Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

QUOTE(Atidela @ 2013 11 05, 21:26)
Sveikos, kačių mylėtojos ir augintojos HELP help.gif nes mes su kate ant išsiskyrimo ribos cry.gif
Aš taip nerealiai norėjau katytės ir ši buvo nuostabiausias ir meiliausias kačiukas.. Visada sakiau, na kad jau aš, tai niekada neperleisčiau savo mylimo gyvūnėlio kam nors.. bet ši katė..


jai dabar 7 mėn.

tai va. mes negalime taip gyventi  doh.gif  patarkit ką nors..  verysad.gif


Sveiki,
pirmiausia tai patarčiau patikrinti sveikatą katei.... jau visur prirašyta, kad būna tokios bėdos dėl ligų... Arba paprasčiausiai gal pamiršot išvalyti tualetą kartą kitą, ir to užteko kad ji susirastų kitą vietą?

dėl auklėjimo - tai nežinau, gal paskaitykit kiek apie tai, čia jau buvo rašyta... baksnoti snukį manau nelabai yra prasmės. Su vaikais irgi galima pasikalbėti, paaiškinti ką galima Jums, o ką jiems... Galbūt katės tualetas nėra tinkamoje vietoje, gal vaikai neleidžia jai ramiai atlikti savo reikalų? Kartais tinka uždaras tualetas.
Aš manau reiktų kažkaip bandyti suprasti katę prieš išmetant iš namų verysad.gif - gyvūnai nemoka pasakyti kas jiems blogai ar nepatinka, tai rodo kaip sugeba, tenka bandyti juos suprasti iš tų užuominų.
Kai mūsų katytė buvo maža - turėjom irgi bėdų su sysiojimu vienu tarpu. Tai labai svarbu kad kvapo neliktų. Tiek visur valydavau actu, kad namai buvo prasmirdę actu. O dar man padėdavo toks būdas: ten, kur ji pamėgdavo atlikti savo reikalus, uždėdavau kokiais daiktais, baldais, kurių ji negalėtų nustumti ir negalėtų prieiti. Visi kampai vonioj buvo užstatyti biggrin.gif bet padėjo... Jūsų vietoj tiesiog pakiščiau kokį bliūdą po vonia ar pan....

Aišku, pirmiausia tai patikrinčiau katės sveikatą ir pasistengčiau užtikrinti, kad ji ramiai, kada panorėjus ir niekieno netrukdoma galėtų naudotis tualetu. Dar gal reikėtų kraiką kitą pabandyti? Na, ir žinoma gali būti morčiaus bėdos... neparašėt, ar sterilizuota, kada viskas prasidėjo?

Dėl maisto - gal be reikalo jaudinatės. Jei kažkoks sausas ar šlapias maistas jai tinka - tai tuo ir šerkit. Katės nėra ėdrūnės, dauguma išrankios maistui... manau juo geriau, jei ji nesidomi maistu nuo stalo ar pigiais konservais. Kartais galit pasiūlyt kažko naujo - kokio kito konservo, ar žalios paukštienos, jautienos... nenori - nereikia, tegul ėda kas jai įprasta. Žinau daug kačių, kurios turi tik savo mėgstamą sausą maistą, tai man rodos šeimininkam,s ir rūpesčių mažiau...

Aš labai linkiu Jums sėkmės. Ir kantrybės 4u.gif Jei katė sveika - gali būti kad subrendus jai praeis tas "išdurnėjimas", įdėjus šiek tiek ir Jūsų šeimos pastangų, ir viskas susitvarkys. Stenkitės mažiau ją bausti (ir neleiskit vaikams), o labiau suprasti kodėl taip elgiasi ir susitarti gražiuoju. Gyvūnai labai tai įvertina ir būna dėkingi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2013 11 06, 10:23)
pirmiausia tai patarčiau patikrinti sveikatą katei....
Dėl maisto - gal be reikalo jaudinatės. Žinau daug kačių, kurios turi tik savo mėgstamą sausą maistą, tai man rodos šeimininkam,s ir rūpesčių mažiau...
Stenkitės mažiau ją bausti (ir neleiskit vaikams), o labiau suprasti kodėl taip elgiasi ir susitarti gražiuoju. Gyvūnai labai tai įvertina ir būna dėkingi  4u.gif

drinks_cheers.gif
viskas labai teisingai parašyta. Pirmu reikalu patikrinti sveikatą ir jeigu dar nesterilizuota tai sterilizuoti, nes tai gali būti ir žymėjimo problema. Kai kurios katės anksti pradeda morčiaut, o žymi ne tik katinai mirksiukas.gif
Ir nebadyti nosim į š tokie dalykai nepadės, o tik susigadinsite santykius.
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2013 11 06, 10:23)
Sveiki,
pirmiausia tai patarčiau patikrinti sveikatą katei.... jau visur prirašyta, kad būna tokios bėdos dėl ligų... Arba paprasčiausiai gal pamiršot išvalyti tualetą kartą kitą, ir to užteko kad ji susirastų kitą vietą?

dėl auklėjimo - tai nežinau, gal paskaitykit kiek apie tai, čia jau buvo rašyta... baksnoti snukį manau nelabai yra prasmės. Su vaikais irgi galima pasikalbėti, paaiškinti ką galima Jums, o ką jiems... Galbūt katės tualetas nėra tinkamoje vietoje, gal vaikai neleidžia jai ramiai atlikti savo reikalų? Kartais tinka uždaras tualetas.
Aš manau reiktų kažkaip bandyti suprasti katę prieš išmetant iš namų  verysad.gif - gyvūnai nemoka pasakyti kas jiems blogai ar nepatinka, tai rodo kaip sugeba, tenka bandyti juos suprasti iš tų užuominų.
Kai mūsų katytė buvo maža - turėjom irgi bėdų su sysiojimu vienu tarpu. Tai  labai svarbu kad kvapo neliktų. Tiek visur valydavau actu, kad namai buvo prasmirdę actu. O dar man padėdavo toks būdas: ten, kur ji pamėgdavo atlikti savo reikalus, uždėdavau kokiais daiktais, baldais, kurių ji negalėtų nustumti ir negalėtų prieiti. Visi kampai vonioj buvo užstatyti  biggrin.gif  bet padėjo... Jūsų vietoj tiesiog pakiščiau kokį bliūdą po vonia ar pan....

Aišku, pirmiausia tai patikrinčiau katės sveikatą ir pasistengčiau užtikrinti, kad ji ramiai, kada panorėjus ir niekieno netrukdoma galėtų naudotis tualetu. Dar gal reikėtų kraiką kitą pabandyti? Na, ir žinoma gali būti morčiaus bėdos... neparašėt, ar sterilizuota, kada viskas prasidėjo?

Dėl maisto - gal be reikalo jaudinatės. Jei kažkoks sausas ar šlapias maistas jai tinka - tai tuo ir šerkit. Katės nėra ėdrūnės, dauguma išrankios maistui... manau juo geriau, jei ji nesidomi maistu nuo stalo ar pigiais konservais. Kartais galit pasiūlyt kažko naujo - kokio kito konservo, ar žalios paukštienos, jautienos... nenori - nereikia, tegul ėda kas jai įprasta. Žinau daug kačių, kurios turi tik savo mėgstamą sausą maistą, tai man rodos šeimininkam,s ir rūpesčių mažiau...

Aš labai linkiu Jums sėkmės. Ir kantrybės  4u.gif  Jei katė sveika - gali būti kad subrendus jai praeis tas "išdurnėjimas", įdėjus šiek tiek ir Jūsų šeimos pastangų, ir viskas susitvarkys. Stenkitės mažiau ją bausti (ir neleiskit vaikams), o labiau suprasti kodėl taip elgiasi ir susitarti gražiuoju. Gyvūnai labai tai įvertina ir būna dėkingi  4u.gif

