Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

O tai ta tinklelį uždėti ant viso lango? Prisitvirtina prie rėmo? Kol kas tiesiog kontroliuojam,uždarinėjam langus ,bet ka gali žinoti,gali imti ir vieną dieną nesusekti.
Atsakyti
QUOTE(Mahora @ 2013 08 16, 17:36)
O tai ta tinklelį uždėti ant viso lango? Prisitvirtina prie rėmo? Kol kas tiesiog kontroliuojam,uždarinėjam langus ,bet ka gali žinoti,gali imti ir vieną dieną nesusekti.


Yra dviejų rūšių - įsistato/išsiima, pagamina pagal lango išmatavimus, ir yra kaip roletai nusileidžiantys. Man asmeniškai tie roletiniai praktiškesni, jei reikia išlįsti per langą, tai tik pakeli ir viskas

Pvz. http://www.domuslumi...CFUjA3godqlgAsw
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 16 rugpjūčio 2013 - 17:37
Sveiki,
gal kas nors susidūrė su panašia problema ir duos man patarimą.
Mano kacius kai padaro rimtą ir jei jis būna šiek tiek skystesnis - dažnai kapstydamas įlipą į "gėrį". Bėda ta,kad jis ne iš kart išlipęs prausiasi, o nupėdina per visus namus ir tik tada atsisėdęs apsiprausia...tai esu priversta stebėti,kada,ką jis daro ir nuvalyti jam letenėles...Bet neturiu galimybės būti visada namie doh.gif Gal kas turi kokį patarimą?

P.S. kacius dar mažas 4mėn. o gal jis išaugs? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rutguda @ 2013 08 19, 15:09)
Sveiki,
gal kas nors susidūrė su panašia problema ir duos man patarimą.

Sveika,
turėjau ir aš šitą problemą smile.gif mano katukei iš pradžių irgi pasitaikydavo įminti doh.gif laksčiau ir aš iš pradžių kai tik užgirsdavau kad savo tuolete kuičiasi ir lapciukes ne kartą ploviau smile.gif paskui susiorientavo kaip reikia tuos "kankorėžius" užkasti kad į juos neįlipti biggrin.gif Mano mažiukė iš pradžių nesusivokdavo kurioj vietoj padarė o kurioj reikia užkasti, sukiodavosi ir ups blink.gif Taip kad pakentėki truputį, katukas ūgtels ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rutguda @ 2013 08 19, 15:09)
dažnai kapstydamas įlipą į "gėrį".
P.S. kacius dar mažas 4mėn. o gal jis išaugs? unsure.gif


Maniškės abi katukės 6 mėnesių, ir tai viena dar retkarčiais (ypač kai viduriavo) įmina į tą "grožį". Tikrai išaugti turėtų. wink.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakumus, tikrkimes tikrai isaugs ax.gif Svarbiausia, kad tai laikina thumbup.gif
Atsakyti
Mano katukui suejo keturi menesiukai,nuolatos pries miega puola ciulpti mano ranka,jei neduodi,tai tada ciulpia savo letenele,ar pilva unsure.gif Ar tai praeis ? Kaip nuo to atpratinti?
Atsakyti
QUOTE(Mahora @ 2013 08 23, 20:46)
Mano katukui suejo keturi menesiukai,nuolatos pries miega puola ciulpti mano ranka,jei neduodi,tai tada ciulpia savo letenele,ar pilva unsure.gif  Ar tai praeis ? Kaip nuo to atpratinti?


matyt per anksti nuomamos buvo paimtas... man atrodo, praeis g.gif
Atsakyti
Mano Lotusas irgi mėgo žįsti, baisiai biggrin.gif O kad nuo mamos buvo nuimtas 4 mėnesių, ir nukeliavo gyventi pas mane, kur gyveno jo tėvą, tai mikliai nutarė, kad tėvas ne svetimas, ir ėmė žįsti tėvą lotuliukas.gif
Tėvas Kuzma, kol kačiukas buvo mažas, kažkiek leisdavosi, nors daug pieno ir neturėjo, tik visas pilvas buvo sužiaumotas biggrin.gif Paskui užsikniso ir ėmė negražiai Lotusui sakyti, tada užšokdavo į dviaukštės lovos antrą aukštą ir išdidžiai žiūrėjo iš aukštybių. Viskas baigėsi tuo, kad Lotusas irgi išmoko pasiekti aukštybes laugh.gif Tada tėvas tik sakydavo negražų žodį ir eidavo lauk nuo žiaumotojo.

Ir žiaumojo jis iki metų ir dar ilgiau biggrin.gif Buvo ypač gražu, kai jis grįžo nuo mergos, kur buvo su tikslu nudirbti 5 kačiukus. Ir puolė tėvą žįsti laugh.gif Peraugęs kūdikėlis, ***** biggrin.gif
Toks ir liko biggrin.gif Žįst nustojo, bet šiaip tai forever young biggrin.gif

Ką dariau? Nieko nedariau, neleisdavau. Sakydavau - Lotai, asile, ką čia dirbi! Ir užklodavau Kuzmą su pledu. Lai pledą ėda biggrin.gif Bet neėdė pledo biggrin.gif
Atsakyti
Nu čia geras. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 08 23, 23:07)
Mano Lotusas irgi mėgo žįsti, baisiai biggrin.gif O kad nuo mamos buvo nuimtas 4 mėnesių, ir nukeliavo gyventi pas mane, kur gyveno jo tėvą, tai mikliai nutarė, kad tėvas ne svetimas, ir ėmė žįsti tėvą lotuliukas.gif 
Tėvas Kuzma, kol kačiukas buvo mažas, kažkiek leisdavosi, nors daug pieno ir neturėjo, tik visas pilvas buvo sužiaumotas biggrin.gif Paskui užsikniso ir ėmė negražiai Lotusui sakyti, tada užšokdavo į dviaukštės lovos antrą aukštą ir išdidžiai žiūrėjo iš aukštybių. Viskas baigėsi tuo, kad Lotusas irgi išmoko pasiekti aukštybes laugh.gif Tada tėvas tik sakydavo negražų žodį ir eidavo lauk nuo žiaumotojo.

Ir žiaumojo jis iki metų ir dar ilgiau biggrin.gif Buvo ypač gražu, kai jis grįžo nuo mergos, kur buvo su tikslu nudirbti 5 kačiukus. Ir puolė tėvą žįsti laugh.gif Peraugęs kūdikėlis, ***** biggrin.gif
Toks ir liko biggrin.gif Žįst nustojo, bet šiaip tai forever young biggrin.gif

Ką dariau? Nieko nedariau, neleisdavau. Sakydavau - Lotai, asile, ką čia dirbi! Ir užklodavau Kuzmą su pledu. Lai pledą ėda biggrin.gif Bet neėdė pledo biggrin.gif



cirkai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 08 23, 23:07)
Mano Lotusas irgi mėgo žįsti, baisiai biggrin.gif O kad nuo mamos buvo nuimtas 4 mėnesių, ir

Ką dariau? Nieko nedariau, neleisdavau. Sakydavau - Lotai, asile, ką čia dirbi! Ir užklodavau Kuzmą su pledu. Lai pledą ėda biggrin.gif Bet neėdė pledo biggrin.gif


Skaičiau ir krizenau biggrin.gif
Reiškia praeis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kombo @ 2013 08 23, 22:11)
matyt per anksti nuomamos buvo paimtas... man atrodo, praeis  g.gif


3 mėnesių paimtas,matyt buvo mamulkinas biggrin.gif
Atsakyti