Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

Labai smagūs ir geri patarimai thumbup.gif

Dėkui adca ir Asta L. 4u.gif
Atsakyti
Man toks klausimukas kilo. Kaip atpratinat kates nuo aukščio?, juk kol kačiukai maži, tol aukščio visiškai nebijo.
Atsakyti
QUOTE(Erikamamukas @ 2013 08 10, 01:18)
Man toks klausimukas kilo. Kaip atpratinat kates nuo aukščio?, juk kol kačiukai maži, tol aukščio visiškai nebijo.


Net neįsivaizduoju, nes juk katė - gyvūnas, kuris visuomet visur laipioja ir mėgsta būti gan aukštai. g.gif Nežinau, ar tai apskritai įmanoma, nes katė - ne šuo, kad ant žemės ar sofos būtų. Nors gal ir yra kažkokių būdų... O tai Jūsų katytė kažkur labai aukštai laipioja ar kaip? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikamamukas @ 2013 08 10, 01:18)
Man toks klausimukas kilo. Kaip atpratinat kates nuo aukščio?, juk kol kačiukai maži, tol aukščio visiškai nebijo.

O kam jums to reikia? Katės iš prigimties mėgsta laipioti ir kam iš jų atimti šį malonumą. Įrenkite aukštą laipyne kuri patenkintų katės poreikį laipioti ir nelips kitur kur nereikia jeigu jums tai trukdo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo semlina: 10 rugpjūčio 2013 - 11:11
Ne taip supratot bigsmile.gif Kai mūsų katė turėdavo mažiukų, tai maždaug ~2 mėn. kai būdavo katukai iškrisdavo pro langą..per klaidą palikus atdarą buvau ir iškrito. doh.gif , tai dar gerai, kad ne iš aukštai, po to teko bėgt į lauką ir rinkt mažiukus. Per savo neapdairumą ir kvailą makaulę. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikamamukas @ 2013 08 10, 12:36)
Ne taip supratot bigsmile.gif Kai mūsų katė turėdavo mažiukų, tai maždaug ~2 mėn. kai būdavo katukai iškrisdavo pro langą..per klaidą palikus atdarą buvau ir iškrito. doh.gif , tai dar gerai, kad ne iš aukštai, po to teko bėgt į lauką ir rinkt mažiukus. Per savo neapdairumą ir kvailą makaulę. doh.gif

Tai čia ne kačiukus, o šeimininkę auklėt reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikamamukas @ 2013 08 10, 12:36)
Ne taip supratot bigsmile.gif Kai mūsų katė turėdavo mažiukų, tai maždaug ~2 mėn. kai būdavo katukai iškrisdavo pro langą..per klaidą palikus atdarą buvau ir iškrito. doh.gif , tai dar gerai, kad ne iš aukštai, po to teko bėgt į lauką ir rinkt mažiukus. Per savo neapdairumą ir kvailą makaulę. doh.gif


Tinkliuką ant langų uždėkit mirksiukas.gif
Atsakyti
neisivaizduoju kaip 2 men. katukas gali pro langa iskrist g.gif jei langai palei grindis nebent cool.gif
Atsakyti
QUOTE(semlina @ 2013 08 10, 13:14)
Tai čia ne kačiukus, o šeimininkę auklėt reikia  lotuliukas.gif


Tiktai taip 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Pas mus gražūs laiptai apkalti neitin gražiomis plokštėmis, kad kačiukai lakstydami neišslystų pro tarpus į pirmą aukštą. Ant langų tinklelis. ten kur nėra tinklelio langas niekada neatidaromas pilnai, nebet viršus.
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2013 08 11, 12:57)
Tiktai taip  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Pas mus gražūs laiptai apkalti neitin gražiomis plokštėmis, kad kačiukai lakstydami neišslystų pro tarpus į pirmą aukštą. Ant langų tinklelis. ten kur nėra tinklelio langas niekada neatidaromas pilnai, nebet viršus.



drinks_cheers.gif

pas mus balkonas istiklintas, bet juk langa kartais atidarom, tai vielinis tinklas uzkaltas. o ant langu - tinklelis. viskas... lango be prieziuros net tik virsaus nepaliekam.
bet man nesautu I galva mintis bandyt atprantint kate nuo auksciu...
tai juk tas pats, kas zmogu atpratinti nuo aiksciojimo kojomis....
Atsakyti
QUOTE(Erikamamukas @ 2013 08 10, 01:18)
Man toks klausimukas kilo. Kaip atpratinat kates nuo aukščio?, juk kol kačiukai maži, tol aukščio visiškai nebijo.

Tuiu du skraiduolius, kurie vaikšto palubėm, bet aš kažkaip tai traktuoju kaip jų savybę... Kaip ir tai, kad jie miaukia, o ne žvengia, kad murkia, o ne kakariekuoja, kad pieno neduoda laugh.gif
Atsakyti
Taip, tinklelis- geriausias variantas būtų. smile.gif
Atsakyti