Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 232

QUOTE(Nete @ 2012 11 19, 21:26)
......ir mane ant pasigyrimo traukia....Vincui su Sofi gandrai pavasari broli ruosiasi 'atskraidint'  blush2.gif

Lauksim kartu wub.gif o jau zinot, kad broliukas? bigsmile.gif kazkodel manaiu , kad sese bus ax.gif

QUOTE(Leslie @ 2012 11 19, 21:45)
Labas vakaras  4u.gif

Aciu MM, Daliukui ir Ingridai uz laukneseli is Drugstore  4u.gif


aciu , Leslie wub.gif
Atsakyti
O HM cia jau angluose reik ziuret tikriausiai....as gi apart mergaiciau nieko nematau ir nzn. Nors apsimelavau, pirkau Sofi vaistu pas vokiecius internetu, o siaip jav do jav....MM ir Daliux valdo mano pinigine biggrin.gif
MM cia genetike taip sake, tai as ja labai tiket noriu, visad svajojau apie 2 bernus ir dukra...
Atsakyti
QUOTE(Leslie @ 2012 11 19, 21:45)
ant lupu labai svelnus, ir spalva super atrodo, dar jeigu ir drekins ir nuo salcio saugos isvis bus pasaka  wub.gif


Turėtų ir drėkinti ir nuo šalčio saugoti, aš antrus metus nusiperku. Man patinka, kad šiek tiek spalvos duoda. wub.gif

Sveikinu ir aš naują mergytę lėlytę ir Netę su būsimu džiaugsmeliu. 4u.gif

Ačiū už siuntinuką! wub.gif RL rankšluostukai kokie mieli, šiaip pirkau dovanoms, o dabar galvoju, kad gal sau tas raides kaip nors prisitaikyti. biggrin.gif Žaisliukas kamuoliukas sūnėnui labai fainas atrodo, irgi knieti patikrinti, kaip jis ten veikia. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 19, 22:38)
Su 29 cm peda klasikinius emiau M11...

NETE, RAMAJA  4u.gif  wub.gif abiem sveikatytes...valio! wink.gif

O gal zinote kaip su kitais modeliais vyrisku? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(godukxas @ 2012 11 19, 20:25)
Mergaites imeskit brita gertuviu nuorodele ax.gif Ir man reikia biggrin.gif

as cia pirkau

http://www.drugstore...28?catid=184690

bet matau ir amazon.com ju yra 4u.gif

QUOTE(Ramaja @ 2012 11 19, 21:26)
MM, Daliukas ir Ingrida tai zinojo, pasiguosdavau vis  Aciu  wub.gif  wub.gif

svekinam jau garsiai Ramaja, ir jos mazyte mergyte wub.gif wub.gif

QUOTE(Leslie @ 2012 11 19, 22:45)
Labas vakaras  4u.gif

Aciu MM, Daliukui ir Ingridai uz laukneseli is Drugstore  4u.gif



aciu, Leslie, uz pirkinukus 4u.gif
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 19, 23:04)
Lauksim kartu wub.gif o jau zinot, kad broliukas?  bigsmile.gif kazkodel manaiu , kad sese bus  ax.gif
aciu , Leslie wub.gif


lyg sake, kad berniukas g.gif
QUOTE(Malaya @ 2012 11 19, 23:23)


Ačiū už siuntinuką! wub.gif  RL


aciu uz pirkinukus 4u.gif
Atsakyti
Ramaja, sveikinimai nuosirdziausi su lelyte wub.gif (nu tikrai, siaubas... va ka taure vyno daro) blush2.gif

QUOTE(Nete @ 2012 11 19, 21:26)
......ir mane ant pasigyrimo traukia....Vincui su Sofi gandrai pavasari broli ruosiasi 'atskraidint'  blush2.gif


Vajey kaip sveikinu ir dziaugiuosi uz jus! yahoo.gif
___

As kol kas kryziu ant 'leliukyno' padejus doh.gif

Ale ziuriu pries kokius 3 men sakiau TIKRAI VISKAS, o dabar jau sakau 'KOL KAS' vaje vaje... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 19 lapkričio 2012 - 23:06
MR, cia mane, turbut, norejote pasveikinti lotuliukas.gif Aciu labai labai wub.gif Ot Rapoja mus nudziugintu su trecia lelyte thumbup.gif
Mergaites, dar norejau paklausti, gal kas turi toki is Armani. Noriu truputi atgaivinti savo isbalusi veida blush2.gif , atsiliepimai tai labai geri, tik spalvytes nezinau kokia imti ir ar verta?
http://www.giorgioar...cgid=foundation
Papildyta:
Nu kokia man sita grazi butu prie juros, bet tik L, nors imk ir susisiaurink iki S:
http://www.vixpaulah...fly-long-dress/
MR - kaip noreciau vyno bigsmile.gif arba martinio su spraitu, ledais ir citrina wub.gif , bet negaliu, pienuka gaminu biggrin.gif Ot sumasino pries miega.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramaja: 19 lapkričio 2012 - 23:11
Tikrai lb grazi sita 'povo nazutkele' wub.gif

Man jau mintys atostogose vajetau, nimagu kaip bus gera... 30 dieneliu iki keliones (negaliu gi neprisigyrus, leliuku nesigauna, tai kakzuo kitu i kompanija reikia snapa ikisti) blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramaja @ 2012 11 19, 21:10)
Aciu  wub.gif  wub.gif  wub.gif Po tiek bedeliu ir menesiu praleistu ligonineje, tik vakar irasiau savo mergyte. Ryt vaziuojam namo  bigsmile.gif



Dar karteli sveikinu jusu seimyna SULAUKUS SESYTES. smile.gif wub.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingrida5: 19 lapkričio 2012 - 23:24
QUOTE(*perlyte* @ 2012 11 19, 16:03)
Laba  4u.gif
Koki dydi imti Bailey Bow uggu, jei pedos dydis 24c, iprastai nesioju 38-39dydi  4u.gif  ax.gif
user posted image


pasikartosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 19, 23:11)
Tikrai lb grazi sita 'povo nazutkele'  wub.gif

Man jau mintys atostogose vajetau, nimagu kaip bus gera... 30 dieneliu iki keliones (negaliu gi neprisigyrus, leliuku nesigauna, tai kakzuo kitu i kompanija reikia snapa ikisti)  blush2.gif  doh.gif

visom sventem vaziuojat i siltuosius krastus ? smile.gif
Atsakyti
Kaip cia smagu wub.gif sveikinimai 4u.gif ypac Netei, kurios dziugia naujiena jau zinojau biggrin.gif tik,kad Sofijos sukniu nereiks nezinojau biggrin.gif
Atsakyti