Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

Sakykit, Nereali, kokia būtų jusų nuomonė dėl kelionių?
Važiuojam karts nuo karto pas vyro tėvus keletui dienų, tai vis palikdavau aš juos, užeidavo mama pašert ir "tortukų" iškabint.. Bet vis brandinu mintį, gal mėgint vežtis? Kitąmet galvojam ten viešėt mėnesį kokį.. O ir dabar vienas sirguliuoja, reikia šert kitaip, vaistus leist, pastą duot, nelabai, kas pasirūpintų, tiesiog gruzina galvą tos mintys, kaip čia išsivarčius..aišku, į lauką niekas jų ten neleistų, būtų mūsų kambaryje, su mumis. Kelionė į kitą LT galą visai. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnuna @ 2012 11 20, 14:31)
erborista -



QUOTE(Nereali @ 2012 11 20, 16:05)



Jis agresiją rodo tada kai ėda ir kai susinervina, pvz. nebepatinka žaidimas. Bandau auklėti kaip aprašyta aukščiau, tik dar nešnypščiau ir nespjaudžiau. Maisto jam padėti kad būtų visada bijau, nes jis ėda nesustodamas, be saiko, bijau, kad nepersiėstų verysad.gif Duodu ėsti tikrai daug ir gan dažnai, paprastai sausą maistą, bet kai kuriom dienom padarau mėsiadienį. Iš rankos duodu skaniukus, taip ir įkando į pirštą verysad.gif Glostyti pradėjau neseniai jam ėdant, prieš tai kokį mėnesį ir savaitę ėdė vienas, bet vis tiek urgzdavo, ypatingai kai ką skanaus duodu. Šiuo metu jis auga vienas, bet aš auginu šunį, su juo jis susipažinęs ir gan neblogai sutaria smile.gif Beje kai ėsdavo patalpoj kitų gyvūnų niekada nebuvo, stengiausi, kad jis suprastų, kad nieks neatims, bet nesiseka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2012 11 20, 17:08)
Sakykit, Nereali, kokia būtų jusų nuomonė dėl kelionių?
Važiuojam karts nuo karto pas vyro tėvus keletui dienų, tai vis palikdavau aš juos, užeidavo mama pašert ir "tortukų" iškabint.. Bet vis brandinu mintį, gal mėgint vežtis? Kitąmet galvojam ten viešėt mėnesį kokį.. O ir dabar vienas sirguliuoja, reikia šert kitaip, vaistus leist, pastą duot, nelabai, kas pasirūpintų, tiesiog gruzina galvą tos mintys, kaip čia išsivarčius..aišku, į lauką niekas jų ten neleistų, būtų mūsų kambaryje, su mumis. Kelionė į kitą LT galą visai.  doh.gif


Šiaip katės normaliai pripranta prie kelionių 4u.gif
Pvz: lotuliukas.gif
user posted image

Kaip pripratinti parasysiu veliau siek tiek vėliau.

Nors šiaip yra kačių (suaugusių) kurių praktiškai neįmanoma pripratinti prie kelionių. Na bet daugiau yra tų kurios pripranta nei atvirkščiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2012 11 20, 18:18)
Jis agresiją rodo tada kai ėda ir kai susinervina, pvz. nebepatinka žaidimas.


Galima tiksliau. Papasakok situacijas kuo išsamiau.

QUOTE
Bandau auklėti kaip aprašyta aukščiau, tik dar nešnypščiau ir nespjaudžiau.

Tokio amžiaus vaikams realiai išvis nelabai reiktų bausmių.
užtenka:
-papūtimo į nosį
-apspjaudymo
-lengvo papurtymo už kupros
-piršto kišimo į burną jei ŽAIDŽIANT bando kąsti

QUOTE
Maisto jam padėti kad būtų visada bijau, nes jis ėda nesustodamas, be saiko, bijau, kad nepersiėstų  verysad.gif

na ir kas atsitiks jei persiės? Apsivems? Apsividuriuos? ir viskas.
Bet jei ribosit tai jam visada liks įspūdis, kad maistas DINGSTA.
Aš siūlyčiau padėti sausą maistą užpiltą vandeniu (subrinkintą) ir kai suvalgo ideti nauja. Subrinkinto maisto pliusas, kad greiciau pasisotina, minusas, kad jis genda, taigi reikia bent pora kartu dienoje pakeisti (vadinasi kai kada ir ismest siek tiek nesuvalgyto, bet is esmes kai isvemia tai tas pats gaunasi ).
kaciukas apsiedines maksimaliai menesi, po to jam daeis kad vistik niekur tas maistas nedingsta ir niekas is jo nesiruosia atimti. ir tada stabilizuosis.

QUOTE
Iš rankos duodu skaniukus, taip ir įkando į pirštą  verysad.gif

Skaniukus duodant ir man yra ikande biggrin.gif bet nu negali šito vadinti agresija cool.gif

QUOTE
stengiausi, kad jis suprastų, kad nieks neatims, bet nesiseka  doh.gif


Sita supras tik tada kai pamatys, kad neziurint to, kad jis valgo/vemia/valgo/vemia tas maistas vistiek niekur nedingsta ir jo kaip buvo daug taip ir tebera biggrin.gif
Nedarykit mesiadieniu, neduokit konservu. Palikit ji tik ant profesionalaus sauso maisto (nusipirkite dideli maisa, iseis n kartu pigiau nei imti po kelis simtus gramu).
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2012 11 20, 18:23)
Šiaip katės normaliai pripranta prie kelionių  4u.gif

Fotkė tai pralinksmino, gerulė biggrin.gif
keliaut gal priprastų, ale baisu stresuot kažkaip, ir kaip dėl namų pakeitimo, ar nebūtų pernelyg didelis stresas.. unsure.gif
kol kas bokso neturiu, tai vakar pas vetą abu vežėmės palaidus, na suvyniotus, bet iš to suvyniojimo naudos 0. Vienas užsilipo prie galinio stiklo, ten išsidrėbė, o kitas tai gastroliavo visur, kol pagaliau įsitaisė vairuojančiam vyrui ant kelių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2012 11 20, 22:53)
Fotkė tai pralinksmino, gerulė biggrin.gif
keliaut gal priprastų, ale baisu stresuot kažkaip, ir kaip dėl namų pakeitimo, ar nebūtų pernelyg didelis stresas.. unsure.gif
kol kas bokso neturiu, tai vakar pas vetą abu vežėmės palaidus, na suvyniotus, bet iš to suvyniojimo naudos 0. Vienas užsilipo prie galinio stiklo, ten išsidrėbė, o kitas tai gastroliavo visur, kol pagaliau įsitaisė vairuojančiam vyrui ant kelių biggrin.gif

Aš vežiausi katinėlį į kitą galą lietuvos. Kelionė truko virš trijų valandų. Važiavo vaikinas bokse. Pamiauke pradžioje, bet kalbinom, šnekinom ir nurimo. Naujuose namuose buvo iiiiilgas tyrinėjimas lotuliukas.gif Nauja aplinka, nauji vorai lotuliukas.gif tikrai nestresavo, nes daug mylavimo, glostymo gavo. Visai buvo užsikaifavęs 4u.gif Atgal važiupojant pamieg unsure.gif jo visą kelią, nes naktis buvo tikrai aktyvi.
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2012 11 20, 19:23)
Šiaip katės normaliai pripranta prie kelionių  4u.gif
Pvz:  lotuliukas.gif


Nu fantastika vaizdelis thumbup.gif thumbup.gif ar čia jūsų asmeninė foto? Realiai taip važinėjat?
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2012 11 20, 19:20)
Galima tiksliau. Papasakok situacijas kuo išsamiau.


Sakykim šiandien grįžau iš darbo ir jis pradėjo šiaušt nugarą, kai priėjau prie jo švelniai kalbindama, Toliau žaidžia ir LABAI stipriai kanda, ne vaikiškai.

QUOTE(Nereali @ 2012 11 20, 19:20)
Tokio amžiaus vaikams realiai  išvis nelabai reiktų bausmių.
užtenka:
-papūtimo į nosį
-apspjaudymo
-lengvo papurtymo už kupros
-piršto kišimo į burną jei ŽAIDŽIANT bando kąsti


Visa tai ir darau g.gif

QUOTE(Nereali @ 2012 11 20, 19:20)
na ir kas atsitiks jei persiės? Apsivems? Apsividuriuos? ir viskas.
Bet jei ribosit tai jam visada liks įspūdis, kad maistas DINGSTA.



Pabandysiu duoti neribotai smile.gif Aš įpratus augindama šunis riboti maistą, negalvojau, kad katinam galioja kitos taisyklės, tuo labiau esu užauginus pačią geriausią katę, kuri gyvena pas tėvus ir ji tikrai super  g.gif O šis mažius nu tiesiog neklauso biggrin.gif Kaip mano teta sako - nelaiminga vaikystė biggrin.gif

QUOTE(Nereali @ 2012 11 20, 19:20)
Skaniukus duodant ir man yra ikande biggrin.gif bet nu negali šito vadinti agresija  cool.gif
Sita supras tik tada kai pamatys, kad neziurint to, kad jis valgo/vemia/valgo/vemia tas maistas vistiek niekur nedingsta ir jo kaip buvo daug taip ir tebera biggrin.gif


Aš nesu pratusi prie tokių įpročių, mano visi gyvūnai nuo mažens maistą ėmė nesikandžiodami, tai man tai pasirodė kaip agresija, nes žaizdą padarė gilią ir net labai smile.gif

QUOTE(Nereali @ 2012 11 20, 19:20)
Nedarykit mesiadieniu, neduokit konservu. Palikit ji tik ant profesionalaus sauso maisto (nusipirkite dideli maisa, iseis n kartu pigiau nei imti po kelis simtus gramu).


Mėsiandieniai iš šunų auginimo, negalvojau, kad kas negerai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erborista: 20 lapkričio 2012 - 23:38
QUOTE(Ragany @ 2012 11 20, 20:53)
Fotkė tai pralinksmino, gerulė biggrin.gif
keliaut gal priprastų, ale baisu stresuot kažkaip, ir kaip dėl namų pakeitimo, ar nebūtų pernelyg didelis stresas.. unsure.gif
kol kas bokso neturiu, tai vakar pas vetą abu vežėmės palaidus, na suvyniotus, bet iš to suvyniojimo naudos 0. Vienas užsilipo prie galinio stiklo, ten išsidrėbė, o kitas tai gastroliavo visur, kol pagaliau įsitaisė vairuojančiam vyrui ant kelių biggrin.gif


KAip atrodo kate, kuri NEPRIPRANTA prie kelioniu:
nuo tos minutes kai isnesete ja is namu ji VISA KELIA iki kol vel parsirado namo kas pora sekundziu isleisdavo nerealaus garso MIAU doh.gif Va tokios beveik neimanoma ipratinti. Mes kazkada viena tokia vezemes i Liublina i paroda.... doh.gif Tai visus 700km ji taip ir pramiauke. Pirma ir paskutine buvo tos kates paroda ir as daugiau sakiau niekada gyvenime neimsiu svetimu kaciu schmoll.gif

Jei jusiskiai buvo:
- Susidomėję
- vaikščiojo po mašiną
- neklykė tarsi vežami žudyti biggrin.gif
- miegojo pas ką nors ant kelių
tai SVEIKINU, Jūsų katės gali netgi pamėgti keliones thumbup.gif

Tiesiog Jums reikia, prieš kelionę (pvz iš vakaro) nemaitinti, o kelionės metu paduoti kažką nu suuuuuuper skanaus. pvz konservu ar... biskiuka labai kvepiančios karšto rūkymo skumbrės (ko šiaip NEREKOMENDUOJU wink.gif tik "saldainio" variante).
Vienžo kelionė turi susiasocijuoti su DAUG MEILĖS (glostymų, šnekinimų, gyrimų), "SALDAINIŲ" (kažko dėl ko Jūsų katės eina iš proto, bet šiaip joms tai yra neduodama.

