Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

Mes irgi susidūrėme su ta problemėle, su tuo "kasimu". doh.gif , bet pas mus ji kasa ne 5 ryte, kaip kad pas Jus. biggrin.gif , šiuo atveju mums labiau 'pasisekė'. Mūsų su vyru lova didelė, o per vidury yra toks griovelis, dalijantis lovą į 2 dalis, tai mūsiškė kaip pradeda raustis tam griovy ir paklodę kad kasa kad kasa, net galo nebūna. Nežinau, kodėl ji taip elgiasi, bet jau ne pirma mūsų katė tokias izdevalkas daro. blink.gif , gal jūs katę paimkit prie savęs, nuraminkit, kad užmigtų?, arba vis į šalį patraukit. Mes savo storulę tai patraukiam ir nebekasa. Kas dėl purkštuko. Tai tikrai nemanau, kad bijos į lovą ateiti dėl to. Papurkškit, tikrai turėtų padėti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikamamukas @ 2013 07 27, 17:51)
Mes irgi susidūrėme su ta problemėle, su tuo "kasimu". doh.gif


Ačiū, reiškias nuo ryt ryto ,,kovosim" biggrin.gif 4u.gif ji dažniausiai kasa vyro pusėje, o tas tingi ją patraukt arba išvis nieko nejaučia, o mane pažadinti tai lengva. Reiks perimti daugiau iniciatyvos į savo rankas. smile.gif
Atsakyti
Pasiimkit katytę prie savęs ir paglostykit, iki kol murkt pradės. Aš taip su saviške elgiuosi, tai greit ir užmiega. smile.gif , iš pradžių kai kasinėt pradėdavo, tai manydavau, kad jau dergs. biggrin.gif
Atsakyti
Mes jeigu neleidžiam katės į miegamąjį nakčiai - atsidaro duris, o jeigu uždarom taip, kad negalėtų atsidaryti, tai vistiek šokinėja ant rankenos ir triukšmauja, pabundu ir vistiek įleidžiu biggrin.gif spėju reiks keist rankenas į burbulus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devuška: 27 liepos 2013 - 18:40
Na o mūsiškė tai ne ant rankenos šokinėja, o drasko duris (savo ūgio aukštyje). Tiesiog atsisėdus drasko.. smile.gif , o jei neįleidžiam- tuomet ir miaukia. Ir taip visą naktį galėtų. Jeigu į kitą kambarį uždarom, tai taipogi miaukia arba jau kaip "užsiaučia" tai net mūsų kambary girdisi. Seniau laikėm Rusų Mėlynajį, tai tas mokėdavo duris pats atsidaryt. thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai manau, kad nuo pirmų dienų reikia pagalvoti ką leisite katei, o ko ne. Ribos būtinai turi būti nubrėžtos.
Ir gyvūnai nekvaili, jie gi jaučia, kad gali išsikovoti kažką tam tikru savo elgesiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 27 liepos 2013 - 22:32
QUOTE(Asta L. @ 2013 07 27, 17:06)
Pas mus miegamasis yra sujungtas su svetaine, todėl iškart pasakiau, kad šis variantas netinka. mirksiukas.gif  O uždarytų kačių virtuvėje ar vonioje tikrai nelaikysiu.  ax.gif Juolab, kad truputį "zbitkina" tik viena, o kita tai angelėlis, tai reiktų nešti arba abi, arba nei vienos, nes atskirtos abi negyvai nusikniauks. Gyvenam bute, tai nesinori, kad kaimynai serenadų paryčiais klausytųsi (manau, kad to klausytis nenorėtumėt ir Jūs  4u.gif ).

Na, o dėl miegojimo lovoje tai, manau, nuo žmogaus priklauso - vat Jums nepatinka, o man kaip tik labai smagu, kai šilti švelnučiai kačiukai per naktį lovoje murkalioja.  wub.gif
Papildyta:
Drąsiai naudokit wink.gif



mums visiems irgi patinka, kai katinas lovoje miega bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta L. @ 2013 07 27, 17:06)

Na, o dėl miegojimo lovoje tai, manau, nuo žmogaus priklauso - vat Jums nepatinka, o man kaip tik labai smagu, kai šilti švelnučiai kačiukai per naktį lovoje murkalioja.  wub.gif


Žinoma, kad skonio reikalas, bet mes grynai dėl higienos sumetimų. Nes kad ir visiškai naminiai katinai, bet bacilų gali atnešti net pats šeimininkas ant batų pvz.


Pasiskaitymui įkeliu. Netaikau to jums asmeniškai, tiesiog, kad jau ta tema išsirutuliojo smile.gif
http://gyvenimas.del...e.d?id=61185345

http://kaunovsc.sam....miausiu-gyvunu/



Atsakyti
Iš tiesų, nuo pirmų dienų reikia užbrėžti ribas, o ne leisti/neleisti pagal nuotaikas ir panašiai. Mes iš pirmos dienos jau nusprendėm, kad katė nemiegos su mumis. Iš pradžių miaukė, draskė duris, bet buvo ignoruojama, todėl dabar visiškai jokių miau ir išvis lipimų į lovą smile.gif jeigu jūs vieną dieną savo katės neleisit, kitą nusileisit ir leisit ką nors daryti, nesudrausit, tai taip "sėkmingai" ir išsiauklėsit paprašaikas smile.gif mes dar iš pat pradžių buvom nusprendę, kad naminio maisto ji negaus. Iš pradžių vaje kaip verkdavo atsitūpus šalia stalo ir matydama pjaustomą mėsą, dešrytę, buvo ignoruojama tiesiog ir dabar visai nematomas jai tas maistas biggrin.gif
Atsakyti
Jo, griežtai jūs čia užlaikę savo katę. biggrin.gif , man tai būtų gaila matyt "verkiančias" katytės akis, pjaustant dešrą ar mėsą. Negalėčiau neduoti. blink.gif Taip, geriau nuspręsti kaip auklėti katę. Leisti jai miegoti lovoje, ar ne. Man tai asmeniškai labiau patinka, kai katė miega lovoje. smile.gif
Atsakyti
Mes irgi miegotume su kate, vakar lovoj užglosčiau, užmigo (bet tik trumpam biggrin.gif ), tai taip miela pasidarė, bet kad jos pūkai taip skraido visur, jog net burnoj, akyse jų pasitaiko. Ką jau kalbėti apie lovą, jeigu ji ten pasisvečiuoja biggrin.gif todėl ir nemiegam su ja. Ji turi savo guoliuką. Mes netgi esam išdresavę ją: prieš einant gulti visada nueina į dėžutę rimto ir nerimto, užtat naktį visai neina ir nesikapsto, nepažadina mūsų. Ot faina biggrin.gif griežtai neauklėjom, kartais tekdavo atšnypšt atgal kaip čia ir rašo, bet šiaip pagrinde purkštukas ir centų skarbonkė smile.gif šilkinę katę turim. Tik ji nekvaila labai. Aš jai bosas, o MB jai labiau nusileisdavo visada, tai prie MB šunybes vis dar krečia, prie manęs gerutė wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 07 27, 23:44)
Žinoma, kad skonio reikalas, bet mes grynai dėl higienos sumetimų.


Suprantu, kad man netaikot mirksiukas.gif o Jūsų nuorodos tai nei vienos neskaičiau, nes tiesą pasakius visą gyvenimą miegojau ir niekada nieko "nepasigavau" nuo katulių. Žmonės su šunimis kitose temose bučiuojasi, o čia kad katinas kažkur prie pilvo ar kojūgalyje miega, tai man jokia ne problema. Miega su manim, miega su vyru, miegos ir su vaikais thumbup.gif

Fantastique, visiškai sutinku, kad reikia nubrėžti ribas katinui, būtent taip ir mes darom - su vyru sutarę ir išsiaiškinę, ką katukėms leidžiam, o ko - ne ir abu to laikomės drinks_cheers.gif pas Jus pūkai skraido, o pas mus kai nuogos jos, tai nieko, dar pašildo ir pakutena kojas biggrin.gif
Atsakyti