Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

greiciausiai, mamusens bigsmile.gif
Atsakyti
Labas vakaras, Nereali. Kažkada jau esu rašiusi jums dėl savo katės. Per kelerius metus ji taip ir nepriprato prie svetimų žmonių. Labai bijo, slepiasi, o apie paglostymą nė kalbos negali būti. Tačiau iškilo kitas klausimas. Šiandien žaidžiau su kate. Numečiau žaisliuką ir po to norėjau iš jos vėl paimti ir mesti, tačiau katė pradėti urgzti, o galiausiai ir šnypšti. Kodėl taip nutiko? Nejaugi ji jaučiasi hierarchijos viršūnėje? Kaip kitą kartą man elgtis, jei ji vėl pradės šnypšti? Atgal atšnypšti? Beje, nupirkau jai "Nutri plus cat" pastos. Kai tepu ant letenėlių, ji urzgia ant manęs ir po to pasislepia pabrukusi uodegą. :/

AČIŪ už atsakymą! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dollie: 29 rugpjūčio 2013 - 23:25
QUOTE(Dollie @ 2013 08 29, 23:21)
Labas vakaras, Nereali. Kažkada jau esu rašiusi jums dėl savo katės. Per kelerius metus ji taip ir nepriprato prie svetimų žmonių. Labai bijo, slepiasi, o apie paglostymą nė kalbos negali būti. Tačiau iškilo kitas klausimas. Šiandien žaidžiau su kate. Numečiau žaisliuką ir po to norėjau iš jos vėl paimti ir mesti, tačiau katė pradėti urgzti, o galiausiai ir šnypšti. Kodėl taip nutiko? Nejaugi ji jaučiasi hierarchijos viršūnėje? Kaip kitą kartą man elgtis, jei ji vėl pradės šnypšti? Atgal atšnypšti? Beje, nupirkau jai "Nutri plus cat" pastos. Kai tepu ant letenėlių, ji urzgia ant manęs ir po to pasislepia pabrukusi uodegą. :/

AČIŪ už atsakymą!  4u.gif



Greiciausiai tai susije su baime, sunku pasakyt nemacius.
Gaujos vadas kiek kitaip elgiasi. dazniausiai be snypstimu puola smile.gif snypstimas/urgzimas tai juk gasdinimo budas :"nu jau tuoj kaip duosiu, jau tuoj, nu jau tikrai tuoj... tuoj tuoj...":D o kas daug sneka mazai daro smile.gif

Atsakyti
sveiki ,padekit kitaip net nezinau kaip parasyti ,musu kate pas mus nuo mazutes visa laika dare i savo tualeto inda ir viskas buvo gerai .tas truko kokius 5 metus .nu paskutinius dar du kokius kazkoks kosmaras ,atrodo kas kate butu apkeites daro visur kur papuola bandem ir graziuoju ir piktuoju nu niekaip ir suaugus gi kate ,kaip jai sauna i galva tai padaro kur jai skirta tai kur jai tuo metu sove i galva ,keitem ir kraikus niekas nebepadeda ,viska vainikavo sia ndien vaikui i lova prissiusino ,nebezinau ka bedaryti ,gal turit kokiu minciu kodel ji taip elgiasi ?vaikai buvo vasara isvaziave i kaima pas senelius tai ji arodo visai pabludo ,galvojau gal pyksta kad vaikai svaziave ,nu bet dabar grize ir vistiek tas pats verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2013 09 11, 16:12)
sveiki ,padekit kitaip net nezinau kaip parasyti ,musu kate pas mus nuo mazutes visa laika dare i savo tualeto inda ir viskas buvo gerai .tas truko kokius 5 metus .nu paskutinius dar du kokius kazkoks kosmaras ,atrodo kas kate butu apkeites daro visur kur papuola bandem ir graziuoju ir piktuoju nu niekaip ir suaugus gi kate ,kaip jai sauna i galva tai padaro kur jai skirta tai kur jai tuo metu sove i galva ,keitem ir kraikus niekas nebepadeda ,viska vainikavo sia ndien vaikui i lova prissiusino ,nebezinau ka bedaryti ,gal turit kokiu minciu kodel ji taip elgiasi ?vaikai buvo vasara isvaziave i kaima pas senelius tai ji arodo visai pabludo  ,galvojau gal pyksta kad vaikai svaziave ,nu bet dabar grize ir vistiek tas pats  verysad.gif


