Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 232

mergiaciukes, dekavoju labai uz prekytes, jau kaip tiko ir patiko jeffrey campbell basutes su spygliukais is FP wub.gif kaip nulietos ir patogios bigsmile.gif ismeginsiu derma roller parasysiu atsiliepimus paciai smalsu doh.gif ax.gif mazoji jau savo Ariele papuose naujom suknem, na ir visos kitos smulkemeneles tiko ir patiko, aciu labai MM&Daliux and Co. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
beje kai kuriem Uggiukam Journeys neblogos nuolaideles wink.gif man nereik, bet gal kas butent tokiu iesko http://www.journeys....r...p;sb=pa&p=2 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dimele: 21 lapkričio 2012 - 00:05
Sirdingai dekojam merginoms uz siuntinuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dimele @ 2012 11 21, 01:04)
mergiaciukes, dekavoju labai uz prekytes, jau kaip tiko ir patiko jeffrey campbell basutes su spygliukais is FP  wub.gif kaip nulietos ir patogios  bigsmile.gif ismeginsiu derma roller parasysiu atsiliepimus paciai smalsu  doh.gif  ax.gif mazoji jau savo Ariele papuose naujom suknem, na ir visos kitos smulkemeneles tiko ir patiko, aciu labai MM&Daliux and Co.  4u.gif  4u.gif  4u.gif
beje kai kuriem Uggiukam Journeys neblogos nuolaideles wink.gif man nereik, bet gal kas butent tokiu iesko http://www.journeys....r...p;sb=pa&p=2  4u.gif



QUOTE(balandine6 @ 2012 11 21, 01:33)
Sirdingai dekojam merginoms uz siuntinuka  4u.gif


aciu mergaites uz pirkinukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dimele @ 2012 11 21, 00:04)
mergiaciukes, dekavoju labai uz prekytes,
QUOTE(balandine6 @ 2012 11 21, 00:33)
Sirdingai dekojam merginoms uz siuntinuka  4u.gif

aciu Jums wub.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Mergaites, kas isigyjote mackage ''aviuka'' tai pasidziaukim - dabar bluefly jis jau $848.00 biggrin.gif
Atsakyti
Ar teisingai suprantu, kad shopbop.com nuo visu - ir raudonu kainu, susirinkus tai sumai bus -35% ? blush2.gif
Atsakyti
Gal kas patartų dėl AE marškinukų? Su 83-84 cm krūtine kokio reiktų dydžio? g.gif

http://www.ae.com/we...0015#sizefitTab
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 21, 10:05)
Labas rytas  4u.gif

Mergaites, kas isigyjote mackage ''aviuka'' tai pasidziaukim - dabar bluefly jis jau  $848.00  biggrin.gif


Naska pirko, bet jinai is kito psl man atrodo smile.gif maciau kaina, kaip tik aptarem su MM, kad gerai paciupom, guli aviukas uzpakuotas dezutej wub.gif
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 21, 10:31)
Ar teisingai suprantu, kad shopbop.com nuo visu - ir raudonu kainu, susirinkus tai sumai bus -35% ? blush2.gif

taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ar Rugby.com renkate? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 21, 09:49)
Naska pirko, bet jinai is kito psl man atrodo  smile.gif  maciau kaina, kaip tik aptarem su MM, kad gerai paciupom, guli aviukas uzpakuotas dezutej  wub.gif 

taip  drinks_cheers.gif


Oi oi oi Kaledos man bus! bigsmile.gif wub.gif

Super, kad nuolaida viska, varau kuistis toliau doh.gif

Koki grozi nuziurejau, ir neber niekur pirkti, tai mirstu is sielvarto verysad.gif

user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti