Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

Miaška - gal būt, kol naujokė buvo visai mažytė, senbuviams sukilo motiniški, globėjiški instinktai ir ėmėsi mažylę globoti, O dabar mažylė paaugo ir jau nebėra kačiukas o paauglė katytė, kuri tuoj subręs, t. y. pradės morčiauti. Juk, pvz. ir mamos katės kažkur nuo 4-5 mėn pradeda varyti nuo savęs kačiukus g.gif Plius katytė jau nevėra mažylė ir pati įgauna daugiau jėgos ir jos žaidimai gal ne visai vaikiški pradeda darytis g.gif Gal po sterilizacijos situacija pasikeis ir vėl visi išmoks kartu gyventi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 11 12, 16:18)
ale ji pas mus trečia savaitė.. priprato gana greitai, meilybė visiška, tik šposininkė ir truputį pajautrinta (nenuostabu, nauja gyventoja), vis ką pridirba. kai paauklėjau du kartus, pasidariau pikta valdove.

Jei elgsitės nuosekliai- viskas atsistos į vėžes ir džiaugsitės viena kita. Juk iki šiol nežinojo, kad elgėsi netinkamai. Vakar viskas buvo gerai- o šiandien šeimininkė šnypščia . taigi- kantrybės ir nuoseklumo ir..meilės ir supratimo.
Atsakyti
QUOTE(Magnuna @ 2013 11 12, 15:23)
Miaška - gal būt, kol naujokė buvo visai mažytė, senbuviams sukilo motiniški, globėjiški instinktai ir ėmėsi mažylę globoti, O dabar mažylė paaugo ir jau nebėra kačiukas o paauglė katytė, kuri tuoj subręs, t. y. pradės morčiauti. Juk, pvz. ir mamos katės kažkur nuo 4-5 mėn pradeda varyti nuo savęs kačiukus  g.gif  Plius katytė jau nevėra mažylė ir pati įgauna daugiau jėgos ir jos žaidimai gal ne visai vaikiški pradeda darytis  g.gif  Gal po sterilizacijos situacija pasikeis ir vėl visi išmoks kartu gyventi  4u.gif

Svarsčiau tokį variantą, kad gal sterilizacija pagelbės, bet susižinojau dabartinę kainą, ir supratau, kad šito teks palaukti bent iki kitų metų biggrin.gif , gaila, kad nuolaidos taikomos tik iš prieglaudų paimtiems gyvūnams su dovanojimo sutartimis, paimtiems iš gatvės nuolaidų nėra kažkodėl...
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2013 11 12, 15:30)
Jei elgsitės nuosekliai- viskas atsistos į vėžes ir džiaugsitės viena kita. Juk iki šiol nežinojo, kad elgėsi netinkamai. Vakar viskas buvo gerai- o šiandien šeimininkė šnypščia . taigi- kantrybės ir nuoseklumo ir..meilės ir supratimo.


tai vaa... man ją priglausti ir išglostyti norisi, o ji bėga nuo manęs. kaip kokia monstrė- iškrypėlė jaučiuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 11 12, 16:33)
Svarsčiau tokį variantą, kad gal sterilizacija pagelbės, bet susižinojau dabartinę kainą, ir supratau, kad šito teks palaukti bent iki kitų metų biggrin.gif , gaila, kad nuolaidos taikomos tik iš prieglaudų paimtiems gyvūnams su dovanojimo sutartimis, paimtiems iš gatvės nuolaidų nėra kažkodėl...

Na taip sterilizacija kainuoja apie 120 lt, bet jeigu tai išspręs problemas vis tik manau verta pasiryšti ir pasidaryti.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 11 12, 16:37)
tai vaa... man ją priglausti ir išglostyti norisi, o ji bėga nuo manęs. kaip kokia monstrė- iškrypėlė jaučiuosi biggrin.gif


Būna būna..

