Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 232

Gavau dezutes 4u.gif
begu tvarkyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 18, 21:27)
Gavau dezutes  4u.gif
begu tvarkyti wink.gif


bigsmile.gif
Atsakyti
Tai visgi gal atsiras norinciu jungtis prie Express Buy 1 Get 1 29.99$ kelniu/dzinsu akcijos?

Yra vaskuotu dzinsiuku, tai pat yra kelniu Long ilgis (kas man labai aktualu) thumbup.gif
Atsakyti
Laaabai grazi Meckage suknyte wub.gif

QUOTE(jottauute @ 2012 11 18, 18:00)
drinks_cheers.gif Dar tavo sito posto neperskaicius buvau,kai uzsiseivinau tuos pirmus biggrin.gif  wub.gif
PIRMI batai kurie grazus man su kailiuku bigsmile.gif  wub.gif Kiek perziurejau ,kazko istisai truksta,nors pagaliau turesiu ko noreti bigsmile.gif  thumbup.gif
Antri,tamsiai melyni irgi liuksiski ,prie kailiniu idealiai tiktu,bet vistiek imciau pirmus wub.gif Tikrai ju noriu wub.gif Biski pasitaupyt reikia jiems rolleyes.gif
Net silpna pasidare ,kai juos pamaciau,idealus,dekui ,kad pasidalini radiniais drinks_cheers.gif  wub.gif

Jetus nera uz ka irnesakyk.gif 4u.gif
Na man jie grynai tavo stiliuko, kiek esu pastebejus, ka issirenki, labai fainus batukai, ir prie kailinuku, ir prie kokio paltuko wub.gif

Tu dar UGG turbut neturi biggrin.gif

Toliau visdar sau ieskau rolleyes.gif
Atsakyti
MM iki kada galoja Timberland kodukas 30%? ax.gif
Atsakyti
Junkites prie YOOX! 10% kodukas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 18, 19:57)
Aciu mergaites uz komentarus, mastau dabar  g.gif

SITA - MACKAGE suknele  g.gif

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ir as gavau sian dezikes, sian susideliosiu, ryt is ryto visom laiskus issiusiu, o kas turit mano telefa galit nuo 9 ir be laisko skambyt
Atsakyti
QUOTE(Delicia @ 2012 11 18, 21:53)
MM iki kada galoja Timberland kodukas 30%?  ax.gif


dar savaite turi galioti smile.gif
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 18, 22:03)
Junkites prie YOOX! 10% kodukas  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif
nedaug truksta shipukui
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 18, 23:03)
Junkites prie YOOX! 10% kodukas  drinks_cheers.gif

Ir ka dar radai ? g.gif biggrin.gif

Leslie,Ugg neturiu ir net neitariau,kad toki geri gali pagamint wub.gif biggrin.gif
Sunku surast,kai tiksliai zinai ko reikia unsure.gif As grynai tokio tipo batuku ieskojau,jau nemaniau,kad ir rasiu wub.gif drinks_cheers.gif
Sekmes tau paieskose drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 18, 19:20)
*****,bandziau uzsakyt vyrui,bet nelikooo verysad.gif Imkit saviskiams,kas megsta tokias

http://www.ruelala.c...05393/1/DEFAULT


Jetus kokia grazi wub.gif gaila, kad tik dabar pamačiau verysad.gif , būčiau MB pakisus po egle
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 18, 22:27)
Ir ka dar radai ? g.gif  biggrin.gif

Leslie,Ugg neturiu ir net neitariau,kad toki geri gali pagamint  wub.gif biggrin.gif
Sunku surast,kai tiksliai zinai ko reikia unsure.gif As grynai tokio tipo batuku ieskojau,jau nemaniau,kad ir rasiu wub.gif  drinks_cheers.gif
Sekmes tau paieskose drinks_cheers.gif  biggrin.gif


Nugi tu dzinsiuku noriu biggrin.gif Daugiau nesikuiciau, nenoriu nieko rast biggrin.gif
As tai be Ugg neisivaizduoju ziemos. Dauguma man ju modeliu baisus ax.gif Bet pora turiu tokiu, kurie labai labai man - ir silta, ir grazu wub.gif
Atsakyti