Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

QUOTE(Asta L. @ 2013 07 28, 01:08)
Suprantu, kad man netaikot  mirksiukas.gif o Jūsų nuorodos tai nei vienos neskaičiau, nes tiesą pasakius visą gyvenimą miegojau ir niekada nieko "nepasigavau" nuo katulių. Žmonės su šunimis kitose temose bučiuojasi, o čia kad katinas kažkur prie pilvo ar kojūgalyje miega, tai man jokia ne problema. Miega su manim, miega su vyru, miegos ir su vaikais thumbup.gif

Fantastique, visiškai sutinku, kad reikia nubrėžti ribas katinui, būtent taip ir mes darom - su vyru sutarę ir išsiaiškinę, ką katukėms leidžiam, o ko - ne ir abu to laikomės drinks_cheers.gif pas Jus pūkai skraido, o pas mus kai nuogos jos, tai nieko, dar pašildo ir pakutena kojas  biggrin.gif



thumbup.gif visu 100% pritariu ( del neskaitymo taip pat ) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 07 27, 23:44)
Žinoma, kad skonio reikalas, bet mes grynai dėl higienos sumetimų.


o tai jūs gal ir neglostot kačių
Papildyta:
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 07 27, 23:44)


"Gyvūną reikia saugoti, kad neužsikrėstų blusomis, reguliariai skiepyti, girdyti vaistais nuo kirmėlių."

pvz aš taip ir darau. Blusų taip pat ji neturi. Dar dariau tyrimą dėl toksoplazmozės. Aišku gali nepastebėti kaip gyvūnas atsineš kokią bacilą nuo batų ar iš kiemo bet aš beveik visą gyvenimą turėjau kates ir man būtų neįmanoma jos neleisti kartu miegot ar ant kelių ar glostyt (koks skirtumas, kur ji bus vistiek visur liečiasi) ar kaskart palietus ją plautis rankas..kažkokiais čia man jau pedantizmo priepuoliais kvepia rolleyes.gif su mažu vaiku gal atsargiau reikės bet vistiek, ji yra, ji visur vaikšto ir liečiasi nuo ot nepabėgsi
Atsakyti
QUOTE(devuška @ 2013 07 28, 13:00)
o tai jūs gal ir neglostot kačių


Gal apsieikime nuo interpretacijų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 07 28, 15:54)
Gal apsieikime nuo interpretacijų wink.gif


Man atrodo, kad tai buvo klausimas g.gif

Na, o mano katukė šiandien ryte vieną kartą tik tebandė ,,kasti" - gavo vandenuko ir reikalas buvo baigtas smile.gif tikiuosi, kad taip bus ir toliau thumbup.gif šiaip tikrai įdomu, kodėl jie kasa... g.gif
Atsakyti
[quote=devuška,2013 07 28, 13:00]
o tai jūs gal ir neglostot kačių
Papildyta:

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
*Liepa18*, labai jūs griežtai katytes(ę) užlaikiusi. O mes va kaip tik leidžiam į savo lovą, man netgi miegot ramiau, kai prie šono glaudžiasi minkštas, šiltas ir švelnus padarėlis. blush2.gif , na bet čia kaip kam. Juk kiekvienas įsigydamas katę nusprendžia, ką leis ir ką draus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikamamukas @ 2013 07 28, 23:39)
*Liepa18*, labai jūs griežtai katytes(ę) užlaikiusi. O mes va kaip tik leidžiam į savo lovą, man netgi miegot ramiau, kai prie šono glaudžiasi minkštas, šiltas ir švelnus padarėlis. blush2.gif , na bet čia kaip kam. Juk kiekvienas įsigydamas katę nusprendžia, ką leis ir ką draus. smile.gif


Pas mus dvi katės. Ir kažkaip nemanau, kad jei gyvūnai turi savo vietą/guolį yra griežtumas smile.gif
Nuo pirmų dienų neleidome/nekvietėme ir tiek, ir joms tai tikrai nebuvo tragedija, tiek pirmai, tiek antrai nors antroji dar maža.
Mūsų pirmoji iš veislyno, tai jau net ten katės turi savo vietą, buvo išauklėta kaip sakoma savo mamos smile.gif O antroji iš prieglaudos, kurioje kaip žinia gyvenimas nesaldus...
Išvis mažoji mėgdžioja vyresnę, tai mums ir to darbo auklėti minimaliai yra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 29 liepos 2013 - 06:57
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 07 29, 07:49)
Pas mus dvi katės. Ir kažkaip nemanau, kad jei gyvūnai turi savo vietą/guolį yra griežtumas smile.gif
Nuo pirmų dienų neleidome/nekvietėme ir tiek, ir joms tai tikrai nebuvo tragedija, tiek pirmai, tiek antrai nors antroji dar maža.
Mūsų pirmoji iš veislyno, tai jau net ten katės turi savo vietą, buvo išauklėta kaip sakoma savo mamos smile.gif O antroji iš prieglaudos, kurioje kaip žinia gyvenimas nesaldus...
Išvis mažoji mėgdžioja vyresnę, tai mums ir to darbo auklėti minimaliai yra smile.gif