WC turetu taip pat buti masinoje. Greiciausiai pirmomis kelionėmis nesinaudos, bet suvokimas, kad tai yra duoda saugumą, ramumą.

iš namų paimtas guoliukas, pledukas ar kažkas kas kvepia NAMAIS irgi suteikia saugumo jausmą wink.gif
QUOTE(daivajazz @ 2012 11 20, 20:57)
tikrai nestresavo, nes daug mylavimo, glostymo gavo. Visai buvo užsikaifavęs 4u.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(Limcamca @ 2012 11 20, 22:54)
Nu fantastika vaizdelis  thumbup.gif  thumbup.gif ar čia jūsų asmeninė foto? Realiai taip važinėjat?


Taip, cia musiskiu nuotrauk. Jei nuosirdziai tai nedaznai mes vazinejames ypac kai atsirado vaikas. Kol jo neturejome tai su savimi veziodames vis kokia kate.

O cia buvo maliavkos su mamyte atvezti pasifotkinti smile.gif Jie PIRMA KARTA buvo lauke smile.gif Va albumas ka jie isdarinejo. net as buvau nustebusi. Bet gal tas drasumas buvo del to kad visi berniukai ir visa seima buvo kartu smile.gif

foto albumas "ar Jus tikri, kad tai kates????" >>
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2012 11 20, 23:32)
Sakykim šiandien grįžau iš darbo ir jis pradėjo šiaušt nugarą, kai priėjau prie jo švelniai kalbindama, Toliau žaidžia ir LABAI stipriai kanda, ne vaikiškai.


O tau nepavyksta isvengti kandziojimu? Pabandyk ji paimti, nesioti, myluoti, zaisti, lygiagreciai jei bando kasti tu su sypsena trinktelek per nosi ir paskui pakelk ji aukstyn sakydama "nu bandite tu ka darai?" biggrin.gif greit nuleisk ir prisiglausk prie krutines.
jei bando ishsiverzti tada pasidek ant keliu, glostyk, niurkyk, kasyk ausis, vel bandant kasti kisk pirsta i gerkle, bet kai tik ishspjauna vel glostyk (pirsto kisimas i burna turi buti ne bausme, o tiesiog atoveiksmis i jo veiksma. Ale "kandu ir mane pykina" bet tai nera susije su zmonemis)

man labai sunku suformuluoti zodzius, bet esme tokiam mazam padarui parodyti, kad JIS YRA SAUGUS, MYLIMAS ir NIEKAS CIA JO NEBIJO.
Taip pat geriau kuo maziau naudoti fiziniu bausmiu, kad jam nereiketu be reikalo gintis.

QUOTE
Pabandysiu duoti neribotai smile.gif Aš įpratus augindama šunis riboti maistą, negalvojau, kad katinam galioja kitos taisyklės, tuo labiau esu užauginus pačią geriausią katę, kuri gyvena pas tėvus ir ji tikrai super  g.gif O šis mažius nu tiesiog neklauso biggrin.gif
Aš nesu pratusi prie tokių įpročių, mano visi gyvūnai nuo mažens maistą ėmė nesikandžiodami, tai man tai pasirodė kaip agresija, nes žaizdą padarė gilią ir net labai smile.gif
Mėsiandieniai iš šunų auginimo, negalvojau, kad kas negerai  g.gif


mes anksciau ribodavom maista, nes daznai literaturoje tai yra rekomenduojama. Reziume kates vogdavo nuo stalo, is saldytuvo ir gavusios savo norma esdavo kaip isprotejusios, nes mazu greit savo suvalgius gal dar spesiu is draugo pavogti doh.gif
O jei sugebedavo pradraskyti maisto maisa tai ishvis budavo rooojus doh.gif
O juokingiausia, kad kates NUTUKDAVO smile.gif

Kai nustojom riboti, pirma menesi jei ne du is tiesu buvo ryjam/vemiam/ryjam/vemiam doh.gif per ta laika suede ko gero puses metu normas, bet po truputi po truputi normalizavosi. Ir dabar nors maistas stovi visada namie nera nei vienos nutukusios kates.

Siaip nerekomenduojama maisyti sauso ir slapio (mesos) maisto. Bet sitoje vietoje as nusizengiu taisyklems ax.gif ir pas mus kaciukai bei nescios/maitinancios kates gauna papildomai karta dienoje mesos misinio (is jautienos sirdziu, vistu kaklu,kalakuto sirdziu, putpeliu kiausiniu, siek tiek jautienos kepenu- viskas permalta su mesmale, isfasuota maiseliuose ir sudeta i saldikli), taip pat papildomai gauna naturalaus jogurto.
naturalus maitinimas labai akivaizdziai pakelia imuniteta !!!

Jusu atveju sakiau atsisakyti mesos del kaciuko isterikos ir sotumo jausmo netyrejimo.

QUOTE
Kaip mano teta sako - nelaiminga vaikystė biggrin.gif


va va... deja, cia visai nejuokinga. verysad.gif
Del ko kaciu klubuose yra ideta taisykle, kad galima atiduoti kaciuka ne anksciau nei 3 menesiu (as saviskius stengiuosi atiduoti 3.5-4 men).
Tai ne tik del imuniteto susiformavimo, bei skiepu. Bet ir del SOCIALIZACIJOS.
Kaciukai budami gaujoje ismoksta KIEK galima kasti (nes jam TAIP PAT kas atgal), kaip zaisti, kaip dalintis etc etc.
Ir visai nesvarbu, kad kate mama kartais jau net pora menesiu kaip nemaitina (arba beveik nemaitina) jos "pamokos" yra tikrai labai svarbios.

Kitas niuansas: gatveje augantys kaciukai tuo metu GALI ismokti nepasitiketi zmogumi.
Bet jei kalbame apie kate su kaciukais augancia namie, tai geriau duokite seimininkams kazkiek litu arba atvezkite maisto, bet paprasykite kad jie palaikyti kaciukus ilgiau. Taip pat labai rekomenduociau paskiepijus dar bent savaitei dviems palikti pas mama.

Zinoma "daugintojai" nelabai megsta laikyti kaciukus iki 3 o tuo labiau 4 menesiu, nes is tiesu tai jau tampa tam tikru darbu. Jau kaciukai nebesedi guolyje, jau jie laksto, varto viska, landzioja po kojomis, EDA (duosi prasta maista tai nukris imunitetas susirgs), kakoja ir tt biggrin.gif
zinoma daug "geriau" atiduot 1,5menesio. Iki menesio jie apskritai is guolio beveik nelindo. tada islindo padavei "kosytes" su biskiu aliejaus doh.gif oooo valgo, viskas galima atiduoti. doh.gif doh.gif doh.gif Jokio vargo doh.gif Tik va poto zmogus pasiemes toki kaciuka kankinasi ir vargsta bandydamas teisingai atstoti jam mama ir brolius/seseris verysad.gif

Atsakyti
Ragany - iš savo patirties galiu pasakyti, kad dauguma katinėlių priprantą prie kelionių ir problemų nekyla. Tačiau esam turėję katinėlį, kuris labai stresuodavo jeigu tekdavo jį net trumpam iš namų išnešti. Kai krausčiausi iš tėvų į savo butą, tai visi sutarėm kad katinėliui geriau pas tėvus likti taip jis ten ir nugyveno savo gyvenimą biggrin.gif Dabartinis tėvų katinas irg stresuoja bet daugiau ne dėl kelionės o dėl aplinkos pasikeitimo, tai kai tėvukams teko iš namų kelioms dienoms išvykti - tai aš su savo kacais važiavau pas tėvus - maniškiams svarbu kad su manim kartu būtų o kur - tai jaune taip svarbu biggrin.gif Prmas kartas aišku visuomet sudėtingesnis, bet jeigu jūs dažnai vykstate, pvz. pas savo tėvus, tai katukai pripras ir su laiku žinos kur važiuoja ir jiems gali visai ir patikti. Mano katinas kai pamato, kad ištraukiau kelionį krepšį - pat įšoka, nes žino kad važiuos į svečius biggrin.gif


