Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

QUOTE(niekosau @ 2014 02 02, 23:14)
labas vakaras

Reikia experto nuomones smile.gif Pries keleta savaiciu buvau aplankyti mazu kaciuku, kuriems buvo kiek daugiau nei savaite. Seimininke isejo manes pasitikti, nes niekaip negalejau rasti kelio iki jos namu, kai uzejome i buta, kate jau buvo suslepusi kaciukus is savo guolio i lagamina po lova. Akies krastu paziurejom ar mazyliams viskas gerai ir palikome juos ramybeje. Atsisedom gerti arbatos, po kiek laiko kate atnese kaciuka ir padejusi butent man prie koju, uzsoko man ant keliu ir vis miaukteledama pradejo glaustytis man i rankas lyg prasytusi glostoma. Seimininke pasimetusi greitai kaciuka idejo atgal i lagamina, po kiek laiko kate pakartojo ta pati, vel atnese man prie koju kaciuka. Ka tai galetu reiksti? Ar teko kada susidurti su tokiu kates elgesiu?


Manau, teks Jums priimti katės dovaną tongue.gif ką gi daugiau reikš, kad reikšmė akivaizdi biggrin.gif Patikot mamai-katei ir ji pasirinko Jus savo mažylio krikštamote 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2014 02 03, 11:30)
Manau, teks Jums priimti katės dovaną  tongue.gif  ką gi daugiau reikš, kad reikšmė akivaizdi  biggrin.gif  Patikot mamai-katei ir ji pasirinko Jus savo mažylio krikštamote  4u.gif

Niekosau, o gražų kačiuką atnešė? biggrin.gif Palauk, kol katė paaugins jį iki 3-4 mėnesių, ir imk sau wink.gif Turėtų būti geras wink.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos smile.gif Visų pirma - šauni tema! Daug naudingų patarimų. Turiu ir aš bėdelę, esu šiek tiek pasimetusi. Prieš 5 dienas pasiėmiau katytę iš prieglaudos, sterilizuota, apytikslis amžius 9 - 11 mėnesių. Katytė jau šiek tiek apsipratusi naujuose namuose, išmokiau naudotis drąskykle, daro tik į dėžutę, yra tikrai labai meili. Bet atrodo ji buvo skriaudžiama, nes jei koks staigesnis judesys - ji sprunka į šalį, niekad pirma neprieina, miaukia, žiūri, lauki kol prieisi, o kai jau prieinu - tada jau glaustosi, labai mėgsta būti glostoma beje. Na bet pradeda lysti tokie dalykai, kaip noras žaisti su mano rankomis, ar kojomis. Stipriai įkandusi ar įdrėskus dar nebuvo, bet kasdien vis labiau artėjam prie to. Mano klausimas būtų: ar galima jau dabar pradėti auklėti katytę? Vieną kartą, jau buvau paėmusi už kupros, pūčiau į veidą, švelniai numečiau ant žemės. Ji nubėgo, bet pirma nepriėjo po to prie manęs, nes ji apskritai beveik pirma neprieina. Ačiū.
Atsakyti
Sveika, Eveta 4u.gif
Katytės baikštumas su laiku praeis smile.gif Iš patirties sakau biggrin.gif Kai mano baikštukė bandydavo žaisti su mano rankomis ar darydavo tai ko aš nenoriu - aš tiesiog atsistodavau ir nueidavau. Jeigu manote, kad jūsų veiksmai kai norit sudrausminti katytę, ją dar gąsdina, tuomet tiesiog nutraukite žaidimą, paimkite katytę ir padėkite į šoną, vos tik katytė bando kąsti į ranką - atsistokite ir nueikite. Jeigu taip darysite kiekvieną kartą, katytė supras, kad vos tik ji pradeda kąsti - žaidimas iškart baigiasi smile.gif Jeigu katytė lipa ten kur jai negalima - suimkite už čiuprynos, kita ranka prilaikykite katytę iš apačios, kad jai neskaudėtų ir nukelkite. Ir taip kiekvieną kartą kai ji lipa ten kur negalima. Kai katytė visiškai pas jus apsipras jos nebegąsdins nei pūtimas į snukutį, nei lengvi sprigtai smile.gif
Atsakyti
Ateinu ir aš su savo bėda pas Neareali.
Pernai birželio mėnesį nusipirkau bedokumentinį katinėlį (taip, taip..dabar jau galiu pasakyti, kad skūpus moka dukart. Bet kiekvienas privalo mokytis iš SAVO klaidų). Nepaisant to, supernis berniukas išaugo, tik turi vieną yda: mėgsta laipiot užuolaidom. Po kastracijos tai pasitaiko retsykias.
1 problema: Užuolaidos arba kas iš jų liko ir karnyzai. Purkštuvas nepadeda, spryktai ir kiti garsai taipogi.
2 problema : Patricija.
Lapkričio mėnesį pas mus „persikėlė“ gyventi sesers kieme rasta katė.
Katę ji pastebėjo vasarą, maitino ir rūpinosi ja kiek mokėjo. Kiek buvo sielvarto, kai katytė pradingo iš kiemo 2 savaitėm! Atsirado. Apdraskyta, su (kaip mes įtariam) sulaužyta uodega. Susitariau su sese, kaip pasveiks mano katukas( grybelis) paimsiu jos numylėtinę, o iki to laiko skubiai pradėjome ieškoti katytei laikinųjų namų. Radome. Tik kad ten ji išgyveno ne ilgiau mėnesio ir savarankiškai persikraustė pas kitus šeimininkus, kurie ją priėmė su sąlyga laikyti iki mano katuko pasveikimo. Ok..Katytė kelis kartus apsilankė pas veterinarą ir paruošta keliaut į šeimą. Ir štai ta diena pagaliau atėjo. Prisiskaičius apie laikiną kačių izoliaciją nerimavau, nes tik prieš 2 savaitės išleidau iš karantino savąjį mažylį- kaip jis reaguos ir vėl būti uždarytam. Ha! Nuo pirmos minutės Patricija (toks katės vardas) ir mano mažylis susidraugavo, tapo neišskiriami lyg šiol. Gražu žiūrėti kaip jie žaidžia arba ji jį prausia, užgulus ant jo visu kūnu ir iš po jos tik mažio letenėlės kišoja  Jis net iš jos lekštutės gali valgyti, o ji sedės šalia ir lauks. Nuolaidžiauja jam visur ir visada.
Patricijai maždaug 5 metai, buvusi naminė katė, greičiausia sterelizuota, tvarkinga. Tik va baisiai nori laukan, ypač paryčiaus apie 3-4 val. Arba man grįštant iš darbo taip ir bando pasprukti. Kadangi moka atidaryti duris, tai bando durų rankeną pasiekti ir išlėkti laukan atlikti didelius reikalus. Per tuos 4 mėnesius reguliariai kas antrą savaitę tuos reikalus „palikdavo“ ant kilimo prie įėjimo durų. Prisipažinsiu, 2 kart už čiupros išnešdavau ją laukan ir bardavau. Tam kartui būdavo ramu su „reikalais“, bet ne su kasnakt trankymais į duris. Žadina ir manę ir mažį.O per pastarasias 4 dienas kiekvieną rytą randu kruvas ant kilimo. Net nežinau ką ir daryti. Tikrai tai jos darbas, nes mažylis eina į savo tualetą, net būdavo Patricijos kruveles jos tualete po jos užkasdavo 
Patarkite ką man daryti. Grįžus iš darbo pirmiausia įkišu purkštuką ir apipurškių katinus, paskui pati įslenku namo. Tikiuos, pradės laikytis nuo durų atokiau,jei kas įeina namo. Tik va rytiniai šuoliai į duris visu svoriu, kaip Morozovas krūtine į ambrazūrą, ir kupetos ant kilimėlio – mūsų didžiulė problema. Katė tikrai miela ir gera auklė-draugė mažyliui, aš ją myliu ir lepinu nekiek nemažiau katuko.
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2012 11 21, 12:09)
O cia buvo maliavkos su mamyte atvezti pasifotkinti smile.gif Jie PIRMA KARTA buvo lauke smile.gif Va albumas ka jie isdarinejo. net as buvau nustebusi. Bet gal tas drasumas buvo del to kad visi berniukai ir visa seima buvo kartu smile.gif

