Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(rutcka @ 2012 11 27, 14:12)


Atsiprasau, bet as jau i santariskiu kooperacija paskutine irasiau inga++, sarasas uzdarytas po jos.
Atsakyti
Merginos, gal kas mane paprotinsite biggrin.gif Gavau sąskaitą (užsakinėjau su tarpininkavimu tuos katinėlius), bet pačiame laiške yra tik sąsk. nr., gavėjas ir t.t., kur turiu pervesti pinigus. Prikabintame failiuke tik UK adresas, mano vardas/pavardė ir mietsas. O sumos, kurią turėčiau sumokėti - nėra doh.gif Tai ar aš žiopla ir nesuprantu kažko, ar čia Limcamca suklydo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Anushka_1312 @ 2012 11 27, 14:09)
Vilnius, Žirmūnai.
1. Murčikas
2. oliuke
3. Agne t. - o kas cia?
4.
5.
6.
-------------------- žirmūnai uždaryti.

Kaunas, Dainava
1. Milda Z
2. laukinukė (Vaiva L.)
3. žemuogienė (Dovile P.)
4. Ugvilė
5. Jurgita S (anira12)
6. Natalia V (natalia77)
7. Gabriele G. (gaaabriele)
8. groovy
9. Vicious_L

Vilnius, Santariskiu kooperacija
1.Anushka_1312
2.Ieva MB
3.Ina L
4.Michailas B
5.Linote
6 Inga++
Sarasas uzdarytas

Kaunas Savanorių pr. netoli MC.Donaldo (darbo laiku)
1. Daimen

Vilnius - Pilaite
1.
2. ir t.t.


Pakomentuokit man prašau, čia kokios kooperacijos? tos siuntos kuri jau LT?
Pirmąkart per Tukį siaunčiausi, tai nesiorientuoju visai, kaip vyksta atsiėmimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Anushka_1312 @ 2012 11 27, 15:16)
Atsiprasau, bet as jau i santariskiu kooperacija paskutine irasiau inga++, sarasas uzdarytas po jos.

Tikriausiai vienu metu rašėm mirksiukas.gif Nieko tokio, apsieisiu ir be kooperacijos irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(rutcka @ 2012 11 27, 14:21)
Tikriausiai vienu metu rašėm  mirksiukas.gif Nieko tokio, apsieisiu ir be kooperacijos  irnesakyk.gif

O Jūs iš kur? Pagal profilį pažiūrėjau, kad šalia, tai gal pakeliui, nes man irgi turėtų ateiti, planuoju prasukti pro Justiniškes 4u.gif nes irgi pramiegojau tą kooperaciją kol susigaudžiau kaip čia viskas vyksta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uogelle @ 2012 11 27, 14:19)
Pakomentuokit man prašau, čia kokios kooperacijos? tos siuntos kuri jau LT?
Pirmąkart per Tukį siaunčiausi, tai nesiorientuoju visai, kaip vyksta atsiėmimas  doh.gif

čia ateinančios siuntos dalyboms ruošiamasi
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2012 11 27, 15:17)
Merginos, gal kas mane paprotinsite  biggrin.gif  Gavau sąskaitą (užsakinėjau su tarpininkavimu tuos katinėlius), bet pačiame laiške yra tik sąsk. nr., gavėjas ir t.t., kur turiu pervesti pinigus. Prikabintame failiuke tik UK adresas, mano vardas/pavardė ir mietsas. O sumos, kurią turėčiau sumokėti - nėra  doh.gif  Tai ar aš žiopla ir nesuprantu kažko, ar čia Limcamca suklydo  unsure.gif


As jums atsakiau i emaila, patikrinkit dar karta, ir jeigu tas pats, galesiu nukopijuoti i pati emaila.

QUOTE(Tasty @ 2012 11 27, 15:30)
nes irgi pramiegojau tą kooperaciją kol susigaudžiau kaip čia viskas vyksta  biggrin.gif


Nepramiegojot. Cia sekanciai siuntai, t.y. gruodzio pradzioje kur vyks i LT.
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 11 27, 14:31)
čia ateinančios siuntos dalyboms ruošiamasi


dekui 4u.gif

tai dabar visiska nezinia, kur reikes vaziuot atsiimt doh.gif gaila, kad neparase laiske, kad galima kooperuotis ir pan. g.gif kadangi nesilankau temoj, tai jauciuosi kaip iskritus is medzio dabar biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Knopkute3 @ 2012 11 27, 14:03)
sveiki, ar renkat uzsakyma is body shop?


Ne, nedirbu su jais.

QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 27, 14:25)
Aiū už siuntinuką, gavau šiandien thumbup.gif  visas koridorius užkrautas dėžėmis doh.gif  reik likviduot kol vyro nėra lotuliukas.gif
Būčiau dėkinga, jei sąskaitą atsiūstumėt mirksiukas.gif


Gerai siunciu, tik reikia kazkaip del Druskininku susikalbeti.
Jus raset, kad jus juos isdalinsit, bet emaile rasot, kad jie turi pasiimti g.gif

QUOTE(Jolaida @ 2012 11 27, 14:50)
Sveikos merginos 4u.gif Vakar isisunciau jums laiskeli su uzsakymu is Amazon. Nesu tikra, kad gavote, nes pirma karta pas jus uzsakineju. Brukstelkit, jei nesunku kokia ten situacija 4u.gif


Is tokio niko emailo nera g.gif

QUOTE(rutcka @ 2012 11 27, 15:12)
O ar bus Vilniuj Pilaitėj kooperacija  g.gif


Pilaiteje bus antras pastovus Vilniaus taskas. Kas nesirasys savanoriskai blush2.gif bus irasyti pasirinktinai, kad apmazinti kiekius Justiniskese. 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(uogelle @ 2012 11 27, 15:36)
dekui  4u.gif

tai dabar visiska nezinia, kur reikes vaziuot atsiimt  doh.gif  gaila, kad neparase laiske, kad galima kooperuotis ir pan.  g.gif  kadangi nesilankau temoj, tai jauciuosi kaip iskritus is medzio dabar  biggrin.gif  lotuliukas.gif


O, galiu paklausti ko jus laukiate per mes? g.gif
Papildyta:
QUOTE(daiva78jon @ 2012 11 27, 13:03)
Kada issius siusntinukus pastu? 4u.gif


Kaip visada, kai gaus per kelias ateinancias dienas 4u.gif

QUOTE(AJ_Lt @ 2012 11 27, 13:06)
Kada sia savaite galeciau su maisto uzsakymu patrukdyti (jau ne toks didziulis butu blush2.gif )? 


Nera uz ka, aciu jums!
Laikas tas pats: treciadienis-penktadienis - 17-21 val.

QUOTE(Cinnamona @ 2012 11 27, 13:44)
Laba diena, nežinau koks Linutės užimtumas, vakar negavau atsakymo į laišką, šiand dar ne. Nežinau ar gavot.

Ar būtų galima per jus nusipirkti tų garsiųjų saldainių ir kiek kainuotų? Iki švenčių kad gauti...

Galvojau, nieko nepirksiu, bet vistiek amazon susigundžiau lego sad.gif eina sau, kiek galima. Bet kad nuolaida taip ilgai buvo, viliojo viliojo...  doh.gif


Ka tik atrasiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2012 11 27, 13:34)
Upsi  doh.gif MB mane prie sienos prikals  doh.gif Kazkodel isivaizdavau visai kita rajona, ir prisapaliojau, kad reiks siuntinuka paimt is kitur lotuliukas.gif
Tai galbandom kooperuotis, mazu susirinks tie 10kg g.gif

Kad jau abejoju, ar kas susidarys... tai gal kaip nors iš esamų kooperacijų arba bendro taško g.gif O jei ir brangiajam siuntiny kažkas yra, tai gal nesupyks ir nuveš mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2012 11 26, 22:16)
Lina, galima saskaita? Ar pridesi prie kitos siuntos?


Persiunciau 4u.gif

QUOTE(Tahoe @ 2012 11 26, 22:30)
LaSenza lyg anksciau priimdavo LT korteles?


Jo, priimdavo.

QUOTE(groovy @ 2012 11 26, 22:33)
Aha, priimdavo. ir siųsdavo į LT, ir kainos mažesnės būdavo blink.gif


dabar kainos panasiai kaip Victoria Secret UK g.gif
Papildyta:
QUOTE(groovy @ 2012 11 27, 15:44)
Kad jau abejoju, ar kas susidarys... tai gal kaip nors iš esamų kooperacijų arba bendro taško g.gif O jei ir brangiajam siuntiny kažkas yra, tai gal nesupyks ir nuveš mirksiukas.gif


Apie kuri rajona kalbat?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 11 27, 14:36)
As jums atsakiau i emaila, patikrinkit dar karta, ir jeigu tas pats, galesiu nukopijuoti i pati emaila.

Tas pats doh.gif Jūs man tik sumą parašykite, nes rekvizitus banko turiu smile.gif
Atsakyti