QUOTE(erborista @ 2012 11 21, 00:32)
Sakykim šiandien grįžau iš darbo ir jis pradėjo šiaušt nugarą, kai priėjau prie jo švelniai kalbindama, Toliau žaidžia ir LABAI stipriai kanda, ne vaikiškai.


Pabandysiu duoti neribotai smile.gif Aš įpratus augindama šunis riboti maistą, negalvojau, kad katinam galioja kitos taisyklės, tuo labiau esu užauginus pačią geriausią katę, kuri gyvena pas tėvus ir ji tikrai super  g.gif O šis mažius nu tiesiog neklauso biggrin.gif Kaip mano teta sako - nelaiminga vaikystė biggrin.gif

Aš nesu pratusi prie tokių įpročių, mano visi gyvūnai nuo mažens maistą ėmė nesikandžiodami, tai man tai pasirodė kaip agresija, nes žaizdą padarė gilią ir net labai smile.gif

Mėsiandieniai iš šunų auginimo, negalvojau, kad kas negerai  g.gif

kaip suprantu jūsų katukas yra laukinukas. Stipriai kanda manau todėl, kad pripratęs prie konkurencijos - lauko salygom, manau, kad tas kuris geriausiai sugeba apsiginti - tas ir išlieka.
Dėl maisto neribojimo jūs teisi - šunims reikia maistą riboti, kiek žinau šunys sugeba apsiryti iki nukritimo jeigu maistas neribojamas (nors manau ir čia ne visi), o katės, kiek žinau, suvalgo tiek kiek joms reikia (ir čia aišku yra išimčių).
Dėl mėsiadienių, manau, nereali turėjo omeny, kad laikinai mėsos neduoti, nes mesytė katukui sukelia grobio gynymo instinktą ir katukas darosi dar labiau agresyvus nei valgydamas sausiukus. Tiesiog neduokite mėsos kurį laiką, kol katukas aprims.
Dėl agresijos papasakosiu vieno savo katino istoriją - biškį į temą biški ne bet visitek gal bus naudos smile.gif Vieni žmonės vieną šaltą žiemos vakarą rado atklydusį katiną, patys laikyti negalėjo, davė skelbimą - aš paskambinau pagal tą skelbimą. katiną paėmiau aklai - nei nuotraukos nemačiau, nei nieko - man tik pasakė kad katinas jau ne jaunas. Katinas pasirodė persiškas (bent jau tikrai kažkas iš protėvių persai buvo smile.gif )
user posted image
Kai man jį atidavė tai jis buvo vienas didelis kaltūnas. palindo man po vonia ir 3 dienas sėdėjo, išlysdavo tik pavalgyti. Vieną dieną kai jau jis ir po namus pavaikščiodavo aš priėjau prie jo ir atsitūpusi paliečiau rankomis jam šonus - norėjau paglostyti - kaip ir jums man nekilo mintis kad katinas gali įkasti. Kiek namie turėjau iki tol katinų ir šunį buvau turėjusi - nei vienas niekada nekąsdavo net jei ant uodegos užlipdavau, nes visi žinojo, kad jei ir užlipau tai netyčia o ne norėdama įskaudinti. O šitas katinas vos tik jį paliečiau iškart griebė man už rankos ir suvarė dantis. Įkando labai labai stipriai. Iš pradžių man buvo šokas. Po to supratau, kad jis taip padarė ne todėl kad yra agresyvus ir užpuolė mane o todėl kad gynėsi. Nesiplėsiu čia daug tiesiog pasakysiu, kad tas katinėlis matyt tiek blogo gyvenime buvo matęs, kad net neįsivaizdavo jog žmogaus rankos moka glostyti. Jis tiesiog galvojo, kad jeigu žmogus jį palietė tai tik tam kad muštų ir kando man iš panikos norėdamas apsiginti. Labai buvo įbaugintas žmonių katinėlis. Kaip vėliau, kai jam kilo problemų dėl sveikatos ir darėm tyrimus, iš rentgeno nuotraukos paaiškėjo kad jam net du stuburo slanksteliai buvo įlenkti - taip kažkas jį buvo sumušęs. Man prireikė trijų mėnesių, kad katinas suprastų jog jo mano namuose niekas neskriaus ir gulėtų pas mane taip kaip nuotraukoje. Po pirmo karto katinas dar porą sykių dėl mano pačios nekantrumo ir neatsargumo man girbė už rankų. Aš katino aišku nemušiau, tiesiog leidau jam pačiam prie manęs priprasti - su laiku katinas suprato, kad aš jam paduodu maisto, nekeliu grėsmės, nemušu ir pan ir vieną dieną jis pats užlipo man ant kelių. Kai aš tą katiną paėmiau jam buvo apie 7-8 metai. Šita istorija aš norėjau pasakyti, kad net katiną, kuris didžiąją savo gyvenimo dalį nugyveno lauke visų ujamas ir mušamas, kuris nei per nago juodymą nepasitikėjo žmonėmis galima pakeisti. Po viso to mano katinas naktį miegodavo padėjęs galvą man ant skruosto, jeigu ko nors išsigąsdavo puldavo ne po sova o tiesiai man į glėbį ir tupėdavo apsikabinęs kaklą kol nurimdavo ir darė visą tai ką daro naminės mylimos katės smile.gif .
Taip kad erborista - nenuleiskit rankų, tuo labiau, kad jūsų kačiukas dar visai mažutis, plius jūs dar turit padėjėją - minėjot kad namie dar šuo yra biggrin.gif Tegul kačiukas bendrauja su šunimi, beje, ar šuniui kačiukas rodo agresiją? Manau jūsų kačiuko elgesys - tai jo kova už būvį, juk jam teko augti lauko sąlygomis o ten išgyvena stipriausi ir tie kurie nuo mažų dienų sugeba geriausiai apsiginti.
Sėkmės ir būtinai parašykite kaip seksis 4u.gif

