Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

o kas cia ?

http://groceries.asd...DeptBakery_Left

Atsakyti
QUOTE(kristiggg @ 2012 12 03, 11:45)


Kalediniai pyragai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Astukasas @ 2012 12 02, 21:09)
Kodėl nukėlėt siuntos išvažiavo dieną?  doh.gif Nu niekaip tada negalima planuotis  g.gif


Kur ka nukelem? blink.gif blink.gif

QUOTE(ingridalazickiene @ 2012 12 03, 11:31)
221160227593 pirkti
jei vel nebus praneskit, nes laukiau laukiau kiekviena diena, o pasirodo nera doh.gif


O kokia kaina?
Atsakyti
Limcamca, ar pavyko pagaliau LSBAGS surinkti? blush2.gif Galima tikėtis su šia siunta?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 12 03, 14:16)
Kur ka nukelem?  blink.gif  blink.gif

Temoje ir visur kitur buvo skelbta, kad siunta išvažiuoja 3-5 dienomis, jūsų paraše matau 5-6 dienas.
Aš suprantu, kad 5 diena įeina į ta 3-5 dienos intervalą, bet galvoju gal dar paskui išvažiuos vėliau.
Viskas gerai, Linut, žinau, kad siunta išvažiuoja 5 dieną, t.y. trečiadienį, nenorėjau kelt panikos biggrin.gif Tiesiog pamačiusi jūsų parašą išsigandau, kad mano vaikas liks be gimtadienio dovanų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 12 03, 14:26)
Limcamca, ar pavyko pagaliau LSBAGS surinkti? blush2.gif Galima tikėtis su šia siunta?


Taip 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 12 03, 14:28)
Temoje ir visur kitur buvo skelbta, kad siunta išvažiuoja 3-5 dienomis, jūsų paraše matau 5-6 dienas.
Aš suprantu, kad 5 diena įeina į ta 3-5 dienos intervalą, bet galvoju gal dar paskui išvažiuos vėliau.
Viskas gerai, Linut, žinau, kad siunta išvažiuoja 5 dieną, t.y. trečiadienį, nenorėjau kelt panikos  biggrin.gif Tiesiog pamačiusi jūsų parašą išsigandau, kad mano vaikas liks be gimtadienio dovanų  doh.gif


Supratau.
Jums tas tasiukas bus, taip?

Renkam uzsakyma is: THE TOY SHOP 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Linut, rasau kol tema nepasibaige blush2.gif Ryt Asda maista pristatyma pasirenku 6pm - 8pm .Gerai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 12 03, 14:46)
Supratau.
Jums tas tasiukas bus, taip?

Aha, tas pats biggrin.gif
Dar norėjau paklaust ar man į namus atveš, ar reiks į bendrą tašką važiuot, nes su kooperacijom aš jau nespėjau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2012 12 03, 14:51)
Linut, rasau kol tema nepasibaige  blush2.gif Ryt Asda maista pristatyma pasirenku 6pm - 8pm .Gerai? smile.gif


Gerai.
OI, kazin ar jie praleis?? Nes, penktadieni susipykom su Asda. Bet, bandykit, gal kt vairuotojas bus.
Praneskit po to.

QUOTE(Astukasas @ 2012 12 03, 14:55)
Aha, tas pats  biggrin.gif
Dar norėjau paklaust ar man į namus atveš, ar reiks į bendrą tašką važiuot, nes su kooperacijom aš jau nespėjau  unsure.gif


I namus. mirksiukas.gif
Papildyta:
Yra jau nauja tema patvirtinta!

Aciu, moderatoriams uz greita darba 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 12 03, 13:58)
Gerai.
OI, kazin ar jie praleis?? Nes, penktadieni susipykom su Asda. Bet, bandykit, gal kt vairuotojas bus.
Praneskit po to.


aaa...niu bandysim ir ziuresim kaip ten bus 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti