Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 232

QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 20, 10:59)

THANK YOU cool.gif
Atsakyti
Laba diena,
Sveikinu ir as Ramaja ir Nete 4u.gif

QUOTE(Ramaja @ 2012 11 19, 23:09)
Mergaites, dar norejau paklausti, gal kas turi toki is Armani. Noriu truputi atgaivinti savo isbalusi veida  blush2.gif , atsiliepimai tai labai geri, tik spalvytes nezinau kokia imti ir ar verta?
http://www.giorgioar...cgid=foundation

Aš turiu GA skaistalus, tik pudrinius, ne skystus, bet man atrodo cia spalvos tos pacios g.gif pas mane Nr.10, labai naturali grazi spalva, tokia rausvai rozine wub.gif

nors ne paziurejau spalvos kitip sunumeruotos, mano 10 panasiai kaip sitas 11, zodziu negaliu patart nieko, bet atrodo fainas produktas swatchuose wub.gif
Nr.1:
user posted image
Nr.2:
user posted image

QUOTE(aistuliaa @ 2012 11 20, 07:40)
Aš turiu be spalvos jokios Burt Bees, patinka poveikis, tik nepatinka, kad metos jauciasi, saldo  rolleyes.gif  o šis šaldantis ar ne?

Ne sitas ne saldantis, labai malonus ant lupu, ir man labai patinka, kad spalvos siek tiek turi, graziai atrodo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leslie: 20 lapkričio 2012 - 10:33
O COACH batyciai dydi atitinka?
Atsakyti
As turiu balerinas, tai man atitiko. Jei visad perku US 8.5, tai toki ir pirkau - tiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leslie @ 2012 11 20, 11:30)
Ne sitas ne saldantis, labai malonus ant lupu, ir man labai patinka, kad spalvos siek tiek turi, graziai atrodo  wub.gif


O kokią spalvytę turit? Reikės gal ir man nusipirkti, kai bus kokia nuolaida Drugstore, nes aš šaltuoju sezonu visur turiu balzamų lūpoms turėt - rankinėj, darbe, prie lovos, sporto tašėj... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(7Zivile @ 2012 11 20, 09:00)
čia ir sale prekėms galioja?

atrodo, kad taip g.gif patikrinkit su koduku BFSALE30 4u.gif


QUOTE(Indre @ 2012 11 20, 09:39)
aciuuuu mergaites uz siuntinuka wub.gif nu kokie  wub.gif mano Aigner batukai wub.gif patogus, lengvi, minksti, nu super super 4u.gif bet jau geris ta aliejaus sildykle ir eteriniai aliejai swoon.gif tik 20 lasiukiu prikapsinau ir uzdegiau zvakute, o jau kvaaaapas namie, net ir antram aukste kvepia wub.gif  ner ko net lyginti su lazdutem schmoll.gif  eisiu , jei dar renkant, aliejuku pasirinkti mirksiukas.gif

aciukas smile.gif parinksim koki maziuka wink.gif


QUOTE(sbo @ 2012 11 20, 09:51)
Jau labai organizuojames  biggrin.gif  wub.gif

jau lauksim labai visos biggrin.gif wub.gif

QUOTE(Alara @ 2012 11 20, 09:55)
MM, o kiek www.swell.com galioja 15 off uggams? Cia vienkartinis kodas ar ne?

nezinau net , kiek g.gif gal ne vienkartinis . siuskit- pabandysim 4u.gif


Mergiukai ,
laukiu HAUTELOOK 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2012 11 20, 09:39)
aciuuuu mergaites uz siuntinuka wub.gif nu kokie  wub.gif mano Aigner batukai wub.gif patogus, lengvi, minksti, nu super super 4u.gif bet jau geris ta aliejaus sildykle ir eteriniai aliejai swoon.gif tik 20 lasiukiu prikapsinau ir uzdegiau zvakute, o jau kvaaaapas namie, net ir antram aukste kvepia wub.gif  ner ko net lyginti su lazdutem schmoll.gif  eisiu , jei dar renkant, aliejuku pasirinkti mirksiukas.gif

Indre, prasau pareklamuoti - kokius aliejukus emet?
Aciu, Leslie, labai graziai jusu pudryte atrodo wub.gif As tai jokios pudros nenaudoju, mano veidas labai baltas, tai jauciu, kad ir nepritaikyciau jokios, o kai rusvas ar rausvas ruozas prie ausu matosi, tai ner baisiau, o siaip ir maskuoti nelabai ka turiu biggrin.gif Tai del to ir noriu tik tai kokio blizgesiuko, jauciu, reiks imti Nr 2 - shimmering beige - sviesiausias gal g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramaja: 20 lapkričio 2012 - 11:33
Mergaites,
o fleecefootwear.com arba sheepskinshoes.com papildomos nuolaidos neturit?

QUOTE(aistuliaa @ 2012 11 20, 10:51)
O kokią spalvytę turit? Reikės gal ir man nusipirkti, kai bus kokia nuolaida Drugstore, nes aš šaltuoju sezonu visur turiu balzamų lūpoms turėt - rankinėj, darbe, prie lovos, sporto tašėj...  doh.gif  biggrin.gif

Aš irgi biggrin.gif
Turiu Rose, grazi, naturali lupu spalva, pas mane lupos sviesios labai, tai atrodo gyviau ax.gif imsiu dar, geriausi atsiliepimai apie Tiger Lily spalvyte, gal reikes ir sita pabandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leslie @ 2012 11 20, 11:31)
Mergaites,
o fleecefootwear.com arba sheepskinshoes.com papildomos nuolaidos neturit?


atrodo, kad nera papildomu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramaja @ 2012 11 20, 12:30)
Indre, prasau pareklamuoti - kokius aliejukus emet?

va sita sildykle
http://www.bathandbo...936200.11207212
ir isbanzdiau sita wub.gif
http://www.bathandbo...936200.11207211
toks geliskas , gaivus thumbup.gif , dar pasiemiau situos
http://www.bathandbo...936200.11207211
net nezinau kaip apibudinti ta kvapa, bet man jis kvepia kaip ziema... ax.gif
http://www.bathandbo...936200.11207211
sitas siltas, saldokas, bet cia pauoscius buteliuka, tai kai pasiskleidzia jis truputi n etoks stiprus buna ax.gif
Atsakyti
labai laukiu
www.loft.com
-40%



ir vaikuciams
www.carters.com
www.gymboree.com
www.crazy8.com
www.disneystore.com
[B]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeistroMargarita: 20 lapkričio 2012 - 11:53
Sveikos,

gal yra kokiu ziniu apie Siauliu 11.09 dezute?
Atsakyti