Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

Aš irgi pritariu - pirmiausia tai kalbėkitės, bendraukit su katinėliu, girkit labiau o ne bauskit... Aišku, gerai ir apriboti jo gyvenamą vietą, ypač jei mažas - gal net ne visada randa tualetą g.gif
Aš vakar nupirkau mūsų mažylei naują tualeto dežutę - mažesnę, su kraščiukais, nes baisiai energingai ji kapstosi - laksto į šonus viskas doh.gif Tai pirmiausia išploviau, padėjau džiūti - ji atėjo, apžiūrėjo, "pasimatavo" įsilipus, pažaidė... Paskui paaiškinau, kad čia jai, perpyliau kraiką iš senosios. Nu tai nieko, viskas tvarkoj, ir žiūriu jau mažiau prikapstyta aplink biggrin.gif
Atsakyti
Taip tikrai, nereikia pulti barti katino, nes kol mažas nelaimės atsitikti gali visada, juk mažiukas dar. Reikia pamokinti, parodyti, truputi prisiimti "mamos" vaidmenį ir tada jis su laiku išmoks. O ir giriamas katinas tiesiog žydi ir elgesys tada labai geras.

Aš irgi dėl visko pagiriu, kai neleidžiu ko nors išaiškinu, nors iš manęs ir kiti juokias, kad ji nesupras...bet kol kas išmokome, kad stalas ne katinams, o nagams ji turi savo baldą. Dabar jau ir išmoko, kad aplink rankas nereikia suktis su išleistais nagais. Pirmas dvi savaites rankos buvo tikrai sudraskytos, nes ji vis persūdydavo, o jai įdrėskus aš vis pradėdavau aiškinti, kad žiūrėk man gi skauda ir panašiai, dar paaimanuodavau ir pagaliau išmokome, kad su rankom reikia švelniai.

Žodžiu kantrybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 10 02, 12:34)
1. KOKIO AMŽIAUS?
2. Nekeitinėkit visko kas pusdienis doh.gif
3. Ribokit teritoriją, kol apsipras. Neleiskit iškart į visus kambarius. Naujas patalpas leiskit įsavinti per laiką. Tą vietą, kur atsitiko nelaimė, pravalykit su actu.
4. Kai padaro į dėžutę, labai girkit ir glostykit. Katinus ne tik bausti galima. Jiems ir pagyros veikia.
Papildyta:
Mano katinėlis Lotusas, pas mane patekęs 4 mėnesių, pirmiausia pradėjo žaisti su jau gyvenusiu namuose dideliu katinu Kuzma. Prieš tai, aišku, parodėm, kur tualetas, bet jis nelabai rūpinosi, draugelį radęs smile.gif Jie pradėjo bėgioti, vienas kitą vaikytis, išdykauti (Kuzma įvertino, kad naujokas vaikas). Ir bebėgiojant atsitiko atsitikimas ne tualete biggrin.gif

Aš jį iškart čiupau už karšienės ir nunešiau į tualetą, aiškindama, kur reikia myžti. Lotusas į tą tualetą įėjo, pakasė, bet jau nemyžo.

Paskui po kokių 15 min. vėl jį ten nunešiau, kalbėdama, koks jis bus geras katinas, jei ten pamyš. Ir jis pavaikščiojo, pakasė ir pamyžo. Tada gyriau gyriau biggrin.gif Ir aplamai keliskart išeinantį iš tualeto gyriau.

Paskui jis metus laiko išėjęs iš tualeto pagyrų laukdavo ir jausdavosi labai teisiai pasielgęs laugh.gif

Už draskyklės padraskymą giriu iki dabar. Sakau - Loootusai, koks tu geras katinas, geras, protingas katinas, kaip tu gražiai moki draskyti draskyklę! biggrin.gif
Užtat mano baldai labai sveiki nail.gif



Virš 2iejų mėnesių dabar, na čia Jūs kai parašėt, tai čia aš kaip kokia skriaudėja pasijaučiau, atrodo tik pykt ant mažulio temoku.. Netiesa, giriu aš jį, kad eina š savo guolį, pirmą kartą, kai pamačiau, kad savo reikalą padarė dėžutėj kiek laimės buvo, net skanuką daviau biggrin.gif O dabar kai taip pasielgė, tikrai supykau, nes jau atrodė, kad viskas tvarkoje... 4u.gif Bet grįžusi pietų, radau darantį reikaliukus dėžutėje thumbup.gif
Papildyta:
Ačiū visoms už patarimus ir pamokymus 4u.gif ir negalvokit, kad aš blogietė... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikavaida @ 2013 10 02, 14:45)
Virš 2iejų mėnesių dabar, na čia Jūs kai parašėt, tai čia aš kaip kokia skriaudėja pasijaučiau, atrodo tik pykt ant mažulio temoku.. Netiesa, giriu aš jį, kad eina š savo guolį, pirmą kartą, kai pamačiau, kad savo reikalą padarė dėžutėj kiek laimės buvo, net skanuką daviau biggrin.gif O dabar kai taip pasielgė, tikrai supykau, nes jau atrodė, kad viskas tvarkoje...  4u.gif  Bet grįžusi pietų, radau darantį reikaliukus dėžutėje  thumbup.gif

manoji kai buvo 2 mėn., tai ir žaisdama krepšyje kelis kartus savo reikaliukus atliko, bet aš kažkaip nesureikšminau, nes tikrai visada tvarkingai atlikdavo, tai tuo metu pagalvojau, kad nespėjo, užsižaidė- juk mažutė dar buvo...dabar 7 mėnesių, tai visada tvarkingai atlieka reikalus, net kai po operacijos buvo ropojo vėžlio žingsniu į namelį... wub.gif

Aš tikrai nepamąsčiau, kad jau vien tik baudžiat savo pūkuotą draugą...juk aprašėt vieną konkrečią situaciją 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 02 spalio 2013 - 13:50
QUOTE(AstaRaud @ 2013 10 02, 17:19)


Aš tikrai nepamąsčiau, kad jau vien tik baudžiat savo pūkuotą draugą...juk aprašėt vieną konkrečią situaciją  4u.gif



Va už tą vieną kartą tikrai nepykau ir nebariau, bet, kad jau tris kartus toje pačioje vietoje pridirbo doh.gif Na tikiuos, toliau viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikavaida @ 2013 10 02, 14:59)
Va už tą vieną kartą tikrai nepykau ir nebariau, bet, kad jau tris kartus toje pačioje vietoje pridirbo  doh.gif  Na tikiuos, toliau viskas bus gerai  4u.gif

na matyt kilimas yra labiau imlus kvapams..todėl gal reiktų geresnio išvalymo, bet gal l. valėte (tik to nepaminėjote), nes aš net grindis su po ranka pasitaikiusiu indų plovikliu valiau, po dar su švariu vandeniu ir papurškiau namų kvapu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2013 10 02, 17:46)
na matyt kilimas yra labiau imlus kvapams..todėl gal reiktų geresnio išvalymo, bet gal l. valėte (tik to nepaminėjote), nes aš net grindis su po ranka pasitaikiusiu indų plovikliu valiau, po dar su švariu vandeniu ir papurškiau namų kvapu... ax.gif



Išvaliau su priemone kilimams valyt, bet kas keisčiausia, tai kad ne grynai toje pačioje vietoje padarė, o na už kokio metro nuo jos, bet ant to pačio kilimo g.gif
Atsakyti
Kikavaida tikrai niekas blogiete nepalaikė mirksiukas.gif
iš tikrųjų net nežinau ką patarti, kodėl tą kilimą taip pamėgo. Mes nutarėme kilimo netiesti, kol katė nepaaugs, tai tokios problemos net ir neiškilo...
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2012 11 16, 01:52)
· Vienas iš paprasčiausių būdų nuo pirmos dienos rodyti savo “viršumą” yra kačiuko kėlimas už kupros...

Aš pameginau paimti už kupros ir... teko atsiprašinėti blush2.gif Pamiršau, kad katinėlis sučipuotas doh.gif
Bukit atsargesni su mažyliais! 4u.gif
Atsakyti
Ai mums dar veterinarė patarė TIK MAŽAM kačiukui padarius ką blogai, pabaksnoti per nosytę, nes taip mamos jų daro.
Atsakyti
Sveikos, kačių mylėtojos ir augintojos HELP help.gif nes mes su kate ant išsiskyrimo ribos cry.gif
Aš taip nerealiai norėjau katytės ir ši buvo nuostabiausias ir meiliausias kačiukas.. Visada sakiau, na kad jau aš, tai niekada neperleisčiau savo mylimo gyvūnėlio kam nors.. bet ši katė..

Blogiausia, kas mūsų namus ji pavertė savo tualetu. Bet tai buvo ne nuo pradžių. Būdama kačiuku ji viską darė tvarkingai, o po to išdurnėjo kažkaip sad.gif Į savo dėžę ji nesituština beveik. Buvo kad sysiojo už lovos, bet ten kažkaip susitvarkė ir nebeina. Bet tuštinasi vis po vonia. Ten tokia vieta, kad nesužiūrėsi ir nesudrausminsi, kai ten daro. tik žiūri, kad dėžutę valai valai, ten kažkaip keistai nedaug ir kad kvapas vis lieka ir jau jaučiasi ne tik vonios kambaryje, bet vos įėjus į butą. sad.gif o tada pasižiūri po vonia.....

ir dar man labai blogai prieš savo vaikus. Mes vaikus auklėjame meile, niekaip jų neužgaudami. Todėl man stresas, kai jie mato, kaip aš katę imu už pakarpos ar jos snukį į kakučius baksnoju. sad.gif nes žiūriu ir jos ją kaip nors sugalvoja paauklėt sad.gif ir aš gyvūnėlį įsigijau ne tam, kad vaikus mokyčiau žiaurumo ir netinkamo elgesio. Aišku, jos visą laiką daugiausiai tą katę myluoja, bet aš pati laai blogai jaučiuosi tą katę auklėdama, kad tai mato vaikai ir kad jos tokį elgesį kopijuoja.

dar mano išrankioji praktiškai nieko neėda. mano pažįstami visi kraupinasi, bet.. ką žinau.. mes jau įpratom gal.. ar labai baisiai skamba jums? Ji ėda: viską išėda tik Nature kačių ėdalo. dabar perkam araton tai ten kažką išsirankioja ir palieka. kačių koncervas irgi labai retai kurias ėda, o pigių tai net nesiūlyk. žalios mėsos, pieno produktų ar nuo stalo likusiųs kokios mėsytės ar kito maisto neėda išvis. jeigu kažką įdedi kas jai nepatinka tai ji kelias dienas badauja išvis ir vis persekioja mus RĖKDAMA, o jau ne miaukdama.

agresijos ji šiaip nerodo prieš jokį šeimos narį, nors pati irgi neateina niekada ant kelių pagulėt kaip kitų žmonių katės kuo aš labai žaviuosi..

jai dabar 7 mėn.

tai va. mes negalime taip gyventi doh.gif patarkit ką nors.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atidela: 05 lapkričio 2013 - 19:27
Sterilizuota?
Atsakyti