O, kaip gražiai atsakėte smile.gif ačiū labai!
mes va irgi su vyru pakalbame, kad negalime taip imti ir pasiduoti.. sad.gif

mano gražuolė tai nesterilizuota, nes gi man atrodo kad dar anksti. gi tik 7 mėn.
nežinau aš kaip atrodo katės morčiaujančios. bet draugė sakė, kad katės tada visaip išsiraitalioja ir trinasi į kilimą. o maniškė tai tik sėdi po langu ir vis laukia kada kavalieriai ateis pasirodyt biggrin.gif o tada jau laksto nuo vieno lango prie kito kambario lango pažiūrėt smile.gif nes į lauką mes jos neleidžiam. ir niekur ji nesitrina smile.gif tik kartais stačiai į durų staktą šoka. bet jeigu sako, kad morčiaujančios katės šlykščiai atrodo, tai maniškės toks elgesys labiau juokingas nei erzinantis. tai ar čia jau morčius jos? bet gi jai tik 7 mėn.

jos tai vadinamas žymėjimas po vonia prasidėjo prieš kokius 2-3 mėn. bet tai tada ji išvis dar buvo per jauna ką nors žymėt. ar ne?

dėl sveikatos. dėkui. būtinai apsilankysime pasitikrinti.
dėžutę tai valom bet aišku ne kelis kartus per dieną. ir ji uždara, tai ji ten tikrai turi sąlygas įlindus ramiai sėdėti kiek jai reikia.

baksnojimas į kakus tai tikrai ir pati abejoju kad veikia. nes bent jau šunis jeigu po pusvalandžio jau bandai baksnoti į jų balutę, tai jie įsižeidžia kad į kažkieno sysius baksnoji, nes jie jau neprisimena kad ten jų. tai va manau gal ir katės mažai tos atminties turi, o po vonia sakau nėra ir galimybių sužiūrėt kada ji ten ką pridėjo.

su vaikais vis kalbamės ir kalbamės.. aišku jos dažniausiai iš meilės ją nešiojasi ir ji nesipriešina, bet jeigu jau kokį žaislą katė pagrobia, tai jos jau puola aiškintis sad.gif

nuraminot dėl maisto. nes visi mane moko kaip ją pripratinti prie stalo atleikų. bet maniškė nepasiduoda ir vis tiek neėda ko nenori. tai tada gerai, pirksiu ka ji nori smile.gif

beje, o kaip sakote, jeigu po vonia acto pripilčiau. gal gerai būtų? nes ten yra daiktu prikista, bet ji vis tiek telpa ir už jų daro, kampuose, kur sunku net pasiekt išvalyt. sad.gif
Atsakyti
Atidela - galima dar pabandyti (jeigu nėra galimybės užtverti, kad katytė nepalystu po vonia) patiesti folijos. Aš buvau taip folijos patiesus savo vienam katinui, kai jis netinkamoj vietoj bandė daryti - man padėjo. Šiaip labai teisingas pastebėjimas dėl sveikatos, gal tikrai kas nors su sveikata katytei negerai ir ji bando tai Jums pasakyti ir atkreipti Jūsų dėmesį. Esu pati pastebėjusi, kad katinėliai sušlubavus sveikataisavo reikalus atlieka vietose kurios jiems atrodo tarsi saugios g.gif Minėjote, kad tuoletas yra uždaras - o gal pabandykite padėti atvirą tuoletą, gal vistik uždaras netinka g.gif arba dar galite pabandyti pakeisti kraiką, nors jeigu kraiką visą laiką naudojote tokį patį tai tarsi negalėtų būti tokio elgesio priežastimi g.gif Tikrai gaila kad katinukai negali mums pasakyti kur yra priežastis ar kas netinka ar kur jiems skauda - tai tenka mums patiems bandyti visokius variantus ir bandyti tą priežastį atrasti. Linkiu Jums tą priežastį kuo greičiau atrasti ir toliau džiaugtis gražiu bendravimu su katyte 4u.gif
Beje yra purškiamų priemonių katinėliams privilioti, kad jie eitų į pasirinktą vietą. Pati niekada nebandžiau, bet galite pasidairyti po internetines gyvūnų prekių parduotuves. Gal kas išbandęs pasidalins savo patirtimi ar tokia priemonė buvo veiksminga g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atidela @ 2013 11 06, 16:37)
tai ar čia jau morčius jos? bet gi jai tik 7 mėn.