Pas veterinoriu buvot? Katyte sveika?
Kates taip elgdamosi daznai signalizuoja apie slapimo taku ligas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 09 11, 16:21)
Pas veterinoriu buvot? Katyte sveika?
Kates taip elgdamosi daznai signalizuoja apie slapimo taku ligas  mirksiukas.gif

ne nebuvo ,as galvojau kad ji cia mums isdaigas krecia nes charakteris ne is lengvuju ,bet kad ji ir rimtesnius reikalus atlieka kur jai tik sauna kur papuola ,kaip ja islaukleti ,sakau buvo nuo pat pradziu gerai viskas ,kate suaugo ir nebesuprantam kas jai
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2013 09 11, 20:43)
ne nebuvo ,as galvojau kad ji cia mums isdaigas krecia nes charakteris ne is lengvuju ,bet kad ji ir rimtesnius reikalus atlieka kur jai tik sauna kur papuola ,kaip ja islaukleti ,sakau buvo nuo pat pradziu gerai viskas ,kate suaugo ir nebesuprantam kas jai

Jūs verčiau abi temas perskaitykit,ypač pirmą... Ten 10 kartų tas pats parašyta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2013 09 11, 19:43)
ne nebuvo ,as galvojau kad ji cia mums isdaigas krecia nes charakteris ne is lengvuju ,bet kad ji ir rimtesnius reikalus atlieka kur jai tik sauna kur papuola ,kaip ja islaukleti ,sakau buvo nuo pat pradziu gerai viskas ,kate suaugo ir nebesuprantam kas jai

Visu greiciu pas veterinarus. "charakteris ne iš lengvųjų" dažnai irgi susijęs su skausmais viduje.
O jei katė nesterilizuota tai jau ryt užsirašykite sterilizacijai ir "išdaigos" baigsis. O jei sterilizuota tai visu greičiu pas vetus


QUOTE(Noa @ 2013 09 11, 21:25)
Jūs verčiau abi temas perskaitykit,ypač pirmą... Ten 10 kartų tas pats parašyta doh.gif

4u.gif


Atsiprašau, silpnesnių nervų ... tačiau noriu, kad žmonės suvoktų, jog savo "išdaigomis" ir "sunkiu charakteriu" katės gali rodyti didžiulį skausmą ir gali baigtis tokiais vaizdais sad.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Vajetus doh.gif
Kai aš išgirstu apie blogą katės charakterį ir kerštą, man išsijungia tolerancija ir šeimininkus priploti norisi doh.gif Aš suprantu, kad nuo senų laikų, betgi laikai tai keičiasi, jo majo. Dievaičiui Perkūnui nebesimeldžia, klumpių nebenešioja, žiemos vakarais plunksnų neplėšo, o katės pas nekuriuos kaip keršijo, taip keršija doh.gif

Įdedu dar nuorodą į pirmą temą, jei žmonės negali susirasti:
http://www.supermama...?...732142&st=0
Aš ją išleisčiau knygute ir priversčiau perskaityt kiekvieną prieš įsigyjant katę...
O svarbiausius momentus aplamai ant stulpų iškabinčiau, *****...

Nugis mano katinui Kuzmai taip neatsitiko TIK dėl to, kad aš tą temą skaičiau doh.gif Bet kadangi skaičiau, tai mikliai sureagavau, ir dabar sau sveikas laimingas vaiko lovoj miega biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 12 rugsėjo 2013 - 10:49
QUOTE(Noa @ 2013 09 12, 10:47)

Aš ją išleisčiau knygute ir priversčiau perskaityt kiekvieną prieš įsigyjant katę...
O svarbiausius momentus aplamai ant stulpų iškabinčiau, *****...



Turiu tokia minti blush2.gif Jau seniai "kirba" Sakai pirktu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2013 09 12, 11:59)
Turiu tokia minti  blush2.gif Jau seniai "kirba" Sakai pirktu? ax.gif


Ir dar kaip pirktų. Parduodama kačiuką, mielai tokią knygutę būsimam šeimininkui dovanočiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jay-R @ 2013 09 12, 12:31)
Ir dar kaip pirktų. Parduodama kačiuką, mielai tokią knygutę būsimam šeimininkui dovanočiau  thumbup.gif


drinks_cheers.gif




Papildyta:
QUOTE(Nereali @ 2013 09 12, 11:59)
Turiu tokia minti  blush2.gif Jau seniai "kirba" Sakai pirktu? ax.gif



Netgi ir patys veisėjai galėtų tokią knygutę-bukletuką įteikti mirksiukas.gif O parodose,kur lankosi ypač daug potencialių pirkėju,turėtų būti tokios šaunios informacijos,nes dažnas turi tikslą tik isigyti katinuką,o kas toliau bus ir ką jam reiks daryti,kaip auklėti,jis nežino. Taigi ugdyti išprusimą būtina ir knygutė būtų thumbup.gif
O Jūsų patarimai yra puikūs,ne iš piršto laužti,o paremti praktika ir faktais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mahora: 12 rugsėjo 2013 - 12:06