Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 232

QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 19, 12:50)

drinks_cheers.gif Jungiuosi
Atsakyti
o Old Navy galioja GAP'o -30% kodas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nete @ 2012 11 19, 13:14)
o Old Navy galioja GAP'o -30% kodas?  g.gif

taip , yra ir ON 30% 4u.gif


Pamirsau gi pasidziaugti siuntinuko svarbia dalimi doh.gif smile.gif prisipirkau dovanoms ir sau kvepianciu zvakiu wub.gif Labai patiko thumbup.gif gaila bus dovanoti tongue.gif
Atsakyti
o labai sunkios tos stikle žvakės?
Atsakyti
QUOTE(tiju @ 2012 11 19, 13:26)
o labai sunkios tos stikle žvakės?

vat, neturiu svarstykliu -negaliu tiksliai pasakyti , bet bent jau man -tai nelabai sunkios atrodo . net nezinau su kuo palyginti unsure.gif na, daiktas smile.gif bet tikrai nera is sunkiausiu pirkiniu . ju dydi raso- small, bet nera mazos.normalus dydis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 19, 13:31)
vat, neturiu svarstykliu -negaliu tiksliai pasakyti , bet bent jau man -tai nelabai sunkios atrodo . net nezinau su kuo palyginti  unsure.gif na, daiktas  smile.gif bet tikrai nera is sunkiausiu pirkiniu . ju dydi raso- small, bet nera mazos.normalus dydis smile.gif

O kokias pirkai ? ax.gif
Atsakyti
Mergaites, jcrew ismete labai daug graziu megztuku ir sale -25%. Jungiames thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramaja @ 2012 11 19, 13:55)
Mergaites, jcrew ismete labai daug graziu megztuku ir sale -25%. Jungiames  thumbup.gif

Kainos jau su nuolaida rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2012 11 19, 14:03)
Kainos jau su nuolaida  rolleyes.gif

Man rods, kad dar minusuoja nuo ju g.gif
Atsakyti
QUOTE(naktisster @ 2012 11 19, 13:54)
O kokias pirkai ? ax.gif

sios dvi labiausiai patiko kaledines wub.gif
user posted image user posted image

sita tokia egliu kvapo smile.gif

kazkokia truputi melionine smile.gif

ir dar dvi ,kuriu nera, kavines kvapo biggrin.gif ir moliugai su cinamonu smile.gif


QUOTE(Ramaja @ 2012 11 19, 13:55)
Mergaites, jcrew ismete labai daug graziu megztuku ir sale -25%. Jungiames  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramaja @ 2012 11 19, 14:04)
Man rods, kad dar minusuoja nuo ju  g.gif

jau su nuolaidom kainos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramaja @ 2012 11 19, 14:04)
Man rods, kad dar minusuoja nuo ju  g.gif

Neminusuoja,bet užsiregistravus gali iš karto gauti - 10 proc koduką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 19, 13:31)
vat, neturiu svarstykliu -negaliu tiksliai pasakyti , bet bent jau man -tai nelabai sunkios atrodo . net nezinau su kuo palyginti  unsure.gif na, daiktas  smile.gif bet tikrai nera is sunkiausiu pirkiniu . ju dydi raso- small, bet nera mazos.normalus dydis smile.gif

o swarcas nepirko zvakiu? smile.gif su jos leidimu galeciau pasvert smile.gif nes labai jau jos siuntinys kvepia skaniai is dezes smile.gif
Atsakyti