jos tai vadinamas žymėjimas po vonia prasidėjo prieš kokius 2-3 mėn. bet tai tada ji išvis dar buvo per jauna ką nors žymėt. ar ne?

dėl sveikatos. dėkui. būtinai apsilankysime pasitikrinti.
dėžutę tai valom bet aišku ne kelis kartus per dieną. ir ji uždara, tai ji ten tikrai turi sąlygas įlindus ramiai sėdėti kiek jai reikia.

beje, o kaip sakote, jeigu po vonia acto pripilčiau. gal gerai būtų? nes ten yra daiktu prikista, bet ji vis tiek telpa ir už jų daro, kampuose, kur sunku net pasiekt išvalyt. sad.gif


Pirmasis morčius paprastai būna apie 8 mėnesį, bet gali ir anksčiau.... gali būti, kad veikia hormonai ir kažkas su žymėjimu... nors kiek žinau, tai paprastai šlapimu žymisi katės, bet gal ir klystu g.gif na, o jei anksčiau visa tai prasidėjo - gal kas kita. O sterilizuot negalvojat? nes draugų katė visur atlikdavo reikalus, kol buvo nesterilizuota...

Dėl sveikatos - tai tikrai patarčiau pasirodyt veterinarui, nes man tai atrodytų, kad arba jai su sveikata kažkas, arba psichologinės bėdos...
Kaip jau rašė Magnuma - verta būtų gal ir atvirą tualetą išbandyt, ką gali žinot, gal ji nesaugiai jaučiasi būtent uždaram...

Acto pilt nereikia smile.gif juo aš valau, kad kvapą numuštų. Yra tam ir visokių valiklių specialių, galima citrusinių eterinius aliejus naudot, jie kvapą naikina ir kates atbaido smile.gif Geriau tada gal išbandykit foliją, arba tiesiog didesnių daiktų pridėkit ar išvis užtverkit, kad nepalįstų...

Sėkmės 4u.gif parašykit, kaip seksis
Atsakyti
ačiūūūū!
bandysiu gal užtverti po vonia įėjimą visai.
ir ieškosim daktaro. unsure.gif tik dabar baisiai neramu kas gi jai gali būti unsure.gif unsure.gif unsure.gif ar jūs turite kokių variantų? unsure.gif
man kažkaip atrodo, kad su jos nameliu viskas gerai, kraikas tas pats, ten vaikai niekada jai netrukdo ir nėra, kad ji ten nedaro išvis. bet vis jai kažkas susišviečia, kad padaro dar ir po vonia. unsure.gif

dėl sterilizavimo yra variantai tokie:
1. leisti vieną kartą turėti kačiukų ir sterilizuoti jau tokią kaip brandesnę katę. nes esu girdėjus, kad kai sterilizuojama tokiam pamišusiam amžiuje tai ir lieka tokie nebrendylos lakstantys pamišėliai. o sterilizavus jau po kačiukų neva būna rimtos meilios katytės.
kiek tiesos nežinau.
2. pažįstama sakė, kad gali gauti mums 100 lt nuolaidą sterilizacijai tai laukiu.. tik neturiu kaip su ja susisiekti ir bijau, kad gali būti, kad ji pamiršo apie savo pasiūlymą išvis. bet dar laukiam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atidela @ 2013 11 06, 15:37)
mano gražuolė tai nesterilizuota, nes gi man atrodo kad dar anksti. gi tik 7 mėn.
nežinau aš kaip atrodo katės morčiaujančios. bet draugė sakė, kad katės tada visaip išsiraitalioja ir trinasi į kilimą.

Tu pirmiausia tai savo gražuolę kuo staigiau sterilizuok. ta proga ir veterinaras pažiūrės. Gali būti, kad to ir užteks.

Labai negerai, kad ji ilgai po ta vonia myžo - gal jau įprato, kad tenai yra tualetas, dabar atpratint reikės.

