Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

QUOTE(_Aguona_ @ 2014 03 28, 18:15)
na ką gi-užaugo mano kačiukas į gražų katiną, kastruoti jo nežadu, kadangi žadu jį veisti.


Tai greičiau veisk ir kastruok, pakol neapmyžo visų namų biggrin.gif

Šiaip katinams morčiaus nebūna, jis visada pasiruošę... Morčius tik katėms.
Atsakyti
QUOTE(_Aguona_ @ 2014 03 28, 18:15)
na ką gi-užaugo mano kačiukas į gražų katiną, kastruoti jo nežadu, kadangi žadu jį veisti.
tai va-turiu namie katę, maža dar, tai mano kačiui morčius turbūt. vieną dieną prisisiojo dukters lovą, šiandien ryte atsibundu nuo vandens ant kojų  doh.gif apsimiegojus nesupratau kas vyksta-ogi mano kicas sisioja man į lovą...nu šakės. doh.gif
esu turėjus kačių, nu to dar nebuvo, kad ant manęs sysiotų..  blink.gif

negi čia gali būti teritorijos žymėjimas? nu pelkė didžiausia, peršlapo čiužinys, pūkinė kaldra, smarvė baisiausia..
šiaip nėra jis agresyvus, tačiau nebėra ir meilus, kaip kad buvo, stengiasi vengti kontakto, nenori į rankas..
padėkit , paaiškinkit, prašau.

Jūsų katinas subrendo ir žymi teritoriją ir tai yra normalu. Jeigu nenorite kastruoti tai gausit tenkintis tokių balų valymu ir patalų skalbimu arba gausit neleist į kambarį kur yra patalai.
Atsakyti
QUOTE(rariukas @ 2014 03 28, 16:06)
Tai ko gero prasidėjo morčius, todėl ir žymi visur. Maniškis šitaip sugadino batus ir rankinuką ir kiliminį taką, nes labai sudėtinga pašalinti tą kvapą. Tačiau kai kastravau viskas užsibaigė. O kodėl žadate veisti, jis pas jus veislinis?

na taip, pirkau jį veisimui. parodose nedalyvavom dar, pirma bus gegužės mėn. jis britas šinšilinis.
Atsakyti
QUOTE(_Aguona_ @ 2014 03 28, 19:47)
na taip, pirkau jį veisimui. parodose nedalyvavom dar, pirma bus gegužės mėn. jis britas šinšilinis.

O šinšiliukų lt padaugės bigsmile.gif Linkiu kantrybės. Dėl to niekas katinų veisimui laikyti ir nenori, kad kvapelis tai jau nuo jų namie pagerintas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(semlina @ 2014 03 28, 17:41)
O šinšiliukų lt padaugės  bigsmile.gif  Linkiu kantrybės. Dėl to niekas katinų veisimui laikyti ir nenori, kad kvapelis tai jau nuo jų namie pagerintas  doh.gif

mes Airijoje gyvenam smile.gif lt konkurencijos nebus wink.gif
Atsakyti
Šiaip tokie myžniai mažiau myža, jei laikomi po vieną, t.y. be kitų kačių... Tada neturi su kuo konkuruoti. Bet šiaip perkant reikia domėtis, ar tėvas, senelis nežymėjo, tada jie būna stabilesnės pūslės ar tai psichinės sveikatos, kaip čia pavadinus biggrin.gif

Kažkur internete mačiau vieną myžnių net su pampersu, nežinau, ar čia jam labai patinka, bet matomai myžo kaip žvėris biggrin.gif Aš du buvusius tatukus auginu, tai iki pamperso nepriėjom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Aguona_ @ 2014 03 28, 20:59)
mes Airijoje gyvenam smile.gif lt konkurencijos nebus wink.gif

Kokia dar konkurencija, katinų ir taip trūkumas, niekas tų mižnių laikyti nenori doh.gif
Atsakyti
QUOTE(semlina @ 2014 03 28, 22:19)
Kokia dar konkurencija, katinų ir taip trūkumas, niekas tų mižnių laikyti nenori  doh.gif

Aik aik, nestumk biggrin.gif Pas mane tokie du, tiesa, jie kornišai. Bet niekas nieko nesumyžo, net tada, kai namuose buvo du, ir abu su kiaušiniais! schmoll.gif Atvarius didžiajam 4 mėnesių katiniuką, didysis jį išlaižė ir miegot paguldė, o mažasis ilgą laiką jį laikė mama ir žindo, nepaisant to, kad tai buvo tėvas lotuliukas.gif

Vieną kartą tik buvo myžis, bet ten buvo ne žymėjimas, o Maidanas koksai tai, kažkuris protestavo prieš nevalytą tualetą. Mano mažasis sūnus už tai atsakingas, ir buvo linkęs pareigą atlikti aplaidžiai, užtai kai išsitraukiau tą tualetą, tai net akis graužė doh.gif Aš pati į tokį nemyžčiau, garbės žodis. Sūnui pakrovus malkų, tualeto higiena kaip mat atsitaisė, ir protestai baigėsi, demonstrantai susirinko agitacinę medžiagą ir nulindo miegoti po kaldra biggrin.gif

Nuo katino priklauso. Ir nuo jo tėvų.

Gal ir nuo veislės kažkiek.

Sako, kad galima perauklėti, labai aiškiai katinui parodžius, kad vadas esi tu. Bet kažkaip realybėj rimtą myžnių retas perauklėja, gal nebent Nereali sugebėtų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 28 kovo 2014 - 21:53
QUOTE(Noa @ 2014 03 28, 22:50)
Aik aik, nestumk biggrin.gif Pas mane tokie du, tiesa, jie kornišai. Bet niekas nieko nesumyžo, net tada, kai namuose buvo du, ir abu su kiaušiniais!  schmoll.gif Atvarius didžiajam 4 mėnesių katiniuką, didysis jį išlaižė ir miegot paguldė, o mažasis ilgą laiką jį laikė mama ir žindo, nepaisant to, kad tai buvo tėvas  lotuliukas.gif

Vieną kartą tik buvo myžis, bet ten buvo ne žymėjimas, o Maidanas koksai tai, kažkuris protestavo prieš nevalytą tualetą. Mano mažasis sūnus už tai atsakingas, ir buvo linkęs pareigą atlikti aplaidžiai, užtai kai išsitraukiau tą tualetą, tai net akis graužė doh.gif  Aš pati į tokį nemyžčiau, garbės žodis. Sūnui pakrovus malkų, tualeto higiena kaip mat atsitaisė, ir protestai baigėsi, demonstrantai susirinko agitacinę medžiagą ir nulindo miegoti po kaldra biggrin.gif

Nuo katino priklauso. Ir nuo jo tėvų.

Gal ir nuo veislės kažkiek.

Sako, kad galima perauklėti, labai aiškiai katinui parodžius, kad vadas esi tu. Bet kažkaip realybėj rimtą myžnių retas perauklėja, gal nebent Nereali sugebėtų...

Tai jum pasisekė su katinais. Man ir vieno mižniaus namie užtektinai doh.gif Ir perauklėjamas nesiduoda verysad.gif na bent jau aš neradau tokių priemonių verysad.gif nežinau ar nuo veislės priklauso g.gif Pas maniškį toletų du stovi, bet vistiek varo kur nereikia, laiškus rašo doh.gif
Nuo gamtos šauksmo nelabai perauklėsi, o kad nuo tėvų priklauso tai sutinku, nes yra net kačių žyminčių morčiaus metu ir jų palikuonys irgi žymi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo semlina: 28 kovo 2014 - 23:21
QUOTE(Noa @ 2014 03 28, 23:50)
Aik aik, nestumk biggrin.gif Pas mane tokie du, tiesa, jie kornišai. Bet niekas nieko nesumyžo, net tada, kai namuose buvo du, ir abu su kiaušiniais!  schmoll.gif Atvarius didžiajam 4 mėnesių katiniuką, didysis jį išlaižė ir miegot paguldė, o mažasis ilgą laiką jį laikė mama ir žindo, nepaisant to, kad tai buvo tėvas  lotuliukas.gif

Vieną kartą tik buvo myžis, bet ten buvo ne žymėjimas, o Maidanas koksai tai, kažkuris protestavo prieš nevalytą tualetą. Mano mažasis sūnus už tai atsakingas, ir buvo linkęs pareigą atlikti aplaidžiai, užtai kai išsitraukiau tą tualetą, tai net akis graužė doh.gif  Aš pati į tokį nemyžčiau, garbės žodis. Sūnui pakrovus malkų, tualeto higiena kaip mat atsitaisė, ir protestai baigėsi, demonstrantai susirinko agitacinę medžiagą ir nulindo miegoti po kaldra biggrin.gif

Nuo katino priklauso. Ir nuo jo tėvų.

Gal ir nuo veislės kažkiek.

Sako, kad galima perauklėti, labai aiškiai katinui parodžius, kad vadas esi tu. Bet kažkaip realybėj rimtą myžnių retas perauklėja, gal nebent Nereali sugebėtų...


lotuliukas.gif Noa, parašytumėt knygą apie katinų gyvenimą ir gyvenimą su katinais
book.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2014 03 29, 12:24)
lotuliukas.gif  Noa, parašytumėt knygą apie katinų gyvenimą ir gyvenimą su katinais
book.gif  clap_1.gif

lotuliukas.gif Kai Nereali rašys knygą, aš jai galėsiu parašyti lyrinius intarpus biggrin.gif Tipo, o praktikoje pas mėgėjus tai atrodo šitaip lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(semlina @ 2014 03 29, 00:16)
Nuo gamtos šauksmo nelabai perauklėsi, o kad nuo tėvų priklauso tai sutinku, nes yra net kačių žyminčių morčiaus metu ir jų palikuonys irgi žymi.

Nu va. Mano Kuzio tėvas nežymėjo irgi, buvo kultūringas katinas ir savo pūslės valdovas biggrin.gif Ar iš kur ten tas žymėjimas eina, jeigu smardesnis už paprastą myžalą... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, esu naujoke katinu laikytoja smile.gif Dvi dienas turim 2 dvieju menesiu siamukes. Bet siandien turim problema. Siaip kakoja ir sisioja i dezute abi, bet siandien ryte abi pakakojo kambary po lempa, (isvaliau su actu ir papurskiau savo kvepalais) o vakare pakakojo po vaiko lova. (svarinimas toks pats), eda, valgo normaliai, viskas ok, bet va siandien tas bajeris su pakakojimu. Cia kaip suprasti. Gal kas ka patartumet? Poniutems po visko nieko nesakem, kaip sakant jau po..
Atsakyti