foto albumas "ar Jus tikri, kad tai kates????" >>


KENGŪRIUKAI smile.gif))
Kokie mieli thumbup.gif . Užuolaidų bute nerasta, karnizai išliko tik svetainėje..JAMAM lotuliukas.gif
Atsakyti
labas vakaras:) as norejau paklausti,ka daryti,kai 3 menesiu kaciukas,pradeda pulti i veida,ir numetu nuo lovos,vistiek grista ir puola,eina persikreipus,panasu,kad zaidzia,nes taip nutinka,kai isiduksta stipriai,arba kai nori i tualeta g.gif as ne karta ismetu is lovos,vel grista,ismetu,vel pareina...nezinau,karta buvau ir su purkstuku apsigynus,tai zino,kad ten vanduo,uztenka parodyti ir siek tiek nusiramina,bet veliau vel puola,ir i veida.ar cia todel kad ziuriu i akis?bandziau su buteliu stuktelti,tai seka akimis,galvoja,kad zaidziu,ir nezinau net,tas puolimas i veida ir kandimas man nelabai patinka.as jos seimininke,bet is visu tik su manim taip elgiasi,nors esu griezta pakankamai.nuo lipimo ant stalo atpratinau gal po dvieju kartu papurskus salia jos,kai lipo.o kai puola i veida,nezinau,ka geriau naudoti,viskas buna kaip zaidimo forma jai,bet poto jau ir kanda skaudziai,ir puola i akis kai atstumiu.kisau pirsta i gerkle,kai neapsikenciau,bet tada kanda i ranka,auksciau.kai ismetu is kambario,ir uzdarau duris,po keliu valandu ateina,ir murkia,ir labai meili,ir nebe pikta,bet po kiek liko vel kartojasi...ka daryti?esu perskaicius abi nereali temas,bet nezinau kaip elgtis.nenoriu visa laika ismetineti jos,nes nepanasu,kad ji supranta uz ka.
Atsakyti
Pakelkit už kupros, apšnypškit, apspjaudykit biggrin.gif snukį, pakratykit ir šonan numeskit. Ir, daugiau su ja nedraugaukit, kol ji pati neateis pas jus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosmopolitana @ 2014 03 06, 21:51)
labas vakaras:) as norejau paklausti,ka daryti,kai 3 menesiu kaciukas,pradeda pulti i veida,ir numetu nuo lovos,vistiek grista ir puola,eina persikreipus,panasu,kad zaidzia,nes taip nutinka,kai isiduksta stipriai,arba kai nori i tualeta g.gif  as ne karta ismetu is lovos,vel grista,ismetu,vel pareina...nezinau,karta buvau ir su purkstuku apsigynus,tai zino,kad ten vanduo,uztenka parodyti ir siek tiek nusiramina,bet veliau vel puola,ir i veida.ar cia todel kad ziuriu i akis?bandziau su buteliu stuktelti,tai seka akimis,galvoja,kad zaidziu,ir nezinau net,tas puolimas i veida ir kandimas man nelabai patinka.as jos seimininke,bet is visu tik su manim taip elgiasi,nors esu griezta pakankamai.nuo lipimo ant stalo atpratinau gal po dvieju kartu papurskus salia jos,kai lipo.o kai puola i veida,nezinau,ka geriau naudoti,viskas buna kaip zaidimo forma jai,bet poto jau ir kanda skaudziai,ir puola  i akis kai atstumiu.kisau pirsta i gerkle,kai neapsikenciau,bet tada kanda i ranka,auksciau.kai ismetu is kambario,ir uzdarau duris,po keliu valandu ateina,ir murkia,ir labai meili,ir nebe pikta,bet po kiek liko vel kartojasi...ka daryti?esu perskaicius abi nereali temas,bet nezinau kaip elgtis.nenoriu visa laika ismetineti jos,nes nepanasu,kad ji supranta uz ka.


Sušnypčiau, net gal ir "paspjaudyčiau" į nosiuką.. tuo metu. Juk ir katės, šnypščia, kai joms nepatinka, rodo savo valdžią.
Atsakyti
QUOTE(Cosmopolitana @ 2014 03 06, 21:51)
labas vakaras:) as norejau paklausti,ka daryti,kai 3 menesiu kaciukas,pradeda pulti i veida,ir numetu nuo lovos,vistiek grista ir puola,eina persikreipus,panasu,kad zaidzia,nes taip nutinka,kai isiduksta stipriai,arba kai nori i tualeta g.gif  as ne karta ismetu is lovos,vel grista,ismetu,vel pareina...nezinau,karta buvau ir su purkstuku apsigynus,tai zino,kad ten vanduo,uztenka parodyti ir siek tiek nusiramina,bet veliau vel puola,ir i veida.ar cia todel kad ziuriu i akis?bandziau su buteliu stuktelti,tai seka akimis,galvoja,kad zaidziu,ir nezinau net,tas puolimas i veida ir kandimas man nelabai patinka.as jos seimininke,bet is visu tik su manim taip elgiasi,nors esu griezta pakankamai.nuo lipimo ant stalo atpratinau gal po dvieju kartu papurskus salia jos,kai lipo.o kai puola i veida,nezinau,ka geriau naudoti,viskas buna kaip zaidimo forma jai,bet poto jau ir kanda skaudziai,ir puola  i akis kai atstumiu.kisau pirsta i gerkle,kai neapsikenciau,bet tada kanda i ranka,auksciau.kai ismetu is kambario,ir uzdarau duris,po keliu valandu ateina,ir murkia,ir labai meili,ir nebe pikta,bet po kiek liko vel kartojasi...ka daryti?esu perskaicius abi nereali temas,bet nezinau kaip elgtis.nenoriu visa laika ismetineti jos,nes nepanasu,kad ji supranta uz ka.

Musu dabar turima kate taip pat elgesi,auklejo ja dukra (jos kate-as nesikisu rolleyes.gif ),tai ji tiesiog suimdavo uz letenu ir prisikisusi piktai bardavo-"tu supranti,kad negalima veido draskyti,negalima,ar supranti,kad negalima?",jei katukas nenusiramindavo-ismesdavo i balkona ir laikydavo ten,kol susiprotes-katytei tai buvo ziauri bausme,nes mano maze ji priima kaip motina (uzauginta ir ismaitinta nuo savaites kazkur laiko),darant viska iskart po nepageidaujamo veiksmo,gyvunas tikrai supranta,uz ka,tik rezultatu iskart greitai nebuna,tenka palaukti-reikia suprasti,kad cia juk tik kvailas vaikas,kuriam tik zaidimai dar galvoj...smile.gif O visi ten apsnypstimai,apipurskimai (sita naudojom,kai jau buvo neimanoma)-sakyciau,kaip nabasnikui svestas vanduo...kaip ne keista,katyte kazkaip labai greitai suprato,kas namie "glavniausias",ir kad manes nevalia nei draskyti,nei kandzioti-net juokinga ir gaila is dalies buvo stebeti,kaip ji uzsizaidus ir uzsimirsus jau jau nori kasti,ir staiga prisiminus kad nedera-tokia susigedus susinepatoginus,laiku susivaldzius traukiasi salin ax.gif I prota siaip pradejo ateidineti kokiu 5-6 menesiu,o mazdaug metu visai apsiramino smile.gif
Tiesa,musiske dabar taip isaukleta,kad drasiai galima i jos letenas veida atremti-nagu neskecia,rankas gali apdraskyti,bet veido,net zaisdama-ne smile.gif
Ankstesne kate puldavo i veida,bet ten,gal del kates charakterio-nieko negalima buvo padaryti,praejo savaime katei suaugus...siaip kiek mes turejom kaciu-visos buvo pasiutusios,tai kazkaip nekreipiam per daug demesio i tokius dalykus,suauga-ir praeina visi nikiai... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 06 kovo 2014 - 21:22
dar karta atsiverciau senaja tema,radau atsakyma!kad jei neveikia graziuoju,prissisemti buna vandens ir apipurksti su vandeniu i snuki:D man atrodo turetu veikti:) nes ir ant koju sokineja sitas mano velniukstis.... g.gif aciu,mergaites uz atsakymus,visaisp isbandysiu:)
Atsakyti
QUOTE(Cosmopolitana @ 2014 03 06, 22:40)
dar karta atsiverciau senaja tema,radau atsakyma!kad jei neveikia graziuoju,prissisemti buna vandens ir apipurksti su vandeniu  i snuki:D man atrodo turetu veikti:) nes ir ant koju sokineja sitas mano velniukstis.... g.gif  aciu,mergaites uz atsakymus,visaisp isbandysiu:)


matai, purkštukas ne visuomet bus po ranka- u šnypštimas- visada su tavimi... pabandyk. Daug nekainuoja- nustebsi.
Atsakyti