Visiškai sutinku. Jeigu katė miega savo guolyje - tai nereiškia, kad ji jaučiasi kažkaip nuskriausta, mažiau mylima ar pan.
Yra ir vaikų, kurių mamos neiškrapšto iš savo lovų net paaugusių, jie miega kartu arba verkia ir laksto šimtąsyk visokiais reikalais trukdydami miegoti. Yra saldžiai miegančių savo lovelėse wub.gif . Ir jie tikrai nemažiau mylimi ir nemažiau laimingi mirksiukas.gif .
Atsakyti
o as zinokit visai nesusitvarkau su savo 3 men padauza. kandzioja rankas ir dar murkia, kisu pirsta burnon- ta ziaugcioja, ir vel kanda. nepadeda! purskiu vandeniu, ta nubega minutei, ir poto vel ta pati daro (drasko uzuolaidas, kandzioja laidus, soka ant koju) jau nebezinau kaip aukleti?baisu kad visai laukine uzaugs, ir dar blogai tas kad paemus i rankas i ja glostant neimanoma ta padaryt , jai matyt zaidimas ta ranka, tai kanda, spardo galinem kojom unsure.gif patarkit kaip ja aukleti? pas mus dar tik pora savaiciu katinelis, bet ziuriu, kuo toliau tuo labiau isdraseja ir daro tik tai kas jai patinka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bubbleghost: 29 liepos 2013 - 15:12
QUOTE(Erikamamukas @ 2013 07 28, 23:39)
*Liepa18*, labai jūs griežtai katytes(ę) užlaikiusi. O mes va kaip tik leidžiam į savo lovą, man netgi miegot ramiau, kai prie šono glaudžiasi minkštas, šiltas ir švelnus padarėlis. blush2.gif , na bet čia kaip kam. Juk kiekvienas įsigydamas katę nusprendžia, ką leis ir ką draus. smile.gif


Mano katė maža buvo auksinė jokių purkštukų nereikėjo pasakai porą kart negalima ir nebeina, tai maniau, kad taip ir bus visą laiką biggrin.gif naivi buvau, ir, turbūt pati kalta kad dabar ji išnaglėjo
Atsakyti
QUOTE(lapiuksss @ 2013 07 29, 12:39)
Visiškai sutinku. Jeigu katė miega savo guolyje - tai nereiškia, kad ji jaučiasi kažkaip nuskriausta, mažiau mylima ar pan.
Yra ir vaikų, kurių mamos neiškrapšto iš savo lovų net paaugusių, jie miega kartu arba verkia ir laksto šimtąsyk visokiais reikalais trukdydami miegoti. Yra saldžiai miegančių savo lovelėse  wub.gif . Ir jie tikrai nemažiau mylimi ir nemažiau laimingi  mirksiukas.gif .


Sutinku ir as su siuo poziuriu mirksiukas.gif
As nuo pirmos dienos katuka palikau miegoti guolyje,o ne mano lovoje,kadangi labai vartausi ir nemegstu suvarzymu,kad issimiegociau,tai nemanau,kad kazkuo ji skriaudziu,nes meiles jis gauna daug daug ir dar karta daug,net pavargsti nuo to (bet cia malonus gi dziaugsmai )smile.gif Dienos metu jis daznai isitaiso grozio miegeliui ant mano pilvo ir mane uzliuliuoja grozio miegeliui thumbup.gif Viskas pasikeis,kai baigsis atostogos ir reiks iseiti i darba unsure.gif

Velyva rudeni,kai nebus dar sildymo,reiks uzsiimti mezgimu ir primegzti ktukui siltuku smile.gif Tikriausiai ir i lova isiprasys. Niekada nesakyk NIEKADA mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Asta L. @ 2013 07 28, 18:02)
Man atrodo, kad tai buvo klausimas  g.gif

Na, o mano katukė šiandien ryte vieną kartą tik tebandė ,,kasti" - gavo vandenuko ir reikalas buvo baigtas  smile.gif tikiuosi, kad taip bus ir toliau  thumbup.gif šiaip tikrai įdomu, kodėl jie kasa...  g.gif



Nepabandziusi ir nesuzinosi mirksiukas.gif
Man purkstukas tikrai padeda ir nematau tokio reiskinio,kad po to nebeateitu i lova smile.gif
Atsakyti
QUOTE(devuška @ 2013 07 29, 19:01)
Mano katė maža buvo auksinė jokių purkštukų nereikėjo pasakai porą kart negalima ir nebeina, tai maniau, kad taip ir bus visą laiką biggrin.gif  naivi buvau, ir, turbūt pati kalta kad dabar ji išnaglėjo


Tai jeigu maža buvo auksinė, nebuvo už ką ir bausti mirksiukas.gif o dabar jei iškilo problemų, reikia kuo greičiau auklėti. Kuo mažiau įsisenėjęs bus įprotis, tuo lengviau jį panaikinsit. smile.gif
Atsakyti