Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 232

QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 19, 23:26)
visom sventem vaziuojat i siltuosius krastus ? smile.gif


Aha ... Gruodzio 20 - sausio 10 kepsime po kaledinem palmem wub.gif vacation4.gif
___

O as tai net nedasimasciau, kad Netuke jau vel su gandrais bendrauja blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 19, 23:40)
Aha ... Gruodzio 20 - sausio 10 kepsime po kaledinem palmem  wub.gif  vacation4.gif
___


mmm, kaip faina dry.gif nors as Kaledas tai su sniegu (kurio nekenciu biggrin.gif ) namie noreciau sutikti , bet po palmem tai mielai ir as paguleciau ...ir dar tiek ilgai ! bigsmile.gif na, jau tikrai ,metu atostogos ax.gif
Papildyta:
Prisijunkit prie

www.swell.com
-15% kodukas uggsams wink.gif

Papildyta:
Laukiame
www.sephora.com
www.sliceofnature.com
www.maccosmetics.com
www.sleekhair.com-10%
www.paulaschoice.com
www.fragranceshop.com-10%
www.fragrancenet.com-20%
www.nyxcosmetics.com
www.mariobadescu.com
Atsakyti
QUOTE(Ramaja @ 2012 11 19, 20:23)
smile.gif Bijau jau ir sakyt ka nors, ji man sako, kad jos negundyciau  lotuliukas.gif Jau dovanu is Bosso kiek prisisake  doh.gif Tylesiu dabar - uz savaites i Dubaju tevai skrenda, tai sake, kad reik pataupyt  biggrin.gif

gerai, tada nesakom nieko biggrin.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Candy_lips @ 2012 11 19, 21:07)
Sakykit, o ta Brita filtriukas dedasi koks keiciamas ar ne?
Ar panaudiji ji ir meti lauk?.. blush2.gif  unsure.gif

keiciamas filtras, cia principas panasus, kaip ir didelio filtro, tik kas kazkiek laiko reikia keisti pati filtra 4u.gif

QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 20, 00:40)
Aha ... Gruodzio 20 - sausio 10 kepsime po kaledinem palmem  wub.gif  vacation4.gif



bet tai kur vaziuojat,mmmm wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 20 lapkričio 2012 - 04:45
QUOTE(Leslie @ 2012 11 19, 22:45)
Labas vakaras  4u.gif

Viskas liuks, ypac patiko viena smulkmenele, rekomenduoju, balzamas su spalva lupoms:


Aš turiu be spalvos jokios Burt Bees, patinka poveikis, tik nepatinka, kad metos jauciasi, saldo rolleyes.gif o šis šaldantis ar ne?

Sveikinimai Ramajai ir Netei wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 20 lapkričio 2012 - 07:41
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 19, 23:03)
Prisijunkit, prie
-30% koduko
www.vixpaulahermanny.com

user posted image



čia ir sale prekėms galioja?
Atsakyti
Labas rytas, darboholikes biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(daliux78 @ 2012 11 20, 04:45)
bet tai kur vaziuojat,mmmm  wub.gif  wub.gif


user posted image O man jau db atrodo trumpai ...Tas 20 dienu netruks prabegti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 20, 10:16)
Labas rytas, darboholikes  biggrin.gif  4u.gif
user posted image O man jau db atrodo trumpai ...Tas 20 dienu netruks prabegti  unsure.gif


Nu kur jau 20 dienų trumpai rolleyes.gif per savaitę pailsėt įmanoma, o per tiek dienų visai atsijungsit nuo gyvenimo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Kokios smagios naujienos is pat ryto wub.gif
Labai sveikinu Ramaja, ir Netule - labai nustebino tokiom ziniom wub.gif
Jetkau, kaip ir as jau noriu viso to... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 11 20, 09:24)
Nu kur jau 20 dienų trumpai  rolleyes.gif  per savaitę pailsėt įmanoma, o per tiek dienų visai atsijungsit nuo gyvenimo  biggrin.gif  4u.gif


Tai ten dar -3 dienos kol 'atsiparpaliosim' nuo laiko skirtumo... unsure.gif

Man tiek lauktos jau tos atostogos - pries metus suplanuotos, tai baisu, kad praeis per greit doh.gif

QUOTE(sbo @ 2012 11 20, 09:24)
Kokios smagios naujienos is pat ryto  wub.gif
Labai sveikinu Ramaja, ir Netule - labai nustebino tokiom ziniom  wub.gif
Jetkau, kaip ir as jau noriu viso to...  ax.gif


Tai organizuokites... bigsmile.gif

Nors sakau zmogus, idomus sutverimas... As jau buvau tiek nuo darbu pavargus, pastojau, galvoju jeeezus kaip gerai - leliukai, namukai - nuo darbu atsikvepsiu...Dabar dar metu nera, jau nebegaliu kaip raunuosi i darba - atrodo is proto namie iseisiu... Nu tai man labai tinka posakis 'geriausiai yra ten, kur manes nera' doh.gif

SHOP.LACOSTE geru kainyciu SALE prekems padare (dzinsiukai po 79$, palaidiniu trumpom rankovem po 35$ ir t.t.) 4u.gif
Atsakyti
Labas rytukas smile.gif
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 19, 22:56)
  (nu tikrai, siaubas... va ka taure vyno daro)  blush2.gif

g.gif baik bajerius nono.gif lotuliukas.gif
QUOTE(Ramaja @ 2012 11 19, 23:09)
MR, cia mane, turbut, norejote pasveikinti  lotuliukas.gif Aciu labai labai  wub.gif  Ot Rapoja mus nudziugintu su trecia lelyte  thumbup.gif

Įtariu,kad MoulinRouge mane sveikino lotuliukas.gif Ui,ne,neeee - užtenka biggrin.gif .Labai faina,kai vaikai leliukai,bet laaaabai faina ,kai jie ir praauga biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 20 lapkričio 2012 - 09:40
aciuuuu mergaites uz siuntinuka wub.gif nu kokie wub.gif mano Aigner batukai wub.gif patogus, lengvi, minksti, nu super super 4u.gif bet jau geris ta aliejaus sildykle ir eteriniai aliejai swoon.gif tik 20 lasiukiu prikapsinau ir uzdegiau zvakute, o jau kvaaaapas namie, net ir antram aukste kvepia wub.gif ner ko net lyginti su lazdutem schmoll.gif eisiu , jei dar renkant, aliejuku pasirinkti mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=MoulinRouge,2012 11 20, 10:32]
Tai ten dar -3 dienos kol 'atsiparpaliosim' nuo laiko skirtumo... unsure.gif

Man tiek lauktos jau tos atostogos - pries metus suplanuotos, tai baisu, kad praeis per greit doh.gif


Jaučiu HAVAJAI bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti