Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 232

QUOTE(rapoja @ 2012 11 20, 09:39)
Labas rytukas  smile.gif

g.gif baik bajerius nono.gif  lotuliukas.gif

Įtariu,kad MoulinRouge mane sveikino  lotuliukas.gif Ui,ne,neeee - užtenka  biggrin.gif .Labai faina,kai vaikai leliukai,bet laaaabai faina ,kai jie ir praauga biggrin.gif


drinks_cheers.gif
__

Kokie grazuoliukai COACH batyciai (139 $) - batyciu SALE vel neblogom kainikem bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2012 11 20, 10:39)
Įtariu,kad MoulinRouge mane sveikino  lotuliukas.gif Ui,ne,neeee - užtenka  biggrin.gif .Labai faina,kai vaikai leliukai,bet laaaabai faina ,kai jie ir praauga biggrin.gif


Aš buvau per klaidą vietoj Ramajos parašius Rapoja prie sveikinimo žinutės blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 11 20, 09:47)
Aš buvau per klaidą vietoj Ramajos parašius Rapoja prie sveikinimo žinutės  blush2.gif  lotuliukas.gif

***** prikarksėkit jūs man čia scare.gif Žinočiau ką kaltint lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 20, 10:32)
Tai ten dar -3 dienos kol 'atsiparpaliosim' nuo laiko skirtumo...  unsure.gif

Man tiek lauktos jau tos atostogos - pries metus suplanuotos, tai baisu, kad praeis per greit  doh.gif
Tai organizuokites...  bigsmile.gif

Nors sakau zmogus, idomus sutverimas... As jau buvau tiek nuo darbu pavargus, pastojau, galvoju jeeezus kaip gerai - leliukai, namukai - nuo darbu atsikvepsiu...Dabar dar metu nera, jau nebegaliu kaip raunuosi i darba - atrodo is proto namie iseisiu... Nu tai man labai tinka posakis 'geriausiai yra ten, kur manes nera'  doh.gif

SHOP.LACOSTE geru kainyciu SALE prekems padare (dzinsiukai po 79$, palaidiniu trumpom rankovem po 35$ ir t.t.)  4u.gif

Jau labai organizuojames biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2012 11 20, 09:50)
***** prikarksėkit jūs man čia  scare.gif Žinočiau ką kaltint  lotuliukas.gif


biggrin.gif

QUOTE(sbo @ 2012 11 20, 09:51)
Jau labai organizuojames  biggrin.gif  wub.gif


thumbup.gif
Atsakyti
Sakykit, skaiciau, ir video ziurejau, bet taip ir nesupratau, kaip cia naudoti sita reikala biggrin.gif doh.gif
http://www.scrubbing...-gel.aspx#video
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2012 11 20, 10:51)
Jau labai organizuojames  biggrin.gif  wub.gif


wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
MM, o kiek www.swell.com galioja 15 off uggams? Cia vienkartinis kodas ar ne?
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2012 11 20, 09:53)
Sakykit, skaiciau, ir video ziurejau, bet taip ir nesupratau, kaip cia naudoti sita reikala biggrin.gif  doh.gif
http://www.scrubbing...-gel.aspx#video


REVIEW VIDEO 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 20, 10:32)
Tai ten dar -3 dienos kol 'atsiparpaliosim' nuo laiko skirtumo...  unsure.gif



tas laiko skirtumas tai zudo pradzioj, pamenu kaip i LT atskridom, tai iskart griuvau miegoti pas MM, o buvo kazkur 4 dienos, atsikeliau ir nesupratau kur randuosi, telefonas skamba, noriu pakelti, ir galvoju kokia kalba pradeti kalbeti doh.gif biggrin.gif bet i Jav kaip gryzom, kazkaip lengviau susivokiau realybej biggrin.gif ypac su mazais vaikais sunku keliauti per laiko juostas, nes jie nesupranta nieko, eina miegoti diena, keliasi naktim, kol prasisuka pas juos laikrodukas biggrin.gif
QUOTE(Indre @ 2012 11 20, 10:39)
aciuuuu mergaites uz siuntinuka wub.gif nu kokie  wub.gif mano Aigner batukai wub.gif patogus, lengvi, minksti, nu super super 4u.gif bet jau geris ta aliejaus sildykle ir eteriniai aliejai swoon.gif tik 20 lasiukiu prikapsinau ir uzdegiau zvakute, o jau kvaaaapas namie, net ir antram aukste kvepia wub.gif  ner ko net lyginti su lazdutem schmoll.gif  eisiu , jei dar renkant, aliejuku pasirinkti mirksiukas.gif

aciu, Indre 4u.gif vadinasi reiks ir man tuo aliejukus isbandyti g.gif

QUOTE(sbo @ 2012 11 20, 10:51)
Jau labai organizuojames  biggrin.gif  wub.gif




wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 20 lapkričio 2012 - 10:03
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 20, 11:41)
drinks_cheers.gif
__

Kokie grazuoliukai COACH batyciai (139 $) - batyciu SALE vel neblogom kainikem  bigsmile.gif



O kur jų rasti?
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2012 11 20, 09:40)
Jaučiu HAVAJAI bigsmile.gif  wub.gif


Aha wub.gif

__

Daliux, mes irgi kai i Kanada nuskrendam tai 3-5 dienas 'zombiaujam' - gyvenam naktimis, kol visi namiskiai miega biggrin.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(zinadriu @ 2012 11 20, 10:14)
O kur jų rasti?


CIA 4u.gif
Atsakyti