paprastai šuo miegodavo, mama taip pat sakydavo, kad kaip anksčiau šuo darydavo, pavakare eidavo į prieškambarį manęs iš darbo grįžtančios laukti ir būten toje vietoje kur šuo guldavosi - būtent ant kilimo o ne pvz. ant spintelės, kur atrodo katinui patogiau būtų.  O dabartiniai mano kaciai su manim važiuotų bet kur - jiems svarbiausia kad su manim būtų. Iš tiesų, katės - patys nenuspėjamiausi ir paslaptingiausi gyvūnai  biggrin.gif


Mano katės tai nebent apžiūrėt mašiną įlipa (kartą taip vos neišvažiavo su MB į žvejybą - bet gal nujautė kur ruošiasi biggrin.gif ), o vežant kur - tai baisūs riksmai ir nepasitenkinimas... užtat nelabai įsivaizduoju keliaujančių su šeimininkais kačių rolleyes.gif
O kas dėl draugystės su šunimis drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif neperskiriami draugai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2014 04 04, 11:52)
Mano katės tai nebent apžiūrėt mašiną įlipa (kartą taip vos neišvažiavo su MB į žvejybą - bet gal nujautė kur ruošiasi  biggrin.gif ), o vežant kur - tai baisūs riksmai ir nepasitenkinimas... užtat nelabai įsivaizduoju keliaujančių su šeimininkais kačių  rolleyes.gif
O kas dėl draugystės su šunimis  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  neperskiriami draugai  wub.gif

Iki kaimo 180 km. Pirmoji kate didziaja kelio dali baisingai miaukdavo, o sita suviduriuoja kas 20 km ir atvaziuoja sukudus bei nusibaigus sad.gif
Nesuprantu, kaip zmones tas kates i parodas nuveza g.gif
Tiesa, sunaus katinas nepatenkintas, bet vaziuoja kaip ir be ekstrymu. Gal todel, kad dazniau vazinejas? g.gif
Atsakyti
Kaip būtų galima katinui įkvėpti drąsos nebijoti ateinančių svečių? Jau durų skambutį išgirdęs sprunka, dar stengiasi pažiūrėti kas ateis, bet jei neatpažįsta tai slepiasi. Ar čia jau nepakeičiamas katinų bruožas?
Atsakyti
QUOTE(auksine_roze @ 2014 04 07, 18:39)
Kaip būtų galima katinui įkvėpti drąsos nebijoti ateinančių svečių? Jau durų skambutį išgirdęs sprunka, dar stengiasi pažiūrėti kas ateis, bet jei neatpažįsta tai slepiasi. Ar čia jau nepakeičiamas katinų bruožas?


O kam to reikia? g.gif Nenori, gi ir neina.
Atsakyti
QUOTE(auksine_roze @ 2014 04 07, 17:39)
Kaip būtų galima katinui įkvėpti drąsos nebijoti ateinančių svečių? Jau durų skambutį išgirdęs sprunka, dar stengiasi pažiūrėti kas ateis, bet jei neatpažįsta tai slepiasi. Ar čia jau nepakeičiamas katinų bruožas?

MP pas mokine i dvieju kambariu buta 2 kartus i savaite vaiksciojo ir tik po pusmecio suzinojo, kad ten yra ir katinas! biggrin.gif (Iseinant usai ir ausies galiukas kazkur tolumoj tarpdury smekstelejo) bigsmile.gif
O musu Sarkozy isgirdus skambuti pati pirmoji islenda is spintos (ten jin kasdien po kokias 6 valandas pailsi pries miega) ir lekia ziuret kas gi cia dabar bus biggrin.gif
Tik man rodos, kad jin zino: "Jei jau skambina,- tai duru plysiukas liks pravertas ir bus puiki proga pasprukt" drinks_cheers.gif Bet ir atejusius taip atsargiai "patikrina". O ypac daboja, kad batu nepaliktu kur jos myzamoji pasiekia biggrin.gif
---------------
Kas mokat prakurkit tema "KA SIANDIEN NUVEIKE KATINAS" ar ka tai panasaus. Sitoj kaip ir nelabai limpa; "Musu katineliuose" - neriniai mezginiai, besikartojanti fotogalerija + Sveikinimu ratas; kitur fainu pasakojimu nerandu, nes... nu irgi i temas ten jie nelimpa. O (PVZ) kaip faina buvo paskaityt kai kasaras mirusio sunio vieta prie duru uzeme!!!
As pats negaliu del dvieju priezasciu: esu vyras ir super xerovas kompiuterastas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 04 07, 18:48)
O kam to reikia?  g.gif Nenori, gi ir neina.


Tai būtų gerai, jei nenori ir neina, bet čiut kas meta maistą, išsilaksto miegai ir bėga slėptis. Jei nereaguotų į durų skambutį ir neitų pas svečius, tai būtų ramu, bet slėptuvėj būna prasėdi kelias valandas.
Atsakyti