Aš daryčiau veiksmus tokius:

1. Perskaityčiau pereitą temą, nors pradžią. Labai naudinga. Ją skaitę, niekada niekur kačių nebaksnoja. Tai yra būtina, perskaitysit - suprasit kodėl. Nors pradžią.

2. Kuo staigiau sterilizuoti. Katės morčiuoja visaip. Čia kaip moteriai mėnesinės - vienai labai skauda, kitai valgymo priepuolis, o trečiai iš viso nieko. Nesterilizuosit - nieko nebus, net nesitikėkit. Galima tokio amžiaus sterilizuoti.

3. Kuo staigiau panaikint kvapus (actas + dar būna toks purškalas, kad kates atbaido, Get Off vadinasi, ir kitokių yra, Kikoj mačiau). Galima dar ir foliją, nepamaišys. Galima savo kvepalų pripurkšt, tipo, peržymėt teritoriją.

4. Jei katė nežiūrint į viską iš įpročio dar eis ten myžti, kokiu nors būdu ten įgrūsčiau arba greta pastatyčiau dar vieną bliūdą su kraiku. Tai mandagus pasakymas - myžk čia. Po to žiūrėčiau, myža ten ar ne. Jei myža, tada gerai. Tada tą bliūdą po truputį diena iš dienos pradėčiau artinti prie pagrindinio tualeto. Kai jau būtų visai šalia, atsarginį bliūdą nuimčiau, ir katė eitų myžt kur reikia smile.gif

5. Įvertinčiau jos esamą tualetą. Jei uždaras, gal gerai mergos sako, gal vieta nerami? Kad vaikai ją gaudo šiaip, tai čia nieko tokio, ar jie jai ramiai myžti duoda? Gal kraikas nepatinka? Gal kraikas tiesiog neišvalytas??? Kai kurios katės būna pedantės ir myžime, į prišiktą kraiką jos nebenori eiti. Gal ten plastikinės durelės, ir jai kada nors uodegą prignybo, ir ji dabar jų bijo? Tada jas galima išimti.

6. Jei myža kur nors dar, yra variantas padėti greta bliūdelį su maistu. Katės nemyža kur valgo. Kartais padeda smile.gif

Manau, kad realiai 1-3 žingsnių, atliktų staigiai, turėtų užtekti, kad katė nustotų myžt, kur nereikia. Kiti atsarginiai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Atidela @ 2013 11 06, 17:53)
ačiūūūū!
bandysiu gal užtverti po vonia įėjimą visai.
ir ieškosim daktaro.  unsure.gif tik dabar baisiai neramu kas gi jai gali būti  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif ar jūs turite kokių variantų?  unsure.gif
man kažkaip atrodo, kad su jos nameliu viskas gerai, kraikas tas pats, ten vaikai niekada jai netrukdo ir nėra, kad ji ten nedaro išvis. bet vis jai kažkas susišviečia, kad padaro dar ir po vonia.  unsure.gif

dėl sterilizavimo yra variantai tokie:
1. leisti vieną kartą turėti kačiukų ir sterilizuoti jau tokią kaip brandesnę katę. nes esu girdėjus, kad kai sterilizuojama tokiam pamišusiam amžiuje tai ir lieka tokie nebrendylos lakstantys pamišėliai. o sterilizavus jau po kačiukų neva būna rimtos meilios katytės.
kiek tiesos nežinau.
2. pažįstama sakė, kad gali gauti mums 100 lt nuolaidą sterilizacijai tai laukiu.. tik neturiu kaip su ja susisiekti ir bijau, kad gali būti, kad ji pamiršo apie savo pasiūlymą išvis. bet dar laukiam smile.gif


Variantai būna, kad problemos su inkstais, šlapimtakiais, bet manau, kad ne tas atvejis. Pirma, anksti dar, antra, dažniau katinams. manau, čia tiesiog bręstančios mergos žymėjimas.

