Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Laba,

QUOTE(raulina @ 2012 11 19, 16:00)
Ar is toysrus priimate uzsakymus?


Taip, priimam.

QUOTE(laurita99as @ 2012 11 19, 17:43)
Lina labai prasau paziureti, gal jau gavot is ebay ta mano prapuolusi pakroveja blush2.gif  ax.gif  Nes byla atidaryta, pardavejas raso kad issiunte nauja 13 d, sakau gal jau bus pas jus g.gif  4u.gif  4u.gif


Kazkas jums yra sioje siuntoje, bet nezinau, ar ten pakrovejas ar kazkas kito. Nepersisviecia 4u.gif

QUOTE(linosiukas @ 2012 11 19, 18:14)
norejau pasiteirauti, jeigu siandien gavot siuntini, ar galiu tiketis, kad jis dar pateks i lapkricio 19-21 d. siunta, ar nebe? blush2.gif


Jeigu stambus, tai idesim.
Bet, jusu pavarde, lyg ir neuzfiksuota, kad siandien, t.y. vakar butume gave.

QUOTE(Inga++ @ 2012 11 19, 21:46)
Lina, o siemet saldainiu deziu nesiulysit? Ar jau praziopsojau?  smile.gif


O kokias? Siuliau maiselius, niekas nesusidomejo.
O, tas populiarias raudonas/violetines/melynas, tai perku, taip.

QUOTE(bbiitute @ 2012 11 19, 21:52)
Alytaus  mergaite V.N siuntinukas dar vis stovi g.gif


Priminsiu ir as jai.

QUOTE(groovy @ 2012 11 20, 00:39)
O kiek proc. Anglijoj PVM?


Priklauso kokiai prekei. Daugumai 17.5 %.

QUOTE(julijandra. @ 2012 11 20, 10:38)
Lina paziurekite emaila, nuo ketvirtadienio laukiu atsakima.


Nuo kurio ketvirtadienio? Paskutinius emailus parasiau jums uzpraeita ir praeita savaite, galvojau vel jusu kompiuteris sugedo, kad neatsakot. Ir, saskaita siunciau.
Ir, dabar emailas atidarytas, nera jusu nieko.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 11 20, 10:54)
Jeigu stambus, tai idesim.
Bet, jusu pavarde, lyg ir neuzfiksuota, kad siandien, t.y. vakar butume gave.


kaip idomiai g.gif man raso, kad siunta pristatyta Tukiui vakar 11:22
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 11 20, 09:54)

Nuo kurio ketvirtadienio? Paskutinius emailus parasiau jums uzpraeita ir praeita savaite, galvojau vel jusu kompiuteris sugedo, kad neatsakot. Ir, saskaita siunciau.
Ir, dabar emailas atidarytas, nera jusu nieko.



nieko negavau, su komp, viskas tvarkoj g.gif , parasiau jums i az emaila savo, nesuprantu kodel negaunu.

Atsakyti
Linute, o užsakėte man žaisliukus iš smythtoys? Ar jau galima ramiai laukt kalėdų? smile.gif
Atsakyti
Sveikos, ar niekam nebuvo pastaruoju metu su Tesco maistu problemu apsiperkant patiems, uzsakinejau praeita savaite pristatymui ketvirtadieni, pinigus nuskaicavo, bet veliau gavau laiskeli kad "we are pleased to infrom kad tipo refundino man" dabar nera nieko uzsakymu istorijoje, pinigus grazino, bet KODEL taip ivyko, gal kas turi minciu.
Ar gal jus Lina zinot kas ten su jais atsitiko?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katerinka0907 @ 2012 11 20, 12:56)
Sveikos, ar niekam nebuvo pastaruoju metu su Tesco maistu problemu apsiperkant patiems, uzsakinejau praeita savaite pristatymui ketvirtadieni, pinigus nuskaicavo, bet veliau gavau laiskeli kad "we are pleased to infrom kad tipo refundino man" dabar nera nieko uzsakymu istorijoje, pinigus grazino, bet KODEL taip ivyko, gal kas turi minciu.
Ar gal jus Lina zinot kas ten su jais atsitiko?
aciu  4u.gif

Oi, kaip man saldainiu reikia. Bijau, kad ir man taip neatsitiktu.
Atsakyti
QUOTE(linosiukas @ 2012 11 20, 11:02)
kaip idomiai g.gif  man raso, kad siunta pristatyta Tukiui vakar 11:22


schmoll.gif vakar nieko nepristate jums, nebent jus kalbat apie smulkia siunta. Kuriu, netikrinau blush2.gif
Siandien ryte jums dezute stambia pristate, is SD berods.

QUOTE(julijandra. @ 2012 11 20, 11:30)
nieko negavau, su komp, viskas tvarkoj  g.gif , parasiau jums i az emaila savo, nesuprantu kodel negaunu.


AZ matau yra, dar turiu laiko 20 min, jei nespesiu per az visko persiusti, tai padarysiu po pietu, siandien!

QUOTE(zvirbliukas @ 2012 11 20, 11:57)
Linute, o užsakėte man žaisliukus iš smythtoys? Ar jau galima ramiai laukt kalėdų? smile.gif


Pagal jusu nika nerandu uzsakymo g.gif Gal niko i emailo subjec'to dali neirasete?

QUOTE(katerinka0907 @ 2012 11 20, 12:56)
Sveikos, ar niekam nebuvo pastaruoju metu su Tesco maistu problemu apsiperkant patiems, uzsakinejau praeita savaite pristatymui ketvirtadieni, pinigus nuskaicavo, bet veliau gavau laiskeli kad "we are pleased to infrom kad tipo refundino man" dabar nera nieko uzsakymu istorijoje, pinigus grazino, bet KODEL taip ivyko, gal kas turi minciu.
Ar gal jus Lina zinot kas ten su jais atsitiko?
aciu  4u.gif


Praeita savaite toks idomus vairuotojas dirbo. Kazkam primakalvo, refundino pinigus, o prekes pristate mums.
Siai siuntai jusu yra 4vnt siuntos, bet ne vienas nepanasus i Tesco.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 11 20, 13:50)
Praeita savaite toks idomus vairuotojas dirbo. Kazkam primakalvo, refundino pinigus, o prekes pristate mums.
Siai siuntai jusu yra 4vnt siuntos, bet ne vienas nepanasus i Tesco.


supratau, tiesiog taip pasiseke, nu tai irgi neblogas atsakymas, jei 4 tikrai tesko nera, bet ir ten butu maiseliuose smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(katerinka0907 @ 2012 11 20, 13:56)
supratau, tiesiog taip pasiseke, nu tai irgi neblogas atsakymas, jei 4 tikrai tesko nera, bet ir ten butu maiseliuose smile.gif)))


Aaaa, nelabai supratau blush2.gif blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 11 20, 13:50)
schmoll.gif vakar nieko nepristate jums, nebent jus kalbat apie smulkia siunta. Kuriu, netikrinau  blush2.gif
Siandien ryte jums dezute stambia pristate, is SD berods.

taip, mano is SD. daugiau nieko mano nera.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 11 20, 12:50)
Pagal jusu nika nerandu uzsakymo  g.gif Gal niko i emailo subjec'to dali neirasete?



aha, neįrašiau, atsiprašau....siunčiau iš jurganevulyte@gmail.com....čia kur mano laiškai kažkodėl jums į spamą nueidavo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zvirbliukas: 20 lapkričio 2012 - 13:57
QUOTE(Limcamca @ 2012 11 20, 13:59)
Aaaa, nelabai supratau  blush2.gif  blush2.gif  g.gif


ta prasme jei tiesiog nepasiseke (del fors mazor aplinkybiu), reiskia kita karta pasiseks, o jei visai uzblokuotu adresa butu blogai biggrin.gif
Atsakyti