Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 232

QUOTE(Izabelee @ 2012 11 19, 18:20)
pirmakart girdziu, kad isvis tokioj vietoj buna doh.gif ko tik per SM nesuzinai biggrin.gif

Aš irgi nesupratau kas per bajeris doh.gif Pagoglinau - akurat yra toks dalykas doh.gif Tai dariau pagal visus aprašymus-sakiau gal šakės bus visom gumom ir pačiai mašinai doh.gif Su citrinos rūgštim virinau ir tt Tikiuos nebebus fear.gif wacko.gif Patalpa šilta pas mus,nauja,tikrai nedrėgna ,o va doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 19, 18:00)
Aciu, mergytes, uz siuntinuka!  thumbup.gif
Viskas liuks, o batukai is Free People pardes groziu grozis  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Man tobuli  wub.gif 
Tokie  wub.gif 
user posted image

Labai wub.gif wub.gif wub.gif Ar patogios, labai aukstos atrodo?
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2012 11 19, 18:24)
Aš irgi nesupratau kas per bajeris  doh.gif Pagoglinau - akurat yra toks dalykas  doh.gif Tai dariau pagal visus aprašymus-sakiau gal šakės bus visom gumom ir pačiai mašinai  doh.gif Su citrinos rūgštim virinau ir tt  Tikiuos nebebus fear.gif  wacko.gif Patalpa šilta pas mus,nauja,tikrai nedrėgna ,o va  doh.gif


Va va, sakau brudas toks isiveisia, paskui isgyvendink, kad gudras doh.gif

As galvoju, gal kad nuolat mano ta maske 'dirba' - jauciu net pradziut dorai nespeja... varo ir varo apsukas istisai, pabuna per nakti tik tuscia ir nuo labo ryto vel tudi-siudi...O nakti vesu, gal pabuna ta dregme ilgiau zusilaikiusi...Nu zodz nesupratau nuo ko, bet tirkai bjaurus reikalas - pelesis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 19, 18:22)
Rapoja, MM... Nu va parsitysiau tabletes tokias - pavyko jauciu ir matau iskart po pilno tuscios masinos praskalbimo karstam vandenyje  4u.gif

Nuorodą dėk smile.gif
Tu vieną kart tuščią leidai?Aš tai gal 10 kartų tik su skirtingom priemonėm doh.gif Virinau,actus pyliau lotuliukas.gif doh.gif Ale nuo ko ,sakyk taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2012 11 19, 18:15)
VVaiva,gražios  wub.gif ,bet man būtų nepatogios  rolleyes.gif Ant sagtelių užnešė  tave mirksiukas.gif  biggrin.gif


Tikrai uznese biggrin.gif Bet man ir patogu, nes bent jau ne per placios, dirzelius pagal peda susireguliuoji ir liuks biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramaja @ 2012 11 19, 18:25)
Labai  wub.gif  wub.gif  wub.gif Ar patogios, labai aukstos atrodo?


Aukstos, 14cm kulnas doh.gif Bet platforma nemaza, lengvos, neslidzios ir peda gerai su tais dirzeliais laikosi. Man patogios. Aisku, uz Crocsus ne patogiau biggrin.gif bet iseit pasimaivyt liuks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2012 11 19, 18:27)
Nuorodą dėk  smile.gif
Tu vieną kart tuščią leidai?Aš tai gal 10 kartų tik su skirtingom priemonėm doh.gif Virinau,actus pyliau  lotuliukas.gif  doh.gif Ale nuo ko ,sakyk taip  g.gif


VA priemone. Taip, kol kas vienakart leidau, ir matesi visokie dumblai kai vare lauk - kosmaras doh.gif Gal nebuvo baisingai dar isisenejes, nes pagelbejo. Tai i savaite po karta - raso ir turetu 'issigyvendintti' ta zaraza doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 19, 18:29)
Tikrai uznese  biggrin.gif Bet man ir patogu, nes bent jau ne per placios, dirzelius pagal peda susireguliuoji ir liuks  biggrin.gif
Papildyta:
Aukstos, 14cm kulnas  doh.gif Bet platforma nemaza, lengvos, neslidzios ir peda gerai su tais dirzeliais laikosi. Man patogios. Aisku, uz Crocsus ne patogiau  biggrin.gif  bet iseit pasimaivyt liuks  biggrin.gif

Nu jo, su crocsais ,jauciu, kad niekur neiseini lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramaja: 19 lapkričio 2012 - 18:31
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 19, 18:26)
As galvoju, gal kad nuolat mano ta maske 'dirba' - jauciu net pradziut dorai nespeja... varo ir varo apsukas istisai, pabuna per nakti tik tuscia ir nuo labo ryto vel tudi-siudi...O nakti vesu, gal pabuna ta dregme ilgiau zusilaikiusi...Nu zodz nesupratau nuo ko, bet tirkai bjaurus reikalas - pelesis  doh.gif

Mano irgi daug labai dirba drinks_cheers.gif g.gif Nemėgstu ,kad nešvarūs rūbai stovėtų,tai nors pustuštė,bet vis tiek sukasi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 19, 19:29)
Tikrai uznese  biggrin.gif Bet man ir patogu, nes bent jau ne per placios, dirzelius pagal peda susireguliuoji ir liuks  biggrin.gif
Papildyta:
Aukstos, 14cm kulnas  doh.gif Bet platforma nemaza, lengvos, neslidzios ir peda gerai su tais dirzeliais laikosi. Man patogios. Aisku, uz Crocsus ne patogiau  biggrin.gif  bet iseit pasimaivyt liuks  biggrin.gif

Super basutes:-)gal galima nuorodele?:-)
Mergaites kur galeciau coco channel mademoiselle isigyti(geriau butu rinkinukas:-)
Atsakyti
QUOTE(Ramaja @ 2012 11 19, 18:31)
Nu jo, su crocsais ,jauciu, kad niekur neiseini  lotuliukas.gif

Lakstau ir su Crocsais biggrin.gif Kelionese nepakeiciami thumbup.gif

QUOTE(perliuke86 @ 2012 11 19, 18:32)
Super basutes:-)gal galima nuorodele?:-)
Mergaites kur galeciau coco channel mademoiselle isigyti(geriau butu rinkinukas:-)

Nuorodele prasom, bet jau dydziu ne kazin kas.. 4u.gif
http://www.freepeopl...37-466219F4EA95
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 19, 18:30)
VA priemone. Taip, kol kas vienakart leidau, ir matesi visokie dumblai kai vare lauk - kosmaras  doh.gif  Gal nebuvo baisingai dar isisenejes, nes pagelbejo. Tai i savaite po karta - raso ir turetu 'issigyvendintti' ta zaraza  doh.gif

Ačiū smile.gif Reik dėl viso pikto pasiimt jaučiu unsure.gif Mano tai ir mašina nauja,tai nebuvo prisidarę dar nieko unsure.gif Sako nuo lenorų būna,bet aš jų 100 metų kaip nenaudoju.Tada skaičiau ,kad jei nieks nepadeda - reikia tas žarnas visas išvalyti,tai jau sukau galvą kaip valyt ar naujas pirkt doh.gif lotuliukas.gif Bet man kažkas pamačijo ,net nežinau kas biggrin.gif
Mašinas reikia laikyt pradarytas,išvalyti/išsausinti po kiekvieno plovimo,nelaikyti drėgnų tiek švarių,tiek nešvarių (pvz sulytų ar kt) drabužių ir tt + profilaktiškai kartais pravirinti su nukalkintoju,rūgštele ar kuo jums patinka umn.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Millli @ 2012 11 19, 12:09)
Sveiki, gal artimiausiomis dienomis ruosiates daryti uzsakyma is wilsons leather?


galim kad ir siadien nupirkti 4u.gif

QUOTE(dz90iuginta @ 2012 11 19, 16:06)
Dekui merginom uz siuntinuka 4u.gif



QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 19, 16:55)
Labai aciu mergaitems uz siuntinuka, NETEI uz dalyba s- oi rojus rojus kiek ten visko namams ir vaikams  wub.gif



QUOTE(VVaiva @ 2012 11 19, 19:00)
Aciu, mergytes, uz siuntinuka!  thumbup.gif



aciu uz pirkinukus 4u.gif

Junkites prie www.timberland.com - 30 % nuolaidele viskam drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(rapoja @ 2012 11 19, 19:40)
Ačiū  smile.gif Reik dėl viso pikto pasiimt jaučiu  unsure.gif Mano tai ir mašina nauja,tai nebuvo prisidarę dar nieko  unsure.gif Sako nuo lenorų būna,bet aš jų 100 metų kaip nenaudoju.Tada skaičiau ,kad jei nieks nepadeda - reikia tas žarnas visas išvalyti,tai jau sukau galvą kaip valyt ar naujas pirkt  doh.gif  lotuliukas.gif Bet man kažkas pamačijo ,net nežinau kas  biggrin.gif
Mašinas reikia laikyt pradarytas,išvalyti/išsausinti po kiekvieno plovimo,nelaikyti drėgnų tiek švarių,tiek nešvarių (pvz sulytų ar kt) drabužių ir tt + profilaktiškai kartais pravirinti su nukalkintoju,rūgštele ar kuo jums patinka  umn.gif  biggrin.gif

as profilaktiskai naudoju tokias priemones :



skalbimo masinai

Indaplovei

4u.gif
Atsakyti