Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 232

QUOTE(rapoja @ 2012 11 17, 22:25)
Jeigu jie tokie kaip čia http://www.revolvecl...d...Couture&d=5 86% cotton 11% poly 3% elastane nu tai gerokai tamprūs  rolleyes.gif
Aš dar net nežinau ar maniškei reiks unsure.gif .O tai tėvai atneša dovaną,kad paduotų Senis šaltis?O paskui dar naminis senis neša,ogo kaip gerai  biggrin.gif


Aciu, tada ciuju reik imti 28 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leslie @ 2012 11 17, 22:32)
Nu cia kur ikelei nuoroda tikrai, tokie batuoto katino auliniai  blush2.gif  o da rkai dydis ne visai mano, tai susilaikysiu, aciu  4u.gif

bet tai toliau paieskose siltu batuku  doh.gif

Dar ,kad pigiai labai -nu tai gal ir nieko ,o dabar tikrai,kad susilaikyk mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
******

Maniškė dabar žaidžia http://www.amazon.co.../ref=pd_sim_b_3 Nesulaukėm gruodžio,dabar padaviau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 17, 22:33)
Aciu, tada ciuju reik imti 28  g.gif

Eik eik g.gif Aš 28 nešioju (ne juicy) ,bet tai aš į 2 aberio neįlysčiau ir už melejoną lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2012 11 17, 22:25)

Aš dar net nežinau ar maniškei reiks unsure.gif .O tai tėvai atneša dovaną,kad paduotų Senis šaltis?O paskui dar naminis senis neša,ogo kaip gerai  biggrin.gif
Jau perskaičiau,kad įsipareigojot nupirkti visiems ,sunki užduotis  doh.gif  unsure.gif

QUOTE(Nefera @ 2012 11 17, 22:29)
Labai nedekingo darbo emetes  doh.gif  Labai sunku visiems itikt (tevams, ne vaikams), todel as visada balsuoju uz atskiras dovaneles vaikams  biggrin.gif  O uz kokia suma mazdaug taretes?  g.gif

Na, sunaus grupej visad vienodas pirkdavom . ir labai visi laimingi budavo . kazkaip gerai susiorganizuodavo smile.gif Man tai darzelyje apskritai saldainiu dezutes uztektu . vistiek dar gauna dovanu namie ir nuo visokiu giminaiciu smile.gif
as tik nulekiau pasidairyti i viena parduotuve kol kas ir pafotkinau pasiulymus smile.gif nes taip ir sunaus grupej darydavom . gal ir cia pavyks nubalsuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2012 11 17, 22:36)
Eik eik  g.gif Aš 28 nešioju (ne juicy)  ,bet tai aš į 2 aberio neįlysčiau ir už melejoną lotuliukas.gif



biggrin.gif

As ne sau, cia mano BFF renkasi jau visa vakara... Mastom abi sukrite kaip cia kas doh.gif

Jai 98 cm aplinkui g.gif
Atsakyti
Mergiukai ,
dar labai laukiam
GILT ir HAUTELOOK 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 17, 21:42)

drinks_cheers.gif Jau rolleyes.gif Pasiemiau aliejuka pabandymui sita
Alterna
Add Brand to FavoritesWinter RX Thermal Warming Treatment OilLt 40,82 Gilt

Labai grazute suknyte ikelet tigrine,noreciau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 17, 22:37)
Na, sunaus grupej visad vienodas pirkdavom . ir labai visi laimingi budavo . kazkaip gerai susiorganizuodavo smile.gif  Man tai darzelyje apskritai saldainiu dezutes uztektu . vistiek dar gauna dovanu namie ir nuo visokiu giminaiciu smile.gif
as tik nulekiau pasidairyti i viena parduotuve kol kas ir pafotkinau pasiulymus  smile.gif nes taip ir sunaus grupej darydavom . gal ir cia pavyks nubalsuoti smile.gif



As kazkada siuliau ideja tokiu knygeliu, kur kiekvienam puslapyje po delione- na, simboliska tokia dovana gal nebloga g.gif Bet nelabai mane kiti suprato biggrin.gif
Va tokios budavo

user posted image

Ir isvis kazkaip sudetinga mums budavo susikalbet, ypac sunaus grupeje doh.gif Sugalvoja tevai uz kokiu 15 lt dovanas pirkt ir tikisi kazko didelio ir rimtai zaidziamo doh.gif Bet gal cia tik provincijoj tokie nesupratingi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 17, 22:41)
biggrin.gif
As ne sau, cia mano BFF renkasi jau visa vakara... Mastom abi sukrite kaip cia kas  doh.gif
Jai 98 cm aplinkui  g.gif

Aaaa,jei ne sau biggrin.gif Gal ir 28 g.gif Arba 29 ,žiūrint kokios šlaunys,užpakaliukas rolleyes.gif Mano apie 95,tai nešioju 27/28 ax.gif
Jei šlaunys nestoros ,tai 28 drinks_cheers.gif Bet tik spėju,nežinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 17 lapkričio 2012 - 22:45
QUOTE(jottauute @ 2012 11 17, 22:41)
drinks_cheers.gif Jau rolleyes.gif Pasiemiau aliejuka pabandymui sita
Alterna 
Add Brand to FavoritesWinter RX Thermal Warming Treatment OilLt 40,82 Gilt

Labai grazute suknyte ikelet tigrine,noreciau wub.gif


Aha, mane tas irgi vilioja daikciukas bigsmile.gif

Grazi grazi, jauciu Jums tiktu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 17, 23:33)
Aciu, tada ciuju reik imti 28  g.gif

Labai grazus dzinsiukai wub.gif Gaila,del dydzio negaliu patart,neturiu nieko juicy.Skaiciau,kad dydziai lyg atitinka g.gif
Papildyta:
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 17, 23:45)
Aha, mane tas irgi vilioja daikciukas  bigsmile.gif

Grazi grazi, jauciu Jums tiktu  wub.gif

As ir jauciu ,kad tiktu wub.gif biggrin.gif Gundo juodai tokie rubeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2012 11 17, 22:44)
Aaaa,jei ne sau  biggrin.gif Gal ir 28  g.gif Arba 29 ,žiūrint kokios šlaunys,užpakaliukas  rolleyes.gif Mano apie 95,tai nešioju 27/28  ax.gif
Jei šlaunys nestoros ,tai 28  drinks_cheers.gif Bet tik spėju,nežinau.


Aha va mes ir svarstem ar 29 ar 28, slaunys tikrai nestoros, be to... Po leliuko dar biski like keletas kg, tai manau geriua 28 - blogiau nebus pakudejimui gal... g.gif

QUOTE(jottauute @ 2012 11 17, 22:51)
Labai grazus dzinsiukai wub.gif Gaila,del dydzio negaliu patart,neturiu nieko juicy.Skaiciau,kad dydziai lyg atitinka g.gif


Aha, mano va irgi treningas, nu tai S...Tai ner kaip patarti irgi del to dydzio doh.gif
Atsakyti
Odinuke,kokia nereali
http://www.ideeli.co...st_view/2897758
Atsakyti