Nereali - nuotraukos fantastiškos 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus smile.gif


Nenorėjau, kad nuskambėtų, jog man juokinga ta nelaiminga vaikystė, tiesiog jis didesnę gyvenimo dalį praleido saugiai ir šiltai, galvojau greičiau pamirš smile.gif

Oj žinomi man iš šunų tie visi dauginimai, mėtinėjimai ir pan., baisu.. O šį kačiuką mes radom kokio mėnesio grynai laukuose kvykiantį, labai liesutis buvo, tai net negalvoję paėmėm atsatyti, bet taip ir pasiliko 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Magnuna @ 2012 11 21, 12:57)
Taip kad erborista - nenuleiskit rankų, tuo labiau, kad jūsų kačiukas dar visai mažutis, plius jūs dar turit padėjėją - minėjot kad namie dar šuo yra biggrin.gif  Tegul kačiukas bendrauja su šunimi, beje, ar šuniui kačiukas rodo agresiją? Manau jūsų kačiuko elgesys - tai jo kova už būvį, juk jam teko augti lauko sąlygomis o ten išgyvena stipriausi ir tie kurie nuo mažų dienų sugeba geriausiai apsiginti.
Sėkmės ir būtinai parašykite kaip seksis 4u.gif



Nuraminote smile.gif Oj sutaria su šuniu jie labai gerai smile.gif Žaidžia kartu, bet mano šuo savas kates apskirtai labai myli biggrin.gif Ir kitą katę (pas tėvus gyvena ji) pastoviai myluoja, miega kartu smile.gif
Būtinai pranešiu smile.gif
Atsakyti