Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Lina labai prasau paziureti, gal jau gavot is ebay ta mano prapuolusi pakroveja blush2.gif ax.gif Nes byla atidaryta, pardavejas raso kad issiunte nauja 13 d, sakau gal jau bus pas jus g.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
norejau pasiteirauti, jeigu siandien gavot siuntini, ar galiu tiketis, kad jis dar pateks i lapkricio 19-21 d. siunta, ar nebe? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linosiukas @ 2012 11 19, 17:14)
norejau pasiteirauti, jeigu siandien gavot siuntini, ar galiu tiketis, kad jis dar pateks i lapkricio 19-21 d. siunta, ar nebe? blush2.gif


Man atrodo, kad Lina jau šeštadieniais pakuoja siuntas pirmadienio išvežimui. Tai turbūt nespės... jei neklystu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(raulina @ 2012 11 19, 15:00)
Ar is toysrus priimate uzsakymus?



As irgi is toysrus turiu nusiziurejus. O ten adreso nuoma eina pasinaudot? T.y. Priima lt korteles su itu adresu?
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2012 11 19, 19:02)
As irgi is toysrus turiu nusiziurejus. O ten adreso nuoma eina pasinaudot? T.y. Priima lt korteles su itu adresu?


ne.
Atsakyti
Lina, o siemet saldainiu deziu nesiulysit? Ar jau praziopsojau? smile.gif
Atsakyti
Alytaus mergaite V.N siuntinukas dar vis stovi [SIZE=7] g.gif
Atsakyti
O kiek proc. Anglijoj PVM?
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 11 19, 14:16)
kad perkat iherb.com Linos adresu, už kokią sumą praeina be muitų?


Esu pirkusi uz 40-60 doleriu sumas, gal 5 kartus praejo be muitu, o viena karta paprase 15 doleriu. Vienas siuntinys olimpiados laikotarpiu isvis dingo blink.gif . Zodziu, kaip pasiseka ax.gif Bet va jei i LT siunciaus, tai visada apmokesdindavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tebelaukiu @ 2012 11 19, 23:43)
Esu pirkusi uz 40-60 doleriu sumas, gal 5 kartus praejo be muitu, o viena karta paprase 15 doleriu. Vienas siuntinys olimpiados laikotarpiu isvis dingo blink.gif . Zodziu, kaip pasiseka  ax.gif  Bet va jei i LT siunciaus, tai visada apmokesdindavo lotuliukas.gif


O tai pasisekė, aš du kartus pabandžiau, du kartus įkliuvau, daugiau nenoriu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2012 11 20, 00:39)
O tai pasisekė, aš du kartus pabandžiau, du kartus įkliuvau, daugiau nenoriu  lotuliukas.gif

su kokia suma įkliuvai?
Atsakyti
Lina paziurekite emaila, nuo ketvirtadienio laukiu atsakima.
Atsakyti