Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 232

Aciu, mergytes, uz siuntinuka! thumbup.gif
Viskas liuks, o batukai is Free People pardes groziu grozis wub.gif wub.gif wub.gif
Man tobuli wub.gif
Tokie wub.gif
user posted image
Atsakyti
Ai dar, turejau beda atsiradusia pries pora savaiciu - pelesi skalbimo masinoj - BAISU verysad.gif doh.gif Tai irgi radua priemone USA'oj...Jei idomu kam - klauskit, uzrodysiu. Cia gal nevisoms idomu tos mano valymo priemones tai nebesiskelbsiu apie kampu sveitima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 19, 17:56)
Labai laukiu
IDEELI
wub.gif

user posted image


thumbup.gif Aciu uz Ideeli thumbup.gif

QUOTE(VVaiva @ 2012 11 19, 18:00)
Aciu, mergytes, uz siuntinuka!  thumbup.gif
Viskas liuks, o batukai is Free People pardes groziu grozis  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Man tobuli  wub.gif 
Tokie  wub.gif 
user posted image

Labai grazus! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 19, 17:10)
Merginos, reikia man tokio žaislo, gal kur kodukų žaislam yra, kad būtų pigiau nei čia  g.gif ? g.gif
http://www.amazon.co...s=vtech inotab2

http://www.vtechkids...App-Tablet-Pink - We are offering Free Shipping on all orders over $60 and you can also get $20 off orders that are $100 or more - just use promo code ...... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 19, 18:00)
Aciu, mergytes, uz siuntinuka!  thumbup.gif
Viskas liuks, o batukai is Free People pardes groziu grozis  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Man tobuli  wub.gif 
Tokie  wub.gif 
user posted image


grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 19, 18:00)
Aciu, mergytes, uz siuntinuka!  thumbup.gif
Viskas liuks, o batukai is Free People pardes groziu grozis  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Man tobuli  wub.gif 


aciu Jums wub.gif
Free people tai man viskas groziu groziai wub.gif

QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 19, 18:10)
Ai dar, turejau beda atsiradusia pries pora savaiciu - pelesi skalbimo masinoj - BAISU  verysad.gif  doh.gif  Tai irgi radua priemone USA'oj...Jei idomu kam - klauskit, uzrodysiu. Cia gal nevisoms idomu tos mano valymo priemones tai nebesiskelbsiu apie kampu sveitima  biggrin.gif

man viskas idomu biggrin.gif tik baisu, bet neturiu kada tvarkytis doh.gif sakau , gal ta siurbli robota reikia bent nusipirkt unsure.gif gal kas turit?
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 19, 18:10)
Ai dar, turejau beda atsiradusia pries pora savaiciu - pelesi skalbimo masinoj - BAISU  verysad.gif  doh.gif  Tai irgi radua priemone USA'oj...Jei idomu kam - klauskit, uzrodysiu. Cia gal nevisoms idomu tos mano valymo priemones tai nebesiskelbsiu apie kampu sveitima  biggrin.gif

Man irgi 1 k buvo doh.gif O iš kur taip ir nesupratau unsure.gif Bet ko tik nedariau ,siaubiakas doh.gif Pasakok kitam kartui ,kad žinočiau (tfu/tfu/tfu tikiuos nereiks ) smile.gif

VVaiva,gražios wub.gif ,bet man būtų nepatogios rolleyes.gif Ant sagtelių užnešė tave mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 19 lapkričio 2012 - 18:17
QUOTE(rapoja @ 2012 11 19, 18:15)
Man irgi 1 k buvo  doh.gif O iš kur taip ir nesupratau  unsure.gif Bet ko tik nedariau ,siaubiakas  doh.gif Pasakok kitam kartui ,kad žinočiau (tfu/tfu/tfu tikiuos nereiks )  smile.gif

o kur jis ten buna? kaip pamatet? *****, eisiu tuoj su prozektorium ieskot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 19, 19:17)
o kur jis ten buna? kaip pamatet? *****, eisiu tuoj su prozektorium ieskot  unsure.gif


pirmakart girdziu, kad isvis tokioj vietoj buna doh.gif ko tik per SM nesuzinai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 19, 18:17)
o kur jis ten buna? kaip pamatet? *****, eisiu tuoj su prozektorium ieskot  unsure.gif

Eik eik lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Užuostum ,jei būtų ,o ne pamatytum cool.gif Išplauni rūbus,o jie visi pelėsiais smirdi+ visa vonia pelėsio kvapo - fuiiii cool.gif Aš nežinau iš kur g.gif Arba ,kad tarp gumų vandens likučių nevaliau ,arba ,kad drėgni drabužiai pabuvo mašinoje kurį laiką g.gif Žodžiu net nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 19, 18:15)
aciu Jums wub.gif
Free people tai man viskas groziu groziai  wub.gif
man viskas idomu  biggrin.gif tik baisu, bet neturiu kada tvarkytis  doh.gif sakau , gal ta siurbli robota reikia bent nusipirkt unsure.gif  gal kas turit?


Neturiu, bet svajoju apie ji irgi... Nors su mazais vaikais nelabai db dar pavyktu ji 'paleisti' + man 2kart vistiek ateina moteriske dabar patvarko, tai kol kas va ir sedziu be roboto g.gif

QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 19, 18:17)
o kur jis ten buna? kaip pamatet? *****, eisiu tuoj su prozektorium ieskot  unsure.gif


Is pelesio tvaiko aisku pasidaro, nereik daug ieskoti doh.gif

__

Rapoja, MM... Nu va parsitysiau tabletes tokias - pavyko jauciu ir matau iskart po pilno tuscios masinos praskalbimo karstam vandenyje 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 19, 18:15)
aciu Jums wub.gif
Free people tai man viskas groziu groziai  wub.gif


drinks_cheers.gif Geriau ten nei nelist, nes butinai kazko prisireiks doh.gif
Atsakyti