Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Limcamca @ 2012 11 27, 14:45)
dabar kainos panasiai kaip Victoria Secret UK  g.gif

O dar toooks yra? Ko tylit? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 11 27, 14:36)
Nepramiegojot. Cia sekanciai siuntai, t.y. gruodzio pradzioje kur vyks i LT.

Aš būčiau rašiusis prie Santariškių, bet kaip suprantu, ten jau užsidarė sąrašiukas ax.gif Tad liksiu prie Justiniškių, nes jos man arčiau nei Pilaitė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 11 27, 14:45)
Apie kuri rajona kalbat?

Apie Kauno Šilainių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anushka_1312 @ 2012 11 26, 21:03)
Lina, parasiau i emaila del saldainiu uz kuriuos apmokejau, bet ju negavau. Atrasykite prasau.


Yra jusu 2 emailai, biski susimaisiau, ar apie ta pati klausiat du kartus, ar apie du atskirus skirtingus uzsakymus.
Bet kokiu atveju, - atsakiau.

QUOTE(doska @ 2012 11 26, 21:08)
Kaip man nepatinka daryt kooperacija,kai dar nzn kas atejo ir ko laukiu....Nu bet vis tiek kazkas bus, taigi....


Paprastai, jei pirkima darot, tai turetu buti kazkas ateje.

QUOTE(Tahoe @ 2012 11 26, 21:20)
Lina, mano (Migle K.) prasau siuntinukus prideti prie Neferos, mums turetu 10kg susidaryti i Ukmerge  4u.gif  Aciu aciuks.gif

Jauciu, kad dar neapmokejau paskutines saskaitos  g.gif Galit atsiusti, o jei ne, tai kartu su sekancia apmokesiu  ax.gif


Gerai.
Skaiciukus siunciu.

QUOTE(Sawanna @ 2012 11 26, 21:23)
Sveiki,
as taip pat negavau saldainiu, nors buvo sumoketa g.gif


Vis dar nieko nera emaile, pagal si nika.

QUOTE(pasimetus1140 @ 2012 11 26, 21:42)
Merginos, gal kas is Marijampoles laukiat siuntinuko su sekancia siunta? mano jauciu 10kg nebus  g.gif galvoju, ar cia prie kauno jungtis greitai, ar gal cia sudarytumem?


Kol kas i Marijampole nieko nera, bet gal atsiras veliau.
Papildyta:
QUOTE(groovy @ 2012 11 27, 15:46)
O dar toooks yra? Ko tylit? lotuliukas.gif


Yra, bet ne online. Reiktu i svecius vaziuoti.

QUOTE(Tasty @ 2012 11 27, 15:46)
Aš būčiau rašiusis prie Santariškių, bet kaip suprantu, ten jau užsidarė sąrašiukas  ax.gif  Tad liksiu prie Justiniškių, nes jos man arčiau nei Pilaitė  ax.gif


OK 4u.gif

QUOTE(groovy @ 2012 11 27, 15:48)
Apie Kauno Šilainių 4u.gif


Gaila, kad gatviu nezinau, paziureciau ar is tos puses, jau yra kas nors ar ne. Galetume pakalbinti priimti siunta.
Tuo labiau, kad kooperacija priimantys moka 20 centu pigiau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 11 27, 14:46)
Aš būčiau rašiusis prie Santariškių, bet kaip suprantu, ten jau užsidarė sąrašiukas  ax.gif  Tad liksiu prie Justiniškių, nes jos man arčiau nei Pilaitė  ax.gif



galite ir savo kooperacija daryti dar viena, jei susirinks 10kg per visas, atves i santariskes ir jusu prekes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 11 26, 20:03)
Sveikos smile.gif

gal kas kur uzmatet pigios patalynes?


Asda nebrangi 4u.gif

QUOTE(yuppy @ 2012 11 26, 20:40)
O  Vilniaus bendras taskas jau gavo siunta???


4u.gif 4u.gif skaiciukai jusu atideti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 27, 14:55)
galite ir savo kooperacija daryti dar viena, jei susirinks 10kg per visas, atves i santariskes ir jusu prekes  4u.gif

Aš ne Santariškėse, o užmiestyje, tiesiog tai yra pirmas rajonas, į kurį įvažiuoju mieste mirksiukas.gif Iki manęs tikrai niekam neapsimokės važiuoti 4u.gif
Atsakyti
Lina nematau saves prie Klaipedos? ar si karta nieko nebuvo ( labai laukiu to paklydelio is Ebay ax.gif ) ar mano siuntinukas nukeliavo i Siaulius? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liniokas @ 2012 11 26, 15:29)
Noriu sąskaitos (Lina K.)  rolleyes.gif


Parasiau.

QUOTE(Nefera @ 2012 11 26, 16:21)
Lina, o apie brangesnius daiktus reikia kazkaip atskirai pranesti? idomu, kaip siuncia juos... Ka tik is amazon uzsakiau nintendo wii sesei  blush2.gif  Viskas gerai? Ar gal geriau atsaukt, kol dar neissiunte?


siaip, galite aisku, kad labiau paziuretume tokias dezutes.

QUOTE(vakare.lt @ 2012 11 26, 16:41)
Sveiki,

Noriu sąskaitos  mirksiukas.gif Gintarė K


Jau mirksiukas.gif
Atsakyti
Kas koperavotes 11.19 siuntai prie Kalnieciu, Kaunas galite atsiimti siuntinius.
Ieskau: Vidmantas R., Laura R. Zita B.
Parasykite i AZ 4u.gif

Labai aciu Linai uz supakavima ir vairuotojui, kuris net iki duru atnese tiek daug maisu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2012 11 27, 16:00)
Lina nematau saves prie Klaipedos? ar si karta nieko nebuvo ( labai laukiu to paklydelio is Ebay ax.gif ) ar mano siuntinukas nukeliavo i Siaulius? 4u.gif  4u.gif


Pastu per Panevezi 4u.gif

Garsiai saukit, jei praleidau kazkieno zinute.
Dabar busiu emaile, bet ju yra virs 100, tai kantrybes. Jei kas labai, labai skubaus, - klauskit chat'o pagalba 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 11 27, 14:51)
Yra, bet ne online. Reiktu i svecius vaziuoti.

Gaila, kad gatviu nezinau, paziureciau ar is tos puses, jau yra kas nors ar ne. Galetume pakalbinti priimti siunta.
Tuo labiau, kad kooperacija priimantys moka 20 centu pigiau  4u.gif  4u.gif

Nieko, už savaitės Londonan lėksiu biggrin.gif

Na, pabandysiu 4u.gif

ŠILAINIAI, ar užsisakėte ką nors? Galėtume kooperuotis 4u.gif
Atsakyti