Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Merginos gal galėtumėte man tiksliau pakomentuoti kaip vyksta "apsiprekinimas" per tarpininką. Neteko to daryti, tačiau labai norėčiau pabandyt. Nelabai suprantu tą punktą kur rašoma, siuntimas UK(renkant grupę dalinamas ant visų užsakančiųjų skaičiaus). T.y. mokėt reikia ne tik už tarpininkąvimą 15-20 proc, bet dar kažkas kainuoja? Ir kokias jus čia kooperacijas darote? Atsiimat siuntinius pvz. Žirmūnuose?
Gal yra nuoroda, kur paaiškinta viskas detaliau 4u.gif
Aš žalia šiuose reikaluose doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Singrid @ 2012 12 02, 13:23)
Merginos gal galėtumėte man tiksliau pakomentuoti kaip vyksta "apsiprekinimas" per tarpininką. Neteko to daryti, tačiau labai norėčiau pabandyt. Nelabai suprantu tą punktą kur rašoma, siuntimas UK(renkant grupę dalinamas ant visų užsakančiųjų skaičiaus). T.y. mokėt reikia ne tik už tarpininkąvimą 15-20 proc, bet dar kažkas kainuoja? Ir kokias jus čia kooperacijas darote? Atsiimat siuntinius pvz. Žirmūnuose?
Gal yra nuoroda, kur paaiškinta viskas detaliau  4u.gif
Aš žalia šiuose reikaluose  doh.gif  4u.gif


Jei parduotuve is kurios Jus noretumet uzsisakyti preke siuncia nemokamai,tai ir Jums nebus jokiu papildomu mokesciu. Jei vis tik tenka moketi uz siuntima ,kodel tai turetu daryti tarpininke? smile.gif Tokiu atveju ir padalinamas tas mokestis ant visu uzsakanciuju skaiciaus 4u.gif

Siuntiniai Lietuvoje dalinami pastoviose vietose. Bet yra mergaiciu,kurios pasisiulo priimti dali siuntiniu i savo namus, ir kam tinka priemejos gyvenamoji vieta, prisiraso (kooperuojasi) prie jos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 12 01, 22:16)
Tesco Everyday Value Assorted Chocolates And Toffees 750G
http://www.tesco.com...s/?id=266633241

Emiau pabandymui tokiu - mano seimynai nelabai jie patiko blush2.gif Kaip jie man vienbansiai pareiske - nei vaizdo, nei skonio (isp...eje, sakyciau doh.gif )


Kristina M, jusu Klaipedos lapkričio 20d. siuntos dezute yra pas mane 4u.gif Laukiu jusu i svecius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2012 12 02, 13:45)
Jei parduotuve is kurios Jus noretumet uzsisakyti preke siuncia nemokamai,tai ir Jums nebus jokiu papildomu mokesciu. Jei vis tik tenka moketi uz siuntima ,kodel tai turetu daryti tarpininke?  smile.gif  Tokiu atveju ir padalinamas tas mokestis ant visu uzsakanciuju skaiciaus  4u.gif

Siuntiniai Lietuvoje dalinami pastoviose vietose. Bet yra mergaiciu,kurios pasisiulo priimti dali siuntiniu i savo namus, ir kam tinka priemejos gyvenamoji vieta, prisiraso (kooperuojasi) prie jos.  4u.gif


Dėkui 4u.gif Dabar daug aiškiau ax.gif
Atsakyti
Rytoj, darysiu uzsakyma is SPORTS DIRECT 4u.gif 4u.gif 4u.gif Bandysim italpinti i sia siunta 4u.gif
Atsakyti
Limcamca, iš UK bando jum prisiskambinti ir perduoti siuntinį į LT. Norim, kad atvyktų su šia siunta, bijom, kad paskui bus per vėlu blush2.gif Savaitgaliais nekeliat tel?

Kodėl nukėlėt siuntos išvažiavo dieną? doh.gif Nu niekaip tada negalima planuotis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astukasas: 02 gruodžio 2012 - 20:16
QUOTE(Astukasas @ 2012 12 02, 21:09)
Limcamca, iš UK bando jum prisiskambinti ir perduoti siuntinį į LT. Norim, kad atvyktų su šia siunta, bijom, kad paskui bus per vėlu  blush2.gif Savaitgaliais nekeliat tel?


Keliam, tik, kad niekas neskambina g.gif
Turiu telefona su savimi: 07592583754 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 12 02, 21:10)
Keliam, tik, kad niekas neskambina  g.gif
Turiu telefona su savimi: 07592583754  4u.gif

Nu sakė šituo ir skambina g.gif Nieko nesuprantu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 12 02, 21:23)
Nu sakė šituo ir skambina  g.gif Nieko nesuprantu  unsure.gif


Jau susiskambinom 4u.gif
Atsakyti
laba, mergaites, o papasakokit dar apie tesco saldainius. pamasciau, kad gi gal reiktu uzsipirkti kaledoms. galit pasidalint, kurie skaniausi?smile.gif)) ir dar- kada juos reikia uzsakinet- kaip suprantu ne visada- kad spet dar i sia siunta? aciu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 02 gruodžio 2012 - 21:22
KALEDINE BRANDALLEY parduotuve 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
221160227593 pirkti
jei vel nebus praneskit, nes laukiau laukiau kiekviena diena, o pasirodo nera doh.gif
Atsakyti