Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Viotinola @ 2012 11 22, 10:51)
Is Smythstoys patiems galima pirkti?  Seniai pirkau, nebepamenu  blush2.gif ir as katino noriu, tik va galvoju gal siust uzsakymuka is ten ar Argos prasyt paimt  doh.gif

Argos online jų nėra, tik atsiėmimui parduotuvėje g.gif O išs smyths beveik niekam nepavyko pačioms apsipirkti. Tad nenorėdama rizikuoti, nusiunčiau Linai užsakymą. Ti, va labai laukiu atsakymo, ar užsakys ir kada, nes Kalėdoms reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2012 11 22, 10:54)
Argos online jų nėra, tik atsiėmimui parduotuvėje  g.gif  O išs smyths beveik niekam nepavyko pačioms apsipirkti. Tad nenorėdama rizikuoti, nusiunčiau Linai užsakymą. Ti, va labai laukiu atsakymo, ar užsakys ir kada, nes Kalėdoms reikia  doh.gif

O tai jie atsaukia uzsakymus? unsure.gif Man irgi Kaledoms doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2012 11 22, 10:54)
  O išs smyths beveik niekam nepavyko pačioms apsipirkti. Tad nenorėdama rizikuoti, nusiunčiau Linai užsakymą. Ti, va labai laukiu atsakymo, ar užsakys ir kada, nes Kalėdoms reikia  doh.gif

Aš už tą katiną su šuniu iš smythtoys jau ir sumokėjau spalio pabaigoje, o jų vis nėra ir nežinau, ar su šia siunta bus unsure.gif Ar jie čia taip ilgai pristatinėja, ar kokia kita problema g.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2012 11 22, 11:48)
Kažin kada Limcamca pasijungs  g.gif  Vakar į meilą nusiunčiau užsakymą katinukų iš smythstoys, bet dar jokio ats. negavau...


As esu emaile, tik ju daug yra, dar kt darbai, del to ir tenka palaukti.
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2012 11 22, 11:47)
Aš už tą katiną su šuniu iš smythtoys jau ir sumokėjau spalio pabaigoje, o jų vis nėra ir nežinau, ar su šia siunta bus  unsure.gif Ar jie čia taip ilgai pristatinėja, ar kokia kita problema g.gif

Nu ot, tai ką daryt unsure.gif Jei Kalėdom neateis, tai nereikia tada doh.gif unsure.gif
Atsakyti
O klausykit merginos, ar kai preke buna lietuvoj - atsiunciama info el. pastu ir jau tada kooperuojiesi?Ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(geide @ 2012 11 22, 12:29)
O klausykit merginos, ar kai preke buna lietuvoj - atsiunciama info el. pastu ir jau tada kooperuojiesi?Ar kaip?


ne, kooperuojames pries siuntai isvaziuojant, is anksto.
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2012 11 22, 11:47)
Aš už tą katiną su šuniu iš smythtoys jau ir sumokėjau spalio pabaigoje, o jų vis nėra ir nežinau, ar su šia siunta bus  unsure.gif Ar jie čia taip ilgai pristatinėja, ar kokia kita problema g.gif



bet jie turetu duoti kazkokia sekimo nuoroda g.gif o pinigai jusu nurasyti jau? nes man drauge uzsake pries savaite ir pasake,kad antradieni jau bus pristatyta ir pristate. tai reiskia ji kazkur mate ta delivery info g.gif
Atsakyti
Nu kaip man reik to katino Kalėdoms doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 22, 13:00)
bet jie turetu duoti kazkokia sekimo nuoroda  g.gif  o pinigai jusu nurasyti jau? nes man drauge uzsake pries savaite ir pasake,kad antradieni jau bus pristatyta ir pristate. tai reiskia ji kazkur mate ta delivery info  g.gif

Su LT korta uzsakinejo? Jauciu bandysiu uzsakinet g.gif
Atsakyti
Laukinuke ne pati uzsakinejo, as jai tarpininkavau.

Kas norit saskaitu uz 11 20 siunta, - saukit i emaila biggrin.gif
Atsakyti
Ar gavot mano emailą?Gal yra kitas būdas kaip pervesti pinigus,nes paypale dabar neturiu pinigų. 4u.gif
Atsakyti