Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? II tema

QUOTE(lapiuksss @ 2013 06 23, 19:49)
Na man interjere gražiau atrodo draskyklė, o ne skalbinių krepšys iš JYSK  biggrin.gif . Juolab, jeigu pati katė tinka prie interjero - tai kodėl turėtų netikti jos draskyklė  mirksiukas.gif ... Na, o nešvarių skalbinių ir taip nelaikau kambaryje  smile.gif . Kai įsigijome katę, pasirūpinome ir draskykle, įprato naudotis dar būdama mažutė ir iki šiol žino kur nagučius galąsti  thumbup.gif .

Pritariu smile.gif Mano katinai turi 2 draskykles, todėl jų visai nevilioja pinti krepšiai, pinta kėdė, pinta vaza ir minkšti baldai, kurių grublėtas gobelenas labai tiktų nagų galandymui bigsmile.gif Katės pilnai supranta, kas skirta jų nagučių kasymui ir naudojasi tik draskyklėm thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lapiuksss @ 2013 06 23, 19:49)
Na man interjere gražiau atrodo draskyklė, o ne skalbinių krepšys iš JYSK  biggrin.gif . Juolab, jeigu pati katė tinka prie interjero - tai kodėl turėtų netikti jos draskyklė  mirksiukas.gif ... Na, o nešvarių skalbinių ir taip nelaikau kambaryje  smile.gif

lotuliukas.gif Tai ir aš nelaikau kambaryje, laikau prie skalbyklės, kaip visi žmonės lotuliukas.gif Pas mus katės po visus namus vaikšto, tai nueina ten ir padrasko, kai nori lotuliukas.gif Na, jei katė tupi kambary ir užsimano padraskyt krepšį, tai eina į vonią prie skalbyklės ir padrasko, o paskui pareina biggrin.gif

Aš gi jums nesakau, kad taip nedarykit, jei mano katinas draskyklę mėgtų, aš liūdnai ją turėčiau biggrin.gif Ir netgi turėjau, net ne vieną. Bet kad nereikia, tai man džiugu, atidavėm savp draskykles kitoms katytėms biggrin.gif
Nors realiai nesu mačius sau tikrai gražios draskyklės, išskyrus tą kiliminę. Vat kad norėčiau ją turėti kambary, net katės neturėdama biggrin.gif Jos vienos gražesnės už kitas, bet visumoj man visos baisios unsure.gif Kuo mažiau matosi, tuo gražiau unsure.gif Nebent draskyklę papuošia katės, tada kuo daugiau kačių ant draskyklės, tuo gražiau. Bet esmė katėse, draskyklė vis viena ne kas biggrin.gif

Bet sakau, čia grynai asmeniškai mano skonio dalykas, ir jeigu jums gražu, tai ir labai gerai. Čia gi ne kokio kambarių dizaino tema smile.gif Aš tik pasidžiaugiau, kaip man gerai, kad kambarių dizaino prasme mano skonis ir mano katino įpročiai taip gerai sutapo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 06 24, 10:18)

Nors realiai nesu mačius sau tikrai gražios draskyklės, išskyrus tą kiliminę. Vat kad norėčiau ją turėti kambary, net katės neturėdama biggrin.gif Jos vienos gražesnės už kitas, bet visumoj man visos baisios unsure.gif Kuo mažiau matosi, tuo gražiau unsure.gif Nebent draskyklę papuošia katės, tada kuo daugiau kačių ant draskyklės, tuo gražiau. Bet esmė katėse, draskyklė vis viena ne kas biggrin.gif



Kaip pagalvoji,tai cia mes ziurim dizainu ir kad mums tiktu prie interjero smile.gif O katinukas pamegs,arba ne,nes jei tai bus ir super druper draskykle biggrin.gif
As siuo metu jos dairausi,mano atvykstanciam katinukui ir man tai dilema,kaip "Buti,ar nebuti" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mahora @ 2013 06 24, 17:33)
Kaip pagalvoji,tai cia mes ziurim dizainu ir kad mums tiktu prie interjero smile.gif  O katinukas pamegs,arba ne,nes jei tai bus ir super druper draskykle  biggrin.gif
As siuo metu jos dairausi,mano atvykstanciam katinukui ir man tai dilema,kaip "Buti,ar nebuti" ax.gif

O tu pažiūrėk, ką jis namie drasko. Gal kas namie, tai prie to ir pratęs bus?
Atsakyti
Musu katei draskykle padare vyras (eme medzio saka ir apyniojo linine virve)... ji ja labai megsta ir drasko tik ten (aisku reikejo parodyti biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2013 06 25, 08:20)
Musu katei draskykle padare vyras (eme medzio saka ir apyniojo linine virve)... ji ja labai megsta ir drasko tik ten (aisku reikejo parodyti  biggrin.gif  )


Tai gal tos savo ranku darbo kazkuo ypatingos,gaminamos su meile ir prisigeria tavo kvapo,nei tos pirktines blush2.gif Sunu turiu staliu,ale kinkuoja galva,kad laiko labai nera,pirk gatava,patobulinsiu su laiku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mahora: 25 birželio 2013 - 18:25
QUOTE(Mahora @ 2013 06 25, 19:24)
Tai gal tos savo ranku darbo kazkuo ypatingos,gaminamos su meile ir prisigeria tavo kvapo,nei tos pirktines blush2.gif  Sunu turiu staliu,ale kinkuoja galva,kad laiko labai nera,pirk gatava,patobulinsiu su laiku biggrin.gif


irnesakyk.gif taip dazniausiai ir buna, o darbo ten tikrai nedaug.... reikia tik tinkama saka susirasti....
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2013 06 27, 13:17)
irnesakyk.gif taip dazniausiai ir buna, o darbo ten tikrai nedaug.... reikia tik tinkama saka susirasti....

Ir vyrą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 06 27, 17:03)


Reikia duot skelbima,kad ieskau vyro-draskykliu meistro biggrin.gif Bet tai ka daryt reiks,kai draskykle patiks,o vyras ne biggrin.gif
Atsakyti
Ar visi pirmame puslapyje aprasyti budai tinka aukleti 2.5 men kaciuka?
maziukas draskosi, bega paskui kojas ir jas ,,puola,, , buna ir kanda, aisku viskas zaidimo forma, bet apdraskytos rankos ir baldai nezavi..
ar galima tokiam mazam jau taikyti apipurskimo technika? pirsto kisimo i burna ar vandens apipurskimo technika? g.gif
kaip isvis geriausia su tokiu maziuku elgtis, neismanau..is vienos puses gaila toki maziu dar bausti, bet is kitos baisu kad jei viska leisiu tai draskymai taip ir nesibaigs
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bubbleghost: 12 liepos 2013 - 13:58
QUOTE(Bubbleghost @ 2013 07 12, 14:56)
Ar visi pirmame puslapyje aprasyti budai tinka aukleti 2.5 men kaciuka?
maziukas draskosi, bega paskui kojas ir jas ,,puola,, , buna ir kanda, aisku viskas zaidimo forma, bet apdraskytos rankos ir baldai nezavi..
ar galima tokiam mazam jau taikyti apipurskimo technika? pirsto kisimo i burna  ar vandens apipurskimo technika?  g.gif
kaip isvis geriausia su tokiu maziuku elgtis, neismanau..is vienos puses gaila toki maziu dar bausti, bet is kitos baisu kad jei viska leisiu tai draskymai taip ir nesibaigs


Perskaitykite visą temą, o dar geriau abi NEREALIOS temas apie kačių auklėjimą. Ne, 2.5 mėnesių kačiukas yra per mažas būti baudžiamas vandeniu. Drąskoma irgi nesileiskit, paimkit už čiupros, kai taip padaro, papurtykit, pameskit i šoną. Arba padėkit į šoną. Nagus nukarpykit. Apšnypškit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 07 12, 15:24)
Perskaitykite visą temą, o dar geriau abi NEREALIOS temas apie kačių auklėjimą. Ne, 2.5 mėnesių kačiukas yra per mažas būti baudžiamas vandeniu. Drąskoma irgi nesileiskit, paimkit už čiupros, kai taip padaro, papurtykit, pameskit i šoną. Arba padėkit į šoną. Nagus nukarpykit. Apšnypškit.  4u.gif


Labutis,

NEREALIOS patarimai yra tiesiog nerealus 4u.gif visu kitu irgi- puikus 4u.gif Aciu visiems,kad suzinojau per keleta menesiu tiek,kaip buciau perskaiciusi enciklopedija smile.gif Liko 3 dienos,kai parsivesiu savo mylimuka,taigi visas teorines zinias,reiks prisitaikyti praktikoje smile.gif Vaaaaa Tadaaaa tai klausinesiu dar daugiau rolleyes.gif
Atsakyti