Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

Jūs. Ne nu ne visos katės nori sėdėti ant kelių ir būti glostomos. Kaip ir žmonės yra skirtingi. Teks tiesiog susitaikyti su tuom.
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2013 11 25, 15:19)
Sveikos,prasau patarimo.kaip kate prijaukint ant keliu kad sedetu ax.gif 1,5men parsinesem is turgaus,nuo mazens imama ant ranku vistiek niekaip nepripranta.Urzgia kaip suo,suprantu jei skriaustume,o dabar lepunele daro ka nori.glostyt leidzia tik prie maisto bliudelio,o daugiau neprisileidzia,sterilizuota.Jei 9men.Laukia pamestinuke iskaskur priklydus,o jau meilumas wub.gif maniske kaip laukine verysad.gif ar mes,ar kate stupid.gif


katės - nepriklausomi gyvūnai, ir visos su savo charakteriais, nieko nepadarysi... manyčiau, gal prievarta imama dar labiau priešinasi, jos labai mėgsta pačios vaikščiot kur nori mirksiukas.gif
O jei rimtai - tai geriau tada rinktis kačiuką kuris pats ateina ant kelių ir nelaikyt prievarta: glostyt kai sėdi, ir nelaikyt kai išeina, tada paskui vėl ateis...
o gal kas žino ir kokį stebuklingą būdą kaip prisiviliot, gal patars smile.gif
Atsakyti
Mano katytė turi savo rankšluostį, jai jis buvo iš karto patiestas, kai tik parsinešėm namo ir ji prie jo labai priprato. Dabar kur patiesi, ten ir gulės ant jo, bandys visaip įsitaisyti. Todėl aš jį naudoju, kai keliaujame mašina, pasitiesiu ant kelių ir taip jai būna daug ramiau ir ji mažiau makaluojas visa, o tiesiog snaudžia įsisukus. Tai manau toks triukas padėtų ir katytę ant kelių pripratinti ateiti, žinoma jeigu ji turi savo kažkokį guolelį, mėgstama patiesaliuką.
Atsakyti
mano katyte miega lovoj kartu,zinoma ,kad klaida padarem pripratine,tiesa miega usilipusi tai ant mano koju tai ant mb.as miegu ant pilvo,tai ji ant nugaros smile.gif gal mes jai atsibostam nakti,diena nebenori cacku macacku g.gif
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2013 11 25, 19:24)
mano katyte miega lovoj kartu,zinoma ,kad klaida padarem pripratine,tiesa miega usilipusi  tai ant mano koju tai ant mb.as miegu ant pilvo,tai ji ant nugaros smile.gif gal mes jai atsibostam nakti,diena nebenori cacku macacku g.gif



nematau problemos, katė lovoje.. jei katė neina laukan ir nesiknisa po šiukšlynus, nesitrina su kitais nepažįstamais katinais. mirksiukas.gif mano mergina be katės nelabai ir užmiega.. blush2.gif O dėl tupėjimo ant kelių- negi Jums tai taip svarbu- juk galima ir šalia turėti ir šiaip paglostyti- ateis noras pasibūti susirangius šeimininkams ant kelių- ateis pati.
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2013 11 25, 14:34)
o gal kas žino ir kokį stebuklingą būdą kaip prisiviliot, gal patars smile.gif

Katžolės į sterblę įsilašint? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 11 25, 20:29)
Katžolės į sterblę įsilašint? biggrin.gif


valerijono..pasišlakstyti.. alc.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2013 11 25, 21:45)
valerijono..pasišlakstyti.. alc.gif


oooo, taip drinks_cheers.gif buvau paimiršus... kažkada teko išgert valerijono, tai paskui katė tiesiog lipo į akis, niekaip nesupratau kas jai yra, kol prisiminiau, kame reikalas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,jau labai senai skaitinėju šia forumo skiltį nes laukėme katinėlio ir labai ruošiausi. 4u.gif Ir štai mano garbanius vakar atvyko smile.gif Nors informacijos skaičiau tikrai nemažai,bet klausimų vis vien iškilo g.gif
Katinėlis augęs veislyne su kitais kačiukais,tad savaime suprantama kad jam dabar keista ir liūdna vienam nepažystamoj teritorijoj. Todėl jis visa laiką kniaukia ir verkia. Kai tik pamato kad kas pakėlė galvą (pažadino mus 6val smile.gif ) iškart atlekia glaustytis ir murkti. Dabar nesu tikra kaip mum butu geriau elgtis:
Pulti jį myluoti kai tik pradeda verkti? Bet ar jis neįpras kad jam tik užtenka kniauktelti ir visi jį iškart myluoja? ax.gif
Ar pabandyti ignoruoti jo verkimą? Gal taptų šiek tiek savarankiškesnis.. g.gif nes dabar jis ir su žaisliukais nežaidžia vienas,kažkas turi būtinai su juo žaisti..
Nesu tikra kaip geriau būtų elgtis..beje katinėliui 10 mėnesių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskeja @ 2013 11 26, 10:49)
Sveiki,jau labai senai skaitinėju  šia forumo skiltį nes laukėme katinėlio ir labai ruošiausi. 4u.gif  Ir štai mano garbanius vakar atvyko smile.gif  Nors informacijos skaičiau tikrai nemažai,bet klausimų vis vien  iškilo g.gif
Katinėlis augęs veislyne su kitais kačiukais,tad savaime suprantama kad jam dabar keista ir liūdna vienam nepažystamoj teritorijoj. Todėl jis visa laiką kniaukia ir verkia. Kai tik pamato kad kas pakėlė galvą (pažadino mus 6val  smile.gif  ) iškart atlekia glaustytis ir murkti. Dabar nesu tikra kaip mum butu geriau elgtis:
Pulti jį myluoti kai tik pradeda verkti? Bet ar jis neįpras kad jam tik užtenka kniauktelti ir visi jį iškart myluoja? ax.gif
Ar pabandyti ignoruoti jo verkimą? Gal taptų šiek tiek savarankiškesnis..  g.gif  nes dabar jis ir su žaisliukais nežaidžia vienas,kažkas turi būtinai su juo žaisti..
Nesu tikra kaip geriau būtų elgtis..beje katinėliui 10 mėnesių  smile.gif


Be abejo glostykit ir žaiskit mirksiukas.gif Dėl to nemeskit, aišku darbų, bet katinukas turi pasijusti mylimas namuose wub.gif Taip greičiau apsipras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 11 25, 19:29)
Katžolės į sterblę įsilašint? biggrin.gif

O gal kas turite patirties su katzole? girdejau, kad ne visada veikia teigiamai, kartais sukelia priesinga reakcija, agresija. Ar tiesa?
Atsakyti
QUOTE(dracena111 @ 2013 12 11, 22:11)
O gal kas turite patirties su katzole? girdejau, kad ne visada veikia teigiamai, kartais sukelia priesinga reakcija,agresija. Ar tiesa?

Tikrai netiesa...bent jau mano katėms. Turi žaisliukų su katžole, žaidžia ir tikrai nepastebėjau, kad po to kas negerai būtų. Atsibosta ir nueina...Nežinojau, kad yra lašiukų, aš turiu nusipirkusi džiovintos smile.gif






Papildyta:
QUOTE(Meskeja @ 2013 11 26, 09:49)
Ar pabandyti ignoruoti jo verkimą? Gal taptų šiek tiek savarankiškesnis..  g.gif  nes dabar jis ir su žaisliukais nežaidžia vienas,kažkas turi būtinai su juo žaisti..

Aišku, kad kalbinkit glostykit, juk jam liūdna dabar. Turi pajausti, kad yra mylimas wub.gif Tačiau viskas su protu, kad nepasijustų namų valdovu biggrin.gif

Atsakyti