Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 16, 15:17)
Nepykit kad taip klausinėju ax.gif suprantu jūsų užimtumą, bet jūs tik kol kas atidėjot mano siuntinuką, negavau kitokios informacijos, o labai norėčiau žinoti koks svoris susidaro šiai dienai blush2.gif
Dėkoju už supratingumą.

Ir, ar pirmadienį pristatyti siuntiniai spės į šią siuntą?
Atsakyti

Kiek kainuotų iš čia Upminster RM14 2YX paimti žaislą (jaučiu, apie kokius 1-2 kg gali sverti)?
Atsakyti
Lina, o didelius daiktus jei ateis pridesit? Nes mano vienas daiktas beveik 8 kg tikiuosi, kad ateis iki siuntai isvykstant blush2.gif
Atsakyti
Ačiū Limcamca , siuntinuką pasiėmiau 4u.gif Ačiū Daimen 4u.gif
Atsakyti
sveiki, kur vaikams kalediniu kaukiu ir kostiumu galima pasiziuret?:0
Atsakyti
Šilainiškių niekas nesikoperuoja ax.gif ?
Atsakyti
TURIU 2 ZHU ZHU ADVENTO KALENDORIUS pardavimui, po 7gbp. Norintys, rasykit i emaila: tukisuk@gmail.co.uk 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2012 11 16, 15:54)
Šilainiškių niekas nesikoperuoja  ax.gif ?

Nu aš jau prie kalniečių prisidėjau, patogiausiai 4u.gif Be to, jau šiuo metu ima kooperacijas man rodos, tai kažin, ar ir laiko liko.
Atsakyti
Labas,kiek mano siuntinukų bus siuntoje? 4u.gif Į dabartinį emailą neberašykite sąskaitos,atsiųsiu nauja ir su šiokia tokia pasikeitusia informacija, 4u.gif
Atsakyti
Lina, gal TBS renkate? ar būtinai 15 svarų turi būti?
Atsakyti

ALYTUS
( gali jungtis druskininkai)

1. daiva78jon



Taip gal neklaidinkit g.gif , nes kaip siuntinys papuls pas jus g.gif kaip tada , nes mano visai nieko nera smile.gif
Atsakyti
Merinos, kaip prisijunti prie kooperacijos? blush2.gif Aš noriu Kaune prie Senamiesčio smile.gif
Atsakyti