Pirmo varianto net nesvarstykit, tingiu rašyt, bet čia nusipezėjimas ir bobučių pasakos. Verčiau patikėkit taip smile.gif

Antras variantas netinka, nes reikia staigiai. Arba skambinkit pažįstamai ir sakykit - labą dieną, ponia Nijole, čia Raselė... Sakykit, jūs minėjot, kad galit gaut nuolaidą katytės sterilizacijai. Ar dar galit? matot, šiaip netrukdyčiau, bet ji žymėti pradėjo, taigi mums jau labai reikia...
Negaus - sterilizuokit šiaip. Blin, gi visus namus sumyš smile.gif

Patikėkit, dabar sterilizavus bus normalių normaliausia katė biggrin.gif Kad ji negalės turėti kačiukų, tai jos psichikai nieko nepakeis. Iš veislynų žmonės iškart sterilizuotus perka, ir nieko - vyresni proto įgauna, o mažiukai bėgioja smile.gif Taigi žiūrėkit, jei moteris vaikų neturi - tai ką, ar bėgioja po diskotekas iki 60ties, su lėlėm žaidžia? biggrin.gif Ar šiaip, ar taip į protą ateina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 06 lapkričio 2013 - 17:01
QUOTE(Noa @ 2013 11 06, 18:08)
Labai negerai, kad ji ilgai po ta vonia myžo - gal jau įprato, kad tenai yra tualetas, dabar atpratint reikės.

Ačiū Noa!
tik ji ne myža, o blogiau.. krauna savo riestainius doh.gif
jos tualeto namelis irgi vonios kambaryje, tai gretinti jų net nereik. nu ir kažkaip kadangi ji jame irgi daro ir po vonia lenda ne kasdien, tai nemanau, kad problema namelyje. nesamone kažkokia. kas jai daros..

nu, užsirašėm šeštadienį ryte pas veterinorių smile.gif žiūrėsma kaip seksis.

reiks mergaitį strerilizuot ir bus spakainas vaikas smile.gif o tai tadum ir per langus kavalierių nežiūrės? smile.gif ir tie neis šniūrais apie langus? nes kai maniškė neina laukan, tai man išvis mistika kaip jie žino, kad čia katė yra smile.gif ir iš tiesų, tai mes kai tik parsivežėm ją 2 mėn. tai po kokios sav. jau pirmas jaunikis atsirado smile.gif dabar po langais vaikšto kokie 3-4 lotuliukas.gif

Atsakyti
Gal čia atsiras daugiau išmanančių, bet jei ji ten netgi šika, o pats tualetas šalia, tai jau tiksliai atidarė tualeto filialą. Man taip yra buvę vienintelį kartą - kai bandėm keisti kraiką į silikoninį. Jis šeimininkams labai fainas, o katinams - nelabai, jį kasti sunku. Iš pradžių tualete supylėm silikoną, o šalia pastatėm bliūdą su įprastu, bentonitiniu. Buvo naudojami abu. Tada bentonitinio bliūdą nuėmėm. Tai vienas katinas liūdnai ėjo į pagrindinį tualetą, o kitas kentė, kentė, ir neiškentęs pašiko gretimais. Nu nesugebėjo jis šikti į silikoną, ir nors tu ką.
Aišku, tą pačią akimirką senasis kraikas grįžo atgal į pagrindinį tualetą biggrin.gif

Ar negali būt kokių problemų su tualetu? Per retai valomas? Gal ją kas išgąsdino? Beldė į dangtį, kai katė viduj buvo? Durelės? Kraiką pakeitėt? Apskritai buvo kokia stresinė situacija namuose? Remontas?

Pastatyčiau belekokį plastikinį bliūdą su katei patinkančiu kraiku vis viena, antrą. Ir pažiūrėčiau, kas bus...

Čia greta sterilizacijos, sterilizuoti vis viena reikia, dažniausiai tai viską išsprendžia.
Atsakyti
QUOTE(Atidela @ 2013 11 07, 02:54)
reiks mergaitį strerilizuot ir bus spakainas vaikas smile.gif o tai tadum ir per langus kavalierių nežiūrės? smile.gif ir tie neis šniūrais apie langus? nes kai maniškė neina laukan, tai man išvis mistika kaip jie žino, kad čia katė yra smile.gif ir iš tiesų, tai mes kai tik parsivežėm ją 2 mėn. tai po kokios sav. jau pirmas jaunikis atsirado smile.gif dabar po langais vaikšto kokie 3-4  lotuliukas.gif


oho g.gif tai čia gal kokia seksbomba ta Jūsų katė blink.gif biggrin.gif o gal šiaip domisi nauja gyventoja, nes šiaip tai kavalieriai tik rujos metu domisi g.gif
iš tiesų tai jeigu jai ankstyvas morčius - nelabai galima sterilizuoti, reiktų pralaukt, bet čia veterinaras turėtų pasakyti, papasakokit jam viską.
O dėl kačiukų - tai manau tikrai nereikia tuo užsiimti. Normalioj situacijoj mums veterinarai patarė sulaukti pirmo morčiaus ir pralaukti jį (realiai tebuvo pora dienų), sakė taip sveikiausia hormoniniu požiūriu. Po to iškart užsirašėm sterilizacijai. Bet kiek žinau nuo 6 mėn. galima ir nelaukiant, taip kad jei Jūsų katė dabar nemorčiuoja, tai ir nebelaukit nieko...
Sėkmės 4u.gif lauksim žinių smile.gif

p.s. žiūriu, Noa parašė Jums pamąstymų dėl tualeto.... aš irgi pritarčiau, nes iš to ką anksčiau rašėt, kad ji ir už lovos bandė, ir po vonia , ir ne tik šlapinasi, o ir rimtesnius reikalus atlieka, - peršasi mintis, kad ji vis tik nesijaučia saugiai. Apklauskit šeimos narius, ar nebuvo ir nebūna kokių incidentų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikis5: 07 lapkričio 2013 - 09:26
OK. Ačiū.

bet tikrai keista, nes savo WC ji griežtai netrukdoma vaikų. bet ji čiūda biškį. nes buvo vienu metu sugalvojus daryti reikalus į vaikų šikpuoduką, nors jis tai jau išvis atviroj vietoj vonioj. ir pasysiojus ir pakakojus ten buvo. bet kažkaip tada sudrausiminom ir nedaro.

dėl valymo. na išvalom kasdien vakare. bet didelis tas jos namas ir vietos kapstytis pakankamai. o ji ten kasdien nedaug pridarius ir būna.
ar jai reikia būtinai kokios šikimui įvairovės? biggrin.gif nesamone kokia.

na reikės primąstyti kas čia dar, nes jokio remonto, naujo kraiko ar dar ko.
prieš išvažiuodami porai dienų visada viską pakeičiam, prikraunam jai visko, kad neliūdėtų. bet ir tas būna retai. o vežtis ją kartu.. manau bus daugiau streso jai va-iuoti negu likti vienai.

dar ji bijo siurblio. nu bet namų nesiurbliuot visai irgi negalim. kai įjungiam siurblį tai ji pasislepia kur po lovom arba ant spintos pasiprašo.

o pas mane ji tikrai kaimo presciosa biggrin.gif
nufotkinsiu kada savo meiliūgą smile.gif


Atsakyti
Gal vistik pabandyki padėti atvirą tuoletą (gal išeina nuimti uždaro tūliko viršų?) ir pažiūrėti kas bus. Kiekvienas kačius būna su savo pageidavimais - vieni nori privatumo o kiti ir kakodami nori visą pasaulį aplink save matyti biggrin.gif Maniškis pvz. mėgsta priekines ir vieną galinę ant tūliko bortelio susikelti ir tiap mandrai savo reikalus dirbti ir vėliau kartu apsigyvenusią katytę taip išmokino doh.gif tai uždaras pas mus niekaip nepraeitų schmoll.gif Jeigu nėra jokių sveikatos sutrikimų ir čia daugiau psichologinė problema tai, kaip Noa patarė, galit pabandyti prie vonio ar dalinai po vonia pakišti kitą dėžutę ir jeigu katytė ten darys po truputį traukti link senojo tuoleto smile.gif Mes tokiu būdu transportavom katiną per visą butą biggrin.gif
Atsakyti