Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 232

QUOTE(edicike @ 2012 11 18, 14:03)
Dar labiau ju lauksiu dabar rolleyes.gif

mano mam pradzioj taip keistai i juos paziurejo, bet ikiso koja, tai sake nerealiai patogus.
as kai su aukstais kulnais vaiksciot nemoku, tai man sie labai thumbup.gif

dabar noreciau dar cailyn modelio, bet gera kaina nerandu, o daug moket negaliu doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leslie @ 2012 11 18, 14:00)
drinks_cheers.gif  manau, kad tiks, as pernai juos buvau pirkusi, su 38 peda 8 dydi, tai buvo dideli man, smukciojo, bet mazesniu taip ir neistaikiau gera kaina pernai  verysad.gif  imsiu siais metais, bet man butinai reikia juodu arba tu trintos zomsos, Jums manau bus gerai, rasete kad 39 nesiojat  4u.gif



4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2012 11 18, 13:32)
drinks_cheers.gif Užmigdysiu mažių ir ramiai nutūpsiu  4u.gif
O užteks kantrybės kaskart apsiaunant susisagstyt 6 sagtis  doh.gif Nes kaip vienoj foto - atlapoti belekaip tai man negražiai atrodo, o susegti tvarkingai - labai dailiai atrodo  drinks_cheers.gif Bet jei asmeniškai man tektų sagstytis tiek sagčių - nusišaučiau... doh.gif


Manau, uztenka ten tik virsutine sagti atsegti mirksiukas.gif Mano peda kuda, i dauguma batu isisu nieko nesegiodama isvis biggrin.gif
Papildyta:
Man sitie grazuoliai wub.gif wub.gif
user posted image

Bet minusu daug - plonas, aukstas kulnas, plonas padas... Kasdien su tokiais nevaiksciosi, nebus patogu, ypac ziema unsure.gif O iseigai nereikia, turiu Paciotti nerealius wub.gif ir tai nelabai yra, kur nesioti...
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 18, 14:05)
Aciu uz nuomones  thumbup.gif Noriu butent su kailiu - viduj ar isorej... Fainas toks ju grubus padas, patogus batai tokie  thumbup.gif
Labiausia noriu su kailiuku isorej... Dauuuuug dauuuug kailiuko, pvz ilgaauliu su kailiu per visa blauzda  wub.gif Bet kainos tokiu kosmines  doh.gif

Man kaip tik jie graziai atrode toj foto, kur ne visos sagtys uzegtos, as gal taip ir nesiociau rolleyes.gif as ir kerziukus ne iki galo raisioju ax.gif

Su kailiu per visa blauzda dar grazus man naujieji UGG ugg
user posted image
ir siti wub.gif
user posted image
ugg
bet jau ju kaina tai tikrai nemaza rolleyes.gif


Vvaiva dar paziurek, pernai maciau Cavalli su kailiu per visa blauzda aulinuku labai graziu berods 6pm ar kurioj isparduotuvej buvo gana normaliom kainom, labai tokie idomus, su cinkeliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Leslie @ 2012 11 18, 14:14)
Man kaip tik jie graziai atrode toj foto, kur ne visos sagtys uzegtos, as gal taip ir nesiociau  rolleyes.gif  as ir kerziukus ne iki galo raisioju  ax.gif



Taip, ir man gal fainiau ne pilnai uzsegti drinks_cheers.gif
Ugg tie pirmieji kokie wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 18, 14:04)
paziurekit overstock.com 4u.gif

O-o-o, kiek čia visko - ilgai žiūrėsiu thumbup.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 18, 14:26)
Taip, ir man gal fainiau ne pilnai uzsegti  drinks_cheers.gif
Ugg tie pirmieji kokie  wub.gif

As tuos pirmuosius kai pamaciau pirma karta, is karto apie Jottaute pagalvojau kazkodel biggrin.gif labai grazus ir elegantiski tokie ir gruboki tuo paciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Shanti @ 2012 11 18, 14:33)
O-o-o, kiek čia visko - ilgai žiūrėsiu  thumbup.gif ačiū  4u.gif

biggrin.gif


Perku, mergytes, SIERRA-35%
4u.gif
Atsakyti
Palaukit dar su Sierra blush2.gif
Kaip man dydį pasirinkt g.gif
http://www.sierratra...;colorFamily=15
Lapcė mano nėra iš smulkiųjų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 18, 14:04)
paziurekit overstock.com 4u.gif


...gaila, kad čia visos maunamos ant karnizo. Man reiktų tokių, kur segtukai įeina į karnizą. Gal JAV jų nelabai būna? Gal būtų kažkas panašausčia
O gal tos užmaunamos ant karnizo irgi turi tą pačią juostelę, kur galima segtukus sukabinėti?
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 18, 15:05)
Aciu uz nuomones  thumbup.gif Noriu butent su kailiu - viduj ar isorej... Fainas toks ju grubus padas, patogus batai tokie  thumbup.gif
Labiausia noriu su kailiuku isorej... Dauuuuug dauuuug kailiuko, pvz ilgaauliu su kailiu per visa blauzda  wub.gif Bet kainos tokiu kosmines  doh.gif

Ir as tuos parodyt norėjau kaip ir Leslie http://shop.nordstro.....ich Relevence
Nerealiai gražūs wub.gif Prie kokių trumpų kailinukų - įsivaizduoju super turėt būt wub.gif


Paskaičiau Aeropostale, kad tie džinsai super žemas liemuo, tfiu rupke kaip gaila, apsidžiaugiau kad gausiu a la vaksiukus pigiau grybo doh.gif Netinka ir nemėgstu aš žemintu ant šiknos galo liemeniu kelnių verysad.gif
Nusisūsiu porą maikiukų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shanti @ 2012 11 18, 15:11)
...gaila, kad čia visos maunamos ant karnizo. Man reiktų tokių, kur segtukai įeina į karnizą. Gal JAV jų nelabai būna? Gal būtų kažkas panašausčia
O gal tos užmaunamos ant karnizo irgi turi tą pačią juostelę, kur galima segtukus sukabinėti?

hm g.gif neteko kazkaip special ieskoti uzuolaidu... amazon gal , macys paziurekit dar
Atsakyti