Čia monstriukas pagavo katę.:

user posted image

O rimtai- tai niekas nedraudžia ir pagirti bei pamaloninti kokiu skanėstu augintinės už gerus darbus. mirksiukas.gif kaip čia liaudyje g.gif -"viena ranka baudžia- kita glaudžia" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2013 11 12, 15:42)
Būna būna..
Čia monstriukas pagavo katę.:
O rimtai- tai niekas nedraudžia ir pagirti bei pamaloninti kokiu skanėstu augintinės už gerus darbus. mirksiukas.gif kaip čia liaudyje g.gif  -"viena ranka baudžia- kita glaudžia" 4u.gif


jo, jau išbandžiau anksčiau šiandien. kai rankose skanėstas, prieina ir trinasi. kai tuščioms rankom prieinu paglostyt, lekia šalin ant pilvo.

teks kantrybės paturėt..smile.gif

va mano krasavica jautruolė žvairiukė, dar prieglaudoje daryta foto:

user posted image

jau pasiilgau ilgo glostymosi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 12 lapkričio 2013 - 15:46
QUOTE(sayonara @ 2013 11 12, 16:37)
tai vaa... man ją priglausti ir išglostyti norisi, o ji bėga nuo manęs. kaip kokia monstrė- iškrypėlė jaučiuosi biggrin.gif

nepersistenkite su auklėjimu, nepmirškit ir kokį skanėstą paduoti kai draskyklę padrasko, ar pagirti ir paglostyti kai vietoj į toletą padato, meilės irgi reikia, ne tik grieštumo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(semlina @ 2013 11 12, 15:45)
nepersistenkite su auklėjimu, nepmirškit ir kokį skanėstą paduoti kai draskyklę padrasko, ar pagirti ir paglostyti kai vietoj į toletą padato, meilės irgi reikia, ne tik grieštumo  mirksiukas.gif


taip, žinau, ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 11 12, 16:45)
jo, jau išbandžiau anksčiau šiandien. kai rankose skanėstas, prieina ir trinasi. kai tuščioms rankom prieinu paglostyt, lekia šalin ant pilvo.

teks kantrybės paturėt..smile.gif

va mano krasavica jautruolė žvairiukė, dar prieglaudoje daryta foto:


jau pasiilgau ilgo glostymosi wub.gif


Graži katytė..Atsileis ir ji -pamatysi.

įsivaizduok- gavai naują darbą- pradėjai dirbti- visi malonūs, atlaidūs, niekas nieko nesako, nenurodinėja- ir staiga- bac viršininkas pradeda rėkti- tu tokia anokia, ką čia pridirbai.... po kiek laiko " ateik pas mane" . Nu ir nežinai- glostys ar vėl klizmą statys..

Užsuk ir "Mūsų katinėlių" temą- ten priimam visas, visus ir visokiausius. Ir patirties yra daugiau turinčių su jautruoliais ir nejautruoliais.
Atsakyti
QUOTE(semlina @ 2013 11 12, 15:41)
Na taip sterilizacija kainuoja apie 120 lt, bet jeigu tai išspręs problemas vis tik manau verta pasiryšti ir pasidaryti.

Vilniuje kitokios kainos, dar prieš 5 metus mokėjau 150 Lt, dabar - 180 Lt.
Darysim, be abejo, bet šįmet neturėsiu lišnų pinigų, o kitąmet gal pavasario reikės luktelėti, kad per šalčius nenešiot, ypač po narkozės, kai ir taip šilumos katinai ieškosi... na, matysim, kas čia bus.
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2013 11 12, 15:52)
Graži katytė..Atsileis ir ji -pamatysi.

įsivaizduok- gavai naują darbą- pradėjai dirbti- visi malonūs, atlaidūs, niekas nieko nesako, nenurodinėja- ir staiga- bac viršininkas pradeda rėkti- tu tokia anokia, ką čia pridirbai.... po kiek laiko " ateik pas mane" . Nu ir nežinai- glostys ar vėl klizmą statys..

Užsuk ir "Mūsų katinėlių" temą- ten priimam visas, visus ir visokiausius. Ir patirties yra daugiau turinčių su jautruoliais ir  nejautruoliais.


na va, rezultatas: gulėjo ji ant sofos. priėjau, leidosi glostoma, nors ir lengvai įsitempė. tada priguliau šalia, įsijungiau teliką, glostau,ji atsipalaiduoja. tada stumtelėjau, nes man trūko vietos, ji įsispyrė į mane kojomis. vėl stumtelėjau, tada ausis nuleido, vėl spiriasi. po to snukį įbedė į sofą ir nesijudina nė kiek. ėmė kniaukti tuo balsu, kur katės daro, kai pyksta. na tada panaudojau pakarpą, žvilgsnį į akis. tai rezultate mano ranka yra pervaryta iki kraujo, katė pasislėpus, nes po perrėžimo apšnypščiau ir numečiau ant žemės. njo.. kas galėjo pagalvoti, tokia meili katė..smile.gif

ir liūdna, ir ryžtas su ja susitvarkyti. kaip nesuklysti tik. gera gi katė.
Atsakyti