Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Kriiste @ 2012 11 20, 17:39)
o kada galesim pradet vaisintis Solveigos Z. saldainiais is neatsiimto siuntinio blush2.gif




baikit man smile.gif tik siandien gavau tel nr. kad saldainiai pnv jau, kai buvau mieste nekele ragelio .... nuo kada jie pas jus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kirminiukas @ 2012 11 21, 19:04)
baikit man smile.gif tik siandien gavau tel nr. kad saldainiai pnv jau, kai buvau mieste nekele ragelio .... nuo kada jie pas jus smile.gif



Veikia mirksiukas.gif

Gal ir Kauno parasyt kieno vaisinsimes ar siaip pasinaudosim?
Kai kas nuo praeitos siuntos niekaip nepasiima savo daiktu
Turbut nelabai reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(kirminiukas @ 2012 11 21, 19:04)
baikit man smile.gif tik siandien gavau tel nr. kad saldainiai pnv jau, kai buvau mieste nekele ragelio .... nuo kada jie pas jus smile.gif

bet kad panevezys gavo siuntinius ir dalinas - jau senau sukaloju - rektu sekt sia tema rolleyes.gif
Atsakyti
Kaunietes gal perkat asda ir mane priimtumet su 5 svarais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2012 11 21, 19:20)
Gal ir Kauno parasyt kieno vaisinsimes ar siaip pasinaudosim?


Čiur aš pirma lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2012 11 21, 21:57)
Čiur aš pirma  lotuliukas.gif

tai nepulkit stacia i svetima gera - va priimkit siunta, palaikykit saldainius tiek, kol ju niekam nebereikes - ir galesit vaisintis lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,
as truputi ne i tema, bet zinau, kas JUS viska zinote. Ar geras daiktas, ar pasiteisino Jusu vaikuciams tos kelnaites atprastukes? Kur pirkote? gal siuntetes is UK, noreciau Ebay pasiziureti, bet nesumastau kaip jos gali vadintis blush2.gif
Atsakyti
Ar galima dar Matalan usakyma atsiusti?
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 21, 22:03)
tai nepulkit stacia i svetima gera - va priimkit siunta, palaikykit saldainius tiek, kol ju niekam nebereikes - ir galesit vaisintis lotuliukas.gif


Juokauju blush2.gif Pati tiek prisipirkau, kad nežinia kada pabaigsiu biggrin.gif

O dėl atprastukių (niu koks gražus žodis) - maniškės su paprastais trusikais užaugo, kažkaip neprireikė tokio dalyko g.gif
Atsakyti
gal kas gavote netyčia mano auskarus su limcacos siunta? gal buvo sumaišyti siuntinukai...???

http://i.ebayimg.com...PpCQ~~60_12.JPG
Atsakyti
Kažin kada Limcamca pasijungs g.gif Vakar į meilą nusiunčiau užsakymą katinukų iš smythstoys, bet dar jokio ats. negavau...
Atsakyti
Is Smythstoys patiems galima pirkti? Seniai pirkau, nebepamenu blush2.gif ir as katino noriu, tik va galvoju gal siust uzsakymuka is ten ar Argos prasyt paimt doh.gif
Atsakyti