Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Deimantuke33 @ 2012 11 15, 12:26)
lotuliukas.gif  vat butent,kad tik psichoze buna  biggrin.gif 
o realiai nuolaidos nebuna super stebuklingos  g.gif  nes tikrai galima per siaip gera sale uz ta pacia ar dar net mazesne kaina nusipirkt  rolleyes.gif  tik kad skirtumas tas,kad ta diena-savaitgali,buna nuolaidos beveik visur  ax.gif
Rudaplauke su Fabi pataisys jei klystu  blush2.gif

mergos,kokius dezodorantus,antiperspirantus jusu B naudoja?  g.gif  reik gero,nelabai stipraus,bet svarbiausia,kad rubu neteptu  doh.gif  nes siaubas kazkoks  unsure.gif


Deimantuke, sutinku del nuolaidu drinks_cheers.gif gal tik tiek, kad per black friday galima gauti nuolaidu kazkokiu ir tose parduotuvese, kuriose paprastai nelabai buna ispardavimu ax.gif

Maniskis tai visokiu daug turi kaip kvepalai, is tos pacios serijos, kazkaip keistai cia issireiskiau biggrin.gif nezinau, nepastebejau, kad teptu rubus ir jam normaliai jie laiko.
Papildyta:
QUOTE(Izabelee @ 2012 11 15, 12:45)


ir as rolleyes.gif


jei kam reikia polo vaikisku striukyciu navy M ir black S laikau krepsiuke 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudaplauke: 15 lapkričio 2012 - 20:13
www.levis.com - 30% nuolaida
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2012 11 15, 19:50)
jei kam reikia polo vaikisku striukyciu navy M ir black S laikau krepsiuke  4u.gif


M dydžio 8 m.vaikui tiktų? g.gif imu tada ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2012 11 15, 19:50)
:
jei kam reikia polo vaikisku striukyciu navy M ir black S laikau krepsiuke  4u.gif

Kokia kaina tu striukyciu, neuzkarauna man psl doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2012 11 15, 21:50)

jei kam reikia polo vaikisku striukyciu navy M ir black S laikau krepsiuke  4u.gif

Man reikia S.
Papildyta:
QUOTE(zinadriu @ 2012 11 15, 22:21)
Man reikia S.

O mėlynos S nėra? Man neleidžia dėti į krežšį.
Atsakyti
Kas cia per shtilis tokiu paros metu unsure.gif
Gal visos kazka gero perka tyliai bigsmile.gif

O mergaites mano A/X uzsakyma gavo, nes nesulaukaiu patvirtinimo g.gif aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indremo: 15 lapkričio 2012 - 20:24
QUOTE(ievakata @ 2012 11 15, 20:19)
Kokia kaina tu striukyciu, neuzkarauna man psl doh.gif

ax.gif
O jums veikia ideeli psl g.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2012 11 15, 20:50)
Deimantuke, sutinku del nuolaidu  drinks_cheers.gif  gal tik tiek, kad per black friday galima gauti nuolaidu kazkokiu ir tose parduotuvese, kuriose paprastai nelabai buna ispardavimu  ax.gif

Maniskis tai visokiu daug turi kaip kvepalai, is tos pacios serijos, kazkaip keistai cia issireiskiau  biggrin.gif  nezinau, nepastebejau, kad teptu rubus ir jam normaliai jie laiko.


drinks_cheers.gif
supratau bigsmile.gif o tie kur prie kvepalu buna dazniausiai rutuliniai ar tie piestukiniai sausi? g.gif
B irgi seniau viskas normaliai buvo,bet siandien ziuriu,kad puses maikuciu pazastys baltos unsure.gif
Atsakyti
kokiose parduotuvese kita penktadieni nuolaidos? 292 dezutes rytoj nebus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2012 11 15, 12:50)

jei kam reikia polo vaikisku striukyciu navy M ir black S laikau krepsiuke  4u.gif


krepsiuke striukyciu nebeturiu rolleyes.gif


QUOTE(Indremo @ 2012 11 15, 13:23)
O mergaites mano A/X uzsakyma gavo, nes nesulaukaiu patvirtinimo g.gif  aciu


gavom, aciu, tuoj pirksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantuke33 @ 2012 11 15, 20:27)
drinks_cheers.gif
supratau  bigsmile.gif  o tie kur prie kvepalu buna dazniausiai rutuliniai ar tie piestukiniai sausi?  g.gif 
B irgi seniau viskas normaliai buvo,bet siandien ziuriu,kad puses maikuciu pazastys baltos  unsure.gif

Dažniausiai pieštukiniai arba purškiami-maniškis irgi visad perka deziką tokį, kikie kvepalai ir netepa-patenkytas mirksiukas.gif
Atsakyti
2. Crocs 30 lt
Atsakyti