Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 232

QUOTE(rapoja @ 2012 11 19, 18:31)
Mano irgi daug labai dirba  drinks_cheers.gif  g.gif Nemėgstu ,kad nešvarūs rūbai stovėtų,tai nors pustuštė,bet vis tiek sukasi  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(rapoja @ 2012 11 19, 18:40)
Ačiū  smile.gif Reik dėl viso pikto pasiimt jaučiu  unsure.gif Mano tai ir mašina nauja,tai nebuvo prisidarę dar nieko  unsure.gif Sako nuo lenorų būna,bet aš jų 100 metų kaip nenaudoju.Tada skaičiau ,kad jei nieks nepadeda - reikia tas žarnas visas išvalyti,tai jau sukau galvą kaip valyt ar naujas pirkt  doh.gif  lotuliukas.gif Bet man kažkas pamačijo ,net nežinau kas  biggrin.gif
Mašinas reikia laikyt pradarytas,išvalyti/išsausinti po kiekvieno plovimo,nelaikyti drėgnų tiek švarių,tiek nešvarių (pvz sulytų ar kt) drabužių ir tt + profilaktiškai kartais pravirinti su nukalkintoju,rūgštele ar kuo jums patinka  umn.gif  biggrin.gif


As va dar pasiimsiu ciuju ju - profilaktikai, kad nepritrukciau g.gif

Nu jo prieziura tai... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 19, 18:52)

as profilaktiskai naudoju tokias priemones :
skalbimo masinai

Indaplovei

4u.gif


As ta TIDE irgi gi parsisiunciau, bet dar neisbandziau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 19, 18:37)
Mergaites, koks GROZIS nebrangus, griebkit  wub.gif
___

MM, akd visokie - valikliai sveitikliai, sunui 'batmanu' atributikos kalnas  doh.gif

O WC, beje, labai idomu daikta parsisiunciau, imsiu dabar daugiau nes baisingai patiko  bigsmile.gif VIDEO ziurekite  thumbup.gif



Sita WC geri jau daugiau kaip metai naudoju, tikrai geris. thumbup.gif
Atsakyti
Ai va dar faina viena naujove. Idejau snd vaikui i tenisa atsigerti is rkano vandens ipylusi i nauja buteliuka filtruojanti thumbup.gif

Ir sau uzsisakiau - suaugusiems talpa didesne ir 'kudesni' yra 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 19, 19:55)
drinks_cheers.gif
As va dar pasiimsiu ciuju ju - profilaktikai, kad nepritrukciau  g.gif

Nu jo prieziura tai...  blush2.gif
Papildyta:
As ta TIDE irgi gi parsisiunciau, bet dar neisbandziau  bigsmile.gif


aha, maciau, kad pirkai smile.gif man tai kvapas labai patinka, idomu ar tos tabletes kvepia irgi taip ? pabandyk abu, ir patark, gal sekanti karta tabletes pirksiu 4u.gif
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 19, 20:01)
Ai va dar faina viena naujove. Idejau snd vaikui i tenisa atsigerti is rkano vandens ipylusi i nauja buteliuka filtruojanti  thumbup.gif

Ir sau uzsisakiau - suaugusiems talpa didesne ir 'kudesni' yra  4u.gif

user posted image


situs ir as nupirkus esu vaikams, abu mokykloj vaiksto su tais buteliukais, labai patogu, ir naudoti gali vandeni is po krano smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 19, 18:10)
Ai dar, turejau beda atsiradusia pries pora savaiciu - pelesi skalbimo masinoj - BAISU  verysad.gif  doh.gif  Tai irgi radua priemone USA'oj...Jei idomu kam - klauskit, uzrodysiu. Cia gal nevisoms idomu tos mano valymo priemones tai nebesiskelbsiu apie kampu sveitima  biggrin.gif



Aš irgi šitą nesąmonę pas save radau neseniai. blink.gif Atsirado kvapas, tai radau, kad tose gumose vandens užsilieka, o aš niekada netikrindavau. doh.gif Tai tos tabletkos tikrai Jums padėjo?Jaučiu reikia užsisakyti ir man. Nes atrodo išvalau, kiek pavyksta ir vėl ta bjaurastis atsiranda.
Atsakyti
Junkites prie YOOX, kol kodukas nesibaige!!! drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 19, 20:15)
Junkites prie YOOX, kol kodukas nesibaige!!!   drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

tikrai drinks_cheers.gif truksta truputi iki nemokamo shipuko 4u.gif Ramaja, parasyk mamytei, kad turim 10 % koduka, jinai fane yoox ,tai gal issirinks ka wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 19, 19:17)
tikrai  drinks_cheers.gif truksta truputi iki nemokamo shipuko  4u.gif  Ramaja, parasyk mamytei, kad turim 10 % koduka, jinai fane yoox ,tai gal issirinks ka  wub.gif  drinks_cheers.gif

smile.gif Bijau jau ir sakyt ka nors, ji man sako, kad jos negundyciau lotuliukas.gif Jau dovanu is Bosso kiek prisisake doh.gif Tylesiu dabar - uz savaites i Dubaju tevai skrenda, tai sake, kad reik pataupyt biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites imeskit brita gertuviu nuorodele ax.gif Ir man reikia biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(daliux78 @ 2012 11 19, 18:52)


as profilaktiskai naudoju tokias priemones :
skalbimo masinai

Indaplovei

4u.gif

jetau as tai nieko nenaudoju doh.gif reik susijamt . uzsipirksiu visko . jauciu , Kaledos dietines mano bus doh.gif tik perku nesustodama. o dar poryt i Lana bilietus pradeda pardavinet... MB kazka uzsiminiau , kaip nuzvelge zaibu... reiks tyliai pirkti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 19, 20:01)
Ai va dar faina viena naujove. Idejau snd vaikui i tenisa atsigerti is rkano vandens ipylusi i nauja buteliuka filtruojanti  thumbup.gif

Ir sau uzsisakiau - suaugusiems talpa didesne ir 'kudesni' yra  4u.gif

user posted image


dek nuorodas iskart bigsmile.gif
Atsakyti
Cia radau Britos http://www.amazon.co...c=1353346737168 biggrin.gif

Tik dabar atraskit kas nors geriausia kainos pasiulyma blush2.gif rolleyes.gif

Aciu, mergaites, uz kasmyriuka thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Candy_lips: 19 lapkričio 2012 - 19:39