Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(priklausomybe @ 2012 11 20, 21:21)


Jei gerai suprantu, SD nėra problemų pirkti su LT kreditine korta ir siuntimo kaina LT ir UK ta pati? Ar aš kažko nesupratau? smile.gif
Atsakyti
SD - viskas gerai, priima LT kortele.

Merginos, ryt busiu tik labai po pietu. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Jeigu kas skubaus, rasykite sms i +447592583754.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 11 20, 19:38)
Temos pirmoje zinuteje, musu puslapio bloge ir FB  g.gif


Aciu 4u.gif ne visi diena mato blush2.gif paiurejau tik bloge, o ten radau tik tokia info smile.gif
Lapkricio 8 dienos siunta dalinama Lietuvoje. Sekanti siunta IS UK: lapkricio 19-21 dienomis. Iki Kaledu liko 3 siuntos!!!
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2012 11 20, 01:39)
O tai pasisekė, aš du kartus pabandžiau, du kartus įkliuvau, daugiau nenoriu  lotuliukas.gif


Va kaip tik dabar dezute graziai atejo be muituku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cornflake @ 2012 11 20, 21:40)
Jei gerai suprantu, SD nėra problemų pirkti su LT kreditine korta ir siuntimo kaina LT ir UK ta pati? Ar aš kažko nesupratau? smile.gif


Problemų tai nėra, bet siuntimo kaina tai skiriasi kaip diena ir naktis - UK nemokamas siuntimas nuo 75 svarų, o į Lietuvą berods 15 svarų 4u.gif Na tiesiogiai siunčiantis namo verta nebent kooperuojantis arba daug perkant rolleyes.gif
Atsakyti
Linute, tai kaip ten su mano žaisliukais...ar turėsiu aš juos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2012 11 21, 00:01)
Problemų tai nėra, bet siuntimo kaina tai skiriasi kaip diena ir naktis - UK nemokamas siuntimas nuo 75 svarų, o į Lietuvą berods 15 svarų 4u.gif Na tiesiogiai siunčiantis namo verta nebent kooperuojantis arba daug perkant rolleyes.gif


Pirmą kartą buvau pasirinkusi apmokėjimą per amazon ir tuomet rodė vienodą kainą tiek UK, tiek ir LT adresu, bet vėliau išmetė pranešimą, kad per amazon'ą negalimas siuntimas į LT smile.gif, taigi, teko rinktis kitą mokėjimo būdą.
Kadangi pirkau ne smulkius daiktus, bet kelis lagaminus (sakyčiau, geros jų kainos dabar unsure.gif ), kurie su visomis pakuotėmis turėtų sverti virš 10kg, paskaičiavau, kad vis tiek pigiau siųstis tiesiai į LT, tuo labiau kad ir bendra užsakymo vertė buvo mažesnė nei 75 GBP.
Atsakyti
Mergaites,
prasau informacijos ax.gif
issinuomavau uk adresa is tukio,nusipirksiu pati ka reikes,nueis siuntinys ten.o kokie tolimesni veiksniai?atsius man i namus,pries tai paprase susimoket uz siuntima ar kaip?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridziukas34 @ 2012 11 21, 13:54)
Mergaites,
prasau informacijos ax.gif
issinuomavau uk adresa is tukio,nusipirksiu pati ka reikes,nueis siuntinys ten.o kokie tolimesni veiksniai?atsius man i namus,pries tai paprase susimoket uz siuntima ar kaip?
aciu 4u.gif


Na, yra trys variantai:
1. Siuntinys bus nusiustas i bendra taska (Kaune ar Vilniuje) is kur jus pati ji galesite atsiimti.
2. Jus isirasote i kooperacijos sarasa savo mieste ir atsiimate is mergaites, priimusios bendra siunta.
3. Jums siuncia pastu arba autobusiu siunta (jei yra tiesioginiu autobusu is Siauliu). Uz tai papildomai sumokate.

Sumokate, kai gaunate saskaita, o ja gaunate keliu dienu begyje po siuntos isvykimo is UK.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jelenka: 21 lapkričio 2012 - 13:02
Lina, o gal is sportdirect uzsakinejate, vienai nelabai apsimoka ax.gif
Atsakyti
Gal planuojate daryti uzsakyma is next.co.uk? Gal yra norinciu prisijungti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelenka @ 2012 11 21, 14:01)
Na, yra trys variantai:
1. Siuntinys bus nusiustas i bendra taska (Kaune ar Vilniuje) is kur jus pati ji galesite atsiimti.
2. Jus isirasote i kooperacijos sarasa savo mieste ir atsiimate is mergaites, priimusios bendra siunta.
3. Jums siuncia pastu arba autobusiu siunta (jei yra tiesioginiu autobusu is Siauliu). Uz tai papildomai sumokate.

Sumokate, kai gaunate saskaita, o ja gaunate keliu dienu begyje po siuntos isvykimo is UK.

aciu 4u.gif

QUOTE(kristinyte23 @ 2012 11 21, 17:49)
Gal planuojate daryti uzsakyma is next.co.uk? Gal yra norinciu prisijungti?  4u.gif

ar tik ne ryt darys? g.